Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσυνη & Προστασία


Recommended Posts

Καλησπερα σας κοριτσια..ειμαι νεα στο κλαμπ των εγκυων..6 εβδομαδων μόλις...προτεινετε μου καποιο καλο αντηλιακο καταλληλο για την διαρκεια της εγκυμοσυνης ..εχω λιπαρο δερμα δεν θα θελα να αφήνει εξτρα γυαλαδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσι μου, μπορείς να πάρεις 50+ αντηλιακό που είναι και για παιδιά της weleda έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλά, ρώτα και τον γιατρό σου φυσικά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@konstantinou&elenis και εγω αυτο πήρα.. κάνει για όλη την οικογένεια! Απλά βγαίνει σε 50ml οπότε θέλει να πάρεις 2 για να σου βγάλει το καλοκαίρι!!! Το βάζεις και εσυ και αργότερα και το βρέφος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα πηρα της frezyderm ..ειναι parabens free με 50 δεικτη προστασίας ,με ματ υφη και προστατεύει λεει το DNA των κυττάρων και τα βλαστοκύτταρα του δερματος..καλο φαινεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Τελικα πηρα της frezyderm ..ειναι parabens free με 50 δεικτη προστασίας ,με ματ υφη και προστατεύει λεει το DNA των κυττάρων και τα βλαστοκύτταρα του δερματος..καλο φαινεται..

Είναι πολύ καλό, ναι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Σας ευχαριστω πολυ κορίτσια...make up βάζετε;

Εγώ χρησιμοποιώ την κρεμα με χρώμα της Frezyderm που περιέχει και δείκτη προστασίας και στρώνει τέλεια και ενυδατωνει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Οτι καλυτερο έχω δοκιμασει μεχρι στιγμης...ιχνος λιπαρότητας,ομοιομορφο ματ αποτελεσμα...ειμαι πολυ ικανοποιημένη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...