Μετάβαση σε περιεχόμενο
banesaki16

Ωχρινοτροπος ορμόνη μετά από ωορηξια

Recommended Posts

Κορίτσι θα ηθελα τη βοήθεια σας αν ξέρετε... χρησιμοποιώ τεστακια ωορρηξίας εδώ κ 3 μήνες κ προσπαθώ να τα κατανοήσω..  Κ εκεί που λέω οκ το έχω... Αυτός ο μήνας άλλαξε..  την τριτη σύμφωνα με το τεστ Έκανα ωο ρηξια κάνω πάλι τέταρτη είχε πέσει..  Αλλά όχι πολύ κάνω πέμπτη πάλι δεν είχε πέσει τελείως.. κάνω το ίδιο μέχρι κ την Κυριακή..  Κ ήταν Στα ίδια ροζ γραμμή Αλλά όχι τόσο έντονη όσο της ωορρηξίας Αλλά όχι και καθολου. Χτες κατέβηκε 6 μέρες μετά την ωο ρηξια.. Τους προηγούμενους μήνες έπεφτε αμέσως μετά την ωο ρηξια.. Είμαι πολύ μπερδεμένη συμβαίνει κάτι? Έχετε ανάλογη εμπειρία?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο τη στιγμη που βγαίνει αρνητικό δεν έχεις προβλημα. Τωρα αν θα εξαφανίζεται τελειως ή αν θα φαινεται μια λιγη ροζ γραμμουλα, ειναι καθαρα η διακυμανση της ορμονης. Καθε μηνα να κανεις εξετασεις lh η τιμη δε θα ειναι ιδια ποτε. Λιγο πανω λιγο κατω.

στις πριν 28 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Συμφωνω με την @Kat-Cat.

Μην σε ανησυχει αυτο. 

Τέλεια κορίτσι σας ευχαριστώ πάρα πολύ.. 😘😘😘😘

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Γειά σου κ να σου ζήσει!  Είναι καλύτερο φυσικά να βγάζεις με το χέρι πάρα με θηλαστρο.  Πόσο μηνων ειναι το μωρό σου? 
    • Κοριτσάκια τι κάνετε;  Τι κάνουν τα Μπεμπακια σας ;; Εμείς έχουμε ένα θέμα με την μικρή! Μου κάνει σκληρά κακακια !! Και πονάει.. και είναι πολύ ανήσυχο το μωρό μου και κλαίει.. της δίνω συμπλήρωμα ένα γάλα για την δισκοιλιοτητα και βλέπουμε πως θα παει
    • Την cangaroo. Επιλέξαμε ένα 3 σε 1 στα 270€. Δεν μπορούσαμε να διαθέσουμε παραπάνω χρήματα και σε σύγκριση με όσα ήταν στα ίδια περίπου χρήματα, ήταν το πιο σταθερό και αυτό με τις καλύτερες κριτικές στο ίντερνετ. Θα θέλαμε κάτι σε inglesina ή foppapedretti αλλά οικονομικά δε βγαίνουμε.
    • Άλλη μια καταφαντασια έγκυος αν και αυτές τις μέρες είναι διαφορετικά. Σε 9 μέρες περιμένω περίοδο... ειναι πααααρα πολλές. Εχω πονακια χαμηλά και από το πρωι πονάει λιγο το στήθος μου. Δεν θέλω να το σκέφτομαι γιατί προσπαθούμε 10 μήνες με πολυ αγχος αλλά είχαμε πολλές επαφές αυτό το μήνα. Άντε κορίτσια ολες όσες περιμένουμε να μάθουμε μαζί τα χαρμόσυνα!!!!
    • Εμείς ακόμα κοιτάμε και καταλήγουμε σε αυτά που θα κλείσουμε σιγά σιγά έχουμε ένα μήνα ακόμα περιθώριο γιατί πολλοί θέλουν και ενα με ένα μισή μήνα να τα στείλουν!
  • Νέες συζητήσεις