Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυκοσύνη και νυχτερινή έξοδος


Recommended Posts

Κοιλίτσες μου κ μανούλες μου καλησπέρα τι κάνετε; Πως σας πετυχαίνω κ σε τι κατάσταση; Εγώ 18 του μήνα πάω για την καμπύλη σακχάρου κ δεν ξερω τιιιι να σκεφτώ με την διαδικασία, αλλου διαβάζω οκ δεν ηταν κ τίποτα κ αλλού διαβάζω μεχρι κ λιποθυμίες κ εμετούς.

Ήθελα να σας ρωτησω κάτι που με απασχολεί, το σαββάτο ειμαστε καλεσμένοι με τον αντρα μου σε μια εκδήλωση απο την δουλεια του σε ενα μπαράκι/κλαμπάκι..σιγουρα οχι χαλαρό αλλά οχι κ αυτα τα μεγάλα τα καλοκαιρινά που εχουν 3000 ατομα!

εγω 6 μηνες δεν εχω βγει εξω βραδυ για «ξενύχτι» ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ κυρίως γιατί δεν το επιθυμουσα,δεν με τράβαγε,με πιάνει κ υπνηλία απο τις 10 κ ποιος να τρέχει τωρα κτλ...τα ξέρετε! Σε αυτη την εκδήλωση ομως και ΠΡΕΠΕΙ να πάμε αλλά κ ΘΕΛΩ να παω μου εχει δημιουργηθεί ετσι μια επιθυμία να βγω να ακούσω λιγο μουσική να πιω ενα ποτο να κανω κ ενα τσιγάρο βρε αδερφέ που λεει ο λόγος.. 

Να παω ή να κάτσω στα αυγα μου; Βγαίνετε εσεις σε τέτοια μαγαζιά ή βγήκατε κατα την διάρκεια της εγκυμοσύνης σας; Για δώστε μου συμβουλες

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NicolVall κοριτση μου τι κανεις??? μεγαλωνει η κοιλιτσα??? καταρχας να πανε ολα καλα με την εξεταση σου και δε νομιζω βρε κοριτση μου να σου συμβει τπτ απο αυτα που διαβαζεις ολα θα πανε καλα!!!! οσο για την εξοδα εγκυος δε ειμαι γενικα οποτε μπορουμε παμε ωραιο ειναι να πας ετσι να βγεις και εσυ λιγο !!!! εγω λεω να φτιαξεις μαλι να βαφτεις να βαλεις κατι ομορφο και να πας ενταξει δεν ειναι αναγκη να κατσεις μεχρι τις εξι και μπορεις λεω δε ξερω να πιεις μια μπυριτσα χωρις αλκοολ που εχουν βγει τωρα !!!! και να ακουσεις μουσικουλα !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

@NicolVall κοριτση μου τι κανεις??? μεγαλωνει η κοιλιτσα??? καταρχας να πανε ολα καλα με την εξεταση σου και δε νομιζω βρε κοριτση μου να σου συμβει τπτ απο αυτα που διαβαζεις ολα θα πανε καλα!!!! οσο για την εξοδα εγκυος δε ειμαι γενικα οποτε μπορουμε παμε ωραιο ειναι να πας ετσι να βγεις και εσυ λιγο !!!! εγω λεω να φτιαξεις μαλι να βαφτεις να βαλεις κατι ομορφο και να πας ενταξει δεν ειναι αναγκη να κατσεις μεχρι τις εξι και μπορεις λεω δε ξερω να πιεις μια μπυριτσα χωρις αλκοολ που εχουν βγει τωρα !!!! και να ακουσεις μουσικουλα !!!!!!

επισης δε μπορει να μην εχει ενα σκαμπο εναν καναπε κατι αν νιωσεις κουραση να κατσεις εμενα οι δυο φιλες μου που ηταν εγκυες βγαιναμε θυμαμαι μια χαρα απλα βρησκαμε καπου που να εχει να κατσουμε και ολα οκ πινανε και την σοδα τους η το χυμο του η μια μπυριτσα ξερεις χωρις αλκοολ και ηταν μια χαρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! Με το καλο το μωρακι σου! 

Λοιπόν οσον αφορά τη καμπυλη....Εγω την εκανα πριν ενα, εναμιση μηνα...κοιτα, εκτός του ότι πινεις αυτη την αηδια κατα τα αλλα μια χαρα ειναι.. εγω προσωπικά υπέφερα απλα γιατι βαριόμουν παρα πολυ να περιμένω 3 ωρες..αλλα ουτε ζαλαδες ουτε εμετους...το ίδιο κ μια φιλη μου, ακουγε τα χειρότερα κ τελικά ολα καλα ηταν!

Σχετικα με την έξοδο... Εγώ λεω να πατε κ αν δε νιωσεις καλα να φυγετε... δε χρειάζεται να κλεινομαστε μεσα κ ειδικα αν νιωσουμε την αναγκη να βγουμε.... πηγαινε κ όπως σας βγει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 τι κανεις κοπέλα μου;;μεγαλώνει η κοιλιτσα κ περιμενω καρτερικα!! Εσυ πως εισαι;;;

@anni7 @Petalouditsa28 Ναι ενταξει, θα παω να δω να την κανουμε κ αυτη να ξεμπερδεύουμε δεν πειραζει για καλο ειναι! Οσο για την έξοδο το λιγότερο που σκεφτομαι ειναι που θα κάτσω κ αν θα πιω ενα ποτο..με απασχολεί απο την αποψη της πολυ δυνατής μουσικής και του καπνού.. εννοειται πως δεν εχω σκοπο να κλείσω 8ωρο εκει αλλα έστω κ αυτο το 2ωρο το σκεφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@anni7 τι κανεις κοπέλα μου;;μεγαλώνει η κοιλιτσα κ περιμενω καρτερικα!! Εσυ πως εισαι;;;

@anni7 @Petalouditsa28 Ναι ενταξει, θα παω να δω να την κανουμε κ αυτη να ξεμπερδεύουμε δεν πειραζει για καλο ειναι! Οσο για την έξοδο το λιγότερο που σκεφτομαι ειναι που θα κάτσω κ αν θα πιω ενα ποτο..με απασχολεί απο την αποψη της πολυ δυνατής μουσικής και του καπνού.. εννοειται πως δεν εχω σκοπο να κλείσω 8ωρο εκει αλλα έστω κ αυτο το 2ωρο το σκεφτομαι...

κοιτα θεωρω και ενα δυορακι που θα πας δε πιστευω να πειραζει αμα μου ελεγες οτι θα πηγαινεις καθε βραδυ οκ θα σου ελεγα ναι δε κανει αλλα τωρα μετα απο τοσους μηνες να πας για δυο ωρες δε πιστευω οτι ειναι θεμα!!!! 

καλα ειμαι κοριτση  μου εδω δουλεια παρα πολυ εμεις το ψηλο αναβαλαμε λιγο τις προπσαθειες γιατι περναμε λιγο ζορι τωρα με τα ωραρια και τις υποχρεωσεις αλλα οκ θα επιστρεψουμε εκει στο καλοκαιρακι κοντα!!!! μπραβο μπραβο φτου φτου ετσι να πηγαινουν τελεια και για σενα και για το μωρακι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...