Μετάβαση σε περιεχόμενο

ρουχαλάκια


Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε θα ήθελα να σας ρωτήσω αν ξερετε κανένα oniline κατάστημα με βρεφικα ρουχαλάκια να ειναι καλα και οικονομικά αν εχετε παρει.. ειμαι στις 21 εβδομαδα ε καθ άρχισα σιγα σιγα την έρευνα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν εχω αποφασισει ακομα καθως ειμαι στην 19η βδομαδα αλλα θα σου προτεινα πριν παρεις οτιδηποτε να σκεφτεις οτι με το που γεννησεις θα σου παρουν ΠΑΡΑ πολλα ρουχαλακια δωρο και μπορει να χρειαστεις πολυ λιγοτερα εως και καθολου στην αρχη (αναλογα τον κυκλο σου) Αυτα που ισως μπορεις να κοιταξεις ειναι κρεβατακια στρωματακια σεντονακια κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό το μωράκι σου κορίτσι εγώ θα σου έλεγα να πας στα orchestra και να βγάλεις κάρτα μέλους θα σου βγουν πολύ φθηνά και ωριαία ρουχαλάκια από της φίλες μου ξέρω ότι τα πρώτα ρούχα θα τα πάρεις γιατί συνήθως για δώρα φέρουν 3 με 6 μηνών πάρε ζιπουνακια κορμακια εσώρουχα γενικά.Περιμενε και της εκπτώσεις τον Ιούλιο να βρεις ακόμη πιο καλύτερες ευκαιρίες και επισεις το outlet Mothercare στο Ταυρο και εκει εχω παρει αρκετα δώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η M@mmy είπε:

καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε θα ήθελα να σας ρωτήσω αν ξερετε κανένα oniline κατάστημα με βρεφικα ρουχαλάκια να ειναι καλα και οικονομικά αν εχετε παρει.. ειμαι στις 21 εβδομαδα ε καθ άρχισα σιγα σιγα την έρευνα.. 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑΚΙ!!!!!!ΤΟΥ ΨΩΝΙΖΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΠΟ ΤΑ H & M ΒΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Marina84 είπε:

Καλησπέρα, με το καλό! Εγώ παρήγγειλα από nextdirect και έμεινα πολύ ευχαριστημένη και από ποιότητα και από τιμή ☺️

Αν μένεις Αθήνα έχεις next στο Πειραιά και στο river West  πήγα πήρα εγώ κάποια πράγματα για δώρο και είχαν και 10ημερο εκπτώσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα next εχουν πολυ ωραια ρουχα! Για μενα τα καλυτερα ρουχα σε συνδιασμο παντα με την τιμη φυσικα εχουν τα mothercare. To side δεν ειναι τοσο καλο αλλα μπορεις να κανεις τηλεφωνικες παραγγελειες. Οσο για τα orchestra, θα δυσκολευτεις λιγο να βρεις ενα απλο ζιπουνακι που να ειναι 100% βαμβακι (τουλαχιστον στα πρωτα ρουχαλακια να το προσεξεις αυτο). Καλες αγορες κ......με μετρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...