Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ευγονια


Recommended Posts

Κορίτσι μου μ'αυτό συνεργάζεται η γιατρός μου, που της εχω απολυτη εμπιστοσυνη και μου χει πει τα καλυτερα. (δεν προκειται για απατεωνες, αυτο ειναι σιγουρο). Δύσκολο να σου απαντησει ομως κανεις στην ερωτηση σου, γιατι εξαρταται απο πολλους παραγοντες, δεν ειναι μονο ευθυνη του κεντρου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο Ευγονία νομίζω είναι ο Λαινάς.. για μια κοπέλα έμαθα πρόσφατα ότι πέτυχε εκεί με τον Λαινά με την 3η της εμβρυομεταφορά ηλικίας 40 ετών. Βεβαια συμφωνω με @Vivi.Nik. η επιτυχία κρύβεται πίσω από πολλούς παράγοντες.

Καλή επιτυχία εύχομαι στον αγώνα σου! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock οντως ο Λαινάς είναι! Πιστευει πολυ στην ηλικια της γυναικας απ' οσο ξερω, δε θα σου πουλησει φυκια για μεταξωτες κορδελες, ο,τι πιστευει θα στο πει. Ειναι ευθυς ανθρωπος και δεν κοιταζει πως να στα αρπαξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως υπάρχει τεράστια απάτη στο θεμα "Υποβοηθούμενη αναπαραγωγή" αλλά ευτυχως υπάρχουν και καποιοι γιατροί Ανθρωποι στο χώρο.. Καλό είναι να ακούγονται αυτα για να μην θεωρούν οι κοπελες πως υπάρχουν μόνο οι γνωστοί σε όλες μας μεγαλογιατροί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock συμφωνω απολυτα μαζι σου! υπαρχει απιστευτη εκμεταλλευση... και τα καλα πρεπει να λεγονται! εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενη, αν και δεν εχω μεγαλη εμπειρια να μεταφερω, μιας και περιμενοντας να ξεκινησω τη διεγερση, εμεινα εγκυος με φυσιολογικη συλληψη! Ευχομαι συντομα ευχαριστα νεα σ'ολα τα κοριτσια που προσπαθουν με καθε τροπο και τοσο μεγαλη δυναμη ψυχης! Σας νιωθω και σας θαυμαζω απο μακρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vivi.Nik. δεν ήξερα οτι έχεις τετοια ιστορία! Πω πω υπέροχο να περιμενεις τη διέγερση και να ερχεται το θαυματακι! :)

Να χαίρεσαι το ζουζουνακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock γλυκο μου κοριτσι σ ευχαριστω πολύ! τοτε ακουγα οτι το αγχος φταιει κλπ και εκνευριζομουν αφανταστα! Θεωρουσα οτι αν δεν υπαρχει αντικειμενικο προβλημα, δε μπορει απο μονο του το αγχος να ευθυνεται για την υπογονιμοτητα! Και οντως δεν ηταν το μονο προβλημα... Αλλα πραγματικα μας προεκυψε το μοναδικο μηνα που δεν το περιμεναμε, αφου ειχαμε βαλει μπρος την αλλη διαδικασια! Σου ευχομαι να ζησεις μια εξισου ομορφη ιστορια με τον ενα ή τον αλλο τροπο. Εχεις να δωσεις πολλη αγαπη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vivi.Nik. σοβαρά τωρα; και γω δεν τ ήξερα!!! Τα ίδια και γω. 8/12 Επιτροπή εξωσωματικής κ αναμονή περιόδου για εξωσωματική κ 13/12 θετική χοριακη. Εκεί π δ τ περιμέναμε! 

Συγνωμη για τ άκυρο σχόλιο μου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni πολλες οι ομοιοτητες μας τελευταια!:) Ναι, δεν το ειχα αναφερει ως τωρα... Εγω να φανταστεις περασα την επιτροπη, (αρνητικη χοριακη 06-09) πηρα και τα φαρμακα και περιμενα! 26-09 θετικο τεστ κ χοριακη 2000+

Τα καλύτερα τελικα ερχονται εκει που δεν τα περιμενεις❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ποσο ωραιες οι ιστοριες σας! Να ξερετε μας δινετε αισιοδοξια καθε φορα κ ελπιδες!!!!

Εγω βεβαια με ηπιες περικωδωνικες συμφυσεις στις σαλπιγγες δεν ελπιζω πια. Και ενδονητριωση στην μια ωοθηκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Αχ ποσο ωραιες οι ιστοριες σας! Να ξερετε μας δινετε αισιοδοξια καθε φορα κ ελπιδες!!!!

Εγω βεβαια με ηπιες περικωδωνικες συμφυσεις στις σαλπιγγες δεν ελπιζω πια. Και ενδονητριωση στην μια ωοθηκη.

@nikona μου γλυκια ο τροπος που θα προκυψει η εγκυμοσυνη δεν  νομιζω πρεπει να μας απασχολει τις γυναικες. να μην σε στεναχωρει αυτο.προφανως κ η φυσικη συλληψη ειναι πιο ανωδυνη σωματικα κ οικονομικα αλλα αυτο ειναι το ενα σκελος της εξισωσης. το θεμα ειναι να ολοκληρωνονται οι εγκυμοσυνες κ να μενουμε με το μωρακι μας αγκαλια. 

μια μεγαλη αγκαλια εκει στη βορεια ελλαδα που εισαι κ που πολυ αγαπω κ ευχες η επομενη φορα να ειναι τυχερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δίκιο @Dim83!!! Σημασια εχει να τα καταφερουμε κ να κρατησουμε στην αγκαλια μας το μωρακι μας!!!

Ευχαριστω για τις ευχες σου κ ανταποδιδω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona @Dim83 και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια που παλευουν να γινουν μανουλες, ευχομαι η ζωη σας να γεμισει συντομα με χρωματα, χαρες και  χαμόγελα! Η ψυχη σας να γαληνεψει και η καρδια σας να ερωτευτευτει ενα ή και περισσότερα τοσοδουλικα μικρα πλασματακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...