Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Άνοιξης 2019???


Recommended Posts

στις πριν 15 ώρες, ο/η AlKate είπε:

@Evi'sBabyΣτη κοιλιά... Τη μια μέρα ήταν στην ουσία κοιλόπονος και τις άλλες σαν να πιέζει τη κοιλιά το μωρό σε εκείνο το σημείο... Βέβαια αυτές τις ημέρες είχα κούραση και άγχος για να ετοιμαστώ για το αυριανό ταξίδι οπότε μπορεί να παίζει και αυτό το ρόλο του... Η ότι μπήκαμε πλέον τελευταίο τρίμηνο... Θα δω τι θα μου πει και ο γιατρός...

 

@AlKate ναι από την κούραση θα είναι, όντως δες τι θα σου πει και ο γιατρός. @PanBκι εγώ τελευταία νιώθω που και που κάτι πιέσεις στην κοιλιά αλλά ευτυχώς δεν διαρκούν κ δεν πονάνε, μάλλον είναι τα πετρωματάκια/συσπάσεις ή αλλιώς Braxton Hicks. Φυσιολογικά είναι όλα αυτά! Και μέχρι πριν λίγο καιρό αναρωτιόμουν πώς είναι αυτά τα περιβόητα και πρόσφατα συνειδητοποίησα ποιά είναι όταν τα νιώθω καμιά φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε κορίτσια πάτε κι εσείς όλη την ώρα τουαλέτα?? Κλείνω την 34η βδομάδα σε δύο μέρες κ εκτός από διάφορα πονακια π έχω από δω κι από κει, πάω συνέχεια τουαλέτα. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Λίνα88 είπε:

Ρε κορίτσια πάτε κι εσείς όλη την ώρα τουαλέτα?? Κλείνω την 33η βδομάδα σε δύο μέρες κ εκτός από διάφορα πονακια π έχω από δω κι από κει, πάω συνέχεια τουαλέτα. :(

Όταν λες πονακια; ? εγώ πάντως που είμαι στην 37η αυτό με τις συχνοουριες ακόμα δεν το έχω ? αλλά λογικό είναι, όσο μεγαλώνει το μωρό πιέζει προς τα κάτω και πιέζει την κύστη σου ? Πόσο είναι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/2/2019 at 8:26 ΜΜ, ο/η PanB είπε:

Όταν λες πονακια; ? εγώ πάντως που είμαι στην 37η αυτό με τις συχνοουριες ακόμα δεν το έχω ? αλλά λογικό είναι, όσο μεγαλώνει το μωρό πιέζει προς τα κάτω και πιέζει την κύστη σου ? Πόσο είναι τώρα;

Μεθαύριο κλείνω την 34η βδομάδα. Ε λίγο η μέση, λίγο η κοιλιά χαμηλά όταν κουνιέται πολύ το μωρό.. Αντε κοντεύεις!!!!!! Έχεις προετοιμαστει???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λίνα88 είπε:

Μεθαύριο κλείνω την 33η βδομάδα. Ε λίγο η μέση, λίγο η κοιλιά χαμηλά όταν κουνιέται πολύ το μωρό.. Αντε κοντεύεις!!!!!! Έχεις προετοιμαστει???? 

Εννοώ το μωράκι Πόσο έχει φτάσει σε βάρος ? Ναι, τα πράγματα τα έχω όλα του μωρου και τα δικά μου του μαιευτηρίου.. αύριο λέω να τα βάλω στη βαλίτσα, όλο το αναβάλλω, βαριέμαι ? εσυ; Πώς πάνε οι προετοιμασίες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εννοώ το μωράκι Πόσο έχει φτάσει σε βάρος ? Ναι, τα πράγματα τα έχω όλα του μωρου και τα δικά μου του μαιευτηρίου.. αύριο λέω να τα βάλω στη βαλίτσα, όλο το αναβάλλω, βαριέμαι ? εσυ; Πώς πάνε οι προετοιμασίες;

Μεθαύριο θα πάω στο γιατρό κ θα δούμε το βάρος! Έχω να πάω τρεις βδομάδες σχεδόν. Ήταν 1700 τότε. Μια βδομάδα μικρότερο. Εγώ σχεδόν έχω έτοιμη τη βαλίτσα του μωρού. Τη δικιά μ ακόμα Τπτ... Ψάχνω τώρα για νυχτικια κ πιτζάμες για την κλινική αλλά δ βρίσκω κτ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Λίνα88 είπε:

Μεθαύριο θα πάω στο γιατρό κ θα δούμε το βάρος! Έχω να πάω τρεις βδομάδες σχεδόν. Ήταν 1700 τότε. Μια βδομάδα μικρότερο. Εγώ σχεδόν έχω έτοιμη τη βαλίτσα του μωρού. Τη δικιά μ ακόμα Τπτ... Ψάχνω τώρα για νυχτικια κ πιτζάμες για την κλινική αλλά δ βρίσκω κτ. 

Εγώ πάντως να ξέρεις δεν πήρα τπτ ιδιαίτερο.. πήρα παντελόνια πυζαμας απ το h&m και για από πάνω θα πάρω φανελάκια και t-shirts που έχω ήδη και μου κάνουν έτσι κι αλλιώς.. Και καμία ζακέτα.. γενικά δεν είμαι της πυζαμας εγώ, γι αυτό ? τώρα για το μωρό μου είπαν δεν χρειάζεται κάτι εκτός από τα ρούχα που θα βάλει για να φύγει από το μαιευτήριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εγώ πάντως να ξέρεις δεν πήρα τπτ ιδιαίτερο.. πήρα παντελόνια πυζαμας απ το h&m και για από πάνω θα πάρω φανελάκια και t-shirts που έχω ήδη και μου κάνουν έτσι κι αλλιώς.. Και καμία ζακέτα.. γενικά δεν είμαι της πυζαμας εγώ, γι αυτό ? τώρα για το μωρό μου είπαν δεν χρειάζεται κάτι εκτός από τα ρούχα που θα βάλει για να φύγει από το μαιευτήριο..

Θα θηλάσεις? Τα φανελάκια θα σε βολεψουν στο θηλασμό? Εγώ σκεφτόμουν να φοράω φόρμες από κάτω αλλά πάνω θέλω κτ με κουμπιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λίνα88 είπε:

Θα θηλάσεις? Τα φανελάκια θα σε βολεψουν στο θηλασμό? Εγώ σκεφτόμουν να φοράω φόρμες από κάτω αλλά πάνω θέλω κτ με κουμπιά. 

Ναι, πήρα και 2 σουτιέν θηλασμού..  Θα πάρω ανοιχτά με χαμόγελο οποτε δεν θα έχω θέμα πιστεύω.. με κουμπια δεν κυκλοφορει τπτ κι εγώ που έριξα μια ματιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου τι κάνετε? Πως πάτε? Εγώ όλα καλά πήγα για Doppler χτες κ ήταν όλα καλά με τον μπέμπη μου είναι 2 κιλά..  Αλλά μου είπε είναι 1 βδομάδα πιο μικρό... Αλλά μου είπε δεν παίζει κανένα ρόλο αυτό... Κ είπα να μην αγχωσω καθολου κ με αυτό αφού μεγαλώνει όλα καλά... θα μιλήσω κ με τον γιατρό μου σήμερα... να μου πει.. Έλα να κολπικές εξετάσεις κ μου βρήκαν λίγες αποικίες Candida albicans άλλα ευτυχώς δεν είχα κάτι πιο σοβαρό για να πάρω αντιβίωση..  λογικά θα πάρω υποθέτα! Σας έχει τύχει κάτι τέτοιο? @PanB τι κάνεις? Πως πας? Η μικρή σου έχει μεγαλώσει κ άλλο? Με το καλό σε όλες μας.... Είμαστε στην τελική ευθεία κορίτσια...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου τι κάνετε? Πως πάτε? Εγώ όλα καλά πήγα για Doppler χτες κ ήταν όλα καλά με τον μπέμπη μου είναι 2 κιλά..  Αλλά μου είπε είναι 1 βδομάδα πιο μικρό... Αλλά μου είπε δεν παίζει κανένα ρόλο αυτό... Κ είπα να μην αγχωσω καθολου κ με αυτό αφού μεγαλώνει όλα καλά... θα μιλήσω κ με τον γιατρό μου σήμερα... να μου πει.. Έλα να κολπικές εξετάσεις κ μου βρήκαν λίγες αποικίες Candida albicans άλλα ευτυχώς δεν είχα κάτι πιο σοβαρό για να πάρω αντιβίωση..  λογικά θα πάρω υποθέτα! Σας έχει τύχει κάτι τέτοιο? @PanB τι κάνεις? Πως πας? Η μικρή σου έχει μεγαλώσει κ άλλο? Με το καλό σε όλες μας.... Είμαστε στην τελική ευθεία κορίτσια...??

Ναι, μην αγχώνεσαι ? κι εγώ είχα μύκητες, πήρα μια κολπική κρεμουλα και όλα καλά ✌? δεν είναι κάτι, συμβαίνει.. σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα, θύμισε μου ? θα κάνεις άλλη μια κολπική καλλιέργεια για τον στρεπτοκοκκο γύρω στην 36η..

Κατά τ άλλα είμαστε καλά! Σήμερα μπαίνουμε στην 38η? είναι 3750 και επειδή είχα κάτι πονακια στην αρχή της εβδομάδας μου είπε η γιατρός μου ότι υπάρχει περίπτωση να το αποφασίσει να έρθει και μέσα στην εβδομάδα ? έκανα χθες nst όμως και δεν είχα καθόλου συσπάσεις οπότε μάλλον δεν θα μας κάνει την τιμή ? τη Δευτέρα που θα πάω ξανα θα το συζητήσουμε να δούμε τι θα κάνουμε γτ θα είναι γύρω στα 4 κιλά όποτε μάλλον θα πάμε για καισαρική ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/6/2018 at 2:40 ΜΜ, ο/η armonia είπε:

Για μοίρασμα σκέψεων!

Κορίτσια καλησπέρα!!!! :) Διαβαζω τα σχόλια σας, ,πως τα καταφέρνετε με τα κιλά, δεν τρωτε; :P εγω πάλι 29 εβδομάδων και έχω πάρει 12 ολόκληρα κιλά! :P και τώρα ξεκίνησα να προσέχω ώστε να μην πάρω αλλα. (5-6 μηνών πήρα πολλά κιλά) Αν και ξεκίνησα με πολύ λίγα κιλά, αλλά νιώθω τοοοσο βαριά τωρα, και όσο περνάει ο καιρός δεν μπορώ να φάω νιώθω πολύ μεγάλη πίεση στο στομάχι με πολύ μικρή ποσότητα φαγητου!!! Εσείς το νιώθετε αυτό; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Ναι, μην αγχώνεσαι ? κι εγώ είχα μύκητες, πήρα μια κολπική κρεμουλα και όλα καλά ✌? δεν είναι κάτι, συμβαίνει.. σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα, θύμισε μου ? θα κάνεις άλλη μια κολπική καλλιέργεια για τον στρεπτοκοκκο γύρω στην 36η..

Κατά τ άλλα είμαστε καλά! Σήμερα μπαίνουμε στην 38η? είναι 3750 και επειδή είχα κάτι πονακια στην αρχή της εβδομάδας μου είπε η γιατρός μου ότι υπάρχει περίπτωση να το αποφασίσει να έρθει και μέσα στην εβδομάδα ? έκανα χθες nst όμως και δεν είχα καθόλου συσπάσεις οπότε μάλλον δεν θα μας κάνει την τιμή ? τη Δευτέρα που θα πάω ξανα θα το συζητήσουμε να δούμε τι θα κάνουμε γτ θα είναι γύρω στα 4 κιλά όποτε μάλλον θα πάμε για καισαρική ? 

Ποποοοο είναι μεγάλη όντως!!έχεις ξεκινήσει περπάτημα εντατικά??περπατά συνέχεια να κατέβει να έρθει φυσιολογικά!καμία φορά κι οι μετρήσεις πέφτουν έξω...

Με το καλο κορίτσια σε Όλες Μας!!γερά μωράκια κ μαμάδες!

Εγώ μπήκα στην 36 σήμερα!πριν 3-4 μέρες ο μικρός ήταν 2400 περίπου ...οπότε @banesaki16 σε ποια εβδομάδα είσαι κ σου φαίνεται μικρός?κι εμένα μικρός αλλά δεν πειράζει μια χαρά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η VivianT είπε:

Ποποοοο είναι μεγάλη όντως!!έχεις ξεκινήσει περπάτημα εντατικά??περπατά συνέχεια να κατέβει να έρθει φυσιολογικά!καμία φορά κι οι μετρήσεις πέφτουν έξω...

Με το καλο κορίτσια σε Όλες Μας!!γερά μωράκια κ μαμάδες!

Εγώ μπήκα στην 36 σήμερα!πριν 3-4 μέρες ο μικρός ήταν 2400 περίπου ...οπότε @banesaki16 σε ποια εβδομάδα είσαι κ σου φαίνεται μικρός?κι εμένα μικρός αλλά δεν πειράζει μια χαρά!!

Που να παω και με αυτόν τον καιρό; ?? πάντα περπατούσα αλλά τις τελευταίες μέρες είμαι απ το κρεβάτι στον καναπέ, δεν μπορώ να κουνηθώ, δεν έχω όρεξη ? ούτε τη βαλίτσα δεν έχω φτιάξει ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Που να παω και με αυτόν τον καιρό; ?? πάντα περπατούσα αλλά τις τελευταίες μέρες είμαι απ το κρεβάτι στον καναπέ, δεν μπορώ να κουνηθώ, δεν έχω όρεξη ? ούτε τη βαλίτσα δεν έχω φτιάξει ? 

?Ξέρω έχεις δίκιο!εμένα με πιάνει τρέλα στο τέλος πάντως κ θέλω να φτιάξω τα πάντα κι όλο παλεύω!πήγαινε προσεκτικά με ομπρέλες κ ζεστά ντυμένη!

Φοβάσαι για επιπλοκές με μεγάλο μωρό?Γιατί να μην το προσπαθήσετε?γεννιουνται μια χαρα κ 4 κιλα μια χαρα...Η φύση ξέρει μωρέ...ξερω κι εγω η αποψη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η VivianT είπε:

?Ξέρω έχεις δίκιο!εμένα με πιάνει τρέλα στο τέλος πάντως κ θέλω να φτιάξω τα πάντα κι όλο παλεύω!πήγαινε προσεκτικά με ομπρέλες κ ζεστά ντυμένη!

Φοβάσαι για επιπλοκές με μεγάλο μωρό?Γιατί να μην το προσπαθήσετε?γεννιουνται μια χαρα κ 4 κιλα μια χαρα...Η φύση ξέρει μωρέ...ξερω κι εγω η αποψη μου...

Η γιατρός μου το έχει πει αρκετό καιρό, αν φτάσει πάνω από 4 καλύτερα θα ήταν να κάνουμε καισαρική.. Δεν ξέρω.. εγώ δεν φοβάμαι, ο άντρας μου πάλι είναι ανένδοτος ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/1/2019 at 12:08 ΜΜ, ο/η lina1987 είπε:

Κορίτσια έκανα σήμερα την καμπύλη σακχάρου...Εν τω μεταξύ πριν κανένα 40λεπτο γύρισα και είπα να φάω κάτι και έχει τώρα κανένα 10λεπτο μ έπιασε τρελή έξαψη σε σημείο που ίδρωσα και μ έπιασε και ζαλάδα...Το έπαθε καμία από εσας;

Λινα υπογλυκαιμία έπαθες και γω τ ίδιο και έτρεμαν όλα κιόλας. Πήγα και έκατσα σε φούρνο και μου έδωσαν μελομακάρονα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Η γιατρός μου το έχει πει αρκετό καιρό, αν φτάσει πάνω από 4 καλύτερα θα ήταν να κάνουμε καισαρική.. Δεν ξέρω.. εγώ δεν φοβάμαι, ο άντρας μου πάλι είναι ανένδοτος ??

?? Ο,τι σου λεει η καρδια σου!κ το ενστικτο σου!Όπως νιώθεις...οι άντρες είναι λίγο εκτός χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η VivianT είπε:

?? Ο,τι σου λεει η καρδια σου!κ το ενστικτο σου!Όπως νιώθεις...οι άντρες είναι λίγο εκτός χαχα 

Εγώ σκεφτόμουν μήπως της πω τη Δευτέρα να περιμένουμε και την εβδομάδα που έρχεται να δούμε μπας και το αποφασίσει η μικρή από μόνη της αν μας παίρνει.. Θα το συζητήσω τη Δευτέρα και θα δούμε ? νε είδε και κολπικα, ο τράχηλος ήταν 2.5εκ και συσπάσεις δεν έχω οπότε δεν με βλέπω για άμεσα ?  πάντως το κεφαλάκι της είναι κολλητά στον τράχηλο είδαμε, είναι κάτω... τι να πω, δεν ξέρω ? 

Εσύ είσαι έτοιμη από πράγματα κλπ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sugar768 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!! :) Διαβαζω τα σχόλια σας, ,πως τα καταφέρνετε με τα κιλά, δεν τρωτε; :P εγω πάλι 29 εβδομάδων και έχω πάρει 12 ολόκληρα κιλά! :P και τώρα ξεκίνησα να προσέχω ώστε να μην πάρω αλλα. (5-6 μηνών πήρα πολλά κιλά) Αν και ξεκίνησα με πολύ λίγα κιλά, αλλά νιώθω τοοοσο βαριά τωρα, και όσο περνάει ο καιρός δεν μπορώ να φάω νιώθω πολύ μεγάλη πίεση στο στομάχι με πολύ μικρή ποσότητα φαγητου!!! Εσείς το νιώθετε αυτό; 

 

Ναιιι! Κι εγώ το ίδιο έπαθα, πήρα αρκετά 5ο και 6ο και με τα είχα αυτό το φούσκωμα και πήρα 3 νομίζω μέχρι τώρα που είμαι 38 εβδομάδων.. Οπότε μην αγχώνεσαι, μπορεί να μην πάρεις πολλά ακόμα ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@PanB Ναι πήρα τηλ το γιατρό κ μου είπε να μην ανησυχώ μου έδωσε ένα κολπικό υποθέτα κ όλα καλά μου είπε..Η κορούλα σου βολεύτηκε νομίζω κ δεν θέλει να βγει με τίποτα ή γλυκουλα???.. @VivianT σήμερα μπήκα στην 34 βδομάδα και είναι 2 κιλά άρα καλά πάω με βάση κ το δικό σου μωράκι..  Η αλήθεια είναι ότι δεν αγχώθηκα αφού είδα ότι μεγαλώνει όλα καλά..  ευτυχώς... κορίτσια να πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sugar768 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!! :) Διαβαζω τα σχόλια σας, ,πως τα καταφέρνετε με τα κιλά, δεν τρωτε; :P εγω πάλι 29 εβδομάδων και έχω πάρει 12 ολόκληρα κιλά! :P και τώρα ξεκίνησα να προσέχω ώστε να μην πάρω αλλα. (5-6 μηνών πήρα πολλά κιλά) Αν και ξεκίνησα με πολύ λίγα κιλά, αλλά νιώθω τοοοσο βαριά τωρα, και όσο περνάει ο καιρός δεν μπορώ να φάω νιώθω πολύ μεγάλη πίεση στο στομάχι με πολύ μικρή ποσότητα φαγητου!!! Εσείς το νιώθετε αυτό; 

 

Λογικό είναι να χορταίνεις με λιγότερο φαγητό!μεγαλώνει το μωράκι κ πιέζει το στομάχι...κι εγώ το έχω αυτό!οσο για τα κιλά θέλει κράτημα χαχα κι εγώ στον 6ο πήρα 2κιλα που ήταν πολύ γιατί έπαιρνα μισο το μήνα... Κατά τα άλλα αν μπορείς θρεπτικές τροφές μικρή ποσότητα μια χαρά θα Είσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια έκλεισα την 34η εβδομάδα σμρ κ πήγα στο γιατρό κ το μωρό είναι 2350. Πολύ Δν είναι? Αυτός μ είπε ότι είναι όσο πρέπει για τη βδομάδα π είμαι. Εμένα γιατί μ φαίνεται μεγάλο? Πριν τρεις βδομάδες ήταν 1700. έβγαινε μια βδομάδα μικρότερο. Έχω αγχωθεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Λίνα88 είπε:

Ρε κορίτσια έκλεισα την 34η εβδομάδα σμρ κ πήγα στο γιατρό κ το μωρό είναι 2350. Πολύ Δν είναι? Αυτός μ είπε ότι είναι όσο πρέπει για τη βδομάδα π είμαι. Εμένα γιατί μ φαίνεται μεγάλο? Πριν τρεις βδομάδες ήταν 1700. έβγαινε μια βδομάδα μικρότερο. Έχω αγχωθεί. 

Γτ αγχώνεσαι καλε; εμένα 34η ήταν 2800 ? τώρα αρχίζουν και παίρνουν απότομα ? φυσιολογικό είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Γτ αγχώνεσαι καλε; εμένα 34η ήταν 2800 ? τώρα αρχίζουν και παίρνουν απότομα ? φυσιολογικό είναι 

Αχ αλήθεια το λες? Τώρα με ξεαγχωσες αλήθεια!!! Αντε Νά αρχίσουμε να φτιάχνουμε βαλίτσες σιγά σιγά!!!!! Ούτε Εγώ έχω κάνει Τπτ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...