Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Άνοιξης 2019???


Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η PanB είπε:

Στους 3 μηνες εδραιώθηκε ε; και στα δυο στηθη μαζι;

Ναι σε μένα άργησε γιατί είχα έντονη ροή από την αρχή συνήθως λένε 2 με 3 μήνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 1/7/2018 at 3:47 ΜΜ, ο/η ζουζουνα* είπε:

ΠΗΤ & φύλο ??????

 

@Mammytobe  16/2/19 ?

@Niki co            17/2/19 ?

@PanB              γέννησε!!! ?

@Vasilikii           4/3/19  ?

@VivianT            7/3/19 ?

@Hope2018       11/3/19 ??

@Ceres               13/3/19 ?

@banesaki16      γέννησε!!!! ?

@Viktwria            29/3/19 ?

@Evi'sBaby          13/4/19 ?

@ζουζουνα*       24/4/19 ?

@AlKate               25/4/19 ?

@Angelmammy   4/5/19 ?

@Valfrag             14/5/19 ?

@Katya81           14/5/19 ?

@vayaki              28/5/19 ?

@Mariasoyr        17/6/19 ? 

εκανα τις διορθώσεις μου...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ζουζουνα* Να κανω κι εγω μια μικρη διορθωση αμα δε σε δυσκολευω! Στη Β επιπεδου τελικα μας βγηκε αγορι?

Βλεπω που στην ομαδα σας εχετε αρχισει να γεννατε μια μια!!! Να ζησουν τα μωρακια που ηρθαν στον κοσμο και να ειναι γερα!!! Με το καλο να ερθουν και τα υπολοιπα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/7/2018 at 3:47 ΜΜ, ο/η ζουζουνα* είπε:

ΠΗΤ & φύλο ??????

 

@Mammytobe  16/2/19 ?

@Niki co            17/2/19 ?

@PanB              γέννησε ?

@Vasilikii           4/3/19  ?

@VivianT            7/3/19 ?

@Hope2018       11/3/19 ??

@Ceres               13/3/19 ?

@banesaki16      γέννησε!!!! ?

@Viktwria            29/3/19 ?

@Evi'sBaby          13/4/19 ?

@ζουζουνα*       24/4/19 ?

@AlKate               25/4/19 ?

@Angelmammy   4/5/19 ?

@Valfrag             14/5/19 ?

@Katya81           14/5/19 ?

@vayaki              28/5/19 ?

@Mariasoyr        17/6/19 ? 

ενταξει??????καλά οι υπόλοιπες που είναι καλέ? του Μαρτίου,Φλεβάρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

ενταξει??????καλά οι υπόλοιπες που είναι καλέ? του Μαρτίου,Φλεβάρη?

Λογικά κάποιες θα το ανακοίνωσαν στις ομάδες που έχουν βγει "Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου" και η Vivian T γέννησε, το ανακοίνωσε πριν λίγες μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας κορίτσια!!! Άντε και στα δικά μας!!! Εμένα δεν μ έχετε στη λίστα μπήκα αργά στην ομάδα 07/04 αγοράκι!!!? Κορίτσια είχε καμία ισχιαλγια προς το τέλος; Από το Σάββατο με ταλαιπωρεί και υπάρχουν στιγμές που δεν μπορώ να περπατήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/3/2019 at 6:04 ΜΜ, ο/η banesaki16 είπε:

Τι σημαίνει εδραιώνεται? Απλά δεν πονάει κ δεν πετρωνει το στήθος? 

ναι αυτο σημαίνει το στηθος είναι μαλακό κ να το πιέσεις για να βγάλει γάλα δεν θα βγάλει .θα βγάλει όταν μπει το μωρό στο στήθος μόνο,κ εννοείται ότι δεν πετρωνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η lina1987 είπε:

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας κορίτσια!!! Άντε και στα δικά μας!!! Εμένα δεν μ έχετε στη λίστα μπήκα αργά στην ομάδα 07/04 αγοράκι!!!? Κορίτσια είχε καμία ισχιαλγια προς το τέλος; Από το Σάββατο με ταλαιπωρεί και υπάρχουν στιγμές που δεν μπορώ να περπατήσω...

Να νιωθεις τυχερη που σε επιασε στο τελος και εμεινε λιγο ακομη. Εχω τετοιο πονο απ τον 5ο μηνα... εχω φτασει 7 μηνων και το εχω παρει αποφαση οτι θα ποναω μεχρι να γεννησω. Καποιες φορες ειναι τοσο δυνατος που κουτσαινω. Η ξεκουραση βοηθαει και το μαξιλαρι αναμεσα στα ποδια στον υπνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η lina1987 είπε:

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας κορίτσια!!! Άντε και στα δικά μας!!! Εμένα δεν μ έχετε στη λίστα μπήκα αργά στην ομάδα 07/04 αγοράκι!!!? Κορίτσια είχε καμία ισχιαλγια προς το τέλος; Από το Σάββατο με ταλαιπωρεί και υπάρχουν στιγμές που δεν μπορώ να περπατήσω...

Εγώ από τον 7ο πονάω ανάμεσα στα πόδια, συγκεκριμένα στο δεξί κ υποφέρω τα βράδια όταν πάω να αλλάξω πλευρό, κ το πρωί ψιλοκουτσαίνω αλλά μετά μου περνάει μέχρι το βράδυ πάλι ? υπομονή κοντεύουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Evi'sBaby είπε:

Εγώ από τον 7ο πονάω ανάμεσα στα πόδια, συγκεκριμένα στο δεξί κ υποφέρω τα βράδια όταν πάω να αλλάξω πλευρό, κ το πρωί ψιλοκουτσαίνω αλλά μετά μου περνάει μέχρι το βράδυ πάλι ? υπομονή κοντεύουμε! 

Εγω ειχα παρει μαξιλαρι θηλασμου νωρίτερα και απ τον 6ο-7ο κοιμομουν με αυτο αναμεσα στα ποδια! Αν δεν έχετε παρει, να παρετε, θα χρειαστεί στο θηλασμό και μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε απο τωρα ? το είχα παρει μαζί μου και στο μαιευτήριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η PanB είπε:

Εγω ειχα παρει μαξιλαρι θηλασμου νωρίτερα και απ τον 6ο-7ο κοιμομουν με αυτο αναμεσα στα ποδια! Αν δεν έχετε παρει, να παρετε, θα χρειαστεί στο θηλασμό και μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε απο τωρα ? το είχα παρει μαζί μου και στο μαιευτήριο!

Να σου πω την αλήθεια μου έδωσαν δώρο από το κατάστημα που πήρα κούνια καρότσι κλπ αλλά δε με βολεύει καθόλου μάλλον φταίει η ποιότητα, είναι σα να έχει ψιλό χαλίκι ή άμμο μέσα δε μπορώ να το εξηγήσω πάντως δεν είναι μαλακό όπως αν είχε βαμβάκι ή κάτι μαλακό... οπότε βολευομαι με ένα μαξιλαράκι τύπου Αγίου Βαλεντίνου στα γόνατα ? δε μπορώ να πω κάπως σώζεται η κατάσταση αλλά όχι εντελώς ειδικά όταν πάω να αλλάξω πλευρό άστα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Evi'sBaby είπε:

Να σου πω την αλήθεια μου έδωσαν δώρο από το κατάστημα που πήρα κούνια καρότσι κλπ αλλά δε με βολεύει καθόλου μάλλον φταίει η ποιότητα, είναι σα να έχει ψιλό χαλίκι ή άμμο μέσα δε μπορώ να το εξηγήσω πάντως δεν είναι μαλακό όπως αν είχε βαμβάκι ή κάτι μαλακό... οπότε βολευομαι με ένα μαξιλαράκι τύπου Αγίου Βαλεντίνου στα γόνατα ? δε μπορώ να πω κάπως σώζεται η κατάσταση αλλά όχι εντελώς ειδικά όταν πάω να αλλάξω πλευρό άστα! ?

Κι εμενα δωρο μου το έκαναν αλλα ευτυχως με βοηθησε και πριν και τώρα στο θηλασμό.. 

Πείτε κανένα νεο απ τις κοιλιτσες σας ? εγω την έχω αποχωριστεί 34 μερες και μου φαίνεται πολυ μακρινό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η PanB είπε:

 

Πείτε κανένα νεο απ τις κοιλιτσες σας ? εγω την έχω αποχωριστεί 34 μερες και μου φαίνεται πολυ μακρινό 

Ειμαι πλέον στη 36 εβδομάδα οπότε μπαίνουμε σε μια τελική ευθεία!! Από βδομάδα ετοιμάζω βαλίτσα και θα πλύνω τα πράγματα της μπέμπας  για να μπούμε και τελείως στο κλίμα ;) Χαχαχα.... Η κοιλιά μεγαλώνει και εγώ κουράζομαι πλέον πιο εύκολα.... 

Πες μας εσύ την εμπειρία σου με το θηλασμό γιατί έχω καταλάβει ότι τα κατάφερες παρά πολύ καλά και θα ηθελα και εγώ να τα καταφέρω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η AlKate είπε:

Ειμαι πλέον στη 36 εβδομάδα οπότε μπαίνουμε σε μια τελική ευθεία!! Από βδομάδα ετοιμάζω βαλίτσα και θα πλύνω τα πράγματα της μπέμπας  για να μπούμε και τελείως στο κλίμα ;) Χαχαχα.... Η κοιλιά μεγαλώνει και εγώ κουράζομαι πλέον πιο εύκολα.... 

Πες μας εσύ την εμπειρία σου με το θηλασμό γιατί έχω καταλάβει ότι τα κατάφερες παρά πολύ καλά και θα ηθελα και εγώ να τα καταφέρω....

Πιστευω οτι ειναι τελείως θέμα ψυχολογίας! Εγω πήγα και είπα θηλασω, τελος! Με βοηθησαν πολυ τα μαθήματα που εκανα και το οτι η μαία με έκανε να καταλάβω οτι δεν υπάρχει αυτο που λενε δεν έχεις γαλα η δεν φτάνει το γάλα για το μωρο σου και δε χορταίνει.. ? επισης, στα νοσοκομεία οι παιδίατροι που περνούν και ενημερωνουν ίσως σας τρομάξουν (εμενα ευτυχώς δεν μου έτυχε τέτοιος, αλλα στην κοπέλα δίπλα μου εδωσε τελεσίγραφο! "Το μωρο πρέπει να φαει δωσε ξένο" στις πρωτες 24 ωρες.. που εμενα το μωρο μου στις πρώτες 24 ωρες δεν είχε φάει σχεδόν καθολου γτ κυρίως κοιμόταν και ολες οι μαιες μου έλεγαν ειναι φυσιολογικό να μην τρώει το πρώτο 24ωρο). Να τα έχετε τα μωράκια οσο το δυνατόν πιο πολλες ώρες στο δωμάτιο, αν οχι συνέχεια για να ελέγχετε μονες σας το τρώει (εχω ακούσει διαφορα, οτι δίνουν ξένο γαλα χωρις να ενημερώσουν). Εγω την ειχα ολη μερα στο δωματιο, εκτός απο κάποιες ωρες πρωι και απόγευμα που τα εβλεπε παιδίατρος. Το βραδυ Επίσης την εστελνα στο θαλαμο και μου την εφερναν 2 φορες να τη θηλασω -2 φορές τρωει και τωρα το βράδυ.

Σιγουρα θα υπαρξουν στιγμές που θα πονατε και θα νευριασετε κλπ κλπ αλλα πραγματικα αξιζει να τα θηλάσετε τα μωράκια σας.. πρέπει να ακούσετε πως κανει απο ευχαρίστηση οταν τρώει ? βγαζει μικρούς αναστεναγμους?? και γενικά να ξερετε οτι υπάρχουν λυσεις σε τυχόν προβλήματα που θα παρουσιαστούν, αρκει να εχεις υπομονή και θέληση ? ασε που γλιτώνεις και ταλαιπωρία απ το αποστειρωσε μπουκάλια, πιπιλες, κουβαλα σκονες νερα και γάλατα! Εμείς στις βόλτες που έχουμε βγει αν πεινάσει βγαζω στηθος και ολα τελεια ??

Γενικά αν έχεις απορια πανω σε κατι συγκεκριμένο και μπορώ να πω γνώμη, πολυ ευχαρίστως ? σε προβληματιζει κατι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία @PanB!!! Εγώ φοβάμαι μη με επηρεάσουν, κ ειδικά αν είναι γνώμη από παιδίατρο το "δώσε ξένο" όλοι θα περιμένουν από μένα να δώσω γιατί "έτσι είπε ο γιατρός" οπότε είναι κ σε τι γιατρό θα πέσω, ελπίζω να γεννηθεί έστω 3κιλα να μη μπορούν να μου πουν τίποτα κ με φοβίσουν ? τώρα σε ότι αφορά στο θέμα της κοιλιάς η δικιά μου είναι μεγάλη ούτε κάλτσες δε μπορώ να βάλω ? ή παπούτσια, όλα ο άντρας μου τα κάνει αφού του λέω ότι έχει παιδάκι από τώρα εμένα ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Evi'sBaby είπε:

Αχ τι ωραία @PanB!!! Εγώ φοβάμαι μη με επηρεάσουν, κ ειδικά αν είναι γνώμη από παιδίατρο το "δώσε ξένο" όλοι θα περιμένουν από μένα να δώσω γιατί "έτσι είπε ο γιατρός" οπότε είναι κ σε τι γιατρό θα πέσω, ελπίζω να γεννηθεί έστω 3κιλα να μη μπορούν να μου πουν τίποτα κ με φοβίσουν ? τώρα σε ότι αφορά στο θέμα της κοιλιάς η δικιά μου είναι μεγάλη ούτε κάλτσες δε μπορώ να βάλω ? ή παπούτσια, όλα ο άντρας μου τα κάνει αφού του λέω ότι έχει παιδάκι από τώρα εμένα ? 

Να ξέρεις επισης πως εμενα τις 3 πρώτες μερες που χανουν εχασε πανω από το 10% που είναι το φυσιολογικο. Αλλα μετα αρχισε να παίρνει κανονικότατα! Οπότε μην σε τρομάξουν με το βάρος.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/3/2019 at 6:24 ΜΜ, ο/η PanB είπε:

Να ξέρεις επισης πως εμενα τις 3 πρώτες μερες που χανουν εχασε πανω από το 10% που είναι το φυσιολογικο. Αλλα μετα αρχισε να παίρνει κανονικότατα! Οπότε μην σε τρομάξουν με το βάρος.. ?

Αλήθεια έχασε πάνω από το 10%? Εμένα στο όριο έχασε 10% κ ένας παιδίατρος στο νοσοκομείο ήταν αυστηρός... ευτυχώς την επόμενη μέρα άρχισε να παίρνει... Κ δεν μου έδωσαν ξενο στο νοσοκομείο..  Αλλά έμενα ήταν κ μικρούλης κ φοβήθηκα να πω την αλήθεια... Τώρα πλέον έχει περάσει τα 3 κιλά Αλλά με ξένο μαζί δεν μπόρεσα να δώσω αποκλειστικό θηλασμό Δυστυχώς που το ήθελα... Αλλά πάντα πριν το μπιμπ ερο του δίνω στήθος..  Κ όντως το απολαμβανει?τώρα ή κοιλιά μου έχει μειωθεί αρκετά... 4 κιλά πρέπει να εγωωακομα... Αλλά ακόμα δεν αγχώνομαι... Μετά με τη μέρα βλέπω την κοιλιά να πέφτει. Ο γιατρός μου είπε μετά τις 40 μέρες να φορέσω ζώνη για την κοιλιά εσείς φοράτε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Αλήθεια έχασε πάνω από το 10%? Εμένα στο όριο έχασε 10% κ ένας παιδίατρος στο νοσοκομείο ήταν αυστηρός... ευτυχώς την επόμενη μέρα άρχισε να παίρνει... Κ δεν μου έδωσαν ξενο στο νοσοκομείο..  Αλλά έμενα ήταν κ μικρούλης κ φοβήθηκα να πω την αλήθεια... Τώρα πλέον έχει περάσει τα 3 κιλά Αλλά με ξένο μαζί δεν μπόρεσα να δώσω αποκλειστικό θηλασμό Δυστυχώς που το ήθελα... Αλλά πάντα πριν το μπιμπ ερο του δίνω στήθος..  Κ όντως το απολαμβανει?τώρα ή κοιλιά μου έχει μειωθεί αρκετά... 4 κιλά πρέπει να εγωωακομα... Αλλά ακόμα δεν αγχώνομαι... Μετά με τη μέρα βλέπω την κοιλιά να πέφτει. Ο γιατρός μου είπε μετά τις 40 μέρες να φορέσω ζώνη για την κοιλιά εσείς φοράτε? 

Ναι.. αλλα δεν μου ειπαν τπτ για ξενο.. και την τελευταια μερα που ήμασταν στο μαιευτήριο πηρε κι εμενα 70γρ οποτε δεν αγχώθηκα.. Εμενα 2 κιλα μου εχουν μείνει ? μου είπε αν θελω να βαλω κορσε απ την αρχη αλλα δεν εχω βαλει.. δεν έχω μπει στη διαδικασια.. βαριέμαι ?

Εγω σημερα τη ζύγισα, ειναι 4.830γρ, μου έχουν πεσει τα χερια να την κουβαλάω ?? εχω κανει μπρατσα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@PanB σίγουρα ο θηλασμός έχει πολλές δυσκολίες..  όπως η κούραση, η αϋπνία , ενδεχομένως οι θηλές.... Αυτά ελπίζω και πιστεύω να τα ξεπεράσω.... Περισσότερο φοβάμαι τη βοήθεια και μη... Αν για παράδειγμα μου πουν δώσε ξένο....  Ελπίζω να τα καταφέρουμε :) παντως σου αξίζουν χίλια μπράβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η AlKate είπε:

@PanB σίγουρα ο θηλασμός έχει πολλές δυσκολίες..  όπως η κούραση, η αϋπνία , ενδεχομένως οι θηλές.... Αυτά ελπίζω και πιστεύω να τα ξεπεράσω.... Περισσότερο φοβάμαι τη βοήθεια και μη... Αν για παράδειγμα μου πουν δώσε ξένο....  Ελπίζω να τα καταφέρουμε :) παντως σου αξίζουν χίλια μπράβο!!!

Δε χρειάζεσαι καμια βοήθεια στο θέμα θηλασμος! Μην ακους κανεναν.. Εσυ να το παρεις αποφαση και να πεις θα το κάνω και θα τα καταφέρεις σίγουρα! ?

Βαζω εικονα, να δείτε πως ειμαι τωρα ? 

57b2082c180000ad02bcad90.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Να σας ζήσουν τα μωράκια σας σε όσες έχετε ήδη γεννήσει και με το καλό οι υπόλοιπες. Εγώ 31/3 μπαίνω στον μήνα μου και ανυπομονώ!!! Διαβάζω αυτά που γράφετε για το θηλασμό και παίρνω κουράγιο. Θέλω να θηλάσω αποκλειστικά και επειδή το θέλω πάρα πολύ και έχω παρακολουθήσει και ένα κάρο σεμινάρια, πιστεύω πρώτα ο Θεός ότι θα τα καταφέρω!!! Εμένα η μαμά μου δε με θήλασε ούτε μια φορά και γνωρίζω από πρώτο χέρι πόσο σημαντικό είναι να δώσεις μητρικό γάλα στο μωράκι σου. Πόσες ασθένειες, αλλεργίες κλπ γλιτώνει το παιδάκι σου στη ζωή του. 

Με το καλό σε όλες μας, λοιπόν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Να σας ζήσουν τα μωράκια σας σε όσες έχετε ήδη γεννήσει και με το καλό οι υπόλοιπες. Εγώ 31/3 μπαίνω στον μήνα μου και ανυπομονώ!!! Διαβάζω αυτά που γράφετε για το θηλασμό και παίρνω κουράγιο. Θέλω να θηλάσω αποκλειστικά και επειδή το θέλω πάρα πολύ και έχω παρακολουθήσει και ένα κάρο σεμινάρια, πιστεύω πρώτα ο Θεός ότι θα τα καταφέρω!!! Εμένα η μαμά μου δε με θήλασε ούτε μια φορά και γνωρίζω από πρώτο χέρι πόσο σημαντικό είναι να δώσεις μητρικό γάλα στο μωράκι σου. Πόσες ασθένειες, αλλεργίες κλπ γλιτώνει το παιδάκι σου στη ζωή του. 

Με το καλό σε όλες μας, λοιπόν!!! 

Καλημερα ? Με το καλο! Ολα θα πανε τέλεια, δεν είναι τοσο τραγικά τα πράγματα, θα τα καταφέρεις σίγουρα αν το θες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/3/2019 at 10:30 ΜΜ, ο/η lina1987 είπε:

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας κορίτσια!!! Άντε και στα δικά μας!!! Εμένα δεν μ έχετε στη λίστα μπήκα αργά στην ομάδα 07/04 αγοράκι!!!? Κορίτσια είχε καμία ισχιαλγια προς το τέλος; Από το Σάββατο με ταλαιπωρεί και υπάρχουν στιγμές που δεν μπορώ να περπατήσω...

αν εννοείς τους πόνους στην ηβικη περιοχή στην πυελο εγώ το είχα μετά την 1η μου γεννά, στην 2η εγκυμοσύνη μου από νωρίς ώσπου στο 3ο τρίμηνο ήταν δράμα και μετά την γεννά από τον πόνο την 1η μέρα δεν μπορούσα να σηκωθώ κ τώρα στην 3η εγκυμοσύνη τα ίδια από την 30η βδομάδα πόνο έντονο κ τώρα είμαι σχεδόν 36η υποφέρω...υπομονή αυτό φτιάχνει 2 μήνες μετά τον τοκετό απλά είναι θέμα γυναίκας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...