Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη και αναμονή χοριακης!!


Recommended Posts

στις πριν 15 ώρες, ο/η Snoop είπε:

Υπάρχει κάποια που έχει κάνει εμβρυμεταφορα και περιμένει να περάσουν οι μερες;;

Καλημέρα Snoop είμαστε αρκετές εδώ για υποστήριξη κι εγώ σε καμια εβδομάδα υπολογιζω πρώτα ο Θεος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχία με μια τεράστια  χοριακη, και καλη αρχή κορίτσια μου σ εσάς στις προσπάθειες σας. ????????????????????Ποτε εκανες έμβρυομεταφορα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια πολύ χαίρομαι που δεν ειμαι μόνη....την πέμπτη ια πάω για χοριακη Αλλά είναι πολύ πρησμένο η κοιλ ια μου χαμηλά και ιδιαίτερα προς τα αριστερά. Την πρώτη φορά που έκανα εξωσωματικη (αποτυχημενη) δεν είχα τίποτα Αλλά και τώρα δεν μπορώ να κουνηθώ. Πέφτουμε σε λακκούβες με το αυτοκίνητο πονάω,Ακουμπάει το παντελόνι ποναω, δεν ξερω τι είναι. Έχουμε βάλει μια βλαστοκυηστη με βαθμό αριστο 4αααπό κρυοψηξη και σκέφτομαι να παρω  τεστ θα φανει τιποτα λετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι καλη επιτυχια!!! Πριν ποσες μερες κανατε την εμβρυομεταφορα;

Γνωμη μου παντως ειναι να περιμενεις την μερα που σου ειπαν για χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikona σε ευχαριστώ πολύ μακάρι...κάναμε την εμβρυομεταφορα στις 26/6 την Πέμπτη 5/7 Είναι να κάνω την χοριακη γι'αυτό λέω τώρα 2 μέρες είναι αν είναι δεν θα δείξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/7/2018 at 11:58 ΠΜ, ο/η Snoop είπε:

nikona σε ευχαριστώ πολύ μακάρι...κάναμε την εμβρυομεταφορα στις 26/6 την Πέμπτη 5/7 Είναι να κάνω την χοριακη γι'αυτό λέω τώρα 2 μέρες είναι αν είναι δεν θα δείξει?

Δυο μέρες μείνανε το γραφέις και εσυ κάνε λίγο υπομονή ακόμη για χοριακη και σίγουρα αποτέλεσματα νιώθω το άγχος την αγωνία  σου και το ποσο αργά περνάνε οι μέρες αλλα αν ήτανε θα μας δινανε νωρίτερα χοριακη. Εύχομαι με θετικά αποτέλεσματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια εγω που ειχα κάνει μια ημερα νωρίτερα χοριακή και είχε βγεί 3ψηφιο νούμερο, ο γιατρός μου ζήτησε να κάνω και την επόμενη γιατί τον ενδιέφερε η χοριακή της συγκεκριμένης ημερας, δεν ρωτησα γιατί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/7/2018 at 11:58 ΠΜ, ο/η Snoop είπε:

nikona σε ευχαριστώ πολύ μακάρι...κάναμε την εμβρυομεταφορα στις 26/6 την Πέμπτη 5/7 Είναι να κάνω την χοριακη γι'αυτό λέω τώρα 2 μέρες είναι αν είναι δεν θα δείξει?

Κρατησου λιγο!!!! Τι εμεινε πια;;; Λιγεε ωρες!!! Σου ευχομαι μια θετικη χοριακη! Θα περιμενουμε νεα σου. Κ παλι καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Κρατησου λιγο!!!! Τι εμεινε πια;;; Λιγεε ωρες!!! Σου ευχομαι μια θετικη χοριακη! Θα περιμενουμε νεα σου. Κ παλι καλη επιτυχια!!!

Κορίτσια Ευχαριστώ πολύ....θα σας ενημερώσω θα σκάσω μετράω σαν τους φαντάρους και χειρότερα γιατί αυτοί τουλάχιστον ξέρουν το αποτέλεσμα!!Δεν ξέρω πώς άντεξα σήμερα και δεν πήρα ένα τεστ πέρασα από 3 φαρμακεία και όλο έλεγα να σταματήσω Αλλά λέω οχι θα κρατηθεις!μακάρι να πάνε όλα καλά...Ευχαριστώ πολύ πάντως που υπάρχουν άνθρωποι που μπορούν να σε καταλάβουν πραγματικά γιατί δυστυχώς όσο και να θέλει κάποιος να σε ακούσει ή να σε καταλάβει αν δεν έχει κάνει την όλη διαδικασία δυστυχώς δεν μπορεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Μην ευχαριστεις. Ολες τα ιδια περναμε. Θα περιμενουμε τα νεα σου! 

Κορίτσια!!!!!!!!θετικό!!Είναι εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ εύχομαι να πάνε όλα καλά...Και σε όποια προσπαθεί ή περιμένει απότελεσματα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο τώρα διάβασα τα θετικά αποτελέσματα συγχαρητήρια μια τέλειομηνη δίχως προβλήματα ήρεμη εγκυμοσύνη και με υγιέστατο μπεμπακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ...ευχομαι και σε όλες όσες προσπαθούν Αλλά και είναι εγκυουλες καλά αποτελέσματα.. ευτυχώς έκανα και την δεύτερη χοριακη και έχει φτάσει στα υψη( το είχα ένα άγχος).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και εγώ μετά από μεταφορά βλαστοκυστων....- Θα κάνω χοριακή αυτην την Δευτερα. Απλά έχω  από χθες κάτι καφέ...Και τώρα ροζ υγρά. Ο γιατρός λέει να περιμένουμε την μοριακή...Αλλά που μυαλό _στα κάγκελα- Τι να Ναι άραγε αυτά τα σημαδια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ν_S είπε:

Καλησπερα και εγώ μετά από μεταφορά βλαστοκυστων....- Θα κάνω χοριακή αυτην την Δευτερα. Απλά έχω  από χθες κάτι καφέ...Και τώρα ροζ υγρά. Ο γιατρός λέει να περιμένουμε την μοριακή...Αλλά που μυαλό _στα κάγκελα- Τι να Ναι άραγε αυτά τα σημαδια???

Ελπίζω σημάδι εμφύτευσης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Ν_S είπε:

Καλησπερα και εγώ μετά από μεταφορά βλαστοκυστων....- Θα κάνω χοριακή αυτην την Δευτερα. Απλά έχω  από χθες κάτι καφέ...Και τώρα ροζ υγρά. Ο γιατρός λέει να περιμένουμε την μοριακή...Αλλά που μυαλό _στα κάγκελα- Τι να Ναι άραγε αυτά τα σημαδια???

Καλη επιτυχια! Ευχομαι να ειναι σημαδι εμφυτευσης!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/7/2018 at 1:52 ΠΜ, ο/η Ν_S είπε:

Καλησπερα και εγώ μετά από μεταφορά βλαστοκυστων....- Θα κάνω χοριακή αυτην την Δευτερα. Απλά έχω  από χθες κάτι καφέ...Και τώρα ροζ υγρά. Ο γιατρός λέει να περιμένουμε την μοριακή...Αλλά που μυαλό _στα κάγκελα- Τι να Ναι άραγε αυτά τα σημαδια???

Καλημέρα. Έκανα κ εγώ μεταφορά 2 βλαστοκύστεων την Δευτέρα  κ θα κάνω την χοριακή την Τετάρτη, την 9η μέρα. Χθές είχα το μεσημέρι λίγο καφέ αίμα κ το βράδυ σκούρο κόκκινο . Όχι να λερώσω σερβιέτα όμως. Έκανα μία ένεση lentogest όπως μου ειπε η γυναικολόγος μου κ πριν λιγο σήμερα Σάββατο έχω πάλι αίμα, Ιδια ποσότητα. Μου ειπε να παραμείνω ξαπλωμένη κ πως δεν μπορουμε να κάνουμε κάτι άλλο. Φοβάμαι πως μου έρχεται περίοδος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/7/2018 at 4:47 ΜΜ, ο/η Snoop είπε:

Ευχαριστώ πολύ εύχομαι να πάνε όλα καλά...Και σε όποια προσπαθεί ή περιμένει απότελεσματα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ 

Συγχαρητηρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στην παρέα σας!!! Να σας πω κι εγώ τον πόνο μου... 4 Ιουλιου έκανα ωοληψια 4 ωαρια τα 3 Γονιμοποιηθηκαν  και φτάσανε βλαστοκυστες και τα 3 . Την Δευτέρα 9 Ιουλίου έκανα την Εμβρυομεταφορα 2 εμβρύων... Σήμερα Σάββατο και κανένα σύμπτωμα,Πρηξιμο ,ουτε καν το αίμα της εμφύτευσης.... την Τριτη 17/7  ειναι να παω για χοριακη... μηπως Δευτερα να εκανα ενα τεστ εγκυμοσύνης να πάρω την κρυαδα; 

Τόσες μέρες ήμουν στην ηρεμία μου αλλά σήμερα με έχει πιάσει το άγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...