Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα βρουμε το φυλο του μωρου; ελατε να γελασουμε!!


Recommended Posts

στις On 26/7/2018 at 12:20 ΠΜ, ο/η Μελούλα είπε:

γι'αυτο το πιασατε πανω στην ημερομηνια που με μπερδευει χαχα..θελω οταν μαθετε, να μου θυμισεις την περιπτωση σου και να μου πεις τι ειναι τελικα

@Μελούλα το 60% κέρδισε! η πρόβλεψη αν και οχι απόλυτη ήταν ακριβής, παρόλαυτα!!!??

 έμαθα το φύλο του μωρού και είναι κοριτσάκι :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Melina_P είπε:

@Μελούλα το 60% κέρδισε! η πρόβλεψη αν και οχι απόλυτη ήταν ακριβής, παρόλαυτα!!!??

 έμαθα το φύλο του μωρού και είναι κοριτσάκι :) 

τελεια!!! με βοηθησες παρα πολυ να λυσω ενα μυστηριο να ξερεις..με το καλο το κοριτσακι σας! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Για να δω τι θα περιμένω εγώ... Με ΤΕΠ 10.7 και επαφή και πιστεύω τυχερή ημερομηνία 28 η 29 Ιουλίου τι λένε τα προγνωστικά;;

λενε κοριτσακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν @Μελούλα Σήμερα είχα τον πρώτο υπέρηχο,φυσικά είχα δίκιο για τις βδομάδες,έχω 2 βδομάδες δλδ ο υπέρηχος με την τερ, περίπου δλδ με έβγαζε 5+5 περίπου,μου είπε 6 εβδομάδες όμως...είδαμε καρδιά να πάλλεται κ σε 2 βδομάδες θα πάμε πάλι να την ακούσουμε...αυτό που σκέφτομαι εγώ τώρα ότι σαν επαφή είχα τελευταία φορά 29 Ιουλίου κ συγκεκριμένα γύρω στις 2 με 3 το μεσημέρι ,μπορεί όμως να πιάστηκε 2 μέρες μετά Κ να μετράει 31?νομίζω τόσο πάει ο Ιούλιος τι είναι τότε γιατί μέχρι 30 είμαστε κορίτσι.οπότε για πητ είμαστε αντι για 8/4 στις 25/4/19..Αλλά πιο πολύ θα το δούμε την άλλη φορά αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/8/2018 at 3:22 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

τελεια!!! με βοηθησες παρα πολυ να λυσω ενα μυστηριο να ξερεις..με το καλο το κοριτσακι σας! :) 

η συλληψη μου μυστηριο;;; ?χαχαχαχαχα στη διάθεσή σας και για αλλα μυστηρια αν με χρειαστείτε ???

σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου κι εσυ με το καλό και οοοολες μας να, κρστησουμε τα μωρακια μας στην αγκαλια μας!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/8/2018 at 11:21 ΠΜ, ο/η Melina_P είπε:

η συλληψη μου μυστηριο;;; ?χαχαχαχαχα στη διάθεσή σας και για αλλα μυστηρια αν με χρειαστείτε ???

σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου κι εσυ με το καλό και οοοολες μας να, κρστησουμε τα μωρακια μας στην αγκαλια μας!!! ❤

στη μερα που την εκανες κι εσυ!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/8/2018 at 11:10 ΜΜ, ο/η ζουζουνα* είπε:

λοιπόν @Μελούλα Σήμερα είχα τον πρώτο υπέρηχο,φυσικά είχα δίκιο για τις βδομάδες,έχω 2 βδομάδες δλδ ο υπέρηχος με την τερ, περίπου δλδ με έβγαζε 5+5 περίπου,μου είπε 6 εβδομάδες όμως...είδαμε καρδιά να πάλλεται κ σε 2 βδομάδες θα πάμε πάλι να την ακούσουμε...αυτό που σκέφτομαι εγώ τώρα ότι σαν επαφή είχα τελευταία φορά 29 Ιουλίου κ συγκεκριμένα γύρω στις 2 με 3 το μεσημέρι ,μπορεί όμως να πιάστηκε 2 μέρες μετά Κ να μετράει 31?νομίζω τόσο πάει ο Ιούλιος τι είναι τότε γιατί μέχρι 30 είμαστε κορίτσι.οπότε για πητ είμαστε αντι για 8/4 στις 25/4/19..Αλλά πιο πολύ θα το δούμε την άλλη φορά αυτό.

τι ωραια! μην αγχωνεσαι γι'αυτα και 29 και 31 κοριτσι ειναι!! παντως την πητ θα την καθορισετε καλυτερα αργοτερα..στην αυχενικη, στη β επιπεδου..γιατι οι μετρησεις παιζουν στο χιλιοστο..αλλα μεχρι τοτε θα ξερουμε και το φυλο ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

τι ωραια! μην αγχωνεσαι γι'αυτα και 29 και 31 κοριτσι ειναι!! παντως την πητ θα την καθορισετε καλυτερα αργοτερα..στην αυχενικη, στη β επιπεδου..γιατι οι μετρησεις παιζουν στο χιλιοστο..αλλα μεχρι τοτε θα ξερουμε και το φυλο ;) 

ωραία τέλεια!!!πάντως κάπου εκεί ειμαι 25 ή 26 δεν νομίζω ήταν πολύ νωρίς...τεσπα θα δείξει...πάντως από συμπτώματα ειμαι πιο χάλια από τους άλλες 2 εγκυμοσύνες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/9/2018 at 9:59 ΠΜ, ο/η ζουζουνα* είπε:

ωραία τέλεια!!!πάντως κάπου εκεί ειμαι 25 ή 26 δεν νομίζω ήταν πολύ νωρίς...τεσπα θα δείξει...πάντως από συμπτώματα ειμαι πιο χάλια από τους άλλες 2 εγκυμοσύνες μου.

ολα καλα θα πανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/9/2018 at 10:26 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

στη μερα που την εκανες κι εσυ!! ???

ναι ξερω... ντροπή μου, δεν ήξερα, δε ρώταγα; χαχαχα :D 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μελούλα καλησπέρα.Θα μπορούσες να μου πεις κι εμενα;Θα σου πω πληροφορίες για το πρώτο παιδι κ θελω να μου βρεις φύλο κ μετα το δεύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/9/2018 at 8:10 ΜΜ, ο/η RnMl είπε:

@Μελούλα καλησπέρα.Θα μπορούσες να μου πεις κι εμενα;Θα σου πω πληροφορίες για το πρώτο παιδι κ θελω να μου βρεις φύλο κ μετα το δεύτερο 

Ναι πες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Ναι πες μου

Το πρώτο τελευταία περίοδος 18/10/16 κ επαφή η 31/10 η 1/11.

το δεύτερο περίοδο 13/08/18 κ επαφή 24 η 26/08

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η RnMl είπε:

Το πρώτο τελευταία περίοδος 18/10/16 κ επαφή η 31/10 η 1/11.

το δεύτερο περίοδο 13/08/18 κ επαφή 24 η 26/08

Το πρώτο μου φαίνεται κορίτσι και το δεύτερο αγόρι.. Αλλα δώσε μου καλύτερα ημερομηνία γέννησης του πρώτου να το δω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

Το πρώτο μου φαίνεται κορίτσι και το δεύτερο αγόρι.. Αλλα δώσε μου καλύτερα ημερομηνία γέννησης του πρώτου να το δω 

Γεννήθηκε 14/07/16

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η RnMl είπε:

Γεννήθηκε 14/07/16

Περίμενε.. Το πρωτο είναι κορίτσι; στο μεταξυ μεσολάβησε καμία εγκυμοσύνη ανάμεσα στις δύο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

Περίμενε.. Το πρωτο είναι κορίτσι; στο μεταξυ μεσολάβησε καμία εγκυμοσύνη ανάμεσα στις δύο; 

ΚΟΙταξε να δεις.Ειχα μια παλινδρόμη πριν κ μετα το πρώτο μου παιδι  κ τωρα είμαι παλι έγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η RnMl είπε:

ΚΟΙταξε να δεις.Ειχα μια παλινδρόμη πριν κ μετα το πρώτο μου παιδι  κ τωρα είμαι παλι έγκυος 

Εννοώ ειχα δυο παλινδρομες μια πριν κ μια αφότου γεννησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η RnMl είπε:

ΚΟΙταξε να δεις.Ειχα μια παλινδρόμη πριν κ μετα το πρώτο μου παιδι  κ τωρα είμαι παλι έγκυος 

Το κατάλαβα.. Λοιπόν μου φαίνεται το πρώτο κορίτσι και αυτό τώρα αγόρι.. Να έχεις μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι! 

(τελικά είναι όντως κορίτσι το πρώτο; δεν μου είπες αν το βρηκα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Μελουλα θέλω μια πρόβλεψη! Τελευταία περίοδος 1/8 σύλληψη 12 η 13 Αυγούστου. Τι λένε τα χαρτιά σου;

Αγοράκι!! Για να δουμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

Θα σε ενημερώσω μόλις ενημερώσουν κ μένα καλή μου μελουλα. Σ ευχαριστώ Πολύ!

Σε ρωτάω για το πρώτο σου παιδί που γεννήθηκε το 2016.. Ειναι κορίτσι τελικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...