Μετάβαση σε περιεχόμενο

μέγεθος βαλιτσας


Recommended Posts

κοριτσια μου θελω τη βοήθειά σας τι μέγεθος βαλιτσα να παρω για το μαιευτήριο? με έχουν τρελάνει άλλοι μου λενε μεσαία αλλοι την μεγάλη. τελικά πιο ειναι το ιδανικό μέγεθος? ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε εχει φτασει η ωρα για αυτο αλλα εγω ξερεις τι θα εκανα θα εβαζα ολα τα πραγματα πανω στο κρεβατι οτι ειναι να παρω και θα δοκιμαζα και στην μια και στην αλλη να τα βαλω και οποια ειναι οκ και οχι στριμωγμενα και ωραια τοποθετημενα αυτη θα επερνα!!! ασε τι λενε εσενα τι σε βολευει και σαρεσει!!!!!! με το καλο με εναν πονο και γερο μωρακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@M@mmy κορίτσι μου σε δημοσιο ή ιδιωτικό θα γεννήσεις Αν γεννησεις σε ιδιωτικό, για το μωρακι δε θα χρειαστείς τίποτα άλλο παρά μόνο τα ρουχαλάκια εξόδου. Για σένα σκέψου θα χρειαστείς νυχτικά/φανελακια θηλασμου κλπ, σαγιοναρες, προσωπικα ειδη (βουρτσα για τα μαλλια, οδοντοβουρτσα κλπ) υπολόγισε δηλαδή σα να πηγαινεις ενα τριημερο ταξίδι και να την βγαζεις μονο με τις πιτζαμες σου! Για μενα μια μεσαια βαλιτσουλα ειναι υπεραρκετη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ κορίτσια μου για τις απαντήσεις σε δημόσιο νοσοκομείο θα παω. Δεν εχω βαλίτσα καθόλου πρέπει να αγοράσω μονο σακους εχω γιαυτό ρωταω. είμαι 23 εβδομάδα τωρα με το καλο τα μωρακια μας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Και στα δημόσια νοσοκομεία δεν χρειάζεσαι απολύτως τπτ για το μωράκι σου, όλα τα φροντίζουν οι μαίες

Στο Έλενα θες κουβέρτα θες σεντόνια θες φορμακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η M@mmy είπε:

κοριτσια μου θελω τη βοήθειά σας τι μέγεθος βαλιτσα να παρω για το μαιευτήριο? με έχουν τρελάνει άλλοι μου λενε μεσαία αλλοι την μεγάλη. τελικά πιο ειναι το ιδανικό μέγεθος? ???

Καταρχάς κάνουν κ οι σάκοι που έχεις..δεν είναι υποχρεωτικό να ναι βαλίτσα..Ωστόσο νομίζω μια μεσαίου μεγέθους φτάνει..έτσι κι αλλιώς θα δίνεις άπλυτα στους δικούς σου.Εγω τα ρούχα εξόδου δεν τα είχα μαζί μου τα φέρανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό λέω και γω κορίτσια οτι ειναι υπερβολές ολα αυτα που λενε το νοσοκομείο ειναι 20 λεπτά με το αυτοκίνητο απο το σπιτι μου δεν χρειάζεται να παρω πολλά τα απαραίτητα λεω αλλά αρχίζουν διάφοροι μου λενε ολα αυτα και με έχουν ανχωσει πραγματικά ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου εγω που την μεγάλη την γέννησα σε ιδιωτικό είχα πάρει μια μεσαία για εμενα και μια μικρή για την μικρή αλλα δεν μου χρειάστηκαν ούτε το μισά. Τωρα θα γεννήσω σε δημόσιο και λέω να πάρω την μεσαία που είχα και πριν και επειδή εχω ΠΗΤ 14/08 κι ολα θα ειναι καλοκαιρινά, πιστεύω θα χωρέσουν άνετα!!!! Βρε κορίτσια εγω δεν βολεύτηκα καθόλου με νυχτικιες τοτε και φορούσα φόρμα με κοντομάνικο μπλουζάκι (θηλαζα και παλι με βόλευαν) και είχα και μεγάλη αιμορραγία.... τωρα πήρα καλοκαιρινές πιτζάμες με παντελόνι παλι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω πιτζαμες ειχα.. Η νυχτικια πιστευω χρειαζεται στην καισαρικη.

Εμας στο Ελενα τα μονα που μας εδωσαν ηταν σεντονια κ παμπερς.

Εγω πηρα μεγαλη γιατι εκτος του οτι ειμαι ψωναρα κ ηθελα κ τα καλλυντικα μου, το πιστολακι μου (ναι καλα διαβασατε) εβαλα κ 2-3 πραγματα για τον αντρα μου που κοιμωταν μαζι μου.. Αφιστε που μου φεραν κ δωρα στο νοσοκομειο κ με βολεψε να τα βαλω μεσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary πήρες καλλυντικά και πιστολάκι γιατί όταν θα έβγαινες θα σε περίμεναν και τα media, μην σε δουν ατημέλητη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

@Rosemary πήρες καλλυντικά και πιστολάκι γιατί όταν θα έβγαινες θα σε περίμεναν και τα media, μην σε δουν ατημέλητη!

Ρει!! Μηπως ξερεις ποια ειμαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Κι εγω πιτζαμες ειχα.. Η νυχτικια πιστευω χρειαζεται στην καισαρικη.

Εμας στο Ελενα τα μονα που μας εδωσαν ηταν σεντονια κ παμπερς.

Εγω πηρα μεγαλη γιατι εκτος του οτι ειμαι ψωναρα κ ηθελα κ τα καλλυντικα μου, το πιστολακι μου (ναι καλα διαβασατε) εβαλα κ 2-3 πραγματα για τον αντρα μου που κοιμωταν μαζι μου.. Αφιστε που μου φεραν κ δωρα στο νοσοκομειο κ με βολεψε να τα βαλω μεσα...

Tι προβλημα εχω κ γραφω 200 φορες τη λεξη "εγω"??? Γιατι δεν ξαναδιαβαζω αυτα που γραφω?? Συγχαινομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Η φίλη μου η @Rosemary!!! Αυτή είσαι!!!

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Η φίλη μου η @Rosemary!!! Αυτή είσαι!!!

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Η φίλη μου η @Rosemary!!! Αυτή είσαι!!!

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Η φίλη μου η @Rosemary!!! Αυτή είσαι!!!

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Η φίλη μου η @Rosemary!!! Αυτή είσαι!!!

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Η φίλη μου η @Rosemary!!! Αυτή είσαι!!!

??❤❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/5/2018 at 3:22 ΜΜ, ο/η M@mmy είπε:

ευχαριστώ κορίτσια μου για τις απαντήσεις σε δημόσιο νοσοκομείο θα παω. Δεν εχω βαλίτσα καθόλου πρέπει να αγοράσω μονο σακους εχω γιαυτό ρωταω. είμαι 23 εβδομάδα τωρα με το καλο τα μωρακια μας????

Με το καλό το μωράκι σου και με έναν πόνο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ πολυ κορίτσια εύχομαι σε ολες μας με ενα πονο και χωρίς ταλαιπωρία μολις γεννησω με το καλο θα σας γράψω την εμπειρία μου. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...