Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Άνοιξης 2019???


Recommended Posts

Τι όμορφα νέα είναι αυτά? Εγώ από κιλά αν κ δεννεχω ζυγίζει τώρα τελευταία στηνντελευταια επίσκεψη είχα πάρει 1 κιλό τώρα που είμαι 23 βδομάδα λογικά θα έχω πάρει Αλλά 2 Γενικά είμαι καλά ακόμα... θα δείξει βέβαια για Τι έχουμε δρόμο..  πάντως είναι τρομερό σε 3 μήνες γεννάω κ εγώ περίπου τρομερό... Κ τώρα που σας γράφω..  να μια κλωτσιά..  Την αφιερώνω σε όλες τις μανουλες???με πολύ αγάπη... ❤❤❤❤❤??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Τι όμορφα νέα είναι αυτά? Εγώ από κιλά αν κ δεννεχω ζυγίζει τώρα τελευταία στηνντελευταια επίσκεψη είχα πάρει 1 κιλό τώρα που είμαι 23 βδομάδα λογικά θα έχω πάρει Αλλά 2 Γενικά είμαι καλά ακόμα... θα δείξει βέβαια για Τι έχουμε δρόμο..  πάντως είναι τρομερό σε 3 μήνες γεννάω κ εγώ περίπου τρομερό... Κ τώρα που σας γράφω..  να μια κλωτσιά..  Την αφιερώνω σε όλες τις μανουλες???με πολύ αγάπη... ❤❤❤❤❤??????

Κι εγώ εκεί τα πήρα μαζεμένα γύρω στην 23η εβδομάδα μέχρι τώρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια, κλωτσιές ακούω και ζηλεύω!!! Ανυπομονώ!! Είμαι στη 17η εβδομάδα και δεν έχω νιώσει κάτι ακόμα. Λογικά, όπου να' ναι, ε;;; Σε 2-3 εβδομάδες δε θα νιώσω κι εγώ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope2018 είπε:

Μια χαρά θα είναι μην αγχώνεσαι :) Θα δεις οτι θα ειναι υγιέστατο το μπεμπάκι σου και θα ηρεμήσεις. Το οτι κλωτσάνε τα μικρούλια μας είναι απίστευτο. Και εσεις χαμογελάτε σαν χαζές; Εγω οπου κι αν ειμαι σαν χαζο κάνω και τους μιλάω κιολας ? Ευτυχως ο γιατρος μου επιτρεπει περιορισμένες εμφανισεις και δεν ρεζιλευομαι πολυ ?. Σημερα η μπεμπα μας μου εχωσε μια κλωτσια στο στομαχι ... με πεθανε καλα να ειναι. Ειναι που ειναι ερεθισμενο αυτες τις μερες με καουρες κ.λ.π με ισοπέδωσε. Πολυ ζορικη μου φαινεται θα μας βγει παναγια μαχι της. Τον μπεμπη τον εκτοπισε χαμηλά ... εμένα με εχει ταράξει. Μετα λένε οτι τα αγορια γινονται ποδοσφαιριστες. ?? Αλλα δεν παραπονιεμαι ας ριχνουν κλωτσιτσες να ξερω οτι ειναι καλα :)

@VivianT κοντα πρεπει να γεννάμε. Και εγω περίπου 3 μήνες έχω. ΠΥΤ 12/3/2019 αλλα για τελη Φλεβαρη μας υπολογιζει λογω διδυμων.

#hope2018 έχεις διδυμακια?ωραία με το Καλό!θα πας προγραμματισμένα ή όχι? Εγώ έχω πητ  7/3 θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

#VivianT λογικα ναι. Δεν τα αφηνουν να συμπληρωσουν τις 40 βδομαδες. Συνηθως μεχρι την 38η βδομαδα το αργοτερο. Εκτος απροοπτου βεβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Αχ κορίτσια, κλωτσιές ακούω και ζηλεύω!!! Ανυπομονώ!! Είμαι στη 17η εβδομάδα και δεν έχω νιώσει κάτι ακόμα. Λογικά, όπου να' ναι, ε;;; Σε 2-3 εβδομάδες δε θα νιώσω κι εγώ; 

Εγώ ένιωσα στην 18η πρώτη φορά αν θυμάμαι καλά ☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Angelmammy είπε:

Αχ κορίτσια, κλωτσιές ακούω και ζηλεύω!!! Ανυπομονώ!! Είμαι στη 17η εβδομάδα και δεν έχω νιώσει κάτι ακόμα. Λογικά, όπου να' ναι, ε;;; Σε 2-3 εβδομάδες δε θα νιώσω κι εγώ; 

Κορίτσι μου εγώ θυμάμαι εκεί στη 17 εβ δομαδα... Αλλά κανε λίγο υπομονή ο γιατρός μου είπε οτιβτα ένιωσα νωρίς... Μου είπε στην 19 με 20 εβ δομαδα τονκαφαλαβαινεις καλά... με το καλό κορίτσι μου..❤❤❤❤❤?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου εγώ θυμάμαι εκεί στη 17 εβ δομαδα... Αλλά κανε λίγο υπομονή ο γιατρός μου είπε οτιβτα ένιωσα νωρίς... Μου είπε στην 19 με 20 εβ δομαδα τονκαφαλαβαινεις καλά... με το καλό κορίτσι μου..❤❤❤❤❤?????

Ευχαριστώ πολύ!!! Δεν κρατιέμαι!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η PanB είπε:

Απο κλωστιδι δεν το συζητάμε ??‍♀️ η κοιλια φαίνεται κανονικότατα εδώ και 2 περίπου βδομάδες. Σήμερα ειμαι 26+5. Από κιλά έχω πάρει 9 ????? εσείς;

Εμένα ευτυχώς μου χάλασε η ζυγαριά! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Angelmammy είπε:

Αχ κορίτσια, κλωτσιές ακούω και ζηλεύω!!! Ανυπομονώ!! Είμαι στη 17η εβδομάδα και δεν έχω νιώσει κάτι ακόμα. Λογικά, όπου να' ναι, ε;;; Σε 2-3 εβδομάδες δε θα νιώσω κι εγώ; 

Θα το νιώσεις ειδικά ανάσκελα απλά πολύ απαλά! Εγώ άρχισα δειλά δειλά κάτι να νιώθω 16η σα φτερούγισμα κ σιγά σιγά το σιγουρεψα επειδή το ένιωθα κάθε μέρα κ τώρα στη 19η το νιώθω πιο έντονα, σα πολύ απαλές κλωτσιές! Αλλά το ένιωσα αρκετά νωρίς. Συνήθως γύρω στην 20-21 λένε! Μην ανησυχείς! Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Evi'sBaby είπε:

Θα το νιώσεις ειδικά ανάσκελα απλά πολύ απαλά! Εγώ άρχισα δειλά δειλά κάτι να νιώθω 16η σα φτερούγισμα κ σιγά σιγά το σιγουρεψα επειδή το ένιωθα κάθε μέρα κ τώρα στη 19η το νιώθω πιο έντονα, σα πολύ απαλές κλωτσιές! Αλλά το ένιωσα αρκετά νωρίς. Συνήθως γύρω στην 20-21 λένε! Μην ανησυχείς! Με το καλό!!!

Όντως το ένιωσες πολύ νωρίς. Τόσο γρήγορα έχω ακούσει μόνο μανούλες που δεν είναι η πρώτη τους εγκυμοσύνη.... Σ' ευχαριστώ πολύ! Με το καλό και σε σένα. Και σε όλες μας!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε? Πως είστε? Μεγαλώνουν οι κοιλίτσες?  Ερθωωαυριο πάω για β επιπέδου κ σήμερα ένα άγχος το έχω... με πήραν να επιβεβαιώσουν κ το ραντεβού κ λέω αχ μακάρι να πάνε όλα καλά... @Viktwria αν θέλεις δώσε κ εσύ ΠΗΤ ΝΑ μπεις στο πινακακι μας..? εγώ πριν 4 μέρες περίπου ένιωσα ένα πόνο στη κοιλιά δεν ξέρω πώς να το περιγράψω σαν να έχω μια μελάνια κάπου κ την πιάνω κ πονάει..  Κ πήρα το γιατρό κ μου έδωσε μαγνήσιο... Δεν είχα πάρει μέχρι τώρα..  κατ' τ'άλλα το μικρό κλωτσάει συνέχεια κ πλέον έντονα... Κ μου αρέσει πολύ....????

Υπέροχο συναίσθημα οταν κλωτσάει ? εγώ που για μια δυο μέρες ήμουν πεσμένη ψυχολογικά (καυγάδες με συγγενείς για το ονομα) το μωρό ηταν εξαιρετικά ήσυχο λες και το καταλάβαινε είχα ανησυχήσει.. αλλα τωρα παλι με γεμίζει κλωτσιές και το λατρεύω :) η ΠΗΤ μου ειναι 29/3 αλλα που τον βλέπω αυτόν τον πίνακα που λες? Γιατί ειχα καιρό να μπω και μαλλον εχω χασει επεισόδια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η PanB είπε:

Απο κλωστιδι δεν το συζητάμε ??‍♀️ η κοιλια φαίνεται κανονικότατα εδώ και 2 περίπου βδομάδες. Σήμερα ειμαι 26+5. Από κιλά έχω πάρει 9 ????? εσείς;

Ποποοοο εισαι πολυ τυχερή!!! Εγώ ειμαι σήμερα 21+5 και έχω παρει 10κγ ? για κοιλιά ειναι λες και ειμαι 7 μηνών.. κ με εβαλε κ ο γιατρός σε δίαιτα γιατί εχω ύψος 1,53 και εκει που ξεκινησα με 50 κγ εχω φτάσει τα 60. Καλα να ναι το μωρακι μου αλλα εχω αρχίσει να τρομάζω με τα κιλα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Τι όμορφα νέα είναι αυτά? Εγώ από κιλά αν κ δεννεχω ζυγίζει τώρα τελευταία στηνντελευταια επίσκεψη είχα πάρει 1 κιλό τώρα που είμαι 23 βδομάδα λογικά θα έχω πάρει Αλλά 2 Γενικά είμαι καλά ακόμα... θα δείξει βέβαια για Τι έχουμε δρόμο..  πάντως είναι τρομερό σε 3 μήνες γεννάω κ εγώ περίπου τρομερό... Κ τώρα που σας γράφω..  να μια κλωτσιά..  Την αφιερώνω σε όλες τις μανουλες???με πολύ αγάπη... ❤❤❤❤❤??????

Ρε παιδια μονο εγω πηρα δεκα κιλα?? και ειμαι και λιγοτερες εβδομαδες απο εσας ? 21 +5 αν θυμαμαι καλα :) με παρηγορεί μόνο το οτι ναι μεν ξερω οτι πηρα τοσα αλλα δεν μου φαίνονται και τοσο παρα μονο κοιλιά και μάγουλα.. Βανεσσακι πως πήγε η Β επίπεδου? Εγώ θα παω την Τρίτη και αγχώνομαι και εγώ αφάνταστα. Σε ευχαριστούμε για την αφιερωμένη κλωτσιά ? και τ δικό μου τώρα ολο κλωτσάει ισως να φταινε τα σπορακια που εφαγα πριν λιγο.. μαλλον του αρεσαν του μπεμπη μου ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Angelmammy είπε:

Αχ κορίτσια, κλωτσιές ακούω και ζηλεύω!!! Ανυπομονώ!! Είμαι στη 17η εβδομάδα και δεν έχω νιώσει κάτι ακόμα. Λογικά, όπου να' ναι, ε;;; Σε 2-3 εβδομάδες δε θα νιώσω κι εγώ; 

Εγω την πρωτη την ενιωσα απολυτα χαλαρή ξαπλα στον καναπε 17+1 οποτε μαλλον κοντευεις και εσυ ? βεβαια εξαρτάται και απο το μωρακι σου. Στην αρχή πρέπει να εισαι απολυτα ηρςμη για να το νιωσεις αλλιως αυτο κλωτσάει και εσυ δεν το παίρνεις χαμπάρι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Ρε παιδια μονο εγω πηρα δεκα κιλα?? και ειμαι και λιγοτερες εβδομαδες απο εσας ? 21 +5 αν θυμαμαι καλα :) με παρηγορεί μόνο το οτι ναι μεν ξερω οτι πηρα τοσα αλλα δεν μου φαίνονται και τοσο παρα μονο κοιλιά και μάγουλα.. Βανεσσακι πως πήγε η Β επίπεδου? Εγώ θα παω την Τρίτη και αγχώνομαι και εγώ αφάνταστα. Σε ευχαριστούμε για την αφιερωμένη κλωτσιά ? και τ δικό μου τώρα ολο κλωτσάει ισως να φταινε τα σπορακια που εφαγα πριν λιγο.. μαλλον του αρεσαν του μπεμπη μου ????

Εγώ συμπάσχω ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Υπέροχο συναίσθημα οταν κλωτσάει ? εγώ που για μια δυο μέρες ήμουν πεσμένη ψυχολογικά (καυγάδες με συγγενείς για το ονομα) το μωρό ηταν εξαιρετικά ήσυχο λες και το καταλάβαινε είχα ανησυχήσει.. αλλα τωρα παλι με γεμίζει κλωτσιές και το λατρεύω :) η ΠΗΤ μου ειναι 29/3 αλλα που τον βλέπω αυτόν τον πίνακα που λες? Γιατί ειχα καιρό να μπω και μαλλον εχω χασει επεισόδια?

Ε ρε τι έχουμε πάθει με το όνομα ? που καταληξατε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PanB είπε:

Εγώ συμπάσχω ????

Εσύ σε ποιά βδομάδα εισαι και ποσα κιλα πήρες? Νιώθω λίγο καλύτερα τώρα ? ο αντρας μου για να με πειράξει μου λεει οτι ειμαι σαν μπιφτεκακι με ποδια αλλα μετα μου λεει οτι ειμαι πανεμορφη και δεν εχει πρόβλημα ? ετσι γλυτώνει την παντόφλα ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Viktwria είπε:

Εσύ σε ποιά βδομάδα εισαι και ποσα κιλα πήρες? Νιώθω λίγο καλύτερα τώρα ? ο αντρας μου για να με πειράξει μου λεει οτι ειμαι σαν μπιφτεκακι με ποδια αλλα μετα μου λεει οτι ειμαι πανεμορφη και δεν εχει πρόβλημα ? ετσι γλυτώνει την παντόφλα ????

Μπαίνω στην 27η και έχω πάρει 9 ? αλλα κι εμενα στην κοιλιά φαίνεται.. εδώ και 2-3 περίπου βδομάδες, πριν δεν καταλάβαινε κανείς ότι είμαι έγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PanB είπε:

Ε ρε τι έχουμε πάθει με το όνομα ? που καταληξατε ; 

Αστα να πάνε.. έκλαιγα με λυγμούς από την πίεση γιατί πριν καν μεινω έγκυος το ειχαμε συζητήσει και ειχαμε συμφωνήσει με τον άντρα μου να βγαλουμε ακυρα ονοματα και οχι συγγενείς... και ολα κομπλε μεχρι που το μαθε ο πατερας του οτι δεν θα τον βγάλουμε. Εκει ξεκινησε ο ψυχολογικός πολεμος απο την πλευρα του οτι δεν θα του ξαναμιλήσει αν δεν βγαλει τ ονομα τ κτλ. Τελικα τ αφησαμε τ θεμα προς τ παρον κ δεν αναφέρετε κανενας στο ονομα.. φοβαμαι ομως την ημερα που θα γεννήσω.. δεν θελω να τον βγαλω και σιγουρα με εκνευριζει πιο πολυ που παει να πεισει μεσω εκβιασμου. Εκει τσιτωνομαι ακομα πιο πολυ. Ο αντρας μου φοβαται μηπως δεν του ξαναμιλήσει ο πατερας του και αστα να πανε.. προς τ παρον δεν τ συζηταμε και μενω ήρεμη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Viktwria είπε:

Αστα να πάνε.. έκλαιγα με λυγμούς από την πίεση γιατί πριν καν μεινω έγκυος το ειχαμε συζητήσει και ειχαμε συμφωνήσει με τον άντρα μου να βγαλουμε ακυρα ονοματα και οχι συγγενείς... και ολα κομπλε μεχρι που το μαθε ο πατερας του οτι δεν θα τον βγάλουμε. Εκει ξεκινησε ο ψυχολογικός πολεμος απο την πλευρα του οτι δεν θα του ξαναμιλήσει αν δεν βγαλει τ ονομα τ κτλ. Τελικα τ αφησαμε τ θεμα προς τ παρον κ δεν αναφέρετε κανενας στο ονομα.. φοβαμαι ομως την ημερα που θα γεννήσω.. δεν θελω να τον βγαλω και σιγουρα με εκνευριζει πιο πολυ που παει να πεισει μεσω εκβιασμου. Εκει τσιτωνομαι ακομα πιο πολυ. Ο αντρας μου φοβαται μηπως δεν του ξαναμιλήσει ο πατερας του και αστα να πανε.. προς τ παρον δεν τ συζηταμε και μενω ήρεμη ?

 Τι να πω ρε φίλε..  αντί να τους νοιάζει να είναι οκ το μωρό και να πανε ολα καλά τους νοιάζει να εκπληρώσουν τον εγωισμό τους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η PanB είπε:

 Τι να πω ρε φίλε..  αντί να τους νοιάζει να είναι οκ το μωρό και να πανε ολα καλά τους νοιάζει να εκπληρώσουν τον εγωισμό τους..

Αυτο λεω κ εγω.. απο εγωισμο τ κανιυν μη τυχον και δεν ακουστει τ ονομα τους και τι θα πει το χωριό.. και τ λεγε τ αντρα μου εγω εβγαλα και τους δυο γονεις μου και ας με παρακαλαγε ο πεθερος μου να τον βγαλω. Ε ωραια αυτος διαλεξε τα ονοματα των παιδιων του εγω γιατί να μην εχω το δικαίωμα να βγαλω το παιδι μου οπως θελω? Που στην τελική το λατρεύω ηδη και δεν υελω να αποφασίζει κανεις για το παιδι μου. Εδω εχουν αρχισει και μου λενε σε ποιον θα μοιαζει και τι χαρακτήρα θα έχει.. (πρωτο εγγόνι στην οικογένεια) με τρελενουν για να πω την αληθεια αλλα μετα καθομαι μοναχουλα μου ή βγαίνω βολτα, κανω ονειρα για το μωρό, το νιωθω να κλωτσάει και χαλαρώνω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Εγω την πρωτη την ενιωσα απολυτα χαλαρή ξαπλα στον καναπε 17+1 οποτε μαλλον κοντευεις και εσυ ? βεβαια εξαρτάται και απο το μωρακι σου. Στην αρχή πρέπει να εισαι απολυτα ηρςμη για να το νιωσεις αλλιως αυτο κλωτσάει και εσυ δεν το παίρνεις χαμπάρι ?

Χαχαχα!! Αλήθεια;; Πόσο ήρεμη;; Πολλές φορές σκέφτομαι μήπως κοιμάται πολύ και έτσι όταν είμαι ήρεμη εγώ πχ στο κρεβάτι, το μικρό μου κοιμάται και γι'αυτό αυτό δε νιώθω κάτι ακόμα. Καλά... γενικά η φαντασία μου τρέχει... χαχαχα!! Δεν ξέρω και τι κάνει εκεί μέσα όλη μέρα. Πόσο κοιμάται; Πόσο κουνιέται γενικά;;; Όταν το νιώσω θα σας γράψω να χαρείτε μαζί μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angelmammy είπε:

Χαχαχα!! Αλήθεια;; Πόσο ήρεμη;; Πολλές φορές σκέφτομαι μήπως κοιμάται πολύ και έτσι όταν είμαι ήρεμη εγώ πχ στο κρεβάτι, το μικρό μου κοιμάται και γι'αυτό αυτό δε νιώθω κάτι ακόμα. Καλά... γενικά η φαντασία μου τρέχει... χαχαχα!! Δεν ξέρω και τι κάνει εκεί μέσα όλη μέρα. Πόσο κοιμάται; Πόσο κουνιέται γενικά;;; Όταν το νιώσω θα σας γράψω να χαρείτε μαζί μου!! 

Γενικά όταν περπατάμε και κινούμαστε του αρέσει, εμένα διαμαρτύρεται όταν κάθομαι ή ξαπλώνω.. σου λέει τι κάνει αυτη; ωραία με νανούριζε τόση ώρα πέρα δώθε, ας της δώσω καμία κλωτσιά μπας και σηκωθεί ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...