Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γυναικολογος στο ελενα


Mariannamar

Recommended Posts

Καλησπέρα σας είμαι νέα στο φόρουμ και θα ήθελα τα φώτα σας!! Εχουμε ξεκινήσει με το σύζυγό μ προσπάθειες για παιδάκι! Λόγο οικονομικών θα ήθελα ήθελα αν κάποια από εσάς έχει πρόσφατη εμπειρία στο ελενα για το οποίο έχω ακούσει θετικά σχόλια κ αν έχετε να μου προτείνεται κάποιο καλό γιατρό εκεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.... κορίτσια.... θα ήθελα κ εγώ τη βοήθεια κ την εμπειρία σας για το συγκεκριμενονθεμα.. Θέλω να με παρακολουθήσει ένας γιατρός από το ελενα έχω ακούσει πολλά καλά λόγια.. Αλλά δεν θέλω να πάω στα τυφλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω στο Ελενα εχω παει στον Γαβαρη ο οποιος ειναι πολυ καλος αλλα αυτη τη στιγμη με παρακολουθει αλλος γιατρος ο οποιος δεν ειμαι σιγουρη ακομα αν ξεγενναει στο Ελενα γιατι με παρακολουθει στο ιατρειο του και αντι για 60 ευρω που εδινα στο Ελενα παω εκει και δινω 20 (ναι ειναι περιεργο το οτι δεν ξερω που ξεγενναει χαχαχα αλλα ειναι μεγαλη ιστορια) οποτε αν σιγουρευτω και για αυτον ευχαριστως σας τον προτεινω γιατι ειναι εξαιρετικος. Θα μαθω αυριο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia...emena me parakolouthei h kuria Kargakou (Magda) sto Elena. ksegennise prin 4 mhnes mia poly kalh mou filh kai einai polu euxaristimeni.

kleineis arxika rantebou sta apogeumatina rantebou (pou kostizoun 60 eurw) kai efoson ksekinisete me thn giatro ekeinh kleinete ta epomena rantebou prwina kai den plirwnete tipota.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zwoulini είπε:

Kalispera koritsia...emena me parakolouthei h kuria Kargakou (Magda) sto Elena. ksegennise prin 4 mhnes mia poly kalh mou filh kai einai polu euxaristimeni.

kleineis arxika rantebou sta apogeumatina rantebou (pou kostizoun 60 eurw) kai efoson ksekinisete me thn giatro ekeinh kleinete ta epomena rantebou prwina kai den plirwnete tipota.  

Καλησπέρα!! Εγκύου λα να φανταστώ ε; τέλεια κορίτσι μου εύχομαι όλα Ν πάνε καλά!! Είσαι ευχαρισημενη εσύ μαζί της;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο το μωράκι σου ..σε έχει ενημερώσει για κόστος γέννας?θα σε επιβλέπει η ιδια?αν μπορείς γράψε μας τηλ επικοινωνιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Mariannamar είπε:

Καλησπέρα!! Εγκύου λα να φανταστώ ε; τέλεια κορίτσι μου εύχομαι όλα Ν πάνε καλά!! Είσαι ευχαρισημενη εσύ μαζί της;; 

Kalisperaaa :)...nai nai 11k2 ebdomadwn eimai. Na sai kala euxomai kai se sena ta kalutera ❤️ ws twra sta 3 mas rantebou htan polu koble kai genika se prosexei para polu kai se kseskonizei gia ta panta gia na pane ola kala. Kai h gnwsth m pou gennise mazi ths htan polu euxaristimenh. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Με το καλο το μωράκι σου ..σε έχει ενημερώσει για κόστος γέννας?θα σε επιβλέπει η ιδια?αν μπορείς γράψε μας τηλ επικοινωνιας

Σευχαριστω πολυυ να Σάι καλαα. Ναι εκείνη θα με επιβλέπει μαζί με τη μαία της η οποία είναι εξίσου πολύ καλή και συνεργάσιμη και σε βοηθάει πάρα πολύ . Δες pm :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανερχομαι στο θεμα κοριτσια με επιπλεον πληροφοριες! Λοιποοοοον εμενα λοιπον ο γιατρος μου ο Κυριος Καπελακης ηταν διευθυντης στο Ελενα αλλα τωρα ειναι σε ιδιωτικο ομως συνεχιζει σε συνεργασια με την τωρινη διευθυντρια στην θεση του να ξεγενναει κανονικα με δικη του επιβλεψη και στο Ελενα ακριβως για να δινει την δυνατοτητα και σε εμας που δεν εχουμε για ιδιωτικα τα λεφτα. Εγω θα τον προτιμησω καθως και μου κανει σαν ανθρωπος και σαν γιατρος (εχει ξεγεννησει την αδερφη μου οποτε τον εμπιστευομαι) και για την επισκεψη μου παιρνει ενα αστειο ποσο σε σχεση με αλλους (20ευρω). Επισης συνεργαζεται στο ιατρειο του με εξειδικευμενο στους υπερηχους γιατρο ο οποιος μου κανει ολες τις εξετασεις (β επιπεδου, ντοπλερ κλπ) σε υπερβολικα καλες τιμες επισης. Για το Ελενα τωρα, Το κοστος το οποιο μολις λιγες μερες πριν εμαθα ειναι πολυ οικονομικο για τα δικα μου δεδομενα τουλαχιστον καθως για το μονοκλινο που ενδιαφερομαι εγω θα μου βγει συνολικα μαζι με αμοιβες κλπ κλπ περιπου 900 ευρω. Με ενημερωσε βεβαια ο ανθρωπος οτι στην τριτη θεση αν θελει καποια κοπελα να παει δεν πληρωνεις τπτ αλλα δεν μπορεις να διαλεξεις γιατρο και σε ξεγενναει οποιος ειναι εκει εκεινη την ωρα. Τα δωματια απ οτι καταλαβα ειναι το δικλινο 140 ευρω για τα 4 βραδια και το μονοκλινο 220. Αν ενδιαφερεται καποια κοπελα συγκεκριμενα για τον γιατρο αυτο ας μου στειλει μηνυμα να δωσω τηλεφωνα κλπ. Οπως και να χει ελπιζω καπως να σας βοηθησα με τις τιμες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Κορίτσια ψάχνω πληροφορίες για το Έλενα αφού σκέφτομαι να πάω εκεί να με παρακολουθούν. Είμαι 6w τώρα και θέλω να κλείσω ραντεβού.... Οποία μπορεί να με βοηθήσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η AlKate είπε:

Κορίτσια ψάχνω πληροφορίες για το Έλενα αφού σκέφτομαι να πάω εκεί να με παρακολουθούν. Είμαι 6w τώρα και θέλω να κλείσω ραντεβού.... Οποία μπορεί να με βοηθήσει...

Kαλημερα γνωρίζω από μια φίλη 6932425045 αυτή τη γυναικολόγο Παντελιτσα λέγεται μου είπε ότι έμεινε πολύ ευχαριστημένη παρόλ ο που γενησσε στην εφημερια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kαλημερα γνωρίζω από μια φίλη 6932425045 αυτή τη γυναικολόγο Παντελιτσα λέγεται μου είπε ότι έμεινε πολύ ευχαριστημένη παρόλ ο που γενησσε στην εφημερια

Ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...