Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Άνοιξης 2019???


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η RnMl είπε:

ΚΑλησπερα κοριτσια!Ειμαι καινούργια στο ποστ.Ειμαι 7 μισή εβδομάδων με πητ 20 Μαΐου 

Καλησπεραααα...με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!πως εισαι σε γενικες γραμμες? Αρχιζουν οι πιο τελειες εβδομαδες σου άντε κ σε μια βδομαδα θα το ακουσεις κιολας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η RnMl είπε:

ΚΑλησπερα κοριτσια!Ειμαι καινούργια στο ποστ.Ειμαι 7 μισή εβδομάδων με πητ 20 Μαΐου 

Καλησπερα με το καλο το μωρακι σου!!!!!!αντε σε μια βδομάδα θα το ακουσεις κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

170γρ.και ειμαι στην 15η εβδομαδα!!!!!κ εγω εχω ανησυχήσει με τον αιματοκρίτη 

Εσένα τι σου είπε για τον αιματοκρίτη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εσένα τι σου είπε για τον αιματοκρίτη;

Εγω εχω αλλα 3 φάρμακα σιδήρου γτ με πείραξαν κ ειχα κ εμετους απο την αρχη μεχρι πριν μια βδομάδα κ μου ειπε τωρα που παιρνω ποσιμο οτι αν στο μηνα εχει πεσει κι αλλο θα παιρνω 2 αμπουλες αντι για μια κ αν δν κανει αποροφησση θα το αλλαξουμε παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/9/2018 at 7:12 ΠΜ, ο/η AlKate είπε:

@Viktwria χαίρομαι που πέρασες καλά :) καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου και όλα καλά να σας πάνε :):):)

@Valioula pap εννοείς υπάρχει νόμος που λέει τι; ότι μέχρι να είναι ξεκάθαρο να μη το λένε;;

όχι μέχρι κάποια εβδομάδα δεν το λένε διότι είχαν τρομερή αύξηση στις εκτρώσεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Καλησπερα με το καλο το μωρακι σου!!!!!!αντε σε μια βδομάδα θα το ακουσεις κιολας

Σε ευχαριστω πολυ!!!Και σε σενα!!!Πηγαμε χθες για υπέρηχο και ολα καλα!!!Ακουσαμε και καρδούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η RnMl είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!!!Και σε σενα!!!Πηγαμε χθες για υπέρηχο και ολα καλα!!!Ακουσαμε και καρδούλα!!!

Τελειαααααα....μπραβο!!!!!!!!!!!!Ευχαριστώ πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Καλησπεραααα...με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!πως εισαι σε γενικες γραμμες? Αρχιζουν οι πιο τελειες εβδομαδες σου άντε κ σε μια βδομαδα θα το ακουσεις κιολας!!!!

Απο συμπτώματα μονο η μέση πονάει.Και ανακατωσουρες.Α!Και δεν θελω με τιποτα να πιω καφέ παρόλο που πριν την εγκυμοσυνη έπινα 2-3 τη μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η RnMl είπε:

Απο συμπτώματα μονο η μέση πονάει.Και ανακατωσουρες.Α!Και δεν θελω με τιποτα να πιω καφέ παρόλο που πριν την εγκυμοσυνη έπινα 2-3 τη μερα

Αυτό με τον καφέ το έπαθα κι εγώ ? τώρα που είμαι στην 19η εβδομάδα κάπως μου έχει έρθει και ξαναπίνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Αυτό με τον καφέ το έπαθα κι εγώ ? τώρα που είμαι στην 19η εβδομάδα κάπως μου έχει έρθει και ξαναπίνω

 Ναι!Και στην πρωτη εγκυμοσυνη μου ετσι εκανα.Μετα τον πέμπτο άνετα έπινα!!!!Τωρα θα περιμένω παλι να περασει ο καιρός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η PanB είπε:

Μόλις πήρα εξετάσεις και έχω 31. Η αλήθεια είναι πως δεν είχα ξανά τόσο λιγο, θα μιλήσω με τη γιατρό αυριο ? ζαλάδες πάντως δεν έχω, κόπωση αλλά θεωρουσα ότι είναι απ τις πολλές ώρες δουλειά.. θα δούμε αύριο..  τελευταία φορά που πήγα την προηγούμενη Δευτέρα ήταν 226γρ.. εσένα Πόσο είναι; ?

Κορίτσια μου όλα καλά θα πάνε!!κι εγώ έχω χαμηλό αιματοκρίτη αλλά όλα καλά,δεν μου έχει πει τπτ ο γιατρός. Θα ανέβει πάλι μετά σίγουρα.παίρνω κ τον σίδηρο μου βέβαια πρωί βράδυ.31-32 έχω κι εγώ κ πριν την εγκυμοσύνη 35.εξαρτάται Πώς νιώθεις κιόλας...

Εμένα 16+6w είναι 180 γρ.μην ακούτε  από τώρα θα είναι μεγάλο μωρό, θα βγει νωρίς κλπ.οπως πρέπει θα είναι κ θα βγει όποτε θέλει Αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Καλησπεραααα...με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!πως εισαι σε γενικες γραμμες? Αρχιζουν οι πιο τελειες εβδομαδες σου άντε κ σε μια βδομαδα θα το ακουσεις κιολας!!!!

Ωωω στην 8η το ακουμε ε; Νομιζα οτι θα παω τη Δευτερα και θα το ακουσω που θα ειμαι στην 7η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Αυτό με τον καφέ το έπαθα κι εγώ ? τώρα που είμαι στην 19η εβδομάδα κάπως μου έχει έρθει και ξαναπίνω

Κορίτσια μου με το καλό όλες μας τα μωράκια..  εχωωειμαι πλέον στην 16 βδομάδα..  κνεγω με τον καφέ εχω θέμα Ενώ έπινα πριν την εγκυμοσυνη τώρα έχω να πιω 2 μήνες ακόμα δεν εχωωορεξη να πιω.. θα περιμένω να περάσει..  @PanB εχει μεγαλωσει η κοιλιτσα σου? Εγωωοταννφοραω φορεμα φαινεται αν κ ειχα απο πριν λιγο κοιλιτσα τώρα όμως έχει αρχίσει κ φουσκώνει κανονικά..  το μωράκι δεν το έχεις νιώσει ακόμα? Δεν έχω νιώσει κβεγωωκατι άρα να μην ανησυχώ για τι έχω ραντεβού στις 15 του μηνα κ με αγχώνει λίγο... λέω τιβκανειβτο μπεμπέ μου? Πο τε θα μου δώσει ένα σημάδι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Ωωω στην 8η το ακουμε ε; Νομιζα οτι θα παω τη Δευτερα και θα το ακουσω που θα ειμαι στην 7η

Κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σου... Εγώ στην 7 βδομάδα το άκουσα κ τρελάθηκα.... για τι είχα κ μια ατυχία πριν κοβόταν το άκουσα τρελάθηκα..  φαντάσου το άκουσα με υπέρηχο κοιλιας που είναι πιο δυσκολο κ όχι κολπικό απλά κάποιες φορές μπορεί να είναι λιγοβπιο μικρούλι απ ότι περιμένουμε κ γι αυτο ίσως δεν ακούγεται. Με το καλό κορίτσι μου.. λογικά είσαι Μάιο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσια μου με το καλό όλες μας τα μωράκια..  εχωωειμαι πλέον στην 16 βδομάδα..  κνεγω με τον καφέ εχω θέμα Ενώ έπινα πριν την εγκυμοσυνη τώρα έχω να πιω 2 μήνες ακόμα δεν εχωωορεξη να πιω.. θα περιμένω να περάσει..  @PanB εχει μεγαλωσει η κοιλιτσα σου? Εγωωοταννφοραω φορεμα φαινεται αν κ ειχα απο πριν λιγο κοιλιτσα τώρα όμως έχει αρχίσει κ φουσκώνει κανονικά..  το μωράκι δεν το έχεις νιώσει ακόμα? Δεν έχω νιώσει κβεγωωκατι άρα να μην ανησυχώ για τι έχω ραντεβού στις 15 του μηνα κ με αγχώνει λίγο... λέω τιβκανειβτο μπεμπέ μου? Πο τε θα μου δώσει ένα σημάδι?

Να μην ανησυχείς που δεν το εχεις νιώσει ακόμη.Την κόρη μου την ένιωσα 19 με 20 εβδομάδων.Μην αγχώνεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Ωωω στην 8η το ακουμε ε; Νομιζα οτι θα παω τη Δευτερα και θα το ακουσω που θα ειμαι στην 7η

Εγω 7 και 1 χθες και ακούσαμε!!!Πολυ ομορφο συναίσθημα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η RnMl είπε:

Να μην ανησυχείς που δεν το εχεις νιώσει ακόμη.Την κόρη μου την ένιωσα 19 με 20 εβδομάδων.Μην αγχώνεσαι!!!

Αχ να σαι καλά που με ηρεμείς.... αυτοβτοβαγχος πρέπει κάποια στιγμή να το διώξω Αλλά πώς?! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σου... Εγώ στην 7 βδομάδα το άκουσα κ τρελάθηκα.... για τι είχα κ μια ατυχία πριν κοβόταν το άκουσα τρελάθηκα..  φαντάσου το άκουσα με υπέρηχο κοιλιας που είναι πιο δυσκολο κ όχι κολπικό απλά κάποιες φορές μπορεί να είναι λιγοβπιο μικρούλι απ ότι περιμένουμε κ γι αυτο ίσως δεν ακούγεται. Με το καλό κορίτσι μου.. λογικά είσαι Μάιο? 

Αχ για να δουμεεε.... περιμενω πως και πως να παω στον γιατρο. Ναι οι εφαρμογες μου βγαζουν 28 Μαιου. Αλλα θα δω τι θα πει και ο γιατρος για ημερομηνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η VivianT είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά θα πάνε!!κι εγώ έχω χαμηλό αιματοκρίτη αλλά όλα καλά,δεν μου έχει πει τπτ ο γιατρός. Θα ανέβει πάλι μετά σίγουρα.παίρνω κ τον σίδηρο μου βέβαια πρωί βράδυ.31-32 έχω κι εγώ κ πριν την εγκυμοσύνη 35.εξαρτάται Πώς νιώθεις κιόλας...

Εμένα 16+6w είναι 180 γρ.μην ακούτε  από τώρα θα είναι μεγάλο μωρό, θα βγει νωρίς κλπ.οπως πρέπει θα είναι κ θα βγει όποτε θέλει Αυτό!!

Εσύ πως νιώθεις; σε επηρεάζει; μίλησα σήμερα πάντως με τη γιατρό μου και μου είπε ότι είναι λογικό και μου αύξησε το σίδηρο.. Δεν χρειάζεται να αγχωνομαστε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσια μου με το καλό όλες μας τα μωράκια..  εχωωειμαι πλέον στην 16 βδομάδα..  κνεγω με τον καφέ εχω θέμα Ενώ έπινα πριν την εγκυμοσυνη τώρα έχω να πιω 2 μήνες ακόμα δεν εχωωορεξη να πιω.. θα περιμένω να περάσει..  @PanB εχει μεγαλωσει η κοιλιτσα σου? Εγωωοταννφοραω φορεμα φαινεται αν κ ειχα απο πριν λιγο κοιλιτσα τώρα όμως έχει αρχίσει κ φουσκώνει κανονικά..  το μωράκι δεν το έχεις νιώσει ακόμα? Δεν έχω νιώσει κβεγωωκατι άρα να μην ανησυχώ για τι έχω ραντεβού στις 15 του μηνα κ με αγχώνει λίγο... λέω τιβκανειβτο μπεμπέ μου? Πο τε θα μου δώσει ένα σημάδι?

Χαχαχα κι εγώ είχα λίγο κοιλίτσα, οπότε δεν φαίνεται σαν να είμαι έγκυος αλλά σαν να έχω παραφαει ? σημερα που με ειδε μια φιλη μου μου λεει "συγγνώμη είσαι εσυ 5 μηνων εγκυος;" ?? νομίζω το Σάββατο που ήμουν ξαπλωμένη κάτι ένιωσα αλλά δεν είμαι σίγουρη!? 

Από κιλά πως πάτε; νομιζω παραπηρα τον τελευταίο μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

εχω να γραψω καιρο! Εγω ειμαι 18+ 2 μερες! Στις 22 οκτωβρη εχω την β´επιπεδου! Μεχρι τωρα ολα καλα! Ελπιζω και μεχρι το τελος για ολες! Και γω φαινομαι σαν να εχω φαει αν και φοραω κολαν εγκυμοσυνης πλεον! Νιωθω καποιες φορες σαν χτυπηματακια αλλα πραγματικα δεν ξερω τι ειναι! 

Απο κιλα ξεκινησα 57 και την προηγουμενη πεμπτη στον γιατρο μετρηθηκα 61,5!

και που ειμαστε ακομα...??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Αχ να σαι καλά που με ηρεμείς.... αυτοβτοβαγχος πρέπει κάποια στιγμή να το διώξω Αλλά πώς?! ???

Δεν θα μπορέσεις να το διώξεις το ξερω!Απλα να κανεις υπομονή και θα δεις με τον καιρό θα το καταλάβεις.Στην αρχή που απαλά και με τον καιρό θα δυναμώνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/10/2018 at 3:42 ΜΜ, ο/η PanB είπε:

Χαχαχα κι εγώ είχα λίγο κοιλίτσα, οπότε δεν φαίνεται σαν να είμαι έγκυος αλλά σαν να έχω παραφαει ? σημερα που με ειδε μια φιλη μου μου λεει "συγγνώμη είσαι εσυ 5 μηνων εγκυος;" ?? νομίζω το Σάββατο που ήμουν ξαπλωμένη κάτι ένιωσα αλλά δεν είμαι σίγουρη!? 

Από κιλά πως πάτε; νομιζω παραπηρα τον τελευταίο μήνα 

Χαχαχαχααα έχω δεν έχω πάρει Αλλά πρέπει να πάω στο γιατρό..  μόνη μου δεν ζυγιζομαι εννοειται?άντε να έχω πάρει ένα ή 2 Αλλά Γενικά εχω την εντύπωση ότι τρώω λιγότερο από πριν.. Τώρα έχει αρχίσει κ μου ανοίγει λίγο ή όρεξη.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα σε όλες!!! Ελπίζω να είναι καλά για όλες σας :) Εμείς εχθές είχαμε ραντεβού για υπέρηχο (11w) και είδα για πρώτη φορά μια ανθρώπινη μορφή! Έπαθα σοκ. Δεν μπορούσα να το πιστέψω, περισσότερο και από όταν είδα καρδούλα... Πόδια, χέρια, κεφαλάκι, ομφάλιο λώρο και να κουνιέται!! Πραγματικά απίστευτο. Τώρα περιμένω 15.10 την αυχενική διαφάνεια για να μπορέσω να αφήσω ένα αγχος και να το απολαύσω περισσότερο :) Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...