Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• μπράβο @Σταυρι! Εξαιρετικά! Κοίτα να ζητήσεις από το γιατρό το report του εργαστηρίου για να ξέρεις ακριβώς τι ποιότητας είναι τα έμβρυα σου (πυρήνες, grades κλπ)! Πάντως με τέτοιο καλό ποσοστό και γονιμοποίησης κ που σχεδόν όλα προχώρησαν θα μπορούσαν να τα έχουν  πάει κ όλα βλαστοκύστες! πραγματικά πολύ καλά αποτελέσματα! Με το καλό τώρα να δεις και θετικό εγκυμοσύνης!
    • Ναι θα κάνω τα πάντα για να καταφέρω να έρθει το μωρό που τόσο θέλουμε. Η αλήθεια είναι ότι φτάνω πολλες φορές σε φάσεις απελπισίας και νοιώθω ότι έχω να ανέβω ένα βουνό. Αλλά πρέπει να συνέρχομαι. Δεν γίνεται αλλιώς θα τρελαθώ. Κάποια στιγμή θα τα καταφέρω πιστεύω. Μπορεί απλά ακόμα να μην έχει έρθει η κατάλληλη στιγμή. Τουλάχιστον τώρα το έχω πιάσει από κάπου και ξεκινάω.  Μακάρι για όλες μας κορίτσια.. Να πάνε όλα καλά!
    • Φυσικά και να κάνεις αυτές τις εξετάσεις και οτι χρειάζεται ώστε να πετύχεις μια εγκυμοσύνη. Και όπως λες αν βρεθεί κάτι να το φτιάξετε για να ξέρεις ότι έχεις κάνει ότι περνάει από το χέρι σου. Αν και μερικές φορές πιστεύω πως κάποια πράγματα είναι και θέμα τύχης. Δεν ξέρω για ποιο λόγο γίνονται, αλλά τίποτα δεν είναι δεδομένο.  Η προγεστερόνη σίγουρα φέρνει ζαλάδες και ανακατοσούρες, οπότε λογικό είναι να μπερδέυεσαι.  Μίλα με τον γιατρό και περιμένουμε νέα σου. 
    • Κοριτσια μόλις με πήραν έχω 4 3ης μέρες και 2 βλαστοκύστες μου τα κατέφυγαν σήμερα. 
    • @misofeggaro@Ευάγγελοςτ Σας ευχαριστώ κορίτσια πολύ που μου απαντήσατε. Δεν ξέρω και εγώ  τι να πω? Εντωμεταξύ παίρνω και προγεστερόνη και σαλοσπίρ και έχω και ζαλάδες πολλές και όλα αυτά με έχουν μπερδεψει. Πιστευω περίοδος είναι όλο αυτό και απλά δεν έπρεπε να δοκιμάσω τόσο νωρίς να κανω τεστ. Τι το θελα? Αλλα επειδη 1μιση χρονο τωρα δεν εχω καταφερει συλληψη θα ηθελα πολυ να πιστεψβ οτι κατι μπορει να πηγε να γινει. Μολις εχω κανονικη ροη θα μιλουσα με το γιατρο μου γιατι προγραμματιζουμε να κανω μαζι λαπαροσκοπηση-υστεροσκοπηση. Το πιστευετε οτι λεω ας βρεθει κατι και να λυθει επι τοπου. Μονο ετσι θα αναπτερωσω ελπιδες. Να δουμε κ τι γινεται με τη κλειστη σαλπιγγα και γενικα τι γινεται εκει μεσα.  
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...