Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Πολυ βοηθητικο το πινακακι 2/12 αλλα ένεκα πολυκυστικων δεν μπορούμε να είμαστε σιγουροι .... Λογικα ο δυνατος πονος που σας ειπα οτι ενιωσα στις αρχές του μήνα ήταν η συλληψη μαλλον.... Γιατι τελευταια επαφη ειχα 2/1.... Τελοσπαντων τω3α θα δούμε σιγουρα θα παω να κανω μια χοριακη μεσα στην εβδομαδα και θα σας πω!  @Elenikon Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Σου ευχομαι τα καλυτερα! 😘😘😘😘
    • Μακάρι δυστυχώς έχω αρκετό άγχος, προσπαθώ να το αποβαλλω. Περιμένω και τη διάγνωση του γιατρού από τις εξετάσεις για τη θρομβοφιλια και έχω κάποιες τιμές ανεβασμένες οπότε αγχώθηκα και με αυτό τώρα. Σε ευχαριστώ πολύ για τη θετική ενέργεια!!! 
    • Για κύκλο 35 ημερών μου είπε ότι η 31η μέρα είναι συνήθως η γόνιμη. Εγώ φαντάσου σήμερα είμαι 39η μέρα κύκλου και δε εχω αδιαθετησει. Έχω παραγγείλει τα hometest μήπως βοηθήσουν πάρα τις οδηγίες του γιατρού ότι θα με αγχώνουν παραπάνω γιατί νιώθω ότι δεν μπορώ να υπολογίσω τίποτα. 
    • Κορίτσι μου τέλεια!!! Μπράβο!!! Μια χαρά είναι όλα!! Μην αγχώνεσαι!! Απλά έγινε αργά η σύλληψη!!!❤️ Μπορείς να ξανακάνεις σε 2 μέρες για να νιώσεις πιο ήρεμη και θα δεις ότι θα έχει διπλασιαστεί σίγουρα!!Είναι λογικό με αυτή τη χοριακη να μην μπορεί να δει κατι. Απλά πρώτα έπρεπε να σε στείλει για χοριακη να μην σε αγχωνει!!Καλή και όμορφη εγκυμοσύνη σου εύχομαι γλυκιά μου!! Όλα είναι σούπερ!!! Χαμόγελο τώρα!!❤️😀🤱
    • Ριξε μια ματια σε αυτο. Πιστευω και την τεταρτη να πας για 2η χοριακη θα δεις αν αυξανεται ή οχι. Ποτε ειχες τελευταια περιοδο αγαπη μου; 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...