Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Άνοιξης 2019???


Recommended Posts

#Panb Με το καλο να εχουμε γερα μωράκια!πρωτα θα μας πεις εσυ τα νεα σου ? 

Θα κανω την αυχενικη στο Αλεξάνδρας κ το κοστος στο πρωτο ηταν καπου 75€ αν θυμαμαι καλά...εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 ώρες, ο/η VivianT είπε:

#banesaki έμεινα πολύ ευχαριστημένη!είναι η δεύτερη φορά που θα πάω,έχω ένα παιδάκι ακόμα.  Δεν πάω εκεί όμως για υπέρηχους,πάω στο ιατρείο του γιατρού έξω κ στο τέλος πάω εκεί για καρδιοτοκογραφημα κ γέννα. Κ για την Αυχενική θα πάω εκεί όπως κ στο πρώτο.Ειμαι ευχαριστημένη...κ στη γέννα ήμουν σε ανακαινισμένη πτέρυγα,καθαρά κ οι μαιες εξαιρετικές πραγματικά...

Α έχει ιατρείο έξω? Οι γιατροί του ελενα δεν έχουν έξω ιατρεία....Δυστυχώς... να σου ζήσει το πρώτο σου παιδάκι κορίτσι μου κ με το καλό το δεύτερο.... Αυχενική θα κάνεις στο νοσοκομείο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι θα κανω στο νοσοκομείο,ειμαι ευχαριστημενη κι απο το πρωτο.μετα β επιπέδου κ Doppler τα κάνω σε ιδιωτικό. Εσύ? Με το καλο κ σένα να είναι γερό παιδάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η VivianT είπε:

Ναι θα κανω στο νοσοκομείο,ειμαι ευχαριστημενη κι απο το πρωτο.μετα β επιπέδου κ Doppler τα κάνω σε ιδιωτικό. Εσύ? Με το καλο κ σένα να είναι γερό παιδάκι!!

Εμένα είναι το πρωτο μου κ ακόμα δεν ξέρω λεπτομέρειες... Είμαι ακόμα 8 εβδομάδων κ δεν ξέρω πώς πάνε τα πράγματα Γενικά είμαι πρωταρα. Χαχχαχαααα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η VivianT είπε:

#Panb Με το καλο να εχουμε γερα μωράκια!πρωτα θα μας πεις εσυ τα νεα σου ? 

Θα κανω την αυχενικη στο Αλεξάνδρας κ το κοστος στο πρωτο ηταν καπου 75€ αν θυμαμαι καλά...εσυ?

Εννοείται θα σας πω! ? 

Εμένα είναι στο Ιασώ η γιατρός μου και θα την κάνω εκεί. Βέβαια πολύ πιο ακριβή, 150ε.. αν κάνεις όλες τις εξετάσεις εκεί έχεις κάποια έκπτωση στον τοκετό (από το δίκλινο και πάνω). Τώρα με αμοιβές γιατρών κλπ δεν έχω ιδέα τι παίζει.. Έχει ρωτήσει καμία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/8/2018 at 1:56 ΜΜ, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου πως είστε από συμπτώματα? Εγώ εχω μια άσχημη μεταλλική γεύση μόνιμα κ δεν μου αρέσει να τρώω τίποτα κ δεν μπορώ να πλύνω τα δόντια μου.. Μου έρχονται αναγούλες κ κάνω εμετό...???

7+4 κ εδώ κ μια εβδομάδα έχω αναγουλα όλη μέρα,δεν θέλω τπτ να φάω κ έχω τρομερή εξάντληση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου καλημέρα.....τι κάνετε?  Πως πάνε τα μωράκια σας? Πως αισθάνεστε? Εγώ έχω θέμα με μυρωδιές κ κουράση πολύ κουραση ??Αλλά δεν πειράζει.... χτες πήγα γιατρό κ είδα παλιβτο μπεμπακι 9 +4 με βγαζει αν κ το ημερολόγιο μου με βγάζει 9 +1. Κούναγε χεράκια κ ποδαράκια κ τρελάθηκα...Κ φαινοταννκ ή καρδούλα του που χτύπαγε δυνατά....??? @Viktwria τι κάνεις κορίτσι μου? Σε έχω χάσει. Είσαι καλά? Πήγες στο γιατρό κορίτσι μου? Κορίτσια μου με το καλό όλες μας....?έμενα το επόμενο ραντεβού είναι για Αυχενική κ Κυστική ινώδη αρχές Σεπτέμβρη....?άλλο άγχος κ εκεί....??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα.....τι κάνετε?  Πως πάνε τα μωράκια σας? Πως αισθάνεστε? Εγώ έχω θέμα με μυρωδιές κ κουράση πολύ κουραση ??Αλλά δεν πειράζει.... χτες πήγα γιατρό κ είδα παλιβτο μπεμπακι 9 +4 με βγαζει αν κ το ημερολόγιο μου με βγάζει 9 +1. Κούναγε χεράκια κ ποδαράκια κ τρελάθηκα...Κ φαινοταννκ ή καρδούλα του που χτύπαγε δυνατά....??? @Viktwria τι κάνεις κορίτσι μου? Σε έχω χάσει. Είσαι καλά? Πήγες στο γιατρό κορίτσι μου? Κορίτσια μου με το καλό όλες μας....?έμενα το επόμενο ραντεβού είναι για Αυχενική κ Κυστική ινώδη αρχές Σεπτέμβρη....?άλλο άγχος κ εκεί....??

Περιμένω και εγω να παω την Πέμπτη να δω αν ολα είναι καλα :) ανακατευομαι βεβαια παρα πολυ και ολη την ημέρα :( και κουραση πολυ.. δεν αντεχω κανενα φαγητο ουτε καν το παγωτο φαντασου χαλι ? νιωθω κατι περίεργα πονακια αλλα ελπιζω να μην ειναι τιποτα.. βεβαια εβγαλα αιμα καποια στιγμη και πηγα στον γυναικολογο μου ο οποιος βρηκε μύκητα και τωρα παλι κρέμες και υποθετα.. κατα τα αλλα ολα κομπλε Δοξα το Θεο :) αχ μακαρι να το δω και εγω να κουνιέται οταν παω ναγια το δω ? εσυ τι εκανες και κουνιοταν?? Εχω ακουσει οτι πρεπει να φας σοκολατα αλλα δεν ξερω αν πιανεο τοσο νωρις στην εγκυμοσύνη .. θυμιζω σημερα ειμαι 8 + 4 :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Περιμένω και εγω να παω την Πέμπτη να δω αν ολα είναι καλα :) ανακατευομαι βεβαια παρα πολυ και ολη την ημέρα :( και κουραση πολυ.. δεν αντεχω κανενα φαγητο ουτε καν το παγωτο φαντασου χαλι ? νιωθω κατι περίεργα πονακια αλλα ελπιζω να μην ειναι τιποτα.. βεβαια εβγαλα αιμα καποια στιγμη και πηγα στον γυναικολογο μου ο οποιος βρηκε μύκητα και τωρα παλι κρέμες και υποθετα.. κατα τα αλλα ολα κομπλε Δοξα το Θεο :) αχ μακαρι να το δω και εγω να κουνιέται οταν παω ναγια το δω ? εσυ τι εκανες και κουνιοταν?? Εχω ακουσει οτι πρεπει να φας σοκολατα αλλα δεν ξερω αν πιανεο τοσο νωρις στην εγκυμοσύνη .. θυμιζω σημερα ειμαι 8 + 4 :)

Κορίτσι μου μέχρι να πας θα είσαι στις 9 βδομάδες θα το δεις κ θα τρελαθείς..  απλά μου πίεζε ο γιατρός χαμηλά στην κοιλιά για να μου κάνει τον υπέρηχο μη το μικρούλι κούναγε έντονα χεράκια κ ποδαράκια...χαχαχα είναι τέλειο συναίσθημα υπομονή λίγες μέρες κνθα το δεις κ εσύ κορίτσι μου.. Όσο για το αιματακι κανε τη θεραπεία σου κ θα περάσουν όλα.. άσε με το φαγητό έχω κ εγώ τεράστιο θέμα θέλω να περάσει το τρίμηνο να μου έρθει η όρεξη να νιώσω έγκυος χαχαχααχαα???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου μέχρι να πας θα είσαι στις 9 βδομάδες θα το δεις κ θα τρελαθείς..  απλά μου πίεζε ο γιατρός χαμηλά στην κοιλιά για να μου κάνει τον υπέρηχο μη το μικρούλι κούναγε έντονα χεράκια κ ποδαράκια...χαχαχα είναι τέλειο συναίσθημα υπομονή λίγες μέρες κνθα το δεις κ εσύ κορίτσι μου.. Όσο για το αιματακι κανε τη θεραπεία σου κ θα περάσουν όλα.. άσε με το φαγητό έχω κ εγώ τεράστιο θέμα θέλω να περάσει το τρίμηνο να μου έρθει η όρεξη να νιώσω έγκυος χαχαχααχαα???? 

Χαχαχα ακριβώς το ίδιο λεω και εγω ? εντωμεταξύ εκει που θα επρεπε να μου μυριζουν εμενα φαγητα και να λιγουρευομαι, το εχει ο αντρας μου ??  ολο κατι του μυρίζει ? ασε που λεω δεν το χαίρομαι... χαίρομαι για το μωρό αλλα ολο αυτο με την αναγούλα με εχει κουράσει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια και απο εμένα. Εγώ έχω ΠΗΤ 20/03. Πήγαμε στον γιατρό πριν μια εβδομάδα και ακούσαμε καρδούλα και κλείσαμε ρεντεβού για αυχενική στις 5/09. Εγώ λίγες ανακατοσούρες έχω κατά τα άλλα όλα εντάξει. Χαίρομαι πολύ που θα τα λέμε από εδώ. Όλα να πάνε καλά σε όλες μας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούπερ κορίτσια μου όλες μας με το καλό...να πάνε.. με υγιή μωράκια στις αγκαλιές μας όλες μας... @Viktwria κ μένα ο δικός μου εχεινκατι λιγότερες κ και του λέω έγκυος θα είσα χαχαχαχααα το περνάμε μαζί....@Βανεσσα29 έχουμε ίδια μέρα πητ αννξντωρα μου βγήκε 18.03 έμενα.. Που θα γεννήσεις με το καλό κορίτσι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Βανέσσα29 είπε:

Γειά σας κορίτσια και απο εμένα. Εγώ έχω ΠΗΤ 20/03. Πήγαμε στον γιατρό πριν μια εβδομάδα και ακούσαμε καρδούλα και κλείσαμε ρεντεβού για αυχενική στις 5/09. Εγώ λίγες ανακατοσούρες έχω κατά τα άλλα όλα εντάξει. Χαίρομαι πολύ που θα τα λέμε από εδώ. Όλα να πάνε καλά σε όλες μας ?

Και εγω λογικα εκει κοντα ειμαι απ οτι εχω υπολογισει :) αν και ακομα δεν μ χει πει ο γιατρος ακριβως γιατι οταν πηγα το μωρακι μ ηταν μια με δυο μερες πιο μικρο και δεν μπορουσαμε να δουμε.. αλλα αν πανε ολα καλα θα μαθω και εγω την πητ μου την Πέμπτη ??? ναι εδω θα τα λεμε ειμαστε και κοντα στις ημερομηνίες τελεια ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Σούπερ κορίτσια μου όλες μας με το καλό...να πάνε.. με υγιή μωράκια στις αγκαλιές μας όλες μας... @Viktwria κ μένα ο δικός μου εχεινκατι λιγότερες κ και του λέω έγκυος θα είσα χαχαχαχααα το περνάμε μαζί....@Βανεσσα29 έχουμε ίδια μέρα πητ αννξντωρα μου βγήκε 18.03 έμενα.. Που θα γεννήσεις με το καλό κορίτσι μου?

Ασε και εγω το διασκεδαζω πολυ ? αντε να περασουν οι μερες να παω να το δω και να σιγουρευτώ ότι ολα ειναι καλα.. λεω να παρω αναρρωτική απο την δουλεια γιατι δουλεύω κουζινα σε μαγαζι με πολυ δουλεια και βάρος και το φοβαμαι πολυ ? εσεις τι λετε?? Σκέφτομαι βεβαια και τα λεφτά αλλά ειναι και η δουλειά πολύ ζόρικη:/ αλλα και σπιτι τι θα κανω?? Θα σκασω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Ασε και εγω το διασκεδαζω πολυ ? αντε να περασουν οι μερες να παω να το δω και να σιγουρευτώ ότι ολα ειναι καλα.. λεω να παρω αναρρωτική απο την δουλεια γιατι δουλεύω κουζινα σε μαγαζι με πολυ δουλεια και βάρος και το φοβαμαι πολυ ? εσεις τι λετε?? Σκέφτομαι βεβαια και τα λεφτά αλλά ειναι και η δουλειά πολύ ζόρικη:/ αλλα και σπιτι τι θα κανω?? Θα σκασω.. 

Κορίτσι μου να πάρεις αναρρωτική θα έλεγα Γιατί ή δουλειά σου είναι πολύ κουραστική..  Κ εγώ φτιάχνω νύχια σε σπίτια κ έχω πολύ απόσταση 40 λεπτά με το αμάξι για να πάω κ τα έχω σταματήσει δεν μπορώ με τόση ζέστη.. Γιατί λέω αν πάω κάτι.. Δεν γυρνάει πίσω..Μου λείπουν τα λεφτά.. Κ βαριέμαι στο σπίτι αλλά την κάνω τη θυσία αξίζει πραγματικά.. Μόλις περάσει κ το πρώτο τρίμηνο θα έχω περισσότερη όρεξη για μια βόλτα ένα καφέ θα είναι όλα καλύτερα.. έχεις φουσκώσει @Viktwria? Εχωωεγω πρηστεί Αλλά Στα κιλά μου είμαι ακόμα.. Αλλά κάτω από την κοιλιά εκεί που είναι το μπεμπέ είμαι πρησμένη ????❤❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου να πάρεις αναρρωτική θα έλεγα Γιατί ή δουλειά σου είναι πολύ κουραστική..  Κ εγώ φτιάχνω νύχια σε σπίτια κ έχω πολύ απόσταση 40 λεπτά με το αμάξι για να πάω κ τα έχω σταματήσει δεν μπορώ με τόση ζέστη.. Γιατί λέω αν πάω κάτι.. Δεν γυρνάει πίσω..Μου λείπουν τα λεφτά.. Κ βαριέμαι στο σπίτι αλλά την κάνω τη θυσία αξίζει πραγματικά.. Μόλις περάσει κ το πρώτο τρίμηνο θα έχω περισσότερη όρεξη για μια βόλτα ένα καφέ θα είναι όλα καλύτερα.. έχεις φουσκώσει @Viktwria? Εχωωεγω πρηστεί Αλλά Στα κιλά μου είμαι ακόμα.. Αλλά κάτω από την κοιλιά εκεί που είναι το μπεμπέ είμαι πρησμένη ????❤❤?

Αυτο ελεγα με μια φίλη μου σήμερα ? ενω εχασα ενα κιλο μου λεει η κοιλιά σου φαίνεται ? ναι αν και πολυ νωρις εκει που ειναι ρο μπεμπε φαινεται ? ναι θα την παρω γιατι και τωρα στη δουλεια ειμαι και γινοταν μεχρι πριν μια ωρα χαμός.. και τωρα ποναει πολυ η μεση μου και λιγο και η κοιλιά οποτε αγχώνομαι παλι για το μωρό οποτε δεν θα το ρισκάρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κάνετε? Καλημέρα.  Μόλις έκλεισα ραντεβού για Α papp_a Και για Κυστική ινώση στις 5/09 και τώρα να το το καινούργιο άγχος...Θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά καλά.. εσείς κορίτσια πότε έχετε ραντεβού? Κάποιες πιο φουσκωμένες μανούλες να μου πουν εμπειρία? Σε πιο κέντρο τα κάνατε? Πόσο κοστίζουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε? Καλημέρα.  Μόλις έκλεισα ραντεβού για Α papp_a Και για Κυστική ινώση στις 5/09 και τώρα να το το καινούργιο άγχος...Θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά καλά.. εσείς κορίτσια πότε έχετε ραντεβού? Κάποιες πιο φουσκωμένες μανούλες να μου πουν εμπειρία? Σε πιο κέντρο τα κάνατε? Πόσο κοστίζουν?

Γεια σου @banesaki16! ? μόλις γύρισα από αυχενικη και papp a στο Ιασώ όποτε ειμαι ο άνθρωπος σου! ? έχουμε και λέμε! Πλήρωσα 150ε και για τις 2, ήταν σαν να κανεις υπέρηχο απλά ο εμβρυολογος κανει κάποιες πιο εξειδικευμένες μετρήσεις και ελέγχει αν υπάρχει ρινικό οστο μέσα σε αλλα. Για την Κυστική ινωση Τώρα, εμένα μου έγραψε μια αιματολογικη την οποία περιμένω να βγει, καθυστέρησε και λίγο λόγω διακοπων και Πλήρωσα μια συμμετοχή 20ε. Αυτη υπολογιζε την οτι θελει μια βδομαδα με 10 μερες να βγει. Τηβ εκανα σε ενα διαγνωστικο που κανω ολες τις αιματολογικές, συμβεβλημένο με το πεδυ. Τώρα κάπου διάβασα για την Κυστική ινωση ότι υπάρχουν ίσως κάποιες πιο εξειδικευμένες εξετάσεις.. Ίσως το είδα εδώ στο τοπικ  ? δεν ξέρω εμένα αν μου έχει γράψει κάτι πιο απλό ? αν εψεις αλλες αποριες και μπορω να βοηθησω πολυ ευχαρίστως! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι από τα Γιάννενα και θα γεννήσω εδώ στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο. Ναιιιιι  Banesaki16 είδα οτι έχουμε ίδια ΠΗΤ τέλειο. Θα περιμένω με χαρά να μαθαίνω τα νέα σας κορίτσια...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Με το καλο τα μωράκια Σας!

Λοιπόν εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα μια βιοχημική ,έναρξη περιόδου 10/7 Και ωορρηξια γύρω στις 29/7 (τσεκαρισμένο με τεστ ωορρηξιας)

Πρώτη χοριακη 16/5 2070  Και σήμερα 8715!

Όμως σήμερα πήγα για υπέρηχο και φάνηκε ένας παρά πολύ μικρός σάκος και μάλιστα ο γιατρός μου είπε ότι μπορεί να το διακρίνει από τη μια μόνο πλευρα, Δε ξέρω τι σημαίνει αυτό.

Μου είπε να ξανακάνω Παρασκευή.. θεωρητικά είπε βάσει της χοριακης μου έπρεπε να έχουμε πιο καλή εικόνα.. ανησυχώ...

Οι δικές σας εμπειριες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η PanB είπε:

Γεια σου @banesaki16! ? μόλις γύρισα από αυχενικη και papp a στο Ιασώ όποτε ειμαι ο άνθρωπος σου! ? έχουμε και λέμε! Πλήρωσα 150ε και για τις 2, ήταν σαν να κανεις υπέρηχο απλά ο εμβρυολογος κανει κάποιες πιο εξειδικευμένες μετρήσεις και ελέγχει αν υπάρχει ρινικό οστο μέσα σε αλλα. Για την Κυστική ινωση Τώρα, εμένα μου έγραψε μια αιματολογικη την οποία περιμένω να βγει, καθυστέρησε και λίγο λόγω διακοπων και Πλήρωσα μια συμμετοχή 20ε. Αυτη υπολογιζε την οτι θελει μια βδομαδα με 10 μερες να βγει. Τηβ εκανα σε ενα διαγνωστικο που κανω ολες τις αιματολογικές, συμβεβλημένο με το πεδυ. Τώρα κάπου διάβασα για την Κυστική ινωση ότι υπάρχουν ίσως κάποιες πιο εξειδικευμένες εξετάσεις.. Ίσως το είδα εδώ στο τοπικ  ? δεν ξέρω εμένα αν μου έχει γράψει κάτι πιο απλό ? αν εψεις αλλες αποριες και μπορω να βοηθησω πολυ ευχαρίστως! ?

#Panb Πώς είναι το μωράκι σου??Όλα καλά Ε??είχε Καλή θέση?Μήπως είδατε κ φύλο?? ανυπομονώ κι Εγώ!έχω στις 29 του μήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η fairy-mary είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Με το καλο τα μωράκια Σας!

Λοιπόν εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα μια βιοχημική ,έναρξη περιόδου 10/7 Και ωορρηξια γύρω στις 29/7 (τσεκαρισμένο με τεστ ωορρηξιας)

Πρώτη χοριακη 16/5 2070  Και σήμερα 8715!

Όμως σήμερα πήγα για υπέρηχο και φάνηκε ένας παρά πολύ μικρός σάκος και μάλιστα ο γιατρός μου είπε ότι μπορεί να το διακρίνει από τη μια μόνο πλευρα, Δε ξέρω τι σημαίνει αυτό.

Μου είπε να ξανακάνω Παρασκευή.. θεωρητικά είπε βάσει της χοριακης μου έπρεπε να έχουμε πιο καλή εικόνα.. ανησυχώ...

Οι δικές σας εμπειριες;

#fairy-mairy δεν μπορώ να σε βοηθήσω με πληροφορίες γιατί δεν έχω ιδέα τι είναι η βιοχημική κ αν κ είναι η 2η εγκυμοσύνη δεν έχω κάνει χοριακη πότε.δεν ξέρω γιατί την βάζουν κιόλας δεν είναι αγχωτικό όλο αυτό?δεν ξέρω... εύχομαι όμως να πάνε όλα καλά!να χαλαρώσεις κ να σκέφτεσαι θετικά!! Ελπίζω να έχεις ευχάριστα νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η VivianT είπε:

#Panb Πώς είναι το μωράκι σου??Όλα καλά Ε??είχε Καλή θέση?Μήπως είδατε κ φύλο?? ανυπομονώ κι Εγώ!έχω στις 29 του μήνα...

Καλημέρα @VivianT μου! Ναι απ τις πρώτες μετρήσεις όλα καλά! Η Αυχενική ήταν 1.5, είδαμε ρινικό οστό περιμένουμε τώρα στο τέλος της εβδομάδας και τα τελικά αποτελέσματα με το papp a.. στην αρχή κοιμόταν και δεν βόλευε η θέση του για όλες τις μετρήσεις οπότε με έστειλε να περπατήσω λίγο και να φάω κάτι για να ξυπνήσει ? ε μετά ξύπνησε και δεν έκατσε σε ένα μέρος το παλιόπαιδο να δούμε τι είναι ?? με επιφύλαξη μας είπε κοριτσάκι! ❤ αλλά να μη το δέσουμε και κόμπο ? άντε υπομονή 8 μερούλες και έρχεται η σειρά σου!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγώ είμαι 1,74 και κάνα δύο εκατοστά πιο κοντός ο άντρας μου. Δεν τον λες και πρώτο μπόι 😂😂 Ααα θα έχετε και γενέθλια μετά; Τέλεια θα συμπέσουν με μια μέρα διάφορα 🥳  Με το μπουσουλημα θέλουν προσοχή και επίβλεψη να υποθέσω; Γιατί σκέφτομαι ότι θα έχει πρόσβαση σε όλα τα σημεία του σπιτιού. Χτες άρπαξε ένα πιάτο από το τραπέζι και το πέταξε κάτω 😂😂 Το τέρας 😂😂 Πολύ συγκινητικό το μήνυμα σου. Δεν έχω ζήσει την υπογονιμότητα αλλά έχω βιώσει δύο απώλειες και δώστου εξετάσεις και απογοήτευση και κλάμα.... Έγινε όμως το θαύμα και είμαι σίγουρη ότι θα γίνει για όλες τις γυναίκες που με τόση υπομονή παλεύουν 🫶🤞 Μπράβο στον καλό σου για την υποστήριξη και το κουράγιο που σου δίνει!! 
    • Η αλήθεια είναι ότι ήταν αρκετές μέρες! Πάρε ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να του το πεις, μήπως σου πει να πας να κάνεις έναν υπέρηχο να αποκλείσετε οτιδήποτε όπως μια κύστη ας πούμε!
    • Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά... Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!!  Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;
    • Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά... Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!!  Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;
    • Αχ το έχω πάθει κ γώ αυτό! Όπως λες κ κόκκινο σκούρο καφέ αίμα πάντα ! Στις τελευταίες περιόδους έχω και αίμα κόκκινο κάπου κάπου! Δν ξέρω τι μπορεί ν σημαίνει ! Το ειχα πει στο γιατρό μ και δν ν το σχολίασε καν! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...