Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• @Sta33 έχεις δίκιο είναι ψυχοφθόρο , όποτε νιώσεις εσύ έτοιμη, αλλά μωρέ συ νομίζω ότι πλέον με τόσες μέρες καθυστέρησης οι πιθανότητες είναι υπερ σου! Το αρνητικό τεστ δεν σημαίνει τίποτα!! @Dimitra24 κοριτσάκι μου πάμε για τον επόμενο μήνα με αισιοδοξία!εννοείται δεν θέλω απογοήτευση και ειδικά αφού ήταν ο πρώτος μήνας!Θετική σκέψη , και να πετάξουμε το άγχος μακρυάαααα!!ξου ξου το άγχος!!
    • Καλημερα σε όλες!❤❤❤ Παω για χοριακη θα σας διαβασω και θα σας απαντησω σε λιγο! 😘
    • Δήμητρα δεν πειράζει κορίτσι μου, μακάρι να μπορούσαμε όλες με τη μια να πετύχουμε το πολυπόθητο! Να σκέφτεσαι θετικά και κυρίως να μη στεναχωριέσαι και αγχώνεσαι. Πάμε για τον επόμενο μήνα ❤️ @Sta33 λίιιγη υπομονή ακόμη, αχ τι θα κάνουμε όλες με αυτό το άγχος
    • Κορίτσια καλημέρα! @Dimitra91 περιμένουμε όλες με αγωνία! Σου στέλνουμε τη θετική μας σκέψη ❤️❤️ 
    • Καλημερα κοριτσιααα!! Εμένα δυστυχώς μου ήρθε χθες το μεσημέρι ☹️☹️☹️.. Στεναχωρηθηκα αρκετά η αλήθεια είναι αλλά από την άλλη σκέφτομαι εντάξει πρωτος μήνας ήταν ...
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...