Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• @Sofi90 εχθές και σήμερα και η δικιά μου δεν καλό τρώει...Μόλις ακούσει κάτι σταματάει και κοιταει γύρω γύρω!θηλάζε την ξαπλωμένη αν έτσι σου τρώει!εμάς δε μας πολύ βολεύει αυτή η στάση...μόνο όταν ψάχνει να πιπιλισει για να κοιμηθεί μες τη μέρα της το κάνω.. 
    • Το Σαββατο θα πάμε στο χωριό! Έχω ενθουσιαστεί που θα φτιάξω βαλίτσα! Πριν το μωρο ταξίδευα πολύ και τώρα αισθάνομαι ότι ειμαι πολυυυ καιρό σε ένα μέρος! Έχω χαρεί που θα φτιάξω και την πρώτη βαλιτσουλα της για το πρώτο ταξιδάκι! 😊😊
    • Μην σκας με τον πλακούντα ίσως ανεβεί ίσως κι όχι ας είναι καλ το μωρό και εσυ και όλα θα γίνουν.  Απλα ίσως χρειαστεί καισαρική αν δεν ανεβεί  έχε και καμία νυχτικια βολικά μην την χρειαστείς γτ ίσως την χρειαστείς. καλα έκανες κ πήρες μεγάλα εσώρουχα, σχετικά με τις πάνες (γιατί να σε κοροϊδέψουμε) απλά δεν θα βολέψουν γιατί αν γεννήσεις φυσιολογικά θα έχεις ράμματα και θα πρέπει να πλένεσε αρκετές φορές όποτε βάλε βγάλε δεν θα βολέψουν. Να μην νιώθεις άσχημα να δεις εσυ να νιώσεις καλά εγώ στον πρώτο τοκετό μου μπήκα με στο βαλίτσες 😂😂😂 οσο για το πρώτο παιδί στο σόι σε λυπαμε!!! 🤣🤣🤣 μια πέσουν όλοι πάνω του, θα στο χαλάσουν το παιδί και θα το κακομαθουν!!! Άσε που μπορεί και να στο απαγάγουν !!! 😂😂😂 λιγο πλάκα δεν θα μας βλάψει
    • @MissMary Ναι θα την κάνεις την αίτηση Αφού τελειώσεις με τον εργοδότη!Πότε γεννήσες??Οι κολικοί σε εμάς ξεκίνησαν 14η μέρα και κράτησαν ένα μήνα! @Diwniκαλές διακοπές!!!!
    • Καλησπέρα! Εγώ την πρώτη βδομάδα μόνο την ξυπνούσα κάθε δυωρο. Μετά η γιατρος μου είπε στο τετραωρο οποτε ξυπνουσε και μόνη της! Το βράδυ θα ξυπνήσει μια φορά και μετά νωρίς το πρωί. Είναι 34 ημερών τώρα. 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...