Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα βρουμε το φυλο του μωρου; ελατε να γελασουμε!!


Recommended Posts

στις πριν 23 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

@Μελούλα μάντεψε???βασικά έχω 2 τεστ θετικά σήμερα,σε λίγο θα πάω κ για χοριακη,δεν λέω ακόμα έγκυος να δω κ την χοριακη ,να πάω κ στον γιατρό κ βλέπουμε,αν θυμάσαι σ είχα πει πιθανές συλλήψεις...κάτσε να σ πω να μου πεις πάλι,ΤΕΡ ΕΧΩ 2/7/1 αλλά άργησε λίγο η ωορρηξία κ οι πιθανές ημέρες σύλληψης είναι 25,27,28,29 άντε βάζω κ 30 αν κ δεν είχαμε επαφή τότε αλλά οκ μήπως πιάνει από την προηγούμενη μέρα...ισχύει το κορίτσι?

Συγχαρητήρια!! Περιμένουμε και τη χοριακη τώρα.. Λοιπόν.. Απο 25-30/7 φαίνεται.... Κορίτσι!! Εκτός από μια μέρα, αλλά δεν πιστεύω με τόσες κοριτσομέρες γύρω γύρω, και το είχε και η ημερομηνία του δευτερου σου, άρα το έχω σίγουρο.. Κορίτσι.. Με το καλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

Συγχαρητήρια!! Περιμένουμε και τη χοριακη τώρα.. Λοιπόν.. Απο 25-30/7 φαίνεται.... Κορίτσι!! Εκτός από μια μέρα, αλλά δεν πιστεύω με τόσες κοριτσομέρες γύρω γύρω, και το είχε και η ημερομηνία του δευτερου σου, άρα το έχω σίγουρο.. Κορίτσι.. Με το καλο! 

Ποια μέρα έτσι για να ξέρω?από αυτές που σ έδωσα?Ευχαριστώ πολύ ,σε κάνα μισάωρο θα πάω να την πάρω,εύχομαι να είναι καλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μελούλα 70.95 Η χοριακη πολύ καλή αφού περίμενα εχθές μάλλον κ εχθές την έκανα,θα κάνω άλλη μια την Παρασκευή για να δούμε ότι όλα είναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ζουζουνα* είπε:

@Μελούλα 70.95 Η χοριακη πολύ καλή αφού περίμενα εχθές μάλλον κ εχθές την έκανα,θα κάνω άλλη μια την Παρασκευή για να δούμε ότι όλα είναι καλά!

Τέλεια! Μην αγχώνεσαι για τη μέρα είσαι εντάξει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Μπράβο!! Αλλά εγώ θα σου πω ότι και αλλες περιπτώσεις από εδώ μέσα τους ειπαν λάθος στην αυχενική.. Καλα και ίσως να έπεσα και έξω δεν πειράζει, αλλά να σου πω ότι είστε 2 μέρες οριακά για κορίτσι.. Μπορεί κάτι να έπαιξε εκεί, ακομα μελεταω τη μέθοδο.. Χαχαχα

Όχι όχι εμείς μπλε αγοράζουμε τα πάντα γτ εσύ θα έχεις δίκιο στο τέλος χχεχεεχεχεχεεε τόσες σελίδες έχεις πέσει μέσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/8/2018 at 4:22 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

Τέλεια! Μην αγχώνεσαι για τη μέρα είσαι εντάξει.. 

οκ εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να πέσεις μέσα...Αύριο θα κάνω κ την 2η χοριακη να δούμε.. αν κ θα ήθελα να μου πεις πια μέρα είναι που βγαίνει αγόρι αν είναι πχ στις 30 εντάξει δεν είχα επαφή εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

οκ εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να πέσεις μέσα...Αύριο θα κάνω κ την 2η χοριακη να δούμε.. αν κ θα ήθελα να μου πεις πια μέρα είναι που βγαίνει αγόρι αν είναι πχ στις 30 εντάξει δεν είχα επαφή εκεί.

Απλά δε θέλω να σε απασχολούν αυτά.. Η μάνα μου λέει αφού ήταν σε χάση το δεύτερο δεν έχεις να φοβάσαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Απλά δε θέλω να σε απασχολούν αυτά.. Η μάνα μου λέει αφού ήταν σε χάση το δεύτερο δεν έχεις να φοβάσαι.. 

ωραία τέλεια!!Ευχαριστώ θα σας πω αύριο τα νέα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!μελουλα τελικά πήγε 330.50 πολύ καλή οπότε θα πάω για υπέρηχο μου είπε 29/8..εύχομαι να πάνε όλα καλά,από την Δευτέρα έχω εμετούς δλδ από όταν το έμαθα..αλλά ευτυχώς προς το παρόν το πρωί..όλη την υπόλοιπη μέρα μια αναγούλα την έχω..άλλα έχω πολύ πονοκέφαλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

καλησπέρα!!μελουλα τελικά πήγε 330.50 πολύ καλή οπότε θα πάω για υπέρηχο μου είπε 29/8..εύχομαι να πάνε όλα καλά,από την Δευτέρα έχω εμετούς δλδ από όταν το έμαθα..αλλά ευτυχώς προς το παρόν το πρωί..όλη την υπόλοιπη μέρα μια αναγούλα την έχω..άλλα έχω πολύ πονοκέφαλο...

Με το καλό λοιπόν και επίσημα!! Άρχισαν τα συμπτώματα... Υπομονή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hra angel είπε:

Γεια σας κορίτσια εμένα τελευτεα περίοδος ηταν 28 Μαϊου και ημερα σύλληψης 1 Ιουνίου :)

Φαίνεται κορίτσι!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Hra angel είπε:

Γεια σας κορίτσια εμένα τελευτεα περίοδος ηταν 28 Μαϊου και ημερα σύλληψης 1 Ιουνίου :)

χμμμ μήπως έκανες κάποιο λάθος?μόνο 3 μέρες σ κρατάει η περίοδος?γιατί αν είναι 28/5 πρώτη μέρα περιόδου δύσκολο να είχες μετά από 3 μέρες σύλληψη..μήπως εννοείς ότι τότε σ τελείωσε η περίοδος?για δες για να βγει σωστά η πρόβλεψη της μελουλας.

@Μελούλα σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!Ναι άρχισαν νωρίς,ευτυχώς με περίμενα πιό βαρια για 3ο,άλλα νιώθω σαν το πρώτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

χμμμ μήπως έκανες κάποιο λάθος?μόνο 3 μέρες σ κρατάει η περίοδος?γιατί αν είναι 28/5 πρώτη μέρα περιόδου δύσκολο να είχες μετά από 3 μέρες σύλληψη..μήπως εννοείς ότι τότε σ τελείωσε η περίοδος?για δες για να βγει σωστά η πρόβλεψη της μελουλας.

Ωχ ναι.. Ήμουν νυσταγμένη και δεν το παρατήρησα χθες.. @Hra angel μήπως έκανες λάθος εκεί; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

@Μελούλα σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!Ναι άρχισαν νωρίς,ευτυχώς με περίμενα πιό βαρια για 3ο,άλλα νιώθω σαν το πρώτο.

Εγω κατάλαβα ότι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική και έχει τα δικα της.. Ακόμα και στην ίδια γυναίκα.. 

Όλα καλά όμως!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Ωχ ναι.. Ήμουν νυσταγμένη και δεν το παρατήρησα χθες.. @Hra angel μήπως έκανες λάθος εκεί; 

άντε έχεις κ βοηθό..χαχαχαχαχαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

14η εβδομάδα και παρόλο που η θέση δεν ήταν κ η καλύτερη παραμένουμε στα ροζ ρουχαλάκια !!!

Επεξεργάστηκε από ManosM
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η ManosM είπε:

14η εβδομάδα και παρόλο που η θέση δεν ήταν κ η καλύτερη παραμένουμε στα ροζ ρουχαλάκια !!!

Ε τι να πω, με το καλο! Πάντως εισασταν σε περίεργη μέρα.. Στην κοψια που λενε..προσπαθω, ομως, να βρω την εξαίρεση στην ημερομηνία σας. Πάντως αν είδες κάθε μέρα σχεδόν μου φέρνουν νέα ότι έπεσα μέσα ?

Σίγουρα ήταν η σύλληψη στην ημερομηνία που μου είπες; Υπάρχει περίπτωση να έγινε και 1 με 2 μέρες μετά επαφή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Ε τι να πω, με το καλο! Πάντως εισασταν σε περίεργη μέρα.. Στην κοψια που λενε..προσπαθω, ομως, να βρω την εξαίρεση στην ημερομηνία σας. Πάντως αν είδες κάθε μέρα σχεδόν μου φέρνουν νέα ότι έπεσα μέσα ?

Σίγουρα ήταν η σύλληψη στην ημερομηνία που μου είπες; Υπάρχει περίπτωση να έγινε και 1 με 2 μέρες μετά επαφή; 

Σίγουρα Ναι.. πραγματικά σε όλα έχεις πέσει μέσα τόσες σελίδες... εγώ ακόμα πιστεύω σε σένα και στο ένστικτο της μητέρας  που λέτε ακόμα αγόρι ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ManosM είπε:

Σίγουρα Ναι.. πραγματικά σε όλα έχεις πέσει μέσα τόσες σελίδες... εγώ ακόμα πιστεύω σε σένα και στο ένστικτο της μητέρας  που λέτε ακόμα αγόρι ????

Για να δουμε.. Πάντως το κολπο αυτό είναι απλή παρατήρηση.. Τίποτα το μαγικό.. Γι'αυτο λέω μήπως είστε η εξαίρεση στον κανόνα.. Υπάρχουν και αυτα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η ManosM είπε:

Σίγουρα Ναι.. πραγματικά σε όλα έχεις πέσει μέσα τόσες σελίδες... εγώ ακόμα πιστεύω σε σένα και στο ένστικτο της μητέρας  που λέτε ακόμα αγόρι ????

Ο σταυρός τι σας βγαίνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ManosM είπε:

Δεν ξέρω να το κάνω το τεστ αυτό 

λοιπόν πρέπει να έχεις μια τρίχα από τα μαλλιά της γυναίκας σου ,περνάς την τρίχα μετά από την βερα της Κ είτε στο αριστερό χέρι ή πάνω στην κοιλιά της ,κρατάς σταθερά την τρίχα κ η βέρα να μην κουνιέται.θα αρχίσει να κουνιέται μόνη της αν κάνει κύκλο είναι κορίτσι αν πάει πέρα δώθε είναι αγόρι..με αυτό βλέπεις κ ποσά παιδιά θα κάνει γενικά.απλά αφού κάνει πχ κύκλο το αφήνεις λίγο να γυρίσει κάποιες φορές μετά το σταματάς πάλι να μην κουνιέται κ πάλι θα αρχίσει κάτι να κάνει πχ το 2ο μπορεί να είναι αγόρι θα πάει δλδ πέρα δώθε ,μετά κάνεις το ίδιο κ είτε θα σταματήσει τελείως κ δεν θα κουνηθεί ή θα συνεχίσει..πάντως όταν σταματήσει σημαίνει ότι τόσα παιδιά θα κάνεις σύμφωνα με την σειρά που σ βγαίνουν.το ίδιο τεστ το κάνεις με αλυσίδα κ σταυρό αλλά νομίζω καλύτερα το πρώτο με την τρίχα κ την βερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/8/2018 at 7:06 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

Ωχ ναι.. Ήμουν νυσταγμένη και δεν το παρατήρησα χθες.. @Hra angel μήπως έκανες λάθος εκεί; 

Τι να σας πω βρε κορίτσια μου αυτό ψάχνω και εγώ γιατί γενικά είμαι μια περιπέτεια μονη μου συνήθως η περίοδος μου κρατάει 4-5 ημέρες όμως εκείνες τις ημερες έγινε το εξης αδιαθετησα 28 Μαϊου μου τελειωσε γύρω στις 2 Ιουνίου όμως ήρθα σε επαφη με τον συζηγο μου 1 Ιουνίου ( νόμιζα οτι μου είχε τελειωσει η περίοδος κ μετα το βράδυ είχα δει κάτι καφέ υγρά) λίγες εβδομαδες αργότερα πήγα στο γιατρό μου και μου είπε οτι είμαι έγκυος 4 εβδομάδων καο οτι η σύλληψη έγινε στην 1 Ιουνίου χαχαχα τώρα δεν έχω ιδέα απο αυτά πρώτη εγκωσυνη βλέπεται ..  ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hra angel είπε:

Τι να σας πω βρε κορίτσια μου αυτό ψάχνω και εγώ γιατί γενικά είμαι μια περιπέτεια μονη μου συνήθως η περίοδος μου κρατάει 4-5 ημέρες όμως εκείνες τις ημερες έγινε το εξης αδιαθετησα 28 Μαϊου μου τελειωσε γύρω στις 2 Ιουνίου όμως ήρθα σε επαφη με τον συζηγο μου 1 Ιουνίου ( νόμιζα οτι μου είχε τελειωσει η περίοδος κ μετα το βράδυ είχα δει κάτι καφέ υγρά) λίγες εβδομαδες αργότερα πήγα στο γιατρό μου και μου είπε οτι είμαι έγκυος 4 εβδομάδων καο οτι η σύλληψη έγινε στην 1 Ιουνίου χαχαχα τώρα δεν έχω ιδέα απο αυτά πρώτη εγκωσυνη βλέπεται ..  ❤️

σοβαρά?τι να σ πω πάντως μπορεί να ήσουν έγκυος από πριν κ τότε στις 28 να ήταν η εμφύτευση τπτ εξού κ το λίγο αίμα που είδες κ το πέρασες για περίοδο.η προηγούμενη περίοδο ποτέ ήταν?δλδ να έτυχε να είχες καθυστερημένη σύλληψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...