Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Άνοιξης 2019???


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 17/10/2018 at 6:10 ΜΜ, ο/η AlKate είπε:

@banesaki16 είμαστε και κάποιες που ακόμη δεν έχουμε νιώσει τη χαρά :) ολα καλά να σου πηγαίνουν και σε όλες εύχομαι :):)

 

Εεεε εσύ κορίτσι μου είσαι λιγο πιο αργα λογικό είναι..  οταν ομως ερθει ο καιρος θα δεις ποσο ωραιο είναι μιας και είναι κ το πρώτο όπως κ με να..  Όλα καλά να μας πάνε σε όλες μας... με όμορφες εγκυμοσύνες.... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κορίτσια μου τι κάνετε? Πως είναι οι κοιλίτσες σας? Εγώ είμαι πλέον στην 20 εβ δομαδα το μωρό μου κλωτσάει καθημερινά... Σήμερα λέω έχει ωραία μέρα ας περπατήσω να κάνω κάτι δουλειές να μην πάρω αμάξι... Αλλά κουράστηκα πραγματικά εσείς κουράζεστε πολύ? Περπατάτε? Μου φάνηκε πολύ περίεργο γύρισα σπίτι κ ξάπλωσα αμέσως... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Πως είναι οι κοιλίτσες σας? Εγώ είμαι πλέον στην 20 εβ δομαδα το μωρό μου κλωτσάει καθημερινά... Σήμερα λέω έχει ωραία μέρα ας περπατήσω να κάνω κάτι δουλειές να μην πάρω αμάξι... Αλλά κουράστηκα πραγματικά εσείς κουράζεστε πολύ? Περπατάτε? Μου φάνηκε πολύ περίεργο γύρισα σπίτι κ ξάπλωσα αμέσως... ??

Kαι εγώ τα ίδια... κουράζομαι αρκετά και ευκολα... βεβαια τώρα είμαι 25+2 αλλά και όταν ήμουν 20 και λιγότερο πάλι κουραζόμουν! Τι να πω και ο γιατρος λεει να περπατάμε.. καλά τα λεει αλλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η AlKate είπε:

Μια χαρούμενη καλησπέρα από εμένα και τη μπέμπα μου!!!?‍?‍?❤️❤️?

Κι από εμαααας! Κάναμε β επιπέδου! Εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η PanB είπε:

Κι από εμαααας! Κάναμε β επιπέδου! Εσείς;

Εγώ δεν έχω φτάσει ακόμη για β επιπέδου αλλού έκανα μια άλλη εξειδικευμένη εξέταση και εκεί φαίνεται... Ροζ όνειρα λοιπόν ?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/6/2018 at 2:40 ΜΜ, ο/η armonia είπε:

Για μοίρασμα σκέψεων!

Έχω μια ιδεα(κλεμμένη βασικά)!! Το είχα δει σε μια ομάδα και μου άρεσε... Τι λέτε; Να συγκεντρώσουμε τις ΠΗΤ μας (και όσες ξέρουμε και φύλλο) και @armoniaαφου εσύ έχεις κάνει την πρώτη ανάρτηση να την επεξεργαστείς και να βάλεις κάθε μία μας σε μια σειρά με τη ΠΗΤ μας και μια καρδούλα γαλάζια η ροζ αντίστοιχα... Τι λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/11/2018 at 4:47 ΜΜ, ο/η AlKate είπε:

Έχω μια ιδεα(κλεμμένη βασικά)!! Το είχα δει σε μια ομάδα και μου άρεσε... Τι λέτε; Να συγκεντρώσουμε τις ΠΗΤ μας (και όσες ξέρουμε και φύλλο) και @armoniaαφου εσύ έχεις κάνει την πρώτη ανάρτηση να την επεξεργαστείς και να βάλεις κάθε μία μας σε μια σειρά με τη ΠΗΤ μας και μια καρδούλα γαλάζια η ροζ αντίστοιχα... Τι λέτε;

Πειτε ΠΗΤ και φύλο, θα το φτιάξω εγώ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΥΤ 11/3/2019 (αγορακι & κοριτσακι)

Τωρα απο ψώνια εμεις αρχισαμε να βλεπουμε κούνιες και καροτσι γιατι ειμαι 22 εβδομαδων και ηδη εχω βαρυνει αρκετα. Τουλαχιστον να καταληξουμε καπου. Βεβαια τις κουνιες μαλλον θα τις κλεισουμε αυριο με κατι ψιλοπραγματα γιατι ια γλυτωσουμε 240Ε απο τα στρωματα. Μας τα κανουν δωρο αν καλυψουμε συγκεκριμενο ποσο (λογω του 10ημερου εκπτωσεων). Αλλα θα τους πουμε να μας τα φερουν μετα τις γιορτες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Πειτε ΠΗΤ και φύλο, θα το φτιάξω εγώ ?

Κορίτσι μου καλησπέρα.. ωραία πολύ μου αρέσει που θα φτιάξουμε μια λίστα με τα μωράκια μας.. Εγώ έχω ΠΗΤ 18.03 Αλλά ακόμα δεν ξέρω φύλλο δεν μας λέει θα πάω για β επιπέδου στις 21.11 και θα σου πω να σημειώσεις. Πως πάνε οι κοιλίτσες μας ? Μεγαλώνουν?  Εμένα έχει πεταχτεί πλέον το καταλαβαίνουν όλοι ότι είναι έγκυος κ δεν είναι από τις πολλές μπύρες.. χαχαχααα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου καλησπέρα.. ωραία πολύ μου αρέσει που θα φτιάξουμε μια λίστα με τα μωράκια μας.. Εγώ έχω ΠΗΤ 18.03 Αλλά ακόμα δεν ξέρω φύλλο δεν μας λέει θα πάω για β επιπέδου στις 21.11 και θα σου πω να σημειώσεις. Πως πάνε οι κοιλίτσες μας ? Μεγαλώνουν?  Εμένα έχει πεταχτεί πλέον το καταλαβαίνουν όλοι ότι είναι έγκυος κ δεν είναι από τις πολλές μπύρες.. χαχαχααα?

Κι εμένα έχει 2 βδομάδες που φαίνεται και μου το έχουν πει καποια άτομα ? σήμερα μπήκα στην 25η εβδομάδα. Άργησε να φανεί νομίζω ? μα γτ δεν σας λεει; σίγουρα έχει φανεί. Τι εβδομάδα είσαι; εμένα μου το είπαν απ την Αυχενική. Με επιφύλαξη αλλά μου το είπαν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope2018 είπε:

ΠΥΤ 11/3/2019 (αγορακι & κοριτσακι)

Τωρα απο ψώνια εμεις αρχισαμε να βλεπουμε κούνιες και καροτσι γιατι ειμαι 22 εβδομαδων και ηδη εχω βαρυνει αρκετα. Τουλαχιστον να καταληξουμε καπου. Βεβαια τις κουνιες μαλλον θα τις κλεισουμε αυριο με κατι ψιλοπραγματα γιατι ια γλυτωσουμε 240Ε απο τα στρωματα. Μας τα κανουν δωρο αν καλυψουμε συγκεκριμενο ποσο (λογω του 10ημερου εκπτωσεων). Αλλα θα τους πουμε να μας τα φερουν μετα τις γιορτες. 

Με το καλο κοριτσακι μου! ?

Αθήνα είσαι; από ποιο μαγαζί; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου ? κι εσυ με το καλο. Απο το Λητω. Βασικα μας λυπηθηκαν λογω των διδυμων ? Αλλα αν μπορεις να πας πριν το σαββατο. Η προσφορα αφορα αγορα κουνιας και συνδιασμο αλλων αντικειμενων εκτος καροτσιου κ καθισμ.αυτοκινητου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η PanB είπε:

Κι εμένα έχει 2 βδομάδες που φαίνεται και μου το έχουν πει καποια άτομα ? σήμερα μπήκα στην 25η εβδομάδα. Άργησε να φανεί νομίζω ? μα γτ δεν σας λεει; σίγουρα έχει φανεί. Τι εβδομάδα είσαι; εμένα μου το είπαν απ την Αυχενική. Με επιφύλαξη αλλά μου το είπαν ?

Στην Αυχενική δεν ήταν σίγουρος γι αυτό δεν μας είπε κ μετά είχε βάλει τα ποδαράκια του μπροστά..  Τώρα όμως δεν θα τη γλιτώσει.. χαχααα ?ψωνια εγώ δεννεχω κάνει ακόμα αν κ πολλά πράγματα θα μου τα δώσει μια φίλη μου.. κνλεω να κοιτάξω τα υπόλοιπα με τονκαινουργιο χρόνο...?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλά έλεγα να το κάνει η @armonia επειδή έχει κάνει τη πρώτη ανάρτηση να φαίνεται με το που ανοίγουμε την ομάδα.... Να μη μπει σε μια ενδιάμεση σελιδμδα.... @ζουζουνα* τι λες; Έχεις τη δεύτερη ανάρτηση.... Εκτός βέβαια αν μπορούμε να τη βάλουμε πάνω πάνω άσχετα με το ποιος ήταν που έγραψε οπότε μπορώ να το κάνω και εγω(απλά δεν ήξερα ότι γίνεται...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η AlKate είπε:

Απλά έλεγα να το κάνει η @armonia επειδή έχει κάνει τη πρώτη ανάρτηση να φαίνεται με το που ανοίγουμε την ομάδα.... Να μη μπει σε μια ενδιάμεση σελιδμδα.... @ζουζουνα* τι λες; Έχεις τη δεύτερη ανάρτηση.... Εκτός βέβαια αν μπορούμε να τη βάλουμε πάνω πάνω άσχετα με το ποιος ήταν που έγραψε οπότε μπορώ να το κάνω και εγω(απλά δεν ήξερα ότι γίνεται...)

Α σωστό! Αλλά Είναι ενεργή η @armonia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η AlKate είπε:

Δεν ξέρω... Ξέρει καμιά;;

στο προφιλ της δειχνει οτι τελευταια φορα μπηκε 7 Ιουλιου. Αρα η κοπελα αυτη δε φαινεται ενεργη. Μπορει να το κανει αλλη κοπελα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η vayaki είπε:

στο προφιλ της δειχνει οτι τελευταια φορα μπηκε 7 Ιουλιου. Αρα η κοπελα αυτη δε φαινεται ενεργη. Μπορει να το κανει αλλη κοπελα

Η @ζουζουνα*που είναι δεύτερη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...