Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Τζενη Αλινα είπε:

Θεσσαλονικη εγω...οποιο θα εφημερευει οταν αποφασισει να σκασει μυτη η κυρια μας!  Εσυ???

Αθήνα είμαστε εμείς, στο Ιασώ ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η PanB είπε:

Αθήνα είμαστε εμείς, στο Ιασώ ? 

Τ εχω συμβουλευτει μεσω ιντερνετ πολλες φορες το Ιασω!! Με το καλο κοριτσι μου και με ενα πονο ?Ελπιζω να ειναι ησυχη η μπεμπα μ κ να βρισκω χρονο να μιλαμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Τζενη Αλινα είπε:

Τ εχω συμβουλευτει μεσω ιντερνετ πολλες φορες το Ιασω!! Με το καλο κοριτσι μου και με ενα πονο ?Ελπιζω να ειναι ησυχη η μπεμπα μ κ να βρισκω χρονο να μιλαμε!!!!

Με το καλό και σε σένα ?? μακάρι! Έχω γιατρό σήμερα, θα σας πω πόσο έφτασε το ? μου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Με το καλό και σε σένα ?? μακάρι! Έχω γιατρό σήμερα, θα σας πω πόσο έφτασε το ? μου ??

Καλημερααααα ? ναι ναι να μας πεις ποσο μεγαλωσε η κοριτσαρα σου! !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Τζενη Αλινα είπε:

Καλημερααααα ? ναι ναι να μας πεις ποσο μεγαλωσε η κοριτσαρα σου! !!!

Ευτυχώς δεν μεγάλωσε πολύ ? έχει φτάσει 3550! Θα κάνω αύριο την καλλιέργεια για το στρεπτοκοκκο και μιας και θα πάω στο μαιευτήριο θα κάνω και nst να δούμε αν έχω καθόλου συσπάσεις ? όλα καλά όμως ήταν! Δεν έχει κατέβει το μωρό απ την προηγούμενη φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η PanB είπε:

Ευτυχώς δεν μεγάλωσε πολύ ? έχει φτάσει 3550! Θα κάνω αύριο την καλλιέργεια για το στρεπτοκοκκο και μιας και θα πάω στο μαιευτήριο θα κάνω και nst να δούμε αν έχω καθόλου συσπάσεις ? όλα καλά όμως ήταν! Δεν έχει κατέβει το μωρό απ την προηγούμενη φορά 

Καλημερα! !! Μπραβο το κοριτσι μας ..περιμενω νεα και απο σημερα! Και εμεις τεταρτη εχουμε τα ψωνια τα τελευταια μιας και ηρθαν τ πραγματα μας στο μαγαζι που τ ειχαμε παραγγειλει. Ολα ετοιμα ειναι μονο  η μπεμπα λειπει χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Pilates Iwanna είπε:

@PanB πραγματικά έτοιμο. Παιδάκι έχεις εσύ χαχαχ... Γλυκούλι μου.. Εμείς εδώ στην αναμονή.. 38 και 5 σήμερα.. 

 

Κοριτσι μου πως εισαι εσυ??? Κανενα νεο? Κανενα σημαδι? ? Μας βλεπω η ακριβως στην ημερομηνια μας να γενναμε η να φευγουμε για παραταση χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Τζενη Αλινα χαχαχα νιώθω κατι πιέσεις κάτω από χθες σαν να έχει κατέβει πιο κάτω ένιωσα.. Αλλά αυτό τίποτα άλλο.. Εσύ?? Για να δούμε πότε θα αποφασίσουν να βγουν? Αύριο 39 εβδομάδες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Pilates Iwanna είπε:

@Τζενη Αλινα περπατάς εσύ καθόλου? Που λένε ότι βοηθάει.. 

Χαχαχα και εγω τ νιωθω και πονους σε μεση και κοιλια νιωθω αλλα η μικρη αφαντη !!!

Και περπαταω και ειδικα ανηφορες εχω και πολλες εδω και σεξ καναμε μεχρι πριν λιγες μερες αλλα δν ειδα να αλλαζει κατι!παραβολευτηκαν μ φαινεται και οι δυο στις κοιλιες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Pilates Iwanna είπε:

Εγώ στον 9 να σου πω την αλήθεια σεξ δεν εχω κάνει.. Δεν νιώθω άνετα.. Λες να βοηθήσει? Χαχαχ @Τζενη Αλινα

Βοηθάει! Σήμερα σε ένα σεμινάριο που είχα πάει μας είπαν και η εκσπερμάτιση μέσα βοηθάει κάτι ενεργοποιεί που δεν θυμάμαι ? (πετάγομαι κι εγώ)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η PanB είπε:

Βοηθάει! Σήμερα σε ένα σεμινάριο που είχα πάει μας είπαν και η εκσπερμάτιση μέσα βοηθάει κάτι ενεργοποιεί που δεν θυμάμαι ? (πετάγομαι κι εγώ)

 

Χαχαχαχαχα κλαιω! Ναι ετσι λενε βοηθαει! Εμενα μ τ ειχε αναφερει ο γιατρος μου στο 4 μηνα οταν του ειπα οτι καθε φορα που εκσπερματωνει μεσα ο αντρας μ ποναω και μ ειπε οτι εχει μια ουσια τ σπερμα που μαλακωνει τον τραχηλο και κανει τ μητρα να κανει συσπασεις και γ αυτο να το αποφευγουμε..οπως επισης αν ερεθιστουν οι ρωγες γινονται συσπασεις στη μητρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Pilates Iwanna είπε:

Εγώ στον 9 να σου πω την αλήθεια σεξ δεν εχω κάνει.. Δεν νιώθω άνετα.. Λες να βοηθήσει? Χαχαχ @Τζενη Αλινα

Εγω ανετα νιωθω αν βγαλεις το γεγονος οτι κινουμαι σαν χελωνα χαχαχαχα απλα πλεον φοβαται ο αντρας μου για την μπεμπα του! ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/1/2019 at 4:30 ΜΜ, ο/η Pilates Iwanna είπε:

Εγώ στον 9 να σου πω την αλήθεια σεξ δεν εχω κάνει.. Δεν νιώθω άνετα.. Λες να βοηθήσει? Χαχαχ @Τζενη Αλινα

Κοριτσι μ τι κανεις???? Ειχαμε καμια εξελιξη με το μπεμπη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσι μου?..και εγω στα ιδια ακομα!ειχα κατι πονους χτες και προχτες λεω ωραια εδω ειμαστε αλλα τελικα δεν..?

@PanB τι κανεις κοριτσι μου?η μπεμπα σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Τζενη Αλινα είπε:

Καλημερα κοριτσι μου?..και εγω στα ιδια ακομα!ειχα κατι πονους χτες και προχτες λεω ωραια εδω ειμαστε αλλα τελικα δεν..?

@PanB τι κανεις κοριτσι μου?η μπεμπα σου??

Καλημέρααα ? καλά είμαστε! Λίγο αυπνη γτ χθες είχα τρομερές καουρες ? κάναμε καρδιοτοκογραφημα αλλά τα αποτελέσματα θα τα πάρει η γιατρός μου και θα μου πει Δευτέρα που θα πάω να με δει.. Όπως και την καλλιέργεια για το στρεπτοκοκκο.. κάνατε εσείς;

Επίσης, νιώθω μια πίεση χαμηλά τώρα τελευταία.. μάλλον προσπαθεί να εμπεδωθεί! Ελπίζω να χωρέσει ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια μου! Αποφάσισα να δωρίσω βλαστοκύτταρα, έχει καμία πληροφορίες για τη διαδικασία ; Το έκανε κάποια; :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η PanB είπε:

Καλημέρααα ? καλά είμαστε! Λίγο αυπνη γτ χθες είχα τρομερές καουρες ? κάναμε καρδιοτοκογραφημα αλλά τα αποτελέσματα θα τα πάρει η γιατρός μου και θα μου πει Δευτέρα που θα πάω να με δει.. Όπως και την καλλιέργεια για το στρεπτοκοκκο.. κάνατε εσείς;

Επίσης, νιώθω μια πίεση χαμηλά τώρα τελευταία.. μάλλον προσπαθεί να εμπεδωθεί! Ελπίζω να χωρέσει ??

Αχ αυτα τ πονακια και οι πιέσεις χαμηλα ειναι που με κανουν να χαιρομαι όποτε τα νιωθω αλλα...οσο γ τις καουρες δεν το συζηταω σε καταλαβαίνω απολυτα μιας κ εχω θεμα με το στομαχι πριν απο την εγκυμοσύνη και πέρασα και περνάω καποια δυυσκολααα βραδια πολλες φορές!υπομονη,πιες γαλα και φαε καμια μπανανα βοηθαει.αλλιως μαγειρικη σοδα με λεμονι η το σουεπς που ειναι με τζιντζερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η PanB είπε:

καλησπέρα κορίτσια μου! Αποφάσισα να δωρίσω βλαστοκύτταρα, έχει καμία πληροφορίες για τη διαδικασία ; Το έκανε κάποια; :) 

Εχω κανει εγω δωρεα και στις δυο γεννες μου.Η μονη δημοσια τραπεζα για δωρεα ειναι στο παπανικολαου.Πηγαινεις παιρνεις το κιτ και το εχεις μαζι σου στη γεννα.Ο γιατρος θα συλλεξει το αιμα μετα την γεννα και μεσα σε 24 ωρες πρεπςι καποιος να το παραδωσει στο νοσοκομειο.Αν θελεις ψαξτο στο ιντερνετ για περισσοτερες πληροφοριες!

Με το καλο το μωρακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η gwgaki είπε:

Εχω κανει εγω δωρεα και στις δυο γεννες μου.Η μονη δημοσια τραπεζα για δωρεα ειναι στο παπανικολαου.Πηγαινεις παιρνεις το κιτ και το εχεις μαζι σου στη γεννα.Ο γιατρος θα συλλεξει το αιμα μετα την γεννα και μεσα σε 24 ωρες πρεπςι καποιος να το παραδωσει στο νοσοκομειο.Αν θελεις ψαξτο στο ιντερνετ για περισσοτερες πληροφοριες!

Με το καλο το μωρακι σου

Ευχαριστώ πολύ Γωγώ μου ! Βρήκα και στην Ακαδημία Αθηνών δωρεάν τράπεζα ομφαλοπλακουντιαιου αίματος εντωμεταξύ! Και λέω να το κάνω εκεί δωρεά. Πάλι σου στέλνουν το κιτ και τους το πας μετά, η διαδικασία είναι η ίδια. Έκανα αίτηση online, ελπίζω να προλάβουν να μου το στείλουν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PanB είπε:

Ευχαριστώ πολύ Γωγώ μου ! Βρήκα και στην Ακαδημία Αθηνών δωρεάν τράπεζα ομφαλοπλακουντιαιου αίματος εντωμεταξύ! Και λέω να το κάνω εκεί δωρεά. Πάλι σου στέλνουν το κιτ και τους το πας μετά, η διαδικασία είναι η ίδια. Έκανα αίτηση online, ελπίζω να προλάβουν να μου το στείλουν ?

Τελεια τοτε!Ειναι πολυ ομορφο να μπορει ενα τοσο δα μικρο ανθρωπακι να βοηθησει καποιον αλλον!Μπραβο σου που το σκεφτηκες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ? 

@Τζενη Αλινα @Pilates Iwanna πως είστε; έχουμε κανένα νέο;

Εγώ είχα κάτι πονακια το σκ και σήμερα το πρωί είδα λίγο ροζ στο σκούπισμα.. ανεπαίσθητο όμως ? λετε να έρχεται η ώρα; 

Έχω γιατρό το μεσημέρι, να δούμε τι θα πει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...