Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση 11 ημερών


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

@MariaG1215 εννοώ αν γνωρίζεις αν έχει τα ίδια συμπτώματα με μια κανονική κύηση. Και εγώ ήμουν απόλυτα σίγουρη ότι δεν είμαι έγκυος γιατί δεν είχα κανένα σύμπτωμα εγκυμοσύνης (έχω ήδη ένα παιδάκι) αλλά η έλλειψη περιόδου με έβαλε σε σκέψη για εξωμήτριο και αγχώθηκα αρκετά.

Από ότι μου είπε κ ο γιατρός μου, ναι, έχει ακριβώς τα ίδια συμπτώματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η MariaG1215 είπε:

Ένα πρωί-βράδυ για 5 μέρες. Τα σταμάτησα εδώ κ 3 μέρες κ περιμένω! Δε μπορω αλλωστε να κάνω και κάτι άλλο!μου είπε να περιμένω 10 μέρες κ αν δεν έρθει να ξανακάνω χοριακη για να αποκλειστεί το ενδεχόμενο εξωμητριας κυησης. Ελπιζω κ ευχομαι να έρθει γρήγορα να τελειώνει αυτή η ιστορία. Οπως γράφει κ μια κοπέλα πιο κάτω, είναι τόσο περίεργο και ανυπόφορο για εμας με σταθερούς κύκλους 28 ημερών.

Μια χαρα μην αγχονεσε θα έρθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ ακόμα τίποτα από περίοδο. 23 μερεσ Καθυστέρηση και 4 μέρες μετά την διακοπή duphaston. Εσεις; Το μόνο που νιωθω είναι ένα απίστευτο πρηξιμο στην κοιλιά και στο στομάχι ψηλά.  Έχει γίνει ανυπόφορη η κατάσταση. Δεν ξέρω τι μου συμβαίνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο το μηνα δεν ξερω τι γινεται με τις καθυστερησεις. Εμενα ειναι να ρθει σημερα ή αυριο το πολυ, αλλα δεν το βλεπω. Κανενα σημαδι οπως εχω παντα που σημαινει οτι πιθανως θα υπαρχει καθυστερηση. (Εγκυος δεν ειμαι ουτε εγω), αντιθετα ειχα πολυ σταθερο κυκλο. Ειναι πολυ σπαστικο. Επικοινωνησε με το γιατρο σου να σου πει ποσο ακομα να περιμενεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η MariaG1215 είπε:

Κορίτσια εγώ ακόμα τίποτα από περίοδο. 23 μερεσ Καθυστέρηση και 4 μέρες μετά την διακοπή duphaston. Εσεις; Το μόνο που νιωθω είναι ένα απίστευτο πρηξιμο στην κοιλιά και στο στομάχι ψηλά.  Έχει γίνει ανυπόφορη η κατάσταση. Δεν ξέρω τι μου συμβαίνει!!

Περίμενε μέχρι της 7 ημέρες αν δεν θες πάρε τον γιατρό σου αύριο και ρωτά τον εμένα μου είχε πει από την επόμενη μέρα να περιμένω ως 7 μέρες να έρθει πάντα ερχόταν στης 3 με 5 ημέρες αλλά την 1η φορά είχε έρθει στης 7 μέρες. Το φάρμακο σε πριζει λίγο μέχρι να κατέβει η περιοδος. Σου εύχομαι να έρθει.. Μπορεί να σε επηρεάζει και τα μπάνια στην θάλασσα αν έχεις κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...