Μετάβαση σε περιεχόμενο

γιατρος vbac. σας παρακαλω, ισως τον γνωριζετε.


Recommended Posts

καλησπερα σε ολες! μολις αλλαξα γιατρο και θα ηθελα σε προσωπικο μηνυμα, αν δε γινεται δημοσια, πληροφοριες για τον γιατρο Αναστασοπουλο Δημητριο, που ειναι σε Καλαματα και Αθηνα, στο Λητω..ξερω σιγουρα οτι κανει Vbac, ομως οποιαδηποτε πληροφορια γι'αυτον θα μου ηταν χρησιμη..ευχαριστω εκ των προτερων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτση μου εμενα κανει ο γιατρος μου αν θες σου λεω ποιος ειναι αλλα ειναι στο μητερα!! δε ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Σε δημόσιο θες η ιδιωτικό; κάνουν πολύ γιατροί πλέων vbac κάνει και ο δικός μου αν θες 

Σε δημόσιο; σοβαρά; ναι, αν μπορείς πες μου και στο ιδιωτικό και στο δημόσιο. Θελω να εχω επιλογές, ώστε να βρω ποιος μου ταιριάζει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μελούλα είπε:

Σε δημόσιο; σοβαρά; ναι, αν μπορείς πες μου και στο ιδιωτικό και στο δημόσιο. Θελω να εχω επιλογές, ώστε να βρω ποιος μου ταιριάζει. 

Εμένα είναι σε ιδιωτικό. Στο δημόσιο δεν έχω κάποιον να σου πω. Και νομίζω ότι δεν κάνουν (δεν είναι συγιυρι )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh για ιδιωτικό μιλαω, δεν νομιζω να κανουν στα δημόσια και ούτως ή άλλως δε θέλω να το ρισκάρω με καισαρική της τελευταίας στιγμής.. Αν ξέρεις κάποιον, ιδιωτικά, στείλε μου μήνυμα.

Απλώς αυτό που γραφω στο αρχικό ποστ "αν δε γίνεται δημοσια" εννοώ αν δε γίνεται να αναφέρετε το όνομα δημόσια, στείλτε μου μήνυμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

@NikhNikh για ιδιωτικό μιλαω, δεν νομιζω να κανουν στα δημόσια και ούτως ή άλλως δε θέλω να το ρισκάρω με καισαρική της τελευταίας στιγμής.. Αν ξέρεις κάποιον, ιδιωτικά, στείλε μου μήνυμα.

Απλώς αυτό που γραφω στο αρχικό ποστ "αν δε γίνεται δημοσια" εννοώ αν δε γίνεται να αναφέρετε το όνομα δημόσια, στείλτε μου μήνυμα. 

Καλε σου έστειλα Εχθές 2 όνομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikhκαλα σε μπερδεψα με αλλη κοπέλα τεσπα, απλα το διευκρινίζω, γιατί κάποιες μπερδεύτηκαν και νομίζουν ότι ψάχνω γιατρό στο δημόσιο. Ευχαριστώ γι'αυτα που μου έστειλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

@NikhNikhκαλα σε μπερδεψα με αλλη κοπέλα τεσπα, απλα το διευκρινίζω, γιατί κάποιες μπερδεύτηκαν και νομίζουν ότι ψάχνω γιατρό στο δημόσιο. Ευχαριστώ γι'αυτα που μου έστειλες. 

Δεν πειραζει.. Όλα καλά να πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...
στις On 12/6/2018 at 3:37 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

Καλησπέρα..σε δημοσιο που να βρεις για vbac.. Αν θες στείλε μου πμ 

Ξερετε γιατρο που κανει vbac σε δημοσιο νοσοκομειο;;;; ειναι επειγον.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/6/2018 at 5:06 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Τι είναι αυτό πάλι;

Γλυκιά μου στεβη... Φυσιολογικος τοκετός μετά από καισαρική ? 

Δυστυχώς δεν καταλαβαίνω γτ στην ελλαδα τοοοσοοο πολύ το φοβούνται; 

Εάν περάσει χρόνος απ την καισαρική και όλα είναι καλά δεν το συζητάμε καν εδώ για καισαρική. Πας κατευθείαν για φυσιολογικο. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

V bac  λένε ότι κάνουν πολλοί ωστόσο ελάχιστοι κάνουν πραγματικά διότι οι προϋποθέσεις που σου παρουσιάζουν τελευταία στιγμή απλά δεν υπάρχουν ...απορία πώς είναι κ εδώ κ στην Καλαμάτα κ κάνει ,v bac;; Εάν μας πιάσουν ταυτόχρονα πόνοι πχ τι θα κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...