Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Υγρό πιάτων κ ζεστό νερό. Τι ειδικό υγρό?? Μας έχουν κάνει υπερβολικές με όλα αυτά. Ολα για το κέρδος! Πριν να γεννήσω έψαχνα κ γω όλα τα ειδικά. Τώρα που δεν προλαβαίνουμε ούτε να...... , δεν τα σκέφτομαι αυτά. Μια χαρά θα μεγαλώσουν τα παιδάκια μας κ χωρίς αυτά. Αλλά μεγαλώνουν σε πολύ χειρότερες συνθήκες.
    • Από τόσο μικρουλι ε? Πόσο είναι τώρα? 
    • @stasa199 Ουτε εμενα με βολευε γιατι πιανοταν η μεση μου.Μου ειπε η παιδιατρος να το δοκιμασω τωρα και πιάνει.Και μενα ετσι κάνει..Κοιταει γυρω γυρω και μιλαει μονη της..Το μεσημερι ηθελε να βαλει στο στομα και το στηθος και 2 δαχτυλα μαζί.Και επειδη της επαιρνα το χερι εκλαιγε και δεν εφαγε τελικά.. @MissMary Εμας με τους κολικους εκλαιγε κανενα 3ωρο καθε βραδυ και τιναζε τα ποδαράκια.Απο 10 ημερων ξεκινησαν περιπου και δεν της εχουν περασει τελείως ακομα..
    • Θα πάρω πρώτα του 19 γιατί δεν έχω πάρει ούτε μια μέρα, είχα μόνο αναρρωτικες. Θα πάρω την ισοχρονη και μετά το εξαμηνο. Θα πάω δουλειά δηλ τον Αύγουστο του 20. Μετά την άδεια του 20 θα έχω να την παιρνω μέχρι τον Δεκέμβριο. Δεν θα την πάρω μαζεμένη. Όλο και κάτι θα χρειαστεί.. Να σπάσω και λίγο τη δουλειά.. 
    • @MissMary λογικά εσύ θα πάρεις και την άδεια του 20 και μετά θα πας για το 6 μηνο 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...