Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα βρουμε το φυλο του μωρου; ελατε να γελασουμε!!


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η asda είπε:

@Μελούλα όταν είχες κάνει αυτό με τη σόδα στο πρώτο σου δεν άφρισε καθολου;

Στο πρώτο εβγαλε εναν αφρουλη ενος χιλιοστού φαντάσου.. Τωρα στο δεύτερο εγινε σαν μπύρα κανονικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ρωτάω γιατί κι εμένα σαν μπυρα άφρισε... Αυτό δεν σημαίνει αγόρι;μου τα χάλασε η σόδα. Εσύ μου χεις πει κορίτσι και βάση της πρώτης μου κόρης και βάση ημερομηνίας σύλληψης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2018 at 11:41 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

το παρον ποστ ειναι ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΟ και μονο!!

λοιπον, μου ειπε πριν μια γειτονισσα ενα κολπο για το φεγγαρι και το φυλο του μωρου..να πω οτι δεν τα πιστευω; ε εχω μπει τοσο πολυ στο τρυπακι οτυ φυλου που θα ακουγα και να μου λεγανε να χορεψω γυμνη στην πανσεληνο!! ???

λοιπον ακουω ημερομηνια τελευταιας περιοδου και ημερομηνια της τυχερης επαφης που πιαστηκε το μπεμπε και παμε να δουμε αν ισχυει!!

 

εμενα βγηκε και στο πρωτο παιδι σωστο, τωρα που το τσεκαρα και σε αυτο θα μαθω σε 2-3 εβδομαδες, αν επαληθευτει..

Α για να δω αν θα με βρεις και μένα! Τελευταία περιοδος 8 Οκτωβρίου, σύλληψη 22 Οκτωβριου! (σε 10 μέρες γεννάω!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/7/2018 at 1:24 ΜΜ, ο/η asda είπε:

Σε ρωτάω γιατί κι εμένα σαν μπυρα άφρισε... Αυτό δεν σημαίνει αγόρι;μου τα χάλασε η σόδα. Εσύ μου χεις πει κορίτσι και βάση της πρώτης μου κόρης και βάση ημερομηνίας σύλληψης..

Αν το πάρουμε σοβαρα, ούτε το ένα κόλπο ούτε το άλλο είναι έγκυρο,άρα ηρέμησε θα μας πει ο υπέρηχος..εγώ με το φεγγάρι το κοιτάζω ακόμα να βρω εξαιρέσεις και παραθυρακια, και το κόλπο με τη σόδα έχει 50% πιθανότητες,όσες και αν ρίξεις ένα κέρμα και δεν πιάνει πάντα.. γι'αυτό σου λέω, θα μας πει ο υπέρηχος σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/7/2018 at 3:09 ΜΜ, ο/η tatouska είπε:

Α για να δω αν θα με βρεις και μένα! Τελευταία περιοδος 8 Οκτωβρίου, σύλληψη 22 Οκτωβριου! (σε 10 μέρες γεννάω!!)

Με το καλό!! Κορίτσι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/7/2018 at 12:19 ΜΜ, ο/η Revelator_M είπε:

Λοιπόν, ας μπω κ εγώ στην παρέα. Τερ 28/12/2016, ημ.συλληψης μεταξυ 11-14/1/2017, πητ 6/10/2017 κ τελικα γεννησα 22/9/2017.

Αγοράκι;; Και το επόμενο βγαίνει το ίδιο φύλο, αλλά αν σου πω ότι κάτι μου λέει ότι θα είναι κορίτσι; Δεν ξέρω από πού και ως πού..τεσπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Αγοράκι;; Και το επόμενο βγαίνει το ίδιο φύλο, αλλά αν σου πω ότι κάτι μου λέει ότι θα είναι κορίτσι; Δεν ξέρω από πού και ως πού..τεσπα

? Το επομενο γ ποτε το κοβεις;; Χαχα! Πολλη δυνατη διαισθηση εχεις, μπραβο!! Ναι αγορακι και οντως το επομενο θελουμε και οι 2 πολυ ενα κοριτσακι!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Revelator_M είπε:

? Το επομενο γ ποτε το κοβεις;; Χαχα! Πολλη δυνατη διαισθηση εχεις, μπραβο!! Ναι αγορακι και οντως το επομενο θελουμε και οι 2 πολυ ενα κοριτσακι!! ?

Ίσως να είναι κοριτσάκι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακούστε να γελάσετε..μου έριξαν αλάτι στο κεφάλι,αν έχει το θεό της αυτή η κολλητή μου..είχαμε πάει στο χωριό της και κάτσαμε να φάμε σε ένα μαγαζί..ρωτάει λοιπόν αυτήν που έχει το μαγαζί, γιατί την ξέρει και τα βρίσκει λέει, τι είναι το παιδί μου αγόρι ή κορίτσι και αυτή είπε ότι είναι μικρή η κοιλιά για να δει από τώρα. Και φώναξε την κολλητή μου, της έδωσε κρυφά αλάτι ψιλό και μου το έριξε στο κεφάλι.. χαμπάρι εγώ...τους εβλεπα ολους γελαγανε αλλα δεν ήξερα γιατί..τεσπα εκείνη την ώρα μου ηρθε να φτιάξω τα μαλλιά μου..και αρχίσανε όλοι να φωνάζουνε, δεν καταλάβαινα τι έγινε και τρέχει η φίλη μου στη γυναίκα της λέει έπιασε το κεφάλι της ααα αγόρι είναι φωνάζει εκείνη...ρε παιδιά τι γέλια έριξα..το μυστικό είναι ότι αν έκανα προς τα κάτω τα χέρια μου, να εξυνα την κοιλιά,τα πόδια μου, οτιδήποτε με τα χέρια κάτω, θα ήταν κορίτσι και προς τα πάνω είναι αγόρι... χαχαχα πολύ γέλιο! Είπαμε κοιτάω για το χαβαλε το φεγγάρι αλλά αυτα τα τελετουργικά δεν τα κάνω... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

Ακούστε να γελάσετε..μου έριξαν αλάτι στο κεφάλι,αν έχει το θεό της αυτή η κολλητή μου..είχαμε πάει στο χωριό της και κάτσαμε να φάμε σε ένα μαγαζί..ρωτάει λοιπόν αυτήν που έχει το μαγαζί, γιατί την ξέρει και τα βρίσκει λέει, τι είναι το παιδί μου αγόρι ή κορίτσι και αυτή είπε ότι είναι μικρή η κοιλιά για να δει από τώρα. Και φώναξε την κολλητή μου, της έδωσε κρυφά αλάτι ψιλό και μου το έριξε στο κεφάλι.. χαμπάρι εγώ...τους εβλεπα ολους γελαγανε αλλα δεν ήξερα γιατί..τεσπα εκείνη την ώρα μου ηρθε να φτιάξω τα μαλλιά μου..και αρχίσανε όλοι να φωνάζουνε, δεν καταλάβαινα τι έγινε και τρέχει η φίλη μου στη γυναίκα της λέει έπιασε το κεφάλι της ααα αγόρι είναι φωνάζει εκείνη...ρε παιδιά τι γέλια έριξα..το μυστικό είναι ότι αν έκανα προς τα κάτω τα χέρια μου, να εξυνα την κοιλιά,τα πόδια μου, οτιδήποτε με τα χέρια κάτω, θα ήταν κορίτσι και προς τα πάνω είναι αγόρι... χαχαχα πολύ γέλιο! Είπαμε κοιτάω για το χαβαλε το φεγγάρι αλλά αυτα τα τελετουργικά δεν τα κάνω... ?

χαχαχαχαχαχα...καλό!!!δεν μπορώ να κάνω άλλο λαικ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

Ακούστε να γελάσετε..μου έριξαν αλάτι στο κεφάλι,αν έχει το θεό της αυτή η κολλητή μου..είχαμε πάει στο χωριό της και κάτσαμε να φάμε σε ένα μαγαζί..ρωτάει λοιπόν αυτήν που έχει το μαγαζί, γιατί την ξέρει και τα βρίσκει λέει, τι είναι το παιδί μου αγόρι ή κορίτσι και αυτή είπε ότι είναι μικρή η κοιλιά για να δει από τώρα. Και φώναξε την κολλητή μου, της έδωσε κρυφά αλάτι ψιλό και μου το έριξε στο κεφάλι.. χαμπάρι εγώ...τους εβλεπα ολους γελαγανε αλλα δεν ήξερα γιατί..τεσπα εκείνη την ώρα μου ηρθε να φτιάξω τα μαλλιά μου..και αρχίσανε όλοι να φωνάζουνε, δεν καταλάβαινα τι έγινε και τρέχει η φίλη μου στη γυναίκα της λέει έπιασε το κεφάλι της ααα αγόρι είναι φωνάζει εκείνη...ρε παιδιά τι γέλια έριξα..το μυστικό είναι ότι αν έκανα προς τα κάτω τα χέρια μου, να εξυνα την κοιλιά,τα πόδια μου, οτιδήποτε με τα χέρια κάτω, θα ήταν κορίτσι και προς τα πάνω είναι αγόρι... χαχαχα πολύ γέλιο! Είπαμε κοιτάω για το χαβαλε το φεγγάρι αλλά αυτα τα τελετουργικά δεν τα κάνω... ?

Χαχαχα τέλειο!!! Είμαι πολυ περίεργη να δω τι μωράκι θα έχεις!!!! Όλα οδηγούν σε αγορι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

χαχαχαχαχαχα...καλό!!!δεν μπορώ να κάνω άλλο λαικ!!!!

Χαχαχαχαχα δεν πειράζει..ακόμα γελάω ρε παιδιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Χαχαχαχαχα δεν πειράζει..ακόμα γελάω ρε παιδιά

χαχαχαχαχαχα..εμένα δεν έτυχε να μου κάνει κανείς..εγώ μόνο αυτό το κολπάκι με το σταυρό ξέρω που βγαίνει αλλά μετά την Αυχενική για πιο έγκυρα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nala_89 είπε:

Χαχαχα τέλειο!!! Είμαι πολυ περίεργη να δω τι μωράκι θα έχεις!!!! Όλα οδηγούν σε αγορι!!!! 

τι να πω..γερο παιδι να'ναι, αλλα θα πω ψεματα αν δεν πω οτι το προαισθημα μου λεει αγορι..και στην κορη μου το προαισθημα μου ειχε πεσει μεσα πριν 3 χρονια! για να δουμε..την παρασκευη εχω αυχενικη, ισως το μαθουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

χαχαχαχαχαχα..εμένα δεν έτυχε να μου κάνει κανείς..εγώ μόνο αυτό το κολπάκι με το σταυρό ξέρω που βγαίνει αλλά μετά την Αυχενική για πιο έγκυρα αποτελέσματα.

στην κορη μου μου ειχανε κανει αυτο με το ψαλιδι και το μαχαιρι..τρεις φορες στο μαχαιρι εκατσα..αλλα εδω τιθεται θεμα οτι αλλοι ξερουν οτι το μαχαιρι ειναι αγορι και το ψαλιδι κοριτσι και το αντιστροφο, οποτε αντε βγαλε ακρη..γενικα, οπως καταλαβατε, σε καθε μου εγκυμοσυνη ξεσπανε τα κολπα τους πανω μου χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

τι να πω..γερο παιδι να'ναι, αλλα θα πω ψεματα αν δεν πω οτι το προαισθημα μου λεει αγορι..και στην κορη μου το προαισθημα μου ειχε πεσει μεσα πριν 3 χρονια! για να δουμε..την παρασκευη εχω αυχενικη, ισως το μαθουμε..

Όπως έγραψα και σε άλλο ποστ κ εγω προαίσθημα για αγορι έχω απο την αρχη! Σήμερα έκανα αυχενική κ η γιατρός μου είπε 90% αγοράκι!! Κ εσύ το ίδιο είπες με τις προβλέψεις σου όποτε πως να μην το έχω σίγουρο;;; Χιχιχιχι

ευχομαι μια καλή εξέταση να έχεις ! Να ειναι γερό και υγιές και ειναι πτι θέλει!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα την αυχενική και όλα είναι τέλεια, που μόνο αυτό μετράει, αλλά φύλο ο γιατρός μου δε λέει εύκολα..θα μας το πει σε τρεις εβδομάδες στο επόμενο ραντεβού, για να είναι σίγουρος, είπε. Άρα είδε και με αφήνει να σκάσω..καλαααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Έκανα την αυχενική και όλα είναι τέλεια, που μόνο αυτό μετράει, αλλά φύλο ο γιατρός μου δε λέει εύκολα..θα μας το πει σε τρεις εβδομάδες στο επόμενο ραντεβού, για να είναι σίγουρος, είπε. Άρα είδε και με αφήνει να σκάσω..καλαααααα...

μπράβο τέλεια!!άντε να δούμε έπεσαν μέσα οι προβλέψεις σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ζουζουνα* είπε:

μπράβο τέλεια!!άντε να δούμε έπεσαν μέσα οι προβλέψεις σου?

γι'αυτο καιγομαι χαχαχ..αμ το αλατι στο κεφαλι, τσαμπα το εφαγα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

γι'αυτο καιγομαι χαχαχ..αμ το αλατι στο κεφαλι, τσαμπα το εφαγα; 

χαχαχαχαχαχα..εμ Ναι όντως είναι κ αυτό...χαχαχαχαχαχα...άντε άμα βγει σε σένα τότε έχω ελπίδες κ εγώ...χαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

χαχαχαχαχαχα..εμ Ναι όντως είναι κ αυτό...χαχαχαχαχαχα...άντε άμα βγει σε σένα τότε έχω ελπίδες κ εγώ...χαχαχαχαχαχα 

υπομονη τρεις εβδομαδες να μαθουμε..δηλαδη πρεπει να μου βγει σωστη η προβλεψη για να κανεις κι αλλο παιδι; χαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

υπομονη τρεις εβδομαδες να μαθουμε..δηλαδη πρεπει να μου βγει σωστη η προβλεψη για να κανεις κι αλλο παιδι; χαχχαχα

χαχαχαχαχαχα...όχι βρε άλλο ένα θα κάνω..απλά να ελπίζω στο κορίτσι που μου είχες πει κ εσύ ότι θα είναι το 3ο...χαχαχαχαχαχα γέρο να είναι...αν ξέρετε κ κάνα κόλπο για τα κορίτσια πως πιάνονται μου λέτε...χαχαχαχαχαχα.μέχρι στιγμής τρώω πορτοκάλια που ευννουν τα κορίτσια...χαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...