Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγώ ποτέ θα γίνω μάνα????


Λίνα88

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!!! 

Είμαι καινούρια στο forum!  Ονομάζομαι Λίνα και σε δύο μήνες κλείνω τα 30 (περίεργο συναίσθημα).  Πριν ένα χρόνο περίπου ξεκινήσαμε με τον σύντροφο μου να ερχόμαστε σε επαφή ελεύθερα αφού αποφασίσαμε ότι ήρθε η ώρα να κάνουμε κι εμείς ένα παιδάκι. Ο κύκλος μ δυστυχώς δεν είναι σταθερός οπότε Δν μπορώ να υπολογίσω γόνιμες μέρες και εμείς καθόλου συνεπείς στις επαφές μας. Δηλαδή μπορεί τον ένα μήνα να προσπαθούσαμε κ τον άλλον όχι λόγω κακών συνθηκών.  Επίσης ενώ ξεκινούσαμε τις επαφές μετά την περίοδο δυναμικά, κάπου μετά τις ελάττωναμε. Από άγχος άλλο τίποτα. Τώρα λοιπόν έχω δέκα μέρες καθυστέρηση. Τους τελευταίους μήνες έπαιζα στις 0-4 μέρες καθυστέρησης. Το μόνο που νιώθω είναι μια μικρή ενόχληση αριστερά χαμηλά. Όμως νομίζω ότι μ έχει ξανασυμβεί κ τελικά ήρθε η ακατανομαστη. :( οπότε τώρα δ ξέρω τι να πιστέψω. Help!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Λίνα88 είπε:

Καλησπέρα σε όλους!!! 

Είμαι καινούρια στο forum!  Ονομάζομαι Λίνα και σε δύο μήνες κλείνω τα 30 (περίεργο συναίσθημα).  Πριν ένα χρόνο περίπου ξεκινήσαμε με τον σύντροφο μου να ερχόμαστε σε επαφή ελεύθερα αφού αποφασίσαμε ότι ήρθε η ώρα να κάνουμε κι εμείς ένα παιδάκι. Ο κύκλος μ δυστυχώς δεν είναι σταθερός οπότε Δν μπορώ να υπολογίσω γόνιμες μέρες και εμείς καθόλου συνεπείς στις επαφές μας. Δηλαδή μπορεί τον ένα μήνα να προσπαθούσαμε κ τον άλλον όχι λόγω κακών συνθηκών.  Επίσης ενώ ξεκινούσαμε τις επαφές μετά την περίοδο δυναμικά, κάπου μετά τις ελάττωναμε. Από άγχος άλλο τίποτα. Τώρα λοιπόν έχω δέκα μέρες καθυστέρηση. Τους τελευταίους μήνες έπαιζα στις 0-4 μέρες καθυστέρησης. Το μόνο που νιώθω είναι μια μικρή ενόχληση αριστερά χαμηλά. Όμως νομίζω ότι μ έχει ξανασυμβεί κ τελικά ήρθε η ακατανομαστη. :( οπότε τώρα δ ξέρω τι να πιστέψω. Help!! 

 

καλησπερα λινα! εγω θα σου προτεινα να χρησιμοποιουσες τα τεστ ωορριξιας για να ηξερες περιπου ποτε να περιμενεις αφου δεν εχεις σταθερο κυκλο! αν δεν εχεται συστματικα επαφες δεν ειναι πολυ το διαστημα που προσπαθειτε σου ευχοομαι συντομα να γινει το θαυματακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τα καταφέρεις μόλις:

1) σταματήσεις να αγχώνεσαι και να προσπαθείς για αυτό αλλά ξεκινήσεις να απολαμβάνεις τον έρωτα με τον σύζυγό σου και

2) ίσως χρειαστεί να παρακολουθήσεις την ωορρηξία σου....

Θα μου πεις, πως δεν θα αγχώνομαι όταν θα παρακολουθώ την ωορρηξία μου και θα λέω "σήμερα είναι η κατάλληλη μέρα"....θα προσπαθείς να σκέφτεσαι ότι σε λίγο καιρό θα έχεις στην κοιλίτσα σου ένα μωράκι και θα σου φεύγει το άγχος και θα χαμογελάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια ευχαριστώ για το κουράγιο!!!! 

Σκέφτομαι τώρα μόλις μ έρθει περίοδος να πάρω τεστ ωορρηξιας. Ποια μου προτείνετε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Λίνα88 είπε:

Αχ κορίτσια ευχαριστώ για το κουράγιο!!!! 

Σκέφτομαι τώρα μόλις μ έρθει περίοδος να πάρω τεστ ωορρηξιας. Ποια μου προτείνετε? 

Γεια σου λινα! Τα clear blue πιστευω ειναι τα καλυτερα!

Καλη επιτυχια να εχεις! 

Δεν χανεις τιποτα παντως αν εχεις την ανεση να κανεις ελεγχο με τον συντροφο σου! Ή θα σε ηρεμησει ή θα βρεις κατι μια ωρα νωριτερα!

 

Σου ευχομαι γρηγορα με ενα μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Λίνα88 είπε:

Αχ κορίτσια ευχαριστώ για το κουράγιο!!!! 

Σκέφτομαι τώρα μόλις μ έρθει περίοδος να πάρω τεστ ωορρηξιας. Ποια μου προτείνετε? 

Έχει αρκετές εταιρείες..άλλες ακριβές ,άλλες πιο φθηνές..προσωπικά θα σου πρότεινα να μη δώσεις πολλά χρήματα για τα τεστάκια.εγω δεν είδα διάφορα ανάμεσα σε ακριβά ή φθηνά μια χαρά έδειχναν και τα δύο..συμφωνώ κι εγώ με τα κορίτσια αφού ο κύκλος σου δεν είναι σταθερός ξεκινά με τεστακια να δεις μήπως βοηθήσουν..καλή επιτυχία!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως είναι πολύ βάρβαρο κάθε μήνα μόλις έχεις καθυστερηση να λες και αν... Αλλά μετά να έρχεται η ακατανομαστη . Φανταστείτε αυτό το μήνα,  μετά από πολύ καιρό, έχω 12 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Γεια σας θέλω και γω βοήθεια!προσπαθούμε για μωράκι. Εδώ και ενάμιση χρόνο.έκανα πρόσφατα σαλπιγγογραφια.στις 23/05 .αμέσως μετά ξεκίνησα τα τεστ ωορηξιας Αλλά μπερδεύτηκα κάπως.έκανα τρία συνεχόμενα απ την μέρα της σαλπιγγογραφια και μετα και ενώ ήταν ροζ άχνα Όχι σαν την γραμμή ελέγχου και περίμενα να γίνει πιο έντονη ...Η γραμμή την Τετάρτη μέρα εξαφανίστηκε.τα τέστ είναι της hometest αν τα ξερετε.τελοσπαντων Δεν ξέρω τι σημαίνει.έχω όμως τα εξής συμπτώματα :καπόιες καφε ινες στο σκουπισμα πολύ λίγες.εντονος πονος στην δεξια ωοθηκη για λίγες μέρες.και κάποια ασπρα πηχτα υγρα στο σκουπισμα τελευταία.δεν ξέρω πότε θα αδιαθετησω γιατί έχω χάλια κύκλο.τα συμπτώματα αυτά τώρα τι είναι Μήπως ωορηξια????σας ευχαριστώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα @Μαγκι30. Όλα όσα περιγράφεις θα μπορούσαν να είναι ενδείξεις ωορρηξίας και ειδικά αν είναι στα μέσα ή περίπου στα μέσα του μέσου κύκλου - γιατί λες ότι δεν έχεις σταθερό κύκλο. Αν είναι ωορρηξία, πρέπει να έρθεις σε επαφή με τον σύντροφό σου, ασχέτως τι λένε τα τεστ ωορρηξίας. Σκέψου ότι υπάρχουν κοπέλες που δεν την νιώθουν την ωορρηξία, εσύ τουλάχιστον είσαι τυχερή και την αισθάνεσαι. Καλή επιτυχία εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντία ευχαριστώ για την απάντηση.άν είναι ωορηξια μάλλον το έχασα το αυγό γιατί αυτά τα συμπτώματα τα είχα πριν λίγες μέρες και δεν το εκμεταλευτηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!! εγω θα σας πω την εμπειρια μου και απο τα τεστακια ωορριξιιας μιας και εχω κανει διατρηβη! 

λοιπων τεστακια ωορριξιας υπαρχουν στα φαρμακεια αλλα προς θεου μην παρετε ειναι πανακριβα!!!!! 1 φοορα πηρα απο φαρμακειο ηταν 6 και ειχαν πανω απο 25 ευρο! υπαρχουν τεστακια ωορριξιας τις hometest τενιες εχουν 15 ευρο περιπου και εχει μεσα 30! στην αρχη μεχρι να καταλαβεται πως λειτουργουν ισως χριαστει να κανετε 2 τη μερα! γι αυτο να παρετε τα οικονομικα! εγω λοιπων αυτα πειρα! μια κοπελα ειπε πιο πανω πως εκανε και ειναι αχνα ροζ! εμενα ποτε δεν εγιναν εντονα ροζ! εγω ξεκινουσα να κανω τεστακια 2 μερες μετα την περιοδο και εκανα ενα τη μερα αλλα τα μαζευα και τα σιγκρινα μεχρι να βρω το πιο εντονο! αυτο δε σημενει πως δεν εχουμε επαφες μεχρι να βρουμε θετικο κανουμε επαφουλες καθε 2η μερα και οταν δουμε θετικο τεστ οσο σεξ περισσοτερο! εγω τη φορα που εμεινα εγκυος ειχα επαφη μετα απο 2 μερες θετικο ωορριξιας και επαφες δεν ειχα ειχα δηλαδη τελευταια επαφη 2 μερες πριν το θετικο ωορριξιας! οπωτε θελει και λιγο τυχη ρε κοριτσια! καποια κοριτσια ισως μπερδευωνται εμενα με ειχαν βοηθησει παρα παρα πολυ! Ελπιζω να βοηθησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

καλησπερα κοριτσια!!! εγω θα σας πω την εμπειρια μου και απο τα τεστακια ωορριξιιας μιας και εχω κανει διατρηβη! 

λοιπων τεστακια ωορριξιας υπαρχουν στα φαρμακεια αλλα προς θεου μην παρετε ειναι πανακριβα!!!!! 1 φοορα πηρα απο φαρμακειο ηταν 6 και ειχαν πανω απο 25 ευρο! υπαρχουν τεστακια ωορριξιας τις hometest τενιες εχουν 15 ευρο περιπου και εχει μεσα 30! στην αρχη μεχρι να καταλαβεται πως λειτουργουν ισως χριαστει να κανετε 2 τη μερα! γι αυτο να παρετε τα οικονομικα! εγω λοιπων αυτα πειρα! μια κοπελα ειπε πιο πανω πως εκανε και ειναι αχνα ροζ! εμενα ποτε δεν εγιναν εντονα ροζ! εγω ξεκινουσα να κανω τεστακια 2 μερες μετα την περιοδο και εκανα ενα τη μερα αλλα τα μαζευα και τα σιγκρινα μεχρι να βρω το πιο εντονο! αυτο δε σημενει πως δεν εχουμε επαφες μεχρι να βρουμε θετικο κανουμε επαφουλες καθε 2η μερα και οταν δουμε θετικο τεστ οσο σεξ περισσοτερο! εγω τη φορα που εμεινα εγκυος ειχα επαφη μετα απο 2 μερες θετικο ωορριξιας και επαφες δεν ειχα ειχα δηλαδη τελευταια επαφη 2 μερες πριν το θετικο ωορριξιας! οπωτε θελει και λιγο τυχη ρε κοριτσια! καποια κοριτσια ισως μπερδευωνται εμενα με ειχαν βοηθησει παρα παρα πολυ! Ελπιζω να βοηθησα!

Αχ μακάρι να είμαστε τυχερές!!!!  Τα χρησιμοποιούσες Πολύ καιρό μέχρι να τα καταφέρετε?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Λίνα88 είπε:

Αχ μακάρι να είμαστε τυχερές!!!!  Τα χρησιμοποιούσες Πολύ καιρό μέχρι να τα καταφέρετε?? 

3 μήνες ειχα μια βιοχημική κύηση! 2 μήνες ακομα και το τσακοσαμε εμενα πολυ με βοήθησαν!! Αλλα το καλύτερα ειναι επαφή καθε 2η μερα και οταν είναι θετικο τεστακι οσες περισσότερες φορες! Και δεν θα αργήσει! Έχετε κανει καθολου εξετάσεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

3 μήνες ειχα μια βιοχημική κύηση! 2 μήνες ακομα και το τσακοσαμε εμενα πολυ με βοήθησαν!! Αλλα το καλύτερα ειναι επαφή καθε 2η μερα και οταν είναι θετικο τεστακι οσες περισσότερες φορες! Και δεν θα αργήσει! Έχετε κανει καθολου εξετάσεις??

Καλημέρα!! 

Εκτός από τον ετήσιο έλεγχο,  Περισυ έκανα κάποιες ορμονικές οι οποίες ήταν σε φυσιολογικά επίπεδα. Ο γιατρός τότε μ είχε πει ότι φαίνεται στις ωοθήκες μ το άγχος π έχω κ να χαλαρώσω. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/6/2018 at 3:24 ΠΜ, ο/η Μαγκι30 είπε:

Κορίτσια Γεια σας θέλω και γω βοήθεια!προσπαθούμε για μωράκι. Εδώ και ενάμιση χρόνο.έκανα πρόσφατα σαλπιγγογραφια.στις 23/05 .αμέσως μετά ξεκίνησα τα τεστ ωορηξιας Αλλά μπερδεύτηκα κάπως.έκανα τρία συνεχόμενα απ την μέρα της σαλπιγγογραφια και μετα και ενώ ήταν ροζ άχνα Όχι σαν την γραμμή ελέγχου και περίμενα να γίνει πιο έντονη ...Η γραμμή την Τετάρτη μέρα εξαφανίστηκε.τα τέστ είναι της hometest αν τα ξερετε.τελοσπαντων Δεν ξέρω τι σημαίνει.έχω όμως τα εξής συμπτώματα :καπόιες καφε ινες στο σκουπισμα πολύ λίγες.εντονος πονος στην δεξια ωοθηκη για λίγες μέρες.και κάποια ασπρα πηχτα υγρα στο σκουπισμα τελευταία.δεν ξέρω πότε θα αδιαθετησω γιατί έχω χάλια κύκλο.τα συμπτώματα αυτά τώρα τι είναι Μήπως ωορηξια????σας ευχαριστώ. 

Γεια σου!! Λοιπόν.. εμείς με τον άντρα μου προσπαθούσαμε 15 μήνες. Με μένα να κοντεύω τα 38 (τα έχω κλείσει τώρα) και ο άντρας μου 45. Άρα νιάτα δεν μας λες κιόλας..

Γενικά πάντα σχεδόν καταλάβαινα τις ωορρηξίες μου γιατί είχα πόνο από την πλευρά που έβγαινε το ωαριο. Και επαφές είχαμε κάθε 2 με 3 μέρες όλο τον μήνα όμως. Ανεξαρτήτως ημέρας κύκλου!! 17 Οκτωβρίου'17 έκανα σαλπιγγογραφία γιατί ήθελα να δω γιατί δεν μένω έγκυος και μήπως έχω κανένα θέμα. Βρήκαν την αριστερή μου σάλπιγγα λίγο βουλωμένη. Οπότε με το σκιαγραφικό ξεβούλωσε! Tuboflo κανονικότατα. ε....22 Οκτωβρίου'17 έμεινα έγκυος. 5 μέρες μετά την σαλπιγγογραφία!! Αυτή τη στιγμή διανύω την 36η εβδομάδα κύησης. Κοντεύω δηλαδή! Το σημαντικό που θέλω να σημειώσω εδώ είναι το εξής: Έμεινα έγκυος τον μήνα που το είχα αποκλείσει γιατί σύμφωνα με τον κύκλο μου επαφή είχαμε πολύ μετά την ωορρηξία (λόγω της σαλπιγγογραφίας δεν έπρεπε να έρθουμε σε επαφή για κάποιες μέρες οπότε έχασα θεώρησα την ωορρηξία). Και δεν κατάλαβα και κανέναν πόνο ούτε είχα υγρά. Τίποτα απολύτως. Οπότε ήμουν τελείως χαλαρή και το σεξ ήταν απλά σεξ για ευχαρίστηση και όχι για αναπαραγωγή!!!

Συμπέρασμα: Χαλάρωσε κι απόλαυσέ το! Στην κυριολεξία! Εάν δεν έχετε κάποιο ουσιαστικό ανατομικό/βιολογικό πρόβλημα, τότε θα έρθει όταν είναι η ώρα του. Χαρείτε ο ένας τον άλλον και από εκεί που δεν το περιμένετε θα έρθει!

Στο εύχομαι ολόψυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Λίνα88 είπε:

Καλημέρα!! 

Εκτός από τον ετήσιο έλεγχο,  Περισυ έκανα κάποιες ορμονικές οι οποίες ήταν σε φυσιολογικά επίπεδα. Ο γιατρός τότε μ είχε πει ότι φαίνεται στις ωοθήκες μ το άγχος π έχω κ να χαλαρώσω. :(

Καλο ειναι μετα απο ενα χρονο εντατικών προσπαθειών να κάνετε καποιες εξετάσεις!! Εγω προσπαθούσα 2 χρονια στον 1 χρονο.και κανα 2 μηνες έκανα ορμονιλογικες βεβαια εμενα με εναν έλεγχο κολπικό μου βρηκαν κύστη ενδομητρίωση και οι 3 στους 4 γιατρους μου ελεγαν πως αν δεν αφερουσα λαπαροσκοπικα την κύστη δεν θα εμενα εγκυος!! Εκανα και σπιγγογραφια και σπερμοδιαγραμα ο αντρας μου!! Ολα έδειχναν καλα εκτος απο την ενδομητρίωση!! Αλλα θελω να σου πω πως μπορεί μια λεπτομερια να σε καθυστερεί χωρις λόγο!! Οσο για το αγχος ολοι το λενε εγω δεν το πιστεύω καμια απο τις δυο φορες που ειχα σύλληψη δεν ημουν χαλαρη ποτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλο ειναι μετα απο ενα χρονο εντατικών προσπαθειών να κάνετε καποιες εξετάσεις!! Εγω προσπαθούσα 2 χρονια στον 1 χρονο.και κανα 2 μηνες έκανα ορμονιλογικες βεβαια εμενα με εναν έλεγχο κολπικό μου βρηκαν κύστη ενδομητρίωση και οι 3 στους 4 γιατρους μου ελεγαν πως αν δεν αφερουσα λαπαροσκοπικα την κύστη δεν θα εμενα εγκυος!! Εκανα και σπιγγογραφια και σπερμοδιαγραμα ο αντρας μου!! Ολα έδειχναν καλα εκτος απο την ενδομητρίωση!! Αλλα θελω να σου πω πως μπορεί μια λεπτομερια να σε καθυστερεί χωρις λόγο!! Οσο για το αγχος ολοι το λενε εγω δεν το πιστεύω καμια απο τις δυο φορες που ειχα σύλληψη δεν ημουν χαλαρη ποτε!!!!

Καλημέρα!! 

Έχεις δίκιο πρέπει να το πάρω απόφαση κ να κάνω τις απαραίτητες εξετάσεις.  Απλά κ μόνο που θα μπω στη διαδικασία αυτή αρρωσταίνω. Είχα μια κακή εμπειρία από γυναικολόγους Περισυ κ με έχει πιάσει μεγάλη φοβία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λίνα88 είπε:

Καλημέρα!! 

Έχεις δίκιο πρέπει να το πάρω απόφαση κ να κάνω τις απαραίτητες εξετάσεις.  Απλά κ μόνο που θα μπω στη διαδικασία αυτή αρρωσταίνω. Είχα μια κακή εμπειρία από γυναικολόγους Περισυ κ με έχει πιάσει μεγάλη φοβία. 

καλημερα σε καταλαβενω ειναι ψιχοφθορο! αλλα σκεψου οτι μπορει να ειναι κατι τοο απλο πχ με ενα χαπακι να φταξει κατι και τοσο καιρο να μη το εκανες! απλα θα εχεις χασει χρονο! η αληθεια ειναι πως και εγω οταν μπηκα στη διαδικασια εξετασεων ειδα τη σπιλα που υπαρχει στον κλαδο! ολα για τα λεφτα! αλλα παντα υπαρχει καπου ενας καλος και γιατρος και ανθρωπως! μη σε περνει απο κατω θα γινει το θαυματακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου Εγώ τα χω παίξει.Πηγα χθες για υπερηχο κάτω κοιλίας για ασχετο λογο.και μου είπε ότι έχω ενδομητριο 13 mm και φαίνεται ένα ωοθηλακιο στην δεξια ωοθηκη.να μεγαλώνει.Αλλα ότι είμαι  στις μέρες μου να αδιαθετησω.γινεται Αυτό?Σήμερα έπαθα και το εξής.ξυπνησα μες στον υπνο μου για να κάνω εμ το δυο φορές!να έχω δυσμηνορια?είμαι χάλια ολη μερα σήμερα με το στομάχι μου.και πονάει η κοιλιά μου σαν την περιοδο.θα τρελαθώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ντε?είμαι από αυτές που έχω κύκλο πιο ανώμαλο και απ'το ανώμαλο.δεν ξέρω πότε κάνω ωορηξια και Ποτέ θα αδιαθετησω.ο προηγούμενος κύκλος κράτησε 43 μέρες.σημερα είναι στην 33 μέρα του κυκλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνώμη μου, περίμενε μερικές μέρες και κάνε μια χοριακή. Να σου λέει ότι μεγαλώνει το ωοθυλάκιο? Όταν είναι να μας έρθει περίοδος το ωοθυλάκιο αναπτύσσεται? Δεν ξέρω, αλλά μου ακούγεται περίεργο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ντε και γω την ίδια απορία έχω.θα περιμένω όπως πάντα.ποσο κουραστικό αυτο.πραγματικα.εχω βαρεθεί να κάνω τεστ και οριακές κάθε φορά.Μαλλον δυσμηνορια είναι και μου φέρε ταση για εμετό. Η μπορεί να φταίνε τα πλευρωτους που έφαγα χθες.τι να πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίνα μην στεναχωριέσαι.......Θα ρθει όταν θελήσει.εγω έτσι σκέφτομαι.και περιμένω.εμεις που δεν έχουμε σταθερό κύκλο δυστυχώς θα ταλειπωρηθουμε λίγο παραπάνω.Εχε πίστη.θα πάμε και διακοπουλες.θα χαλαρώσουμε.και θα ρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...