Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Άνοιξης 2019???


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Γενικά όταν περπατάμε και κινούμαστε του αρέσει, εμένα διαμαρτύρεται όταν κάθομαι ή ξαπλώνω.. σου λέει τι κάνει αυτη; ωραία με νανούριζε τόση ώρα πέρα δώθε, ας της δώσω καμία κλωτσιά μπας και σηκωθεί ?

Τωρα εξηγείται ? εγω επειδη αυτες τις μερες ειμαι κυρίως ξάπλα και χαλάρωση ολο τ νιωθω να κλωτσαει και λεω μα καλα λενε οτι τα έμβρυα κοιμουνται το 90% της ημέρας το δικο μου δεν το γνωριζει αυτο? ? ?? αλλα αμα βγω βολτα επικρατεί ηρεμία ? ή οταν τ μιλαει ο μπαμπας του και εκει ετσι και κλωτσάει και τον ακουσει ηρεμεί επιτόπου ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Χαχαχα!! Αλήθεια;; Πόσο ήρεμη;; Πολλές φορές σκέφτομαι μήπως κοιμάται πολύ και έτσι όταν είμαι ήρεμη εγώ πχ στο κρεβάτι, το μικρό μου κοιμάται και γι'αυτό αυτό δε νιώθω κάτι ακόμα. Καλά... γενικά η φαντασία μου τρέχει... χαχαχα!! Δεν ξέρω και τι κάνει εκεί μέσα όλη μέρα. Πόσο κοιμάται; Πόσο κουνιέται γενικά;;; Όταν το νιώσω θα σας γράψω να χαρείτε μαζί μου!! 

Στην αρχη επειδη ειναι πολυ μικρούλι για να το νιωσεις πρεπει να σαι πολυ πολυυυυ ηρεμη και ξαπλα πχ στον καναπε. Και παλι η πρωτη θα σε μπερδεψει θα πεις ηταν δεν ηταν? Οσο θα μεγαλωνει ομως θα τοσου καταλαβαινεις κ πιο πολυ :) περιμενουμε νεα σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Αστα να πάνε.. έκλαιγα με λυγμούς από την πίεση γιατί πριν καν μεινω έγκυος το ειχαμε συζητήσει και ειχαμε συμφωνήσει με τον άντρα μου να βγαλουμε ακυρα ονοματα και οχι συγγενείς... και ολα κομπλε μεχρι που το μαθε ο πατερας του οτι δεν θα τον βγάλουμε. Εκει ξεκινησε ο ψυχολογικός πολεμος απο την πλευρα του οτι δεν θα του ξαναμιλήσει αν δεν βγαλει τ ονομα τ κτλ. Τελικα τ αφησαμε τ θεμα προς τ παρον κ δεν αναφέρετε κανενας στο ονομα.. φοβαμαι ομως την ημερα που θα γεννήσω.. δεν θελω να τον βγαλω και σιγουρα με εκνευριζει πιο πολυ που παει να πεισει μεσω εκβιασμου. Εκει τσιτωνομαι ακομα πιο πολυ. Ο αντρας μου φοβαται μηπως δεν του ξαναμιλήσει ο πατερας του και αστα να πανε.. προς τ παρον δεν τ συζηταμε και μενω ήρεμη ?

Καλέ κάτσε να χαρείς αυτή τη περίοδο της ζωής σου, μην αγχώνεσαι για τίποτα και να αποφεύγεις τέτοιες συζητήσεις!! Ηρεμία! Καλά εμείς το έχουμε δεδομένο ότι θα δώσω το όνομα του πεθερού αλλά δε με πειράζει, είναι καλός ο πεθερός μου! Αν κ εμείς παλιά λέγαμε ότι το πιο ωραίο είναι να δώσεις ωραία ονόματα άσχετα, κ ξέρω ότι θα παρεξηγηθουν αν δε πω το όνομά του, αλλά πραγματικά το μόνο που με νοιάζει είναι να είναι καλά το μωρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Angelmammy είπε:

Όντως το ένιωσες πολύ νωρίς. Τόσο γρήγορα έχω ακούσει μόνο μανούλες που δεν είναι η πρώτη τους εγκυμοσύνη.... Σ' ευχαριστώ πολύ! Με το καλό και σε σένα. Και σε όλες μας!! 

 

Μου είπε η γυναικολόγος ότι μάλλον το ένιωσα γιατί είμαι αρκετά αδύνατη. Αλλα σκέψου κ εγώ αρχικά δεν ήμουν απόλυτα σίγουρη και το σιγουρεψα μόνο επειδή το ένιωθα ιδιαίτερα τα απογεύματα ξάπλα στον καναπέ κ λέω αυτό θα είναι γιατί πριν δεν ένιωθα κάτι τέτοιο, κ αφού συνεχίστηκε κ έγινε πιο έντονο μέρα με τη μέρα ήμουν σίγουρη! ? Σε λίγο καιρό θα το νιώσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ περιμένω πως και πως τη πρώτη κλοτσιά!!! Σήμερα ολοκληρώνω τη 18 και μπαίνω στη 19... Για να δούμε.... Θα δω και εγώ πόσα + θα είμαι όταν πάω γύρω στις 24 εβδομάδες... Θα έχουμε να τα χάσουμε μετά κιόλας... Αυτό είναι το θεμα?4 μήνες μετά τη γέννα θα γίνω κουμπάρα οπότε πρέπει να επανέλθω... @Viktwria δεν το πιστεύω.... Κάτσε απόλαυσε και άσε αυτό το θέμα να έρθει στην ώρα του... Αντί να χαίρονται που πάει καλά η εγκυμοσύνη... Εγώ δεν ξέρω τον αντίδραση από τα πεθερικά αν δεν θα δίναμε το όνομα αλλά αποφάσισαμε να δώσουμε το όνομα της πεθεράς μια και είναι ωραίο... Βέβαια δεν το έχουμε πει ακόμη σε κανέναν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η AlKate είπε:

Και εγώ περιμένω πως και πως τη πρώτη κλοτσιά!!! Σήμερα ολοκληρώνω τη 18 και μπαίνω στη 19... Για να δούμε.... Θα δω και εγώ πόσα + θα είμαι όταν πάω γύρω στις 24 εβδομάδες... Θα έχουμε να τα χάσουμε μετά κιόλας... Αυτό είναι το θεμα?4 μήνες μετά τη γέννα θα γίνω κουμπάρα οπότε πρέπει να επανέλθω... @Viktwria δεν το πιστεύω.... Κάτσε απόλαυσε και άσε αυτό το θέμα να έρθει στην ώρα του... Αντί να χαίρονται που πάει καλά η εγκυμοσύνη... Εγώ δεν ξέρω τον αντίδραση από τα πεθερικά αν δεν θα δίναμε το όνομα αλλά αποφάσισαμε να δώσουμε το όνομα της πεθεράς μια και είναι ωραίο... Βέβαια δεν το έχουμε πει ακόμη σε κανέναν 

Και μανουλα και κουμπαρα αυτα ειναι ? προσπαθω να μην το σκέφτομαι :) οσων αφορα τα κιλα ερχονται και Χριστούγεννα βρε κορίτσια τι θα κάνουμε?? Μπορώ μα κοψω ολα τα γλυκα αλλα να υπαρχουν κουραμπιεδες και μελομακαρονα στο τραπεζι και να μην μπορεις να τα φας?? Βασανιστήριο δεν ειναι?? Ειδικά σε μενα που καθε χρονο τα φτιαχνει η πεθερά μου (και τα κανει τέλεια) και φέρνει ολοκληρα τάπερ... υποφέρω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Viktwria μου κορίτσι μου ειναι θέμα όλο αυτό με το όνομα.. μα πραγματικά δεν τους φτάνει που θα έχουν εγγονάκι? Τι να πω μείνε όσο μπορείς ήρεμη Γιατί κ το μωράκι σου καταλαβαίνει όταν δεν είσαι καλά.. Τελικά έκανα τη Β επιπέδου και είναι όλα σουπερ το μικρούλι μου είναι καλά..  Κ είναι πολύ χαρούμενη..  Κ είδαμε ότι έχουμε αγοράκι..  Τελικά η     μελουλα είχε δίκιο κ για τις δύο μας.. αγορομανες... χτες την ώρα που κάναμε την εξέταση κουνιόταν κ έδινε μπουνιτσες κ κλωτσιές κ το καταλαβαίνω στην κοιλιά και το έβλεπα στην οθόνη...χαχααχαα ήταν πολύ ωραίο..  εν τω μεταξύ κ εγώ 1.53 ύψος έχω χαχαχαχααα κορίτσι μου Αλλά δεν έχω πάρει ακόμη πολλά κιλά Αλλά δεν πειράζει όσα πάρουμε θα τα χάσουμε μετά χαλάλι τους..  έχεις όρεξη Γενικά τρως κ τα έχεις πάρει? Εγώ κανονικά δεν τρώω υπερβολικά φούσκωνω εύκολα... Όταν πάω στο γιατρό μου κ μάθω για τα μαθήματα ανώδυνο τοκετού εννοείται θα σε ενημερώσω να ξέρεις..  @PanB τελικά έχω αγορακι????? θα με σημειώσεις κ με να? Φιλάκια πολλά σε όλες κορίτσια μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

@Viktwria μου κορίτσι μου ειναι θέμα όλο αυτό με το όνομα.. μα πραγματικά δεν τους φτάνει που θα έχουν εγγονάκι? Τι να πω μείνε όσο μπορείς ήρεμη Γιατί κ το μωράκι σου καταλαβαίνει όταν δεν είσαι καλά.. Τελικά έκανα τη Β επιπέδου και είναι όλα σουπερ το μικρούλι μου είναι καλά..  Κ είναι πολύ χαρούμενη..  Κ είδαμε ότι έχουμε αγοράκι..  Τελικά η     μελουλα είχε δίκιο κ για τις δύο μας.. αγορομανες... χτες την ώρα που κάναμε την εξέταση κουνιόταν κ έδινε μπουνιτσες κ κλωτσιές κ το καταλαβαίνω στην κοιλιά και το έβλεπα στην οθόνη...χαχααχαα ήταν πολύ ωραίο..  εν τω μεταξύ κ εγώ 1.53 ύψος έχω χαχαχαχααα κορίτσι μου Αλλά δεν έχω πάρει ακόμη πολλά κιλά Αλλά δεν πειράζει όσα πάρουμε θα τα χάσουμε μετά χαλάλι τους..  έχεις όρεξη Γενικά τρως κ τα έχεις πάρει? Εγώ κανονικά δεν τρώω υπερβολικά φούσκωνω εύκολα... Όταν πάω στο γιατρό μου κ μάθω για τα μαθήματα ανώδυνο τοκετού εννοείται θα σε ενημερώσω να ξέρεις..  @PanB τελικά έχω αγορακι????? θα με σημειώσεις κ με να? Φιλάκια πολλά σε όλες κορίτσια μου... 

Χαίρομαι πάρα πολύ που πηγαν ολα καλα στην εξέταση ? αγορομανες ? δεν ξερω για σενα αλλα εγω για ποδοσφαιριστή το βλεπω με τοση κλωτσια που τρωω και ειναι ακομα τοσο μικρούλι ??? πόση ωρα σου κρατησε η Β Επίπεδου? Και κατι καινουργιο... κορίτσια το στήθος μου εβγαλε γαλα σήμερα. Στην αρχη φρικαρα αλλα τωρα οσο το σκεφτομαι γελάω ? μου φαινεται πολυ περιεργο... εντωμεταξύ ο μπεμπης ειχε και λοξιγκα εκεινη τη στιγμή ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

@Viktwria μου κορίτσι μου ειναι θέμα όλο αυτό με το όνομα.. μα πραγματικά δεν τους φτάνει που θα έχουν εγγονάκι? Τι να πω μείνε όσο μπορείς ήρεμη Γιατί κ το μωράκι σου καταλαβαίνει όταν δεν είσαι καλά.. Τελικά έκανα τη Β επιπέδου και είναι όλα σουπερ το μικρούλι μου είναι καλά..  Κ είναι πολύ χαρούμενη..  Κ είδαμε ότι έχουμε αγοράκι..  Τελικά η     μελουλα είχε δίκιο κ για τις δύο μας.. αγορομανες... χτες την ώρα που κάναμε την εξέταση κουνιόταν κ έδινε μπουνιτσες κ κλωτσιές κ το καταλαβαίνω στην κοιλιά και το έβλεπα στην οθόνη...χαχααχαα ήταν πολύ ωραίο..  εν τω μεταξύ κ εγώ 1.53 ύψος έχω χαχαχαχααα κορίτσι μου Αλλά δεν έχω πάρει ακόμη πολλά κιλά Αλλά δεν πειράζει όσα πάρουμε θα τα χάσουμε μετά χαλάλι τους..  έχεις όρεξη Γενικά τρως κ τα έχεις πάρει? Εγώ κανονικά δεν τρώω υπερβολικά φούσκωνω εύκολα... Όταν πάω στο γιατρό μου κ μάθω για τα μαθήματα ανώδυνο τοκετού εννοείται θα σε ενημερώσω να ξέρεις..  @PanB τελικά έχω αγορακι????? θα με σημειώσεις κ με να? Φιλάκια πολλά σε όλες κορίτσια μου... 

Αμε! Φέρνω το πινακακι στην τελευταία σελίδα, αφού δεν μπορούμε στην πρώτη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΤ & φύλο ??????

 

@Mammytobe  16/2/19 ?

@Niki co            17/2/19 ?

@PanB              28/2/19 ?

@Vasilikii           4/3/19  ?

@VivianT            7/3/19 ?

@Hope2018       11/3/19 ??

@Ceres               13/3/19 ?

@banesaki16      18/3/19 ?

@Evi'sBaby          13/4/19 ?

@ζουζουνα*       24/4/19 ?

@AlKate               25/4/19 ?

@Angelmammy   4/5/19 ?

@Valfrag             14/5/19 ?

@Katya81           14/5/19 ?

@vayaki              28/5/19 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Η β επιπέδου έχεις αμέσως τα αποτελέσματα η είναι σαν την αυχενική διαφάνεια που κάνεις και αιματολογικές και περιμένεις να βγουν;; Πόσο τη πληρώσατε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η AlKate είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Η β επιπέδου έχεις αμέσως τα αποτελέσματα η είναι σαν την αυχενική διαφάνεια που κάνεις και αιματολογικές και περιμένεις να βγουν;; Πόσο τη πληρώσατε;;

Τα παιρνεις αμέσως ? δεν έχει αιματολογικη αυτή τη φορά, μόνο υπέρηχο. Εγώ στο Ιασώ την έκανα 130ε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Τα παιρνεις αμέσως ? δεν έχει αιματολογικη αυτή τη φορά, μόνο υπέρηχο. Εγώ στο Ιασώ την έκανα 130ε.

Ευχαριστώ πολύ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Και εγώ περιμένω πως και πως τη πρώτη κλοτσιά!!! Σήμερα ολοκληρώνω τη 18 και μπαίνω στη 19... Για να δούμε.... Θα δω και εγώ πόσα + θα είμαι όταν πάω γύρω στις 24 εβδομάδες... Θα έχουμε να τα χάσουμε μετά κιόλας... Αυτό είναι το θεμα?4 μήνες μετά τη γέννα θα γίνω κουμπάρα οπότε πρέπει να επανέλθω... @Viktwria δεν το πιστεύω.... Κάτσε απόλαυσε και άσε αυτό το θέμα να έρθει στην ώρα του... Αντί να χαίρονται που πάει καλά η εγκυμοσύνη... Εγώ δεν ξέρω τον αντίδραση από τα πεθερικά αν δεν θα δίναμε το όνομα αλλά αποφάσισαμε να δώσουμε το όνομα της πεθεράς μια και είναι ωραίο... Βέβαια δεν το έχουμε πει ακόμη σε κανέναν 

Αα είμαστε πολύ κοντά εμείς, εγώ το Σάββατο μπαίνω 20η! Δε θ αργήσει και η δική σου κλωτσιά να είσαι σίγουρη!! Άντε να κάνουμε και τη β επιπέδου να ηρεμήσουμε!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Χαίρομαι πάρα πολύ που πηγαν ολα καλα στην εξέταση ? αγορομανες ? δεν ξερω για σενα αλλα εγω για ποδοσφαιριστή το βλεπω με τοση κλωτσια που τρωω και ειναι ακομα τοσο μικρούλι ??? πόση ωρα σου κρατησε η Β Επίπεδου? Και κατι καινουργιο... κορίτσια το στήθος μου εβγαλε γαλα σήμερα. Στην αρχη φρικαρα αλλα τωρα οσο το σκεφτομαι γελάω ? μου φαινεται πολυ περιεργο... εντωμεταξύ ο μπεμπης ειχε και λοξιγκα εκεινη τη στιγμή ?

Ναι κορίτσι μου κ εγώ είμαι ευτυχίσμενη... Πολύ..  Κ εγώ ποδοσφαιριστή το βλέπω....Πολύ κλωτσιά κ μπουνια.παρολο που είναι 532γρ.. αν δεν γίνει ποδοσφαιριστής σίγουρα θα γίνει μποξερ χαχχαχχααααα. Εν τω μεταξύ την ώρα που κάναμε την εξέταση μας έβγαλε τη γλώσσα... τρελάθηκαμε ??? ή β επιπέδου κράτησε 1 ώρα και σε ιδιωτικό κέντρο που πήγα έκανε 90€. Τα αποτελέσματα τα παίρνεις αμέσως.... Αλήθεια έβγαλε το στήθος γάλα? Πως γινε ται αυτό? Πως το κατάλαβες? Είναι πρησμένο Γενικά σου πονάει? Εμένα έχει μεγαλώσει Αλλά δεν πονάει Γενικά.... Κορίτσι μου με το καλό κ εσύ τη Β επιπέδου.... Όλα θα είναι σούπερ..  θα δεις θα φύγει το άγχος μόλις δεις το μωράκι...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Evi'sBaby είπε:

Αα είμαστε πολύ κοντά εμείς, εγώ το Σάββατο μπαίνω 20η! Δε θ αργήσει και η δική σου κλωτσιά να είσαι σίγουρη!! Άντε να κάνουμε και τη β επιπέδου να ηρεμήσουμε!!! ?

Ναι! Πότε έχεις ΠΗΤ εσύ; Πότε ένιωσες την πρώτη κλωτσιά;άντε μακάρι με το καλό :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η banesaki16 είπε:

???Κορίτσι μου με το καλό κ εσύ τη Β επιπέδου.... Όλα θα είναι σούπερ..  θα δεις θα φύγει το άγχος μόλις δεις το μωράκι...???

Άντε μακάρι. Να φύγω τελείως ήρεμη μια φορά από μεγάλη εξέταση... :) Ολα καλά να πηγαίνουν σε όλες μας εύχομαι :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η AlKate είπε:

Ναι! Πότε έχεις ΠΗΤ εσύ; Πότε ένιωσες την πρώτη κλωτσιά;άντε μακάρι με το καλό :)

Έχω ΠΗΤ 13/4, τώρα βρίσκομαι στη 19w+5ημερες από 16η ένιωθα κάτι να κινείται μέσα και από τη 18η και κάτι μερες κουνιέται ελαφρώς κ η κοιλιά μου οταν νιώθω ότι με κλωτσαει απαλές κλωτσιές μη φανταστείς, χθες έβαλα το χέρι του άντρα μου στη κοιλιά όταν ένιωσα μια κ μετά από λίγο ξανά κλώτσησε και το ένιωσε και κείνος αλλά απαλά! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Ναι κορίτσι μου κ εγώ είμαι ευτυχίσμενη... Πολύ..  Κ εγώ ποδοσφαιριστή το βλέπω....Πολύ κλωτσιά κ μπουνια.παρολο που είναι 532γρ.. αν δεν γίνει ποδοσφαιριστής σίγουρα θα γίνει μποξερ χαχχαχχααααα. Εν τω μεταξύ την ώρα που κάναμε την εξέταση μας έβγαλε τη γλώσσα... τρελάθηκαμε ??? ή β επιπέδου κράτησε 1 ώρα και σε ιδιωτικό κέντρο που πήγα έκανε 90€. Τα αποτελέσματα τα παίρνεις αμέσως.... Αλήθεια έβγαλε το στήθος γάλα? Πως γινε ται αυτό? Πως το κατάλαβες? Είναι πρησμένο Γενικά σου πονάει? Εμένα έχει μεγαλώσει Αλλά δεν πονάει Γενικά.... Κορίτσι μου με το καλό κ εσύ τη Β επιπέδου.... Όλα θα είναι σούπερ..  θα δεις θα φύγει το άγχος μόλις δεις το μωράκι...???

Η αλήθεια είναι ότι εχω παρα πολυ άγχος ? το δικο μου κ φούσκωσε αλλα και πονάει.. τ καταλαβα γιατί το ένιωσα υγρό και λεω τι έγινε?? Κοιταω κ εβγαζα λιγες σταγονες γαλα... αλλα δεν εχω ξανα βγάλει από τότε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Evi'sBaby είπε:

Έχω ΠΗΤ 13/4, τώρα βρίσκομαι στη 19w+5ημερες από 16η ένιωθα κάτι να κινείται μέσα και από τη 18η και κάτι μερες κουνιέται ελαφρώς κ η κοιλιά μου οταν νιώθω ότι με κλωτσαει απαλές κλωτσιές μη φανταστείς, χθες έβαλα το χέρι του άντρα μου στη κοιλιά όταν ένιωσα μια κ μετά από λίγο ξανά κλώτσησε και το ένιωσε και κείνος αλλά απαλά! ? 

Αχ τι ωραία!!! Το περιμένω και εγώ πως και πως:) σήμερα πίεζα τη κοιλιά μου αλλά δεν πήρα καμιά απάντηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Αχ τι ωραία!!! Το περιμένω και εγώ πως και πως:) σήμερα πίεζα τη κοιλιά μου αλλά δεν πήρα καμιά απάντηση?

Μια απ' τα ίδια κι εγώ. Προχθές πίεζα συνέχεια την κοιλιά μου μήπως πάρω καμιά απάντηση και ο άντρας μου μού λέει: "μην ενοχλείς το παιδί μας!!!" Νιώθω κατά καιρούς κάποια κινητικότητα στην κοιλιά μου αλλά μπερδεύομαι πολύ με τα έντερα ακόμα. Άντε να σιγουρευτούμε κι εμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Angelmammy είπε:

Μια απ' τα ίδια κι εγώ. Προχθές πίεζα συνέχεια την κοιλιά μου μήπως πάρω καμιά απάντηση και ο άντρας μου μού λέει: "μην ενοχλείς το παιδί μας!!!" Νιώθω κατά καιρούς κάποια κινητικότητα στην κοιλιά μου αλλά μπερδεύομαι πολύ με τα έντερα ακόμα. Άντε να σιγουρευτούμε κι εμείς!!!

Αυτό θα είναι κ γω στην αρχή αρχή τις πρώτες μέρες για έντερο το περνούσα ? Να εστιάζεις περίπου 2-3εκ κάτω από τον αφαλό στο κέντρο της κοιλιάς κ αργότερα θα το νιώθετε μια δεξιά κ μια αριστερά! Περιμένουμε νέα σας!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Evi'sBaby είπε:

Αυτό θα είναι κ γω στην αρχή αρχή τις πρώτες μέρες για έντερο το περνούσα ? Να εστιάζεις περίπου 2-3εκ κάτω από τον αφαλό στο κέντρο της κοιλιάς κ αργότερα θα το νιώθετε μια δεξιά κ μια αριστερά! Περιμένουμε νέα σας!! ?

Εμένα της αρέσουν τα πλευρά μου πάντως ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εμένα της αρέσουν τα πλευρά μου πάντως ??

Καλέ που φτάνει στα πλευρά σου;;; Άαα... Μόλις είδα ότι γεννάς, πρώτα ο Θεός, Φεβρουάριο. Όποτε λογικό να φτάνει εκεί το μωράκι σου. Εμένα ακόμα θα είναι λίγο πιο κάτω από τον αφαλό λογικά. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Καλέ που φτάνει στα πλευρά σου;;; Άαα... Μόλις είδα ότι γεννάς, πρώτα ο Θεός, Φεβρουάριο. Όποτε λογικό να φτάνει εκεί το μωράκι σου. Εμένα ακόμα θα είναι λίγο πιο κάτω από τον αφαλό λογικά. 

 

Ναιιι! Είναι μεγάλο μωρό μου έχει πει για τη βδομάδα της! Δευτέρα έχω γιατρό, θα σας πω πόσο έχει φτάσει ? πριν ένα μήνα ήταν 900γρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...