Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΥΚΗΤΕΣ ΝΥΧΙΩΝ ΚΑΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Θα ήθελα τη βοήθεια σας ,αν έχετε εμπειρία η έχετε ακούσει κάτι πάει παρόμοιο....

Εδώ και αρκετά χρόνια έχω θέμα με μύκητες στα νύχια των ποδιών....ακολούθησα κάποια στιγμη αγωγη με λάκα αλλά δυστυχώς δεν λύθηκε το θέμα...

Στην προσπαθεια μου να κάνω ενα παιδάκι με τον άντρα μου όλο και ανεβαλλα την φαρμακευτική αγωγη...σκεφτομουν κάτσε μην μείνω έγκυος και βλέπουμε αργότερα...

Τώρα δυστυχώς μπήκαμε στο χορό της εξωσωματικής...ηδη το Φεβρουάριο εκανα την πρώτη προσπαθεια και δυστυχώς δεν πέτυχε....

Τώρα ετοιμαζομαι για τη δεύτερη προσπαθεια με το καλό το Σεπτέμβριο...αλλά ανησυχω γιατί όσο αφήνω το θέμα μηκυτες τόσο επιδεινώνεται..

Καποια νύχια μου έχουν γίνει χαλια...και είμαι σε δίλημμα...τι να κάνω...να ξεκινησω αγωγη τώρα μέχρι τη δεύτερη εξωσωματική?θα μιλήσω με το γιατρό μου φυσικά αλλά θα ήθελα αν έχει τυχει σε κάποια κοπελα πως το αντιμετωπισατε....έχω ακούσει και για laser κτλ....

Συγνώμη για το μεγαλο μήνυμα...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου χε δωσει χαπια για μυκητα στο νυχι ο γιατρος αλλα μου πε αν σκεφτεσαι να μεινεις εγκυος μη τα παρεις.Η γνωμη μου ειναι οτι οταν σου λενε αυτο το φαρμακο δε κανει να το παρεις αν σκεφτεσαι να μεινεις εγκυος σημαινει οτι αν το παρεις θα πρεπει να αφησεις και ενα χρονικο περιθωρ μετα για να προσπαθησεις για μωρο.Εγω δε τα πηρα γιατι γενικως να ξες οτι εκτος απο το μυκητα «καθαριζουν» και τα καλα βακτηρια του σωματος οποτε περισσοτερο κακο κανουν.Εμενα εκανε ενα χρονο να φυγει ο μυκητας.Εκανα ποδολουτρα με αλατα επσομ και πηγαινα στον ποδολογο και το καθαριζε.Το λειζερ ειναι επισης μια καλη λυση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...