Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

κοριτσακια που περιμενετε αυριο να κανετε χοριακη ευχομαι ενα θετικο αποτελεσμα! Μονο καλα νεα αυριο για ολες! Αναμενουμε με αγωνια μαζι σας @love30 @Souko @sansa 

Ευχαριστουμε πολυ εφτασε η μεγαλη μερα με λιγο ανχος Παραπανω αλλα θα τα καταφερουμε θα περασει το βραδυ χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ευχαριστουμε πολυ εφτασε η μεγαλη μερα με λιγο ανχος Παραπανω αλλα θα τα καταφερουμε θα περασει το βραδυ χαχα

Καλή επυτυχια κορίτσια με τεράστιες χοριακες σας εύχομαι ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Ευχαριστουμε πολυ εφτασε η μεγαλη μερα με λιγο ανχος Παραπανω αλλα θα τα καταφερουμε θα περασει το βραδυ χαχα

καλη επιτυχια κοριτσι μουυυυ!! Η σκεψη μου μαζι σου! Ευχομαι να δεις πολυ πολυ θετικη χοριακη

Σε ολα τα κοριτσια που αυριο περιμενετε σας το ευχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

καλη επιτυχια κοριτσι μουυυυ!! Η σκεψη μου μαζι σου! Ευχομαι να δεις πολυ πολυ θετικη χοριακη

Σε ολα τα κοριτσια που αυριο περιμενετε σας το ευχομαι.

Να εισαι καλα μακαρι κοριτσι μου!!! Εσυ πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Να εισαι καλα μακαρι κοριτσι μου!!! Εσυ πως εισαι?

καλα ειμαι, μια χαρα, εχω ηρεμησει αρκετα, επανερχομαι σιγα σιγα μετα την αποξεση, πλεον τελειωσε και η δευτερη περιοδος μου, και βλεπουμε. Μετα την τριτη περιοδο (δηλαδη σε κανα μηνα) θα δω αν υποχωρησαν και οι κυστουλες που ειχα βγαλει με ολη αυτη την ορμονικη εκρηξη της συντομης κυησης μου, ωστε αν δεν υποχώρησαν να δούμε αν θα προχωρήσουμε σε κάτι αλλο πιο αμεσο για να γλυτωσω απο δαυτες. Αυτά δεν εχω κανενα νεο φοβερο, εκανα καποιες εξετασεις βγηκαν ολες αρκετα καλες (παντα υπαρχει μια τιμη λιγο πιο περιεργη αλλα η συνολικη εκτιμηση ειναι πως ειναι παρα πολυ καλες), ε και βλεπουμε, σιγα σιγα ξεκιναμε για προσπαθειες και ευχομαστε να πανε καλα τα πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

καλα ειμαι, μια χαρα, εχω ηρεμησει αρκετα, επανερχομαι σιγα σιγα μετα την αποξεση, πλεον τελειωσε και η δευτερη περιοδος μου, και βλεπουμε. Μετα την τριτη περιοδο (δηλαδη σε κανα μηνα) θα δω αν υποχωρησαν και οι κυστουλες που ειχα βγαλει με ολη αυτη την ορμονικη εκρηξη της συντομης κυησης μου, ωστε αν δεν υποχώρησαν να δούμε αν θα προχωρήσουμε σε κάτι αλλο πιο αμεσο για να γλυτωσω απο δαυτες. Αυτά δεν εχω κανενα νεο φοβερο, εκανα καποιες εξετασεις βγηκαν ολες αρκετα καλες (παντα υπαρχει μια τιμη λιγο πιο περιεργη αλλα η συνολικη εκτιμηση ειναι πως ειναι παρα πολυ καλες), ε και βλεπουμε, σιγα σιγα ξεκιναμε για προσπαθειες και ευχομαστε να πανε καλα τα πραγματα

Για τις εξετασεις το διαβασα εχθες ολα καλα και για το γατακι το ειδα κριμα! Ετσι μια χαρα να προχωρας καλα απο εδω και περα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Για τις εξετασεις το διαβασα εχθες ολα καλα και για το γατακι το ειδα κριμα! Ετσι μια χαρα να προχωρας καλα απο εδω και περα!!!!

ολες μας! Να προχωραμε καλα στο συνολο. Να χουμε ενα καλο αποτελεσμα και γενικα ομορφα νεα και τα ασχημα που θα συμβαινουν να ειναι τελειως επιδερμικα.! Για ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια καλημερα!! Πηγατε για την χοριακη;;;

Κ παλι καλη επιτυχια σε ολες!!

Καλημερα εγω πηγα αλλα δεν ηθελα να παω ??φοβαμεεεεεεεεε χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλημερα εγω πηγα αλλα δεν ηθελα να παω ??φοβαμεεεεεεεεε χαχαχχα

ο,τι ειναι να γίνει έχει γίνει! Ευχομαι μεσα απτην καρδιά μου να χεις καλά αποτελέσματα. Το αξίζετε! ειναι απολύτως λογικός ο φόβος. Απολύτως. Τιποτα να μην εχεις περάσει φοβάσαι, πολλώ δε μάλλον, να έχεις και παλαιότερη εμπειρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

ο,τι ειναι να γίνει έχει γίνει! Ευχομαι μεσα απτην καρδιά μου να χεις καλά αποτελέσματα. Το αξίζετε! ειναι απολύτος λογικός ο φόβος. Απολύτως. Τιποτα να μην εχεις περάσει φοβάσαι, πολλώ δε μάλλον, να έχεις και παλαιότερη εμπειρία.

Ετσι ακριβως οτι εγινε εγινε!!!!θα δουμε σε λιγο θα βγουνε λογικα τι στο καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να σας ρωτησω...οτΑΝ ειναι για εμβρυμεταφορα κανετε καποιες εξετασεις??οπου πρεπει να εχουν ιδανικη τιμη για να τα εμφυτευσουν?  πχ θυροειδης,προλακτινη κτλ  ή δεν χρειαζεται???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μενα και καλή μας εβδομάδα!

Καλή επιτυχία στις σημερινές χοριακές κορίτσια! Ευχομαι όλες θετικές!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλημέρα κι από μενα και καλή μας εβδομάδα!

Καλή επιτυχία στις σημερινές χοριακές κορίτσια! Ευχομαι όλες θετικές!!!!!! :)

Ευχαριστουμε ευχαριστουμε!!! Καλη εβδομαδα και σε εσενα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ετσι ακριβως οτι εγινε εγινε!!!!θα δουμε σε λιγο θα βγουνε λογικα τι στο καλο!

ποσο καλη ψυχολογια να εχεις οταν περιμενεις με τοση αγωνια!!! Μακαρι να χεις το καλυτερο αποτελεσμα κ ας περασεις κ αλλες 100 αγωνιες!!!! με το καλο να ακουσεις το ευχαριστο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

ποσο καλη ψυχολογια να εχεις οταν περιμενεις με τοση αγωνια!!! Μακαρι να χεις το καλυτερο αποτελεσμα κ ας περασεις κ αλλες 100 αγωνιες!!!! με το καλο να ακουσεις το ευχαριστο

Ετσι ακριβως ας ειναι ευχαριστα και χαλαλι η αναμονη και το αγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunshine 88 είπε:

Περιμένουμε νέα με άγονια εμείς εδώ κορίτσια που είστε ελπίζω να γιορτάσετε αγκαλίτσα με τους μελλοντικούς μπαμπάδες ??

Μακαρι να ειναι ετσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου συγκρατημένα αισιόδοξοι. 11η ημέρα με 2 κατεψυγμένα έμβρυα 3 ημερών και η τιμή 171. Μακάρι να πάνε όλα καλά . Καλή επιτυχία σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Souko μπράβο κοπέλα μου!!! Αυτό είναι μια πολύ καλή αρχή!! Εύχομαι στην επόμενη εξέταση να υπερδιπλαστει η χοριακή σου!!! 

Αναμενουμε με αγωνία και τα αποτελέσματα απο τα υπόλοιπα κορίτσια!! Που χαθήκατε όλες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...