Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Άνοιξης 2019???


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 30/6/2018 at 2:40 ΜΜ, ο/η armonia είπε:

Για μοίρασμα σκέψεων!

Κορίτσια και κάτι ακόμα, πως τα πάτε με το θέμα "έντερο" ;  εγώ έχω πόνους στη κοιλιά ,αριστερά και δεξιά,και νομίζω ότι από τοτε που ξεκίνησα τα utrogestan το πρόβλημα επιδεινωθηκε...είμαι 100% σίγουρη ότι ο πόνος είναι από το έντερο. Έχετε κανένα θέμα με αυτό; 21+4 σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/12/2018 at 9:29 ΜΜ, ο/η Sugar768 είπε:

Ναιιιι!!! :D εσας τι είναι;;; Εμένα κοριτσάκι; ❤️

Κ εγώ κοριτσάκι έχω...η χαρά μου δεν περιγράφεται μετά από 2 γιους που έχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/12/2018 at 4:58 ΜΜ, ο/η lina1987 είπε:

Κορίτσια εγώ έχω άλλο θέμα...Πολλές φορές όταν σηκώνομαι η αλλάζω πλευρά στον ύπνο μου νιώθω τράβηγμα χαμηλά στην κοιλιά και συνεχίζει για λίγο κι ενώ περπατάω...Το έχει καμιά σας; Αύριο μπαίνω στην 25η...

το παθαίνω κ εγώ κ το παθαινα κ στις προηγούμενες εγκυμοσύνες θέλει απλά λίγο προσοχή πως γυρνάς κ γενικά πως σηκώνεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

Κ εγώ κοριτσάκι έχω...η χαρά μου δεν περιγράφεται μετά από 2 γιους που έχω..

Ε ...ένα κοριτσάκι ήταν ωραίο μετά από τα αγόρια σου. Μια γλυκιά κοριτσιστικη πινελιά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπέρα!!!!  ΠΗΤ 21 Μαρτίου αγοράκι!! Πολύ άγχος ειδικά τώρα που  έκανα την καμπύλη κ εμφάνισα διαβήτη κύησης. Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Sugar768 είπε:

Κορίτσια και κάτι ακόμα, πως τα πάτε με το θέμα "έντερο" ;  εγώ έχω πόνους στη κοιλιά ,αριστερά και δεξιά,και νομίζω ότι από τοτε που ξεκίνησα τα utrogestan το πρόβλημα επιδεινωθηκε...είμαι 100% σίγουρη ότι ο πόνος είναι από το έντερο. Έχετε κανένα θέμα με αυτό; 21+4 σημερα.

Έχω εγώ από την 18η σχεδόν...Όχι κάθε μέρα βέβαια αλλά αρκετά συχνά...Θέλει λίγο προσοχή στη διατροφή βασικά και αν μπορείς να βρεις αν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο που σε πειράζει...Παίρνεις και σίδηρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

το παθαίνω κ εγώ κ το παθαινα κ στις προηγούμενες εγκυμοσύνες θέλει απλά λίγο προσοχή πως γυρνάς κ γενικά πως σηκώνεσαι 

Προσέχω αλλά απ ότι κατάλαβα πιανομαι επειδή κοιμάμαι σχεδόν συνέχεια στο πλάι στ αριστερά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Sugar768 είπε:

Κορίτσια και κάτι ακόμα, πως τα πάτε με το θέμα "έντερο" ;  εγώ έχω πόνους στη κοιλιά ,αριστερά και δεξιά,και νομίζω ότι από τοτε που ξεκίνησα τα utrogestan το πρόβλημα επιδεινωθηκε...είμαι 100% σίγουρη ότι ο πόνος είναι από το έντερο. Έχετε κανένα θέμα με αυτό; 21+4 σημερα.

τα παίρνεις κολπικα τα υποθετα?εγώ Ναι κ δεν έχω θέμα καθόλου από πόνο αλλιώς μήπως σε πείραξε κάτι κ κάποιες φορές που πονάω πολύ στο πλάι κάτω από πλευρά είναι το μωρό που πιέζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η lina1987 είπε:

Προσέχω αλλά απ ότι κατάλαβα πιανομαι επειδή κοιμάμαι σχεδόν συνέχεια στο πλάι στ αριστερά...

χαχαχα κ εγώ πλάι αριστερά κ δεξιά ...ανάσκελα πολύ λίγο γιατί με πιάνει σαν.δύσπνοια...εγώ γενικά έχω πολλές καουρες ,τι είναι αυτό το πράγμα δεν ξέρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Ε ...ένα κοριτσάκι ήταν ωραίο μετά από τα αγόρια σου. Μια γλυκιά κοριτσιστικη πινελιά :)

Ε Ναι ,ο μεγάλος από τον 2ο ήθελε κορίτσι κ ήταν αυτός που όταν γέννησα τον 2ο μου λέει μετά από λίγες  μέρες μαμά.είσαι έγκυος στο κορίτσι?λέει πιο κορίτσι αγάπη μου ,τον μπέμπη έκανα κ του τον έδειχνα...και γενικά μου έλεγε ότι θα μείνω έγκυος κ θα είναι κορίτσι....κ έγινε κ ενα άλλο σκηνικό στον.αγ Ραφαήλ που είχαμε πάει τον Μάιο φέτος και όπως είναι στο εκκλησάκι γύρω γύρω έχει τζαμί κ είχε πάει ο μικρός κ έβλεπε κάτι κ λέω εγώ στον μικρό ....Σ τι βλέπεις?κ λέει ο μεγάλος βλέπει το κορίτσι που θα κάνεις...κόκαλο εγώ...μετά από 2 μήνες έμεινα έγκυος.τυχαίο δεν νομίζω όλα αυτά.όποτε ο μεγάλος την μπέμπα την περιμένει πως κ πως...ο μικρός σίγουρα θα πάθει σοκ...αλλά οκ...θα συνηθίσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

χαχαχα κ εγώ πλάι αριστερά κ δεξιά ...ανάσκελα πολύ λίγο γιατί με πιάνει σαν.δύσπνοια...εγώ γενικά έχω πολλές καουρες ,τι είναι αυτό το πράγμα δεν ξέρω..

Εμένα δύσπνοια δεν με πιάνει αλλά ξεσαλωνει ο μπέμπης όποτε έχω την αίσθηση ότι μάλλον τον ενοχλώ..Άσε που νιώθω και την κοιλιά μου να τεντώνει όποτε γυρνάω στο πλάι...Καουρες μέχρι τώρα ευτυχώς μόνο 2 φορές είχα αλλά η αλήθεια είναι από τα πιο ενοχλητικά συμπτώματα σε καταλαβαίνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ζουζουνα* είπε:

Ε Ναι ,ο μεγάλος από τον 2ο ήθελε κορίτσι κ ήταν αυτός που όταν γέννησα τον 2ο μου λέει μετά από λίγες  μέρες μαμά.είσαι έγκυος στο κορίτσι?λέει πιο κορίτσι αγάπη μου ,τον μπέμπη έκανα κ του τον έδειχνα...και γενικά μου έλεγε ότι θα μείνω έγκυος κ θα είναι κορίτσι....κ έγινε κ ενα άλλο σκηνικό στον.αγ Ραφαήλ που είχαμε πάει τον Μάιο φέτος και όπως είναι στο εκκλησάκι γύρω γύρω έχει τζαμί κ είχε πάει ο μικρός κ έβλεπε κάτι κ λέω εγώ στον μικρό ....Σ τι βλέπεις?κ λέει ο μεγάλος βλέπει το κορίτσι που θα κάνεις...κόκαλο εγώ...μετά από 2 μήνες έμεινα έγκυος.τυχαίο δεν νομίζω όλα αυτά.όποτε ο μεγάλος την μπέμπα την περιμένει πως κ πως...ο μικρός σίγουρα θα πάθει σοκ...αλλά οκ...θα συνηθίσει 

Απίστευτο;;!! Πόσο είναι τα αγόρια σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ πλέον κοιμάμαι στο πλάι .. θα ξαπλώσω και ανάσκελα αλλά δεν θα μείνω για πολύ έτσι .. 

Κρυωσα και από προχθές με πονάει ο λαιμός και λίγο μπούκωμα στη μύτη... Προσπαθώ να το καταπολεμήσω αλλά θέλει ακόμη... Εσείς τι κάνατε; 

Εγώ μια μέρα δεν μπορούσα να πάρω βαθιά αναπνοή!!! Γιατί γίνεται αυτό; Ξέρει καμιά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η AlKate είπε:

Και εγώ πλέον κοιμάμαι στο πλάι .. θα ξαπλώσω και ανάσκελα αλλά δεν θα μείνω για πολύ έτσι .. 

Κρυωσα και από προχθές με πονάει ο λαιμός και λίγο μπούκωμα στη μύτη... Προσπαθώ να το καταπολεμήσω αλλά θέλει ακόμη... Εσείς τι κάνατε; 

Εγώ μια μέρα δεν μπορούσα να πάρω βαθιά αναπνοή!!! Γιατί γίνεται αυτό; Ξέρει καμιά;

Εχω ακουσει πολλες κοπέλες να εχουν θεμα με μπουκωμα στην εγκυμοσύνη χωρίς καν να υπάρχει κρύωμα...Προσπάθησε να κοιμάσαι λίγο σε ανάκληση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

τα παίρνεις κολπικα τα υποθετα?εγώ Ναι κ δεν έχω θέμα καθόλου από πόνο αλλιώς μήπως σε πείραξε κάτι κ κάποιες φορές που πονάω πολύ στο πλάι κάτω από πλευρά είναι το μωρό που πιέζει.

Όχι από το στόμα τα παίρνω, σίγουρα όμως είναι και το σίδηρο που παιρνω ,που δεν βοηθάει καθόλου!  Δεν νομίζω κάτι να με πείραξε αλλά πάλι καλά δεν με πιάνει συνέχεια αυτός ο πόνος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lina1987 είπε:

Εχω ακουσει πολλες κοπέλες να εχουν θεμα με μπουκωμα στην εγκυμοσύνη χωρίς καν να υπάρχει κρύωμα...Προσπάθησε να κοιμάσαι λίγο σε ανάκληση...

Ο λαιμός είναι που με ενοχλεί περισσότερο μια μικρή καταρροή την έχω πάνω από μήνα αλλά δεν την υπολόγιζα. Τώρα βέβαια έχει ερεθιστεί και η μύτη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lina1987 είπε:

Έχω εγώ από την 18η σχεδόν...Όχι κάθε μέρα βέβαια αλλά αρκετά συχνά...Θέλει λίγο προσοχή στη διατροφή βασικά και αν μπορείς να βρεις αν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο που σε πειράζει...Παίρνεις και σίδηρο;

Ναι παίρνω σίδηρο και αυτό χειροτερεύει τη κατασταση! Ναι θέλει πολύ καλή διατροφή! Αλλά δεν με πιάνει κάθε μέρα αυτός ο πόνος....αλλά εάν δεν προσέξω τη διατροφή.... Αφού και με το σίδηρο που παιρνω ο αιματοκρίτης μου είναι στα 35... Δύσκολα ανεβαίνει ,μπορει να χρειαστεί να αυξήσω το χάπι σε 2 την ημέρα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Λίνα88 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα!!!!  ΠΗΤ 21 Μαρτίου αγοράκι!! Πολύ άγχος ειδικά τώρα που  έκανα την καμπύλη κ εμφάνισα διαβήτη κύησης. Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας!! 

Μην αγχώνεσαι με το ζάχαρο,απλα να προσέχεις τη διατροφή σου,εμενα πάλι το ζάχαρο μου πέφτει πολύ απότομα ,είναι πολύ χαμηλό, φτάνει ακόμη και 50,οπότε χρειάζεται πολύ καλή διατροφή και στις 2 περιπτωσεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Sugar768 είπε:

Μην αγχώνεσαι με το ζάχαρο,απλα να προσέχεις τη διατροφή σου,εμενα πάλι το ζάχαρο μου πέφτει πολύ απότομα ,είναι πολύ χαμηλό, φτάνει ακόμη και 50,οπότε χρειάζεται πολύ καλή διατροφή και στις 2 περιπτωσεις! 

Τώρα 5 μέρες π ξεκίνησα να μετριεμαι κ να προσέχω τι τρώγω είναι από από 78-100 κ συνήθως πριν τα γεύματα έχω λίγο παραπάνω. Ενώ μια με δύο ώρες μετά τα γεύματα λιγότερο από πριν. Δ μπορω να καταλάβω. Νομίζω κάτι κάνω λάθος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λίνα88 είπε:

Τώρα 5 μέρες π ξεκίνησα να μετριεμαι κ να προσέχω τι τρώγω είναι από από 78-100 κ συνήθως πριν τα γεύματα έχω λίγο παραπάνω. Ενώ μια με δύο ώρες μετά τα γεύματα λιγότερο από πριν. Δ μπορω να καταλάβω. Νομίζω κάτι κάνω λάθος. 

Δεν νομίζω ότι κάνεις κάτι λάθος ,αλλά έτσι είναι το ζάχαρο σου,αλλά και πάλι ρώτησε το γιατρό για αυτό! Η μέτρηση σου πάντως είναι μια χαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Ο λαιμός είναι που με ενοχλεί περισσότερο μια μικρή καταρροή την έχω πάνω από μήνα αλλά δεν την υπολόγιζα. Τώρα βέβαια έχει ερεθιστεί και η μύτη μου

Αχ κορίτσι μου κ εγώ είχα κρυώσει έτσι πριν ένα μήνα..  έπινα χαμομηλάκια κ καραμέλες για το λαιμό..  άργησε να περάσει για τι δεν πήρα φάρμακο Αλλά πέρασε... υπομονή πρέπει να κάνουμε..  Κ προσοχή μην πολυβγαινεις έξω κ ξεκουράσου.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου τι κάνετε? Εγώ πήγα στο γιατρό χτες κ είδα τον μπέμπη μου... με βγάζει 27 +2 ενώ είμαι 26+4 και είναι 1054γρ... Έχει περάσει το κιλό κ μου είπε ο γιατρός ότι είναι μεγάλος χαχαχαα το τρώει όλο το φαγητό του από τώρα.....χαχαχαχαχα το γλυκό μου.. κορίτσια μου τι να πω μάλλον είναι μα να κουκουβάγια Αλλά είδα στον υπέρηχο προσωπάκι κ είναι πολύ πολύ όμορφος.. Κ μου φάνηκε κ στρουμπουλο αχ εζωωτρελαθει... εν τω μεταξύ κουνιέται συνέχεια.... ααα έχω πάρει κ πέντε κιλά... ευτυχώς μου είπε είναι καλά.???‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Sugar768 είπε:

Ναι παίρνω σίδηρο και αυτό χειροτερεύει τη κατασταση! Ναι θέλει πολύ καλή διατροφή! Αλλά δεν με πιάνει κάθε μέρα αυτός ο πόνος....αλλά εάν δεν προσέξω τη διατροφή.... Αφού και με το σίδηρο που παιρνω ο αιματοκρίτης μου είναι στα 35... Δύσκολα ανεβαίνει ,μπορει να χρειαστεί να αυξήσω το χάπι σε 2 την ημέρα ! 

Ε το ιδιο παθαινουμε κι εγω μια μερα να μην προσεξω μετα με ενοχλει....Εμενα 2 μου εχει δωσει αλλα φακελακια που τα διαλυεις στο νερο και καλα ειναι πιο καλα για το εντερο....Να τον πινεις μαζι με φυσικο χυμο πορτοκαλι...Θα εχεις καλυτερη απορρόφηση και ισως σε βοηθησει με το εντερο εμενα με βοηθησε καπως...

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου τι κάνετε? Εγώ πήγα στο γιατρό χτες κ είδα τον μπέμπη μου... με βγάζει 27 +2 ενώ είμαι 26+4 και είναι 1054γρ... Έχει περάσει το κιλό κ μου είπε ο γιατρός ότι είναι μεγάλος χαχαχαα το τρώει όλο το φαγητό του από τώρα.....χαχαχαχαχα το γλυκό μου.. κορίτσια μου τι να πω μάλλον είναι μα να κουκουβάγια Αλλά είδα στον υπέρηχο προσωπάκι κ είναι πολύ πολύ όμορφος.. Κ μου φάνηκε κ στρουμπουλο αχ εζωωτρελαθει... εν τω μεταξύ κουνιέται συνέχεια.... ααα έχω πάρει κ πέντε κιλά... ευτυχώς μου είπε είναι καλά.???‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️

Μην ανησυχεις μανα κουκουβαγια κι εγω τον δικο μου στην Β πανεμορφο τον ειδα...Αγορομανες... ?? Κι εμενα 5 μερες μεγαλυτερο μου τον εβγαλαν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@banesaki16 τι να κάνω.... Κοτόσουπα ,τσάι, ζεστό γάλα και ξεκούραση! Υπομονή και επιμονή.... Ε και κανένα μελομακάρονο θα βοηθήσει πιστεύω χαχαχα!   Μάλλον έχετε τα ίδια γούστα στο φαγητό και τρώει ο δικός σου :)

κοριτσια, εγώ τον σίδηρο τον παίρνω βράδυ αφού περάσει η ώρα από το γάλα. Να πίνω και λίγο χυμό για καλύτερα λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ο ενδοκρινολόγος μου είπε μαξ μέχρι 125 μία ώρα μετά το γεύμα (ιδανικά έως 120) και το πρωί έως 92, μαξ μερικές φορές έως 95. χεχε σύμφωνα με τον γυναικολόγο σου καλά είμαι! εμένα ο γυναικολόγος δε μου είπε κάτι.. θέλω να πάω να τεστάρω το μηχανάκι.. φοβάμαι μην τυχόν δεν μετράει ακριβώς.. μία από αυτές τις μέρες θα πάω στο μικροβιολογικό να μου μετρήσουν το σάκχαρο και στο καπάκι να έχω και την ένδειξη του μετρητή.. πάντως μου είπε να μην το έχω άγχος, όσο βλέπω ότι είναι εντάξει να μετράω και μέρα παρά μέρα.. εγώ βέβαια κάθε τόσο τρυπιέμαι.. εμένα με πειράζει πολύ το ψωμί και το ρύζι.. αν φάω δύο κομματάκια σοκολάτα δεν ανεβαίνει! πάλι καλά! 😄
    • Ωχ δύσκολο με την πατέρα να τσακώνεσαι εμένα είναι ο μοναδικός άνθρωπος που μέσα σε δευτερόλεπτα μπορεί να με βγάλει εκτός εαυτού  ναι είναι δύσκολο εδώ στο χωριό δεν υπάρχουν και πολλές δουλειές αν είχε εναλλακτική θα είχε φύγει χτες  Είναι υπεύθυνος σε μια θεση και έχει έρθει σε ρίξει και μετά κοριτσια που δουλεύει μαζί αλλά και μετά αφεντικά γιατί τον Αύγουστο πρέπει να πετύχουν κάποιο στόχο ώστε να μείνουν και οι 3 στην δουλειά.. βλεπεις αυτές θέλουν να πάνε διακοπές εγω γεννάω και είναι όλα στον αέρα τώρα προφανώς αν τον στόχο δεν τον πιάσουν κάποιος θα πρέπει να φυγει και συνήθως την πληρώνει ο υπεύθυνος σε αυτά 
    • Καλημέρα κορίτσια.Ηρθε η κυρία σήμερα...Λίγο νωρίτερα αυτή τη φορά.Περιμενω οδηγίες και ξεκινάω...Εύχομαι αυτή τη φορά να έρθει και να μείνει.🙏🙏🙏
    • @Pinacolada είμαι και κάποιας ηλικίας μάνα μου...δεν βλέπω!!!!!  
    • Χρύσα μου, δυστυχώς όταν είναι ο πατέρας σου αυτός που σε φέρνει σε αυτήν την κατάσταση, δεν είναι εύκολο να τον "αφήσεις"!  Νανούκο μου, σίγουρα δε νιώθω τύψεις για τις πράξεις των άλλων! Απο εχθές το βράδυ τη χαιδεύω και της μιλάω και της ζητάω συγγνώμη! Μουσικούλα δεν της έχω βάλει ακόμα, αλλά θα το προσπαθήσω! Ελκ μου, όταν ήταν έγκυος η 2η "μητέρα" μου στο μικρό μου αδελφό, ένα μεσημέρι γυρνάει ο πατέρας μου απο τη δουλειά και μας λέει... "Απολύθηκα"! Ήταν μεγάλο το σοκ αλλά το ξεπεράσαμε και είναι όλα καλά! Ψυχραιμία κοριτσάκι μου και ΌΛΑ θα βρουν το δρόμο τους! ΌΛΑ ΠΆΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΛΌ!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...