Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα, κάθε μέρα και πιο δύσκολα... Έχω περάσει στο στάδιο με τα νεύρα και το θυμό, χωρίς να σημαίνει ότι δεν κλαίω. 3 εβδομάδες χωρίς το παιδι μου και μου φαίνεται σαν ψέμα. Άλλες φορές νιώθω σαν να μην ήμουν ποτέ έγκυος. Αλλά μόλις βλέπω το μουτράκι του στον υπέρηχο β επιπέδου... Καταραιω ξανά και ξανά... 

Μην σας μαυρίζω άλλο, έδω είναι χαρούμενο Θέμα και σας παρακολουθώ για να βλέπω ότι οι κοιλίτσες σας μεγαλώνουν  και θα το λέω συνέχεια χωρίς να κουράζομαι ο... Να προσέχετε! 

Μακαρι να ηξερα τι λογια να σου πω ωστε να μπορουσα καπως να βοηθησω.. Ευχομαι καποια στιγμη να νιωθεις και παλι ηρεμη και ευτυχισμενη οσο δυσκολο και αν ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 17 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Λες να κρύωσα;:///

Μπορει να γδαρθηκε ο λαιμος σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/8/2018 at 12:31 ΜΜ, ο/η mommy96 είπε:

Εγώ την είχα λίγο από τ προηγούμενη εγκυμοσύνη και την έχω κ τώρα λίγο πιο έντονα.. 

 

 

Καλησπέρα κοιλουμπιτσες τι κάνετε!????? Εμένα με έχει πιάσει μια ατελείωτη βαρεμάρα και μια ανυσιχια λάθος ο μπέμπης μου με κρατάει σε αγωνία μιας και έχουμε περάσει ένα παρασκεβοσαββατοκυριακο πάρα πολύ ισυχο με ελάχιστες κλωτσιές!!! 

Ε εκνευρίζομαι!!!!!!! 

Τα νέα σας!?????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κοιλουμπιτσες τι κάνετε!????? Εμένα με έχει πιάσει μια ατελείωτη βαρεμάρα και μια ανυσιχια λάθος ο μπέμπης μου με κρατάει σε αγωνία μιας και έχουμε περάσει ένα παρασκεβοσαββατοκυριακο πάρα πολύ ισυχο με ελάχιστες κλωτσιές!!! 

Ε εκνευρίζομαι!!!!!!! 

Τα νέα σας!?????? 

Καλημέρα.     

Τι έγινε;; κλώτσησε τ μωρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Καλημέρα.     

Τι έγινε;; κλώτσησε τ μωρό;

Καλημέρα μαναρακι! Ναι ναι εχθές το βράδυ με τρέλανε και πριν λίγο το πρωί με τάραξε τώρα έχει καμία ώρα που υσηχασε ας βγει έξω με το καλό και θα του τις φάω τις μπόυτες του! 

Εσύ τι κάνεις?? Τι κάνει το νινί σου!??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα μαναρακι! Ναι ναι εχθές το βράδυ με τρέλανε και πριν λίγο το πρωί με τάραξε τώρα έχει καμία ώρα που υσηχασε ας βγει έξω με το καλό και θα του τις φάω τις μπόυτες του! 

Εσύ τι κάνεις?? Τι κάνει το νινί σου!??? 

Χαχαχα  σε τρολαρει λίγο...

Εγώ κλ λέω.. παιδευομαι πια:////// 

Πονάω στα ισχυα:////// 

Ανοίγει η λεκάνη μάλλον....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχαχα  σε τρολαρει λίγο...

Εγώ κλ λέω.. παιδευομαι πια:////// 

Πονάω στα ισχυα:////// 

Ανοίγει η λεκάνη μάλλον....

 

Με τρολαρει σίγουρα βασικά αλλά χαλάλι του τα αξίζει όλα! 

Ωχ από δω και πέρα θα έχουμε και αυτό με τη λεκάνη Αντε και κοντεβου αυτό σκέψου μόνο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Με τρολαρει σίγουρα βασικά αλλά χαλάλι του τα αξίζει όλα! 

Ωχ από δω και πέρα θα έχουμε και αυτό με τη λεκάνη Αντε και κοντεβου αυτό σκέψου μόνο! 

Ναι ναι λίγο έμεινε... . 

Τα αξίζουν φυσικά όλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ονουςμαςειναιαληταριο που εισιαιιι... Εμείς είμαστε μαζί στις εβδ...

Νιώθεις τις κλωτσιές κάτω χαμηλά μέσα στο πιπι;;;;.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

@Ονουςμαςειναιαληταριο που εισιαιιι... Εμείς είμαστε μαζί στις εβδ...

Νιώθεις τις κλωτσιές κάτω χαμηλά μέσα στο πιπι;;;;.

Κατω χαμηλα οχι συνεχεια , αλλα συνεχεια κλωτσαει σε διαφορα σημεια μαζι ;ρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Κατω χαμηλα οχι συνεχεια , αλλα συνεχεια κλωτσαει σε διαφορα σημεια μαζι ;ρ

Μαλισταααααα......

 

Θενξξ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις ήδη μανουλες και στις μέλλουσες μανουλες..:) είπα να σας γράψω κι εγώ γτ μπήκα στον 8ο ,είναι η πρώτη εγκυμοσύνη και ήθελα παρέα.κλωτσαει και τα έχω δει όλα.. μεγαλώνει και κάνει πάρτυ!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katerina sk είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις ήδη μανουλες και στις μέλλουσες μανουλες..:) είπα να σας γράψω κι εγώ γτ μπήκα στον 8ο ,είναι η πρώτη εγκυμοσύνη και ήθελα παρέα.κλωτσαει και τα έχω δει όλα.. μεγαλώνει και κάνει πάρτυ!!!?

Καλησπέρα κορίτσι με το καλό το μωράκι σου και καλός ήρθες στην παρέα μας! Τι έχεις κοριτσάκι η αγοράκι!? Τώρα που μεγάλωσαν έτσι θα είναι και εμένα ο δικός μου με τα κέφια του ή θα κοιμάται 3 μέρες η δεν θα κοιμάμαι εγώ 3 μέρες χαχχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katerina sk είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις ήδη μανουλες και στις μέλλουσες μανουλες..:) είπα να σας γράψω κι εγώ γτ μπήκα στον 8ο ,είναι η πρώτη εγκυμοσύνη και ήθελα παρέα.κλωτσαει και τα έχω δει όλα.. μεγαλώνει και κάνει πάρτυ!!!?

Καλως ορισες και με το καλο τοο μωρακι σουυ!! Τι πητ εχειςς ;, ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσι με το καλό το μωράκι σου και καλός ήρθες στην παρέα μας! Τι έχεις κοριτσάκι η αγοράκι!? Τώρα που μεγάλωσαν έτσι θα είναι και εμένα ο δικός μου με τα κέφια του ή θα κοιμάται 3 μέρες η δεν θα κοιμάμαι εγώ 3 μέρες χαχχαχαχα 

Σ' ευχαριστώ πολυυυ!!:)είναι αγοράκι κ όπως κάθε αρσενικό δεν κάθεται φρόνιμος.. Εντάξει δεν περίμενα να είναι τόσο ζωηρός και να μου πιέζει όλα τα κάτω όργανα..είναι καλό σημάδι όμως ότι μεγαλώνει κ επικοινωνούμε έτσι . εντάξει οι πρώτοι μήνες για μένα ήταν λίγο στεναχωροι γτ αποφάσισα να κρατήσω μόνη μου το μωρό οπότε σύγκρινα άθελά μου όλες τις μανουλες που έχουν σύντροφο.ομως πραγματικά είναι δώρο με διάφορα συναισθήματα..εσύ ποτε με το καλό τον περιμένεις;; 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Καλως ορισες και με το καλο τοο μωρακι σουυ!! Τι πητ εχειςς ;, ?

Σ'ευχαριστω πολύ πολύ.Αγοράκι έχω κ θέλω να βγεί!!!!είμαι κ η μοναδική που είναι έγκυος χωρίς καμία γνωστή κ ήθελα να βρω κι άλλες μανουλες που περνάνε τον Αύγουστο σαν εμένα..:) :) εσυ κοριτσάκι ή αγοράκι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina sk είπε:

Σ' ευχαριστώ πολυυυ!!:)είναι αγοράκι κ όπως κάθε αρσενικό δεν κάθεται φρόνιμος.. Εντάξει δεν περίμενα να είναι τόσο ζωηρός και να μου πιέζει όλα τα κάτω όργανα..είναι καλό σημάδι όμως ότι μεγαλώνει κ επικοινωνούμε έτσι . εντάξει οι πρώτοι μήνες για μένα ήταν λίγο στεναχωροι γτ αποφάσισα να κρατήσω μόνη μου το μωρό οπότε σύγκρινα άθελά μου όλες τις μανουλες που έχουν σύντροφο.ομως πραγματικά είναι δώρο με διάφορα συναισθήματα..εσύ ποτε με το καλό τον περιμένεις;; 

 

 

Ωχ κατάλαβα δεν ξέρω το λόγο που είσαι μόνη σου αλλά σε τιμά ιδιετερα αυτή σου ή απόφαση να κρατήσεις το μωρό σου! Και εγώ αγοράκι έχω ταρζαν δηλαδή χαχα με πητ 28η να δούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katerina sk είπε:

Σ'ευχαριστω πολύ πολύ.Αγοράκι έχω κ θέλω να βγεί!!!!είμαι κ η μοναδική που είναι έγκυος χωρίς καμία γνωστή κ ήθελα να βρω κι άλλες μανουλες που περνάνε τον Αύγουστο σαν εμένα..:) :) εσυ κοριτσάκι ή αγοράκι;;;

Εγω εχω κοριτσακιι? αλλα εχω ηδη ενα γιο που κλεινει τα δυο σε λιγες μερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Katerina sk είπε:

Σ' ευχαριστώ πολυυυ!!:)είναι αγοράκι κ όπως κάθε αρσενικό δεν κάθεται φρόνιμος.. Εντάξει δεν περίμενα να είναι τόσο ζωηρός και να μου πιέζει όλα τα κάτω όργανα..είναι καλό σημάδι όμως ότι μεγαλώνει κ επικοινωνούμε έτσι . εντάξει οι πρώτοι μήνες για μένα ήταν λίγο στεναχωροι γτ αποφάσισα να κρατήσω μόνη μου το μωρό οπότε σύγκρινα άθελά μου όλες τις μανουλες που έχουν σύντροφο.ομως πραγματικά είναι δώρο με διάφορα συναισθήματα..εσύ ποτε με το καλό τον περιμένεις;; 

 

 

Καλημέρα Κατερίνα κ καλώς ήρθες!! Μπράβο σου που αποφάσισες να το κρατήσεις, θα δικαιωθείς μόλις το κρατήσεις το κρατήσεις στην αγκαλιά σου! Με το καλό! Και εγώ αγοράκι έχω που κλωτσάει παντού. Ο Αύγουστος μου φαίνεται πιο ζόρικος απ τον Ιούλιο, ζεσταίνομαι πάρα πολύ, νυστάζω, έχω βαρύνει κιόλας... άντε κ όλα αυτά θα περάσουν σε λίγο! 
Τι κάνουν κ τα υπόλοιπα κοριτσάκια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Καλημέρα Κατερίνα κ καλώς ήρθες!! Μπράβο σου που αποφάσισες να το κρατήσεις, θα δικαιωθείς μόλις το κρατήσεις το κρατήσεις στην αγκαλιά σου! Με το καλό! Και εγώ αγοράκι έχω που κλωτσάει παντού. Ο Αύγουστος μου φαίνεται πιο ζόρικος απ τον Ιούλιο, ζεσταίνομαι πάρα πολύ, νυστάζω, έχω βαρύνει κιόλας... άντε κ όλα αυτά θα περάσουν σε λίγο! 
Τι κάνουν κ τα υπόλοιπα κοριτσάκια;;

Καλημέρααα εγώ πάλι μάτι δεν έκλεισα μουδιαζα όλο το βράδυ μια δεξιά γύρναγα μια αριστερά όλη τη νύχτα θέλω να κοιμηθώ λίγο μπρουμητα χαχαχαχα! 

Έλα και το φάγαμε σε λίγο θα έχουμε τα μωρουλια μας!!! 67και  Σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρααα εγώ πάλι μάτι δεν έκλεισα μουδιαζα όλο το βράδυ μια δεξιά γύρναγα μια αριστερά όλη τη νύχτα θέλω να κοιμηθώ λίγο μπρουμητα χαχαχαχα! 

Έλα και το φάγαμε σε λίγο θα έχουμε τα μωρουλια μας!!! 67και  Σημερα

αααχχχ μπρουμητα τι ωραια ηταν οταν κοιμομουν ετσι!!! ευτυχως το βραδυ κοιμηθηκα καλα, κατι αλλα σηκωνομαι μουσκεμα στον ιδρωτα! 
Τι θα μαγειρεψεις σημερα;; Για πες να μας ανοιξεις την ορεξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Soto είπε:

αααχχχ μπρουμητα τι ωραια ηταν οταν κοιμομουν ετσι!!! ευτυχως το βραδυ κοιμηθηκα καλα, κατι αλλα σηκωνομαι μουσκεμα στον ιδρωτα! 
Τι θα μαγειρεψεις σημερα;; Για πες να μας ανοιξεις την ορεξη!

Αστα να πάνε να δούμε πότε θα κάνουμε ένα ωραίο ύπνο μπρουμητο χαχαχα! Γιατί ίδρωσε!? Δεν κοιμάσαι με αιρκοντισιον!? 

Σήμερα έχω κοτόπουλο με πατατες στο φουρνο θα τηγανισω και λίγο λουκάνικακι αυτό!! Εσύ? Τι λες να φτιαξεις!??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα κοριτσια!! Ο αυγουστος οντως εχει πιο πολυ ζεστη ? σημερα με ποναει η κοιλια μου αρκετα χαμηλα!! Εμενα το ημερολογιο λεει 52 μερες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Katerina sk είπε:

Σ'ευχαριστω πολύ πολύ.Αγοράκι έχω κ θέλω να βγεί!!!!είμαι κ η μοναδική που είναι έγκυος χωρίς καμία γνωστή κ ήθελα να βρω κι άλλες μανουλες που περνάνε τον Αύγουστο σαν εμένα..:) :) εσυ κοριτσάκι ή αγοράκι;;;

Με το καλό το μωράκι.σου !!!!! Συγχαρητήρια για την απόφαση σ 

Κ εγώ αγοράκι...:) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Καλημεραα κοριτσια!! Ο αυγουστος οντως εχει πιο πολυ ζεστη ? σημερα με ποναει η κοιλια μου αρκετα χαμηλα!! Εμενα το ημερολογιο λεει 52 μερες ?

Εμένα λέει 55? νόμιζα είχαμε μεγαλύτερη διαφορά.....?

Χθες έκανα ποστ στ φβ που είμαι σε ομαδα γ έγκυος  για τον ιδιο λογο.. πονοι χαμηλα κ κλωτσιές μέσα στ πιπι σαν γρατζουνιές.....

Είσαι καλύτερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...