Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

Να σου ζησει @Ονουςμαςειναιαληταριο!!!!

Να ειναι γερη κ καλη αναρρωση! 

Κοριτσια μη γεννησει αλλη κ χεστω πανω μου, μη ξεχνατε οτι ειμαστε μανουλες Οκτωβριου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η atha_g είπε:

Να σου ζησει @Ονουςμαςειναιαληταριο!!!!

Να ειναι γερη κ καλη αναρρωση! 

Κοριτσια μη γεννησει αλλη κ χεστω πανω μου, μη ξεχνατε οτι ειμαστε μανουλες Οκτωβριου!?

Σε ευχαριστωωω ? 

Χαχαχα  ελααα μην αγχωνεσαιι!! Με ενα πονο ευχομαιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ονουςμαςειναιαληταριο κορίτσι μ να σας ζήσει τ κοριτσάκι σας! Γερό, καλοτυχο κ πάντα ευτυχισμένο!

Αυτό με την επισκληριδιο τ έπαθα κ γω. Μέχρι πάνω τινάχτηκα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Ονουςμαςειναιαληταριο κορίτσι μ να σας ζήσει τ κοριτσάκι σας! Γερό, καλοτυχο κ πάντα ευτυχισμένο!

Αυτό με την επισκληριδιο τ έπαθα κ γω. Μέχρι πάνω τινάχτηκα. 

Σε ευχαριστω πολυυ, και εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σουυ?

Στον πρωτο τοκετο ευτυχως δεν μου ειχε τυχει, και μ φανηκε πολυ περιεργοο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η atha_g είπε:

Να σου ζησει @Ονουςμαςειναιαληταριο!!!!

Να ειναι γερη κ καλη αναρρωση! 

Κοριτσια μη γεννησει αλλη κ χεστω πανω μου, μη ξεχνατε οτι ειμαστε μανουλες Οκτωβριου!?

χαχαχαχαχ σε 2 μέρες οκτ...?????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Ονουςμαςειναιαληταριο κορίτσι μ να σας ζήσει τ κοριτσάκι σας! Γερό, καλοτυχο κ πάντα ευτυχισμένο!

Αυτό με την επισκληριδιο τ έπαθα κ γω. Μέχρι πάνω τινάχτηκα. 

Κ εσένα σε πόνεσε Ε :(((( κ μένα τότε... κράταγα τ χέρι της μαία τόσο δυνατά ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mommy96 ασε επειδή είχα πάρα πολλές συσπάσεις, σχεδόν ανά λεπτό σταμάτησε 4 φορες η αναισθησιολογος τη διαδικασία. Οπότε κ γω έπαιρνα τις ανάσες μ κ προσπαθούσα να είμαι όσο πιο χαλαρή γίνεται. Κ κει π ήμουν εντελώς ήρεμη κ περίμενα να νιώσω ένα τσιμπήματακι ένιωσα να με χτυπάει ρεύμα κ τινάχτηκα. Που κανονικα πρέπει να είσαι ακίνητη. Μετά όμως είναι σωτήρια η ςπισκληριδιος ειδικά άμα πονάς με τις ωρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Αρχίζουμε δουλειές σήμερα πρωί πρωί! Να ξεκουνήσω κ λιγο τον μπέμπη γιατί βολευτικε νομίζω! 

Έχω 3-4 μέρες που έκοψα το μαγνήσιο εχθές ήταν το πρώτο βράδυ που ένιωθα πως θα μου αρθεί περίοδο αρκετές φορές ψιλό ενόχληση όχι ακριβός πονακία! Καλό πρέπει να είναι! 

Ρε κορίτσια με την επισκληριδιο με φοβησατε γιατί όντος έχω ακούσει πως δεν πρεπει να κουνηθείς καθόλου!!! Αν όντως είναι σα ρεύμα χαχα λογικό τα αντανάκλαστικα δουλεύουν πως να μην ουμε ισιχες!?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Κ γω δουλειές Σήμερα. Εγώ απ τη στιγμή που δεν περπατάω Δεν εχω ιδιαίτερες ενοχλήσεις ?

μμ όντως όλο ολο αυτο με την επισκληριδιο αγχώνει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Soto είπε:

Καλημέρα!! Κ γω δουλειές Σήμερα. Εγώ απ τη στιγμή που δεν περπατάω Δεν εχω ιδιαίτερες ενοχλήσεις ?

μμ όντως όλο ολο αυτο με την επισκληριδιο αγχώνει.. 

Καλημέρα!! Εργασία και χαρά λοιπών!! Χαχα! 

Και εγώ είχα διαβάσει για την επισκληριδιο ότι σου κάνουν πρώτα μια τοπική και όταν σου κάνουν την επισκληριδιο δεν καταλαβενεις τίποτα! Τώρα τι θα γίνει άμα κάνουμε κανένα πέταγμα χαχα! @Ονουςμαςειναιαληταριοπως είσαι? Σηκώθηκε σήμερα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα!! Εργασία και χαρά λοιπών!! Χαχα! 

Και εγώ είχα διαβάσει για την επισκληριδιο ότι σου κάνουν πρώτα μια τοπική και όταν σου κάνουν την επισκληριδιο δεν καταλαβενεις τίποτα! Τώρα τι θα γίνει άμα κάνουμε κανένα πέταγμα χαχα! @Ονουςμαςειναιαληταριοπως είσαι? Σηκώθηκε σήμερα? 

Καλαα ειμαι ποναω λιγο!! Σηκωθηκα λιιγο!!σε λιγο θαπαω κγια μπανιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Καλαα ειμαι ποναω λιγο!! Σηκωθηκα λιιγο!!σε λιγο θαπαω κγια μπανιο

Ένταξη άμα πονας λίγο! Μπράβο μπράβο γρήγορη και καλή ανάρρωση! Να τα ακούμε κ εμείς να περνούμε θάρρος έρχονται κ τα υπόλοιπα νινακιαα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ονουςμαςειναιαληταριο Να σου ζήσει κοριτσι μου, να ειναι γερό και καλοτυχο και να εχεις καλή αναρρωςη!! ????

Η επισκληριδιος όντως πονάει, είχα κάνει στην πρώτη μου γέννα που γέννησα μετα απο μια μέρα.. αλλα μου έκαναν περινεοτομη για αυτόν τον λόγο (δεν υπάρχει λεει καλή συνεργασία της επιτοκου με τον γιατρό). Αυτο σκεφτόμουν την ωρα που γεννούσα την δεύτερη και έλεγα αστο μετα θα κάνω ας κάτσω λιγο ακομα ειναι οκ οι πόνοι.. μεχρι που μου λεει η γιατρος είσαι με διαστολή 8 κοντευεις.. και μετα απο δυο ωριτσες τσουυυυυπ να τη η τουλουμπα μου.. και δεν έκαναν περινεοτομη αυτη τη φορα= ποιο εύκολη αναρρωςη! 

ηταν ποιο πολυ σαν στοίχημα με τον εαυτό μου το να μην κάνω επισκληριδιο.. οχι φυσικά οτι ειναι κατι κακό, είμαστε πλέον στο 2018 ειναι τελείως ασφαλής μέθοδος αλλα αν εχεις έστω και το παραμικρό στην σπονδυλική στήλη σου το εντείνει, και έτσι υποφέρω απο την μέση μου απο τοτε.. κάποια στιγμή θελω και εγω να γράψω την ιστορία της γεννάς μου (μπορεί να γράψω και την πρώτη χαχα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

@Ονουςμαςειναιαληταριο Να σου ζήσει κοριτσι μου, να ειναι γερό και καλοτυχο και να εχεις καλή αναρρωςη!! ????

Η επισκληριδιος όντως πονάει, είχα κάνει στην πρώτη μου γέννα που γέννησα μετα απο μια μέρα.. αλλα μου έκαναν περινεοτομη για αυτόν τον λόγο (δεν υπάρχει λεει καλή συνεργασία της επιτοκου με τον γιατρό). Αυτο σκεφτόμουν την ωρα που γεννούσα την δεύτερη και έλεγα αστο μετα θα κάνω ας κάτσω λιγο ακομα ειναι οκ οι πόνοι.. μεχρι που μου λεει η γιατρος είσαι με διαστολή 8 κοντευεις.. και μετα απο δυο ωριτσες τσουυυυυπ να τη η τουλουμπα μου.. και δεν έκαναν περινεοτομη αυτη τη φορα= ποιο εύκολη αναρρωςη! 

ηταν ποιο πολυ σαν στοίχημα με τον εαυτό μου το να μην κάνω επισκληριδιο.. οχι φυσικά οτι ειναι κατι κακό, είμαστε πλέον στο 2018 ειναι τελείως ασφαλής μέθοδος αλλα αν εχεις έστω και το παραμικρό στην σπονδυλική στήλη σου το εντείνει, και έτσι υποφέρω απο την μέση μου απο τοτε.. κάποια στιγμή θελω και εγω να γράψω την ιστορία της γεννάς μου (μπορεί να γράψω και την πρώτη χαχα) 

Καλημέρα κορίτσι κου να τα χερεσαι τα παιδάκια σου! Δεν ξέρω πόσο μεγάλος είναι ο πόνος τις γέννας! Θα μάθω σε λίγο χαχα! Αλλά ξέρω ότι η κάθε γυναίκα έχει άλλες αντοχές και έτσι κάποιες λένε πονάνε πολύ κάποιες λένε όχι τόσο! 

Εγώ βάση από αυτά που έχω ακούσει πραγματικά συγχερω αυτές που τα κατάφεραν χωρίς επισκληριδιο! Φοβάμαι τα πάντα και την επισκληριδιο πόσο μάλλον πχ μια καισαρική δεν έχω νοσηλευτει παρεπιπτωντος ποτέ! 

Έχω περάσει πολύ άσχημες περιόδους τόσο που ούρλιαζα και έλεγα πάμε τώρα στο νοσοκομείο δεν ξέρω αν η γέννα είναι κάτι σαν αυτό μιας και πολλές κοπέλες λένε πως είναι πονοι περιόδου σε πολύ ανώτερο πόνο! 

Πιστεύω πως εκείνη την ώρα όλες βρησκουμε δύναμη! Αλλά ο φόβος είναι φόβος και είδη έχω χεστει λιγάκι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου....να μαι και εγώ..!!!έτρεχα όλη την εβδομάδα να τελειώσω με τις δουλειές στο γραφείο για να μην αφήσω εκκρεμότητες και τώρα που μπήκα είδα όλα τα νέα μαζεμένα!!

@Ονουςμαςειναιαληταριο να σου ζήσει κορίτσι μου...γερή και καλότυχη!!!Καλή ανάρρωση και με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας..Έκανες την αρχή λοιπόν..

εμείς αύριο το πρωί έχουμε ραντεβού και μάλλον θα με βάλει και καρδιοτοκογράφο! γενικά νομίζω ότι κατέβηκε λίγο η κοιλιά..πάντως τις τελευταίες μέρες μου βγαίνει άγχος χωρίς να το καταλαβαίνω και σφίγγω τα δόντια στον ύπνο μου!!άντε να δούμε τι θα γίνει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια μου....να μαι και εγώ..!!!έτρεχα όλη την εβδομάδα να τελειώσω με τις δουλειές στο γραφείο για να μην αφήσω εκκρεμότητες και τώρα που μπήκα είδα όλα τα νέα μαζεμένα!!

@Ονουςμαςειναιαληταριο να σου ζήσει κορίτσι μου...γερή και καλότυχη!!!Καλή ανάρρωση και με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας..Έκανες την αρχή λοιπόν..

εμείς αύριο το πρωί έχουμε ραντεβού και μάλλον θα με βάλει και καρδιοτοκογράφο! γενικά νομίζω ότι κατέβηκε λίγο η κοιλιά..πάντως τις τελευταίες μέρες μου βγαίνει άγχος χωρίς να το καταλαβαίνω και σφίγγω τα δόντια στον ύπνο μου!!άντε να δούμε τι θα γίνει.... 

Καλημέρα με το καλό το ραντεβουδακι σας!! Το άγχος τώρα μάλλον θέλουμε δε θέλουμε θα βγενει και εμένα με έχει πιάσει και εμένα έχει κατέβει η κοιλια μου χαμηλά και συνεχείς σκέφτομαι μη δε καταλάβω πως γενναω χαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα με το καλό το ραντεβουδακι σας!! Το άγχος τώρα μάλλον θέλουμε δε θέλουμε θα βγενει και εμένα με έχει πιάσει και εμένα έχει κατέβει η κοιλια μου χαμηλά και συνεχείς σκέφτομαι μη δε καταλάβω πως γενναω χαχα!! 

Καλά αυτό κ εγώ το σκέφτομαι και με κοροϊδεύουν αλλά ευτυχώς δεν είμαι η μόνη?...αν και νομίζω ότι δε γίνεται να μην καταλάβουμε τους πόνους τις γέννας...χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Καλά αυτό κ εγώ το σκέφτομαι και με κοροϊδεύουν αλλά ευτυχώς δεν είμαι η μόνη?...αν και νομίζω ότι δε γίνεται να μην καταλάβουμε τους πόνους τις γέννας...χαχα!

Χαχα άσε να κοροϊδεύουν το θέμα είναι να προλάβουμε κ να πάμε να μη το καταλάβουμε αργά κ γεννήσουμε στο δρόμο χαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mama2015 είπε:

@Ονουςμαςειναιαληταριο Να σου ζήσει κοριτσι μου, να ειναι γερό και καλοτυχο και να εχεις καλή αναρρωςη!! ????

Η επισκληριδιος όντως πονάει, είχα κάνει στην πρώτη μου γέννα που γέννησα μετα απο μια μέρα.. αλλα μου έκαναν περινεοτομη για αυτόν τον λόγο (δεν υπάρχει λεει καλή συνεργασία της επιτοκου με τον γιατρό). Αυτο σκεφτόμουν την ωρα που γεννούσα την δεύτερη και έλεγα αστο μετα θα κάνω ας κάτσω λιγο ακομα ειναι οκ οι πόνοι.. μεχρι που μου λεει η γιατρος είσαι με διαστολή 8 κοντευεις.. και μετα απο δυο ωριτσες τσουυυυυπ να τη η τουλουμπα μου.. και δεν έκαναν περινεοτομη αυτη τη φορα= ποιο εύκολη αναρρωςη! 

ηταν ποιο πολυ σαν στοίχημα με τον εαυτό μου το να μην κάνω επισκληριδιο.. οχι φυσικά οτι ειναι κατι κακό, είμαστε πλέον στο 2018 ειναι τελείως ασφαλής μέθοδος αλλα αν εχεις έστω και το παραμικρό στην σπονδυλική στήλη σου το εντείνει, και έτσι υποφέρω απο την μέση μου απο τοτε.. κάποια στιγμή θελω και εγω να γράψω την ιστορία της γεννάς μου (μπορεί να γράψω και την πρώτη χαχα) 

Σε ευχαριστω, να εισαι καλα??

Και εσυ να χαιρεσαι τα παιδακια σου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα!!! Με το καλό να έρθουν τα μπεμπακια μας επιτέλους Οκτώβρης!! 

Πως είστε γέννησε καμία αλλη!? 

@mommy96 και @Soto? Εσείς είστε ποιο κοντά!!? Κανένα σημάδι τοκετού!?

Εγώ εχθές πέρασα ένα από τα χειρότερα βράδυα τις εγκυμοσύνης έφαγα ρμτο βράδυ και μου ερχόταν όλο τα φαγειτο στον ύπνο μουδιαζαν τα πόδια μου την κοιλιά μου δεν μπορούσα να τη βολέψω πουθενά ψιλό ξαγρηπνη είναι! 

Εντομεταξυ τι το ήθελα έκατσα στο ίντερνετ κ κοιτούσα για γέννες και με είχε πιάσει φοβία έλεγα δεν θέλω να γεννήσω χαχα! Αφήστε τα ένα δράμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα!!! Με το καλό να έρθουν τα μπεμπακια μας επιτέλους Οκτώβρης!! 

Πως είστε γέννησε καμία αλλη!? 

@mommy96 και @Soto? Εσείς είστε ποιο κοντά!!? Κανένα σημάδι τοκετού!?

Εγώ εχθές πέρασα ένα από τα χειρότερα βράδυα τις εγκυμοσύνης έφαγα ρμτο βράδυ και μου ερχόταν όλο τα φαγειτο στον ύπνο μουδιαζαν τα πόδια μου την κοιλιά μου δεν μπορούσα να τη βολέψω πουθενά ψιλό ξαγρηπνη είναι! 

Εντομεταξυ τι το ήθελα έκατσα στο ίντερνετ κ κοιτούσα για γέννες και με είχε πιάσει φοβία έλεγα δεν θέλω να γεννήσω χαχα! Αφήστε τα ένα δράμα! 

αα ωραια το βραδυ μου κ μενα δεν ήταν καλό, ξύπνησα κ σκεφτόμουν πώς θα είναι η γέννα, πότε θα βγει, πώς θα είναι μετά, ζεσταινόμουν κ την κοιλιά δεν την βόλευα. Επειδή έχουν μείνει κ λίγες μέρες λέω άντε να βγεις, αρχίζω κ αγχώνομαι κ δε μ'αρέσω αγχωμένη... Κανένα σημάδι τοκετού δεν έχω, το βλέπω για πρόκληση να πηγαίνω.

Καλύτερα να μην τα ψάχνεις καθόλου αυτά στο ίντερνετ!! Άστο κ όπως έρθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Soto είπε:

αα ωραια το βραδυ μου κ μενα δεν ήταν καλό, ξύπνησα κ σκεφτόμουν πώς θα είναι η γέννα, πότε θα βγει, πώς θα είναι μετά, ζεσταινόμουν κ την κοιλιά δεν την βόλευα. Επειδή έχουν μείνει κ λίγες μέρες λέω άντε να βγεις, αρχίζω κ αγχώνομαι κ δε μ'αρέσω αγχωμένη... Κανένα σημάδι τοκετού δεν έχω, το βλέπω για πρόκληση να πηγαίνω.

Καλύτερα να μην τα ψάχνεις καθόλου αυτά στο ίντερνετ!! Άστο κ όπως έρθει! 

Όντως καλύτερα να μη βλέπουμε γιατί δημιουργεί πιο πολύ άγχος εσένα σου έχουν μηνει κ λίγες μέρες ακόμα ποιο πολύ άγχος λογικό πόσες μέρες ακόμα έχεις!? Ο γιατρός δεν σε περιμένει πάρα πανω!? 

Απο τη μία φοβάμαι να γεννήσω κ από την άλλη δεν θέλω άλλη μια μέρα να είμαι έγκυος αν ήταν δυνατόν να γεννούσε σήμερα χαχα!! Αντιφατικό λίγο αυτό που λέω χαχα αλλά φοβάμαι πολύ αλλά θέλω να γίνω λίγο όπως παλιά να κοιμάμαι λίγο μπρουμητα βρε αδερφέ!! 

Βέβαια μετά δε θα κοιμάμαι καθόλου με το νινί αλλά δε με νοιάζει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...