Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ θετικο?


pangipot

Recommended Posts

ξερω οτι ειναι τοσο αχνο που ισως στη φωτογραφια να μη φαινεται αλλα αναρωτιεμαι ενα τοοοοοσο αχνο τεστ ειναι θετικο η ελαττωματικο?
εχει τυχει σε καποια κοπελα?

34558583_2070774532953208_3822613218056994816_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 160
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλησπέρα! Στην αρχή δεν είδα τιποτα, μετά προσεκτικά κοιτώντας βλέπω μια αχνη δευτερη γραμμη. Τι μερα του κύκλου σου το έκανες? Εχεις ήδη καθυστερηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλησπέρα! Στην αρχή δεν είδα τιποτα, μετά προσεκτικά κοιτώντας βλέπω μια αχνη δευτερη γραμμη. Τι μερα του κύκλου σου το έκανες? Εχεις ήδη καθυστερηση?

ειμαι στην 26η μερα αλλα παιρνω dostinex και μ ειχε πει ο γιατρος να το κοψω στη παραμικρη υποψια κυησης. ουσιατικα ειμαι την αναμενομενη μερα αντε μια μερα πριν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η pangipot είπε:

ειμαι στην 26η μερα αλλα παιρνω dostinex και μ ειχε πει ο γιατρος να το κοψω στη παραμικρη υποψια κυησης. ουσιατικα ειμαι την αναμενομενη μερα αντε μια μερα πριν!

Ειναι σταθερος ο κυκλος σου? Δηλαδη θελω να πω οτι αν εισαι στην αναμενομενη μερα περιοδου με σταθερο κυκλο, ίσως θα επρεπε να δειχνει λιγο πιο εντονο. Απο την αλλη οντως κατι αχνοφαίνεται οπότε παιζουν όλα (πχ μια καθυστερημενη συλληψη). Αφου λαμβάνεις φάρμακα που πρέπει να κόψεις σε υποψία κύησης, πηγαινε κανε μια χοριακη σημερα κιολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ενα δευτερο τεστ θα το κανω με πρωινα ουρα αυριο! 
κ απλως δε θα παρω σημερα το χαπι αυτο! και αν παλι φανει κατι θα παω για χοριακη οπως λες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/6/2018 at 2:01 ΜΜ, ο/η pangipot είπε:

εχω ενα δευτερο τεστ θα το κανω με πρωινα ουρα αυριο! 
κ απλως δε θα παρω σημερα το χαπι αυτο! και αν παλι φανει κατι θα παω για χοριακη οπως λες! 

Τελικά τι έγινε κορίτσι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Υπαρχει περιπτωση να βγουν και τα δυο θετικα και να ειναι λαθος????

Γεια σου κοριτσι μου!!αυτο που μου ειχε πει ο γιατρος μου ειναι οτι αν ειναι αρνητικο υπαρχει πιθανοτητα να ειναι λαθος , το θεετικο οχι!! Συγχαρητηριααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Γεια σου κοριτσι μου!!αυτο που μου ειχε πει ο γιατρος μου ειναι οτι αν ειναι αρνητικο υπαρχει πιθανοτητα να ειναι λαθος , το θεετικο οχι!! Συγχαρητηριααα!!

Ευχαριστώ πολυ!!!!το εκανα δυο πριν την καθυστερηση αυριο παω για χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Ευχαριστώ πολυ!!!!το εκανα δυο πριν την καθυστερηση αυριο παω για χοριακη!!!!

Καλαα αποτελεσματααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κορίτσι!!! Κ μένα μου έχει πει ο γιατρός ότι αν βγει θετικό είναι πολύ δύσκολο να μην εισαι εγκυος.. Εγώ έκανα τεστ 7 μερες πριν μου έρθει η περίοδος κ βγήκε θετικο, έκανα κ χοριακη κ βγηκε 41. Τώρα θα πάω αύριο να κάνω επαναληψη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Linako είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι!!! Κ μένα μου έχει πει ο γιατρός ότι αν βγει θετικό είναι πολύ δύσκολο να μην εισαι εγκυος.. Εγώ έκανα τεστ 7 μερες πριν μου έρθει η περίοδος κ βγήκε θετικο, έκανα κ χοριακη κ βγηκε 41. Τώρα θα πάω αύριο να κάνω επαναληψη!!! 

Ευχομαι να ειναι στα υψη η χοριακη σ...εγω η αληθεια ειναι πως εχω ανχοθει πολυ πηγα για χοριακη και μ ειπαν οτι θα βγει αυριο εκανα αλλο ενα τεστ κ βγηκε αρνητικο...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Ευχομαι να ειναι στα υψη η χοριακη σ...εγω η αληθεια ειναι πως εχω ανχοθει πολυ πηγα για χοριακη και μ ειπαν οτι θα βγει αυριο εκανα αλλο ενα τεστ κ βγηκε αρνητικο...????

Το ίδιο εύχομαι κ για εσένα.. Μπορεί να μην έδειξε το τεστ κ να δείξει η χοριακη.. Περιμένω νέα σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Linako είπε:

Το ίδιο εύχομαι κ για εσένα.. Μπορεί να μην έδειξε το τεστ κ να δείξει η χοριακη.. Περιμένω νέα σου!! 

Πηρα τα αποτελεσματα της χοριακης...ειμαι εγκυος!!!!δεν μπορω να το πιστεψω ακομη...68 μοναδες ειμαι η χοριακη μ και την εκανα μια μερα μετα την αναμονη περιοδου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/6/2018 at 2:47 ΜΜ, ο/η Niki co είπε:

Συγχαρητήρια!!! Κ εγώ την Παρασκευή έμαθα ότι είμαι έγκυος! Είμαστε 3 λοιπόν προς το παρόν!! Να πάνε όλα καλά σε όλες!!! :) 

Τι ωραια!!!! Ηταν ο τυχερος μας μηνας...πηγες στο γιατρο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Τι ωραια!!!! Ηταν ο τυχερος μας μηνας...πηγες στο γιατρο????

Πήγα  χθες Ναι!! Δεν φαίνεται ακόμα στον υπέρηχο καθώς ακόμα είμαι 4 εβδομάδων και 4 ημερών. Σε δύο εβδομάδες θα πάμε να ακούσουμε καρδουλα!! Εσύ πηγες στο γιατρό? Πόσων εβδομάδων είσαι?? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...