Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαιος..ο πιο ευωδιαστος μηνας!!ποσες ξεκιναμε την τελευταια μας προσπαθεια πριν το καλοκαιρι??


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Καλημέρα κορίτσια!  Θα σας πω μόνο πως έχω δύο πανέμορφα εμβρυάκια.  Λέω στον εαυτό μου πως είμαι ήδη έγκυος. Είμαι χαλαρή.  Ξάπλα μόνο αλλά επειδή δεν την παλεύω περπατώ λίγο στο σπίτι μέχρι την βεράντα. 12 Ιουνίου έχουμε χοριακή.  Μέχρι τότε πίνω φιλισιν,  πρεζολον,  6 στο σύνολο την μέρα ουτροτζεστάν Π-Μ-Β, κολπική προγεστερονη βασκλορ και ιβορ αντιπηκτικες ενεσάκια.  Όλα αυτά θα είναι η καθημερινότητα μας μέχρι το πρώτο τρίμηνο. Το αντράκι μου μας προσέχει πολύ .

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που ναι σε φάση ωοληψίας,  μεταφοράς και χοριακή. 

@ourania εσύ να είσαι αισιόδοξη μόνο και όλα καλά θα πάνε. 

Φιλιά πολλά κορίτσια μου και πολύ ηρεμία 

.. Και μόνο χαμόγελα. :)

Μπραβο Ηλεκτρα! Με το καλο!! Καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ευχομαι τεράστια χοριακή. Να νιώθεις ηδη εγκυοςκαλα κανεις!! Με το καλο ολα!

Σε ευχαριστώ κοπ3λα μου!  Και σε σένα τα καλύτερα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ElektraGr εύχομαι τα εμβρυακια σου να γίνουν 2 γερά μωράκια! Καλή είναι κ η βεράντα! Άμα έχεις κ καλή παρέα πίνεις τ χυμουλι σ μια χαρα στο μοαλκονι σου. Όλα καλά ευχομαι να πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@ElektraGr εύχομαι τα εμβρυακια σου να γίνουν 2 γερά μωράκια! Καλή είναι κ η βεράντα! Άμα έχεις κ καλή παρέα πίνεις τ χυμουλι σ μια χαρα στο μοαλκονι σου. Όλα καλά ευχομαι να πάνε!

Νι νι...  Ευτυχώς την είχα ψιλοφτιάξει και τα λουλουδάκια μου είναι συνεργάσιμα και έτσι την ομορφαίνουν. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Καλημέρα κορίτσια!  Θα σας πω μόνο πως έχω δύο πανέμορφα εμβρυάκια.  Λέω στον εαυτό μου πως είμαι ήδη έγκυος. Είμαι χαλαρή.  Ξάπλα μόνο αλλά επειδή δεν την παλεύω περπατώ λίγο στο σπίτι μέχρι την βεράντα. 12 Ιουνίου έχουμε χοριακή.  Μέχρι τότε πίνω φιλισιν,  πρεζολον,  6 στο σύνολο την μέρα ουτροτζεστάν Π-Μ-Β, κολπική προγεστερονη βασκλορ και ιβορ αντιπηκτικες ενεσάκια.  Όλα αυτά θα είναι η καθημερινότητα μας μέχρι το πρώτο τρίμηνο. Το αντράκι μου μας προσέχει πολύ .

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που ναι σε φάση ωοληψίας,  μεταφοράς και χοριακή. 

@ourania εσύ να είσαι αισιόδοξη μόνο και όλα καλά θα πάνε. 

Φιλιά πολλά κορίτσια μου και πολύ ηρεμία 

.. Και μόνο χαμόγελα. :)

Με το καλό μια τεράστια χοριακή !!!!! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ElektraGr είπε:

Καλημέρα κορίτσια!  Θα σας πω μόνο πως έχω δύο πανέμορφα εμβρυάκια.  Λέω στον εαυτό μου πως είμαι ήδη έγκυος. Είμαι χαλαρή.  Ξάπλα μόνο αλλά επειδή δεν την παλεύω περπατώ λίγο στο σπίτι μέχρι την βεράντα. 12 Ιουνίου έχουμε χοριακή.  Μέχρι τότε πίνω φιλισιν,  πρεζολον,  6 στο σύνολο την μέρα ουτροτζεστάν Π-Μ-Β, κολπική προγεστερονη βασκλορ και ιβορ αντιπηκτικες ενεσάκια.  Όλα αυτά θα είναι η καθημερινότητα μας μέχρι το πρώτο τρίμηνο. Το αντράκι μου μας προσέχει πολύ .

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που ναι σε φάση ωοληψίας,  μεταφοράς και χοριακή. 

@ourania εσύ να είσαι αισιόδοξη μόνο και όλα καλά θα πάνε. 

Φιλιά πολλά κορίτσια μου και πολύ ηρεμία 

.. Και μόνο χαμόγελα. :)

Sou euxomai mia terastia xoriaki einai polu kalo pou eisai etsi aneti kai iremi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Κορίτσια πριν από 2 ωρες ολοκληρώθηκε η εμβρυομεταφορα!!!!2 εμβρυακια!!!15 Ιουνίου τα αποτελέσματα!!!

Ade me mia xoriaki +++++ kali epituxia ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα girls???? Τι κάνετε καιρό αρκετό εχω να μπω στο φόρουμ να διαβάσω και να σας παρακολούθησω. Ελπίζω να υπάρχει και κανένα νεο ευχάριστο έστω θετικα αποτελέσματα εξετασεων και προσπαθειων.  Δεν προλαβαινω νσ τα διαβάσω ολα σήμερα για κάποια περίληψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elviraice είπε:

Κορίτσια πριν από 2 ωρες ολοκληρώθηκε η εμβρυομεταφορα!!!!2 εμβρυακια!!!15 Ιουνίου τα αποτελέσματα!!!

Καλη επιτυχια καλα αποτελεσματα ολα καλα να πανε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα girls???? Τι κάνετε καιρό αρκετό εχω να μπω στο φόρουμ να διαβάσω και να σας παρακολούθησω. Ελπίζω να υπάρχει και κανένα νεο ευχάριστο έστω θετικα αποτελέσματα εξετασεων και προσπαθειων.  Δεν προλαβαινω νσ τα διαβάσω ολα σήμερα για κάποια περίληψη 

Τι κανεις κοριτσι μου σε σκεφτομουν αυτες τις μερες ελεγα τι να κανει? Πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Τι κανεις κοριτσι μου σε σκεφτομουν αυτες τις μερες ελεγα τι να κανει? Πως εισαι?

Όμορφα εσυ;Στασιμα ολα προε το παρών ενα καυτηριασμό θελω να κανω σάλπιγγα και μετα βουρ για μπάνια δεν χαλαω αλλα καλοκαίρι ουτε ψυχολογία το χειμωνα ειναι καλύτερα. Εσυ που βρίσκεσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η elviraice είπε:

Κορίτσια πριν από 2 ωρες ολοκληρώθηκε η εμβρυομεταφορα!!!!2 εμβρυακια!!!15 Ιουνίου τα αποτελέσματα!!!

Με το καλο! Ευχομαι να στεριωσουν!!! Καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η karen είπε:

Όμορφα εσυ;Στασιμα ολα προε το παρών ενα καυτηριασμό θελω να κανω σάλπιγγα και μετα βουρ για μπάνια δεν χαλαω αλλα καλοκαίρι ουτε ψυχολογία το χειμωνα ειναι καλύτερα. Εσυ που βρίσκεσαι. 

Καλα θα κανεις η καλη ψυχολογια πανω απο ολα!!!!! Εγω εκανα εμβρυομεταφορα εκανα χωριακη στης 21-5 θετικη ολα καλα εκανα και εναν υπερηχο αλλα εχω αιμα και ειμαι στο κρεββατι τωρα θα δουμε ελπιζω να πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η love30 είπε:

Καλα θα κανεις η καλη ψυχολογια πανω απο ολα!!!!! Εγω εκανα εμβρυομεταφορα εκανα χωριακη στης 21-5 θετικη ολα καλα εκανα και εναν υπερηχο αλλα εχω αιμα και ειμαι στο κρεββατι τωρα θα δουμε ελπιζω να πανε ολα καλα!!!

Μπράβο να και ευχάριστα μακάρι να πάνε ολα καλα ψυχή μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/5/2018 at 4:22 ΜΜ, ο/η elviraice είπε:

Κορίτσια πριν από 2 ωρες ολοκληρώθηκε η εμβρυομεταφορα!!!!2 εμβρυακια!!!15 Ιουνίου τα αποτελέσματα!!!

Καλη επιτυχία με θετικη χοριακη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η karen είπε:

Μπράβο να και ευχάριστα μακάρι να πάνε ολα καλα ψυχή μου. 

Σε ευχαριστω παρα πολυ να εισαι καλα και να σου πανε ολα οπως εσυ θελεις!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα. Τα δικά μου νέα δεν είναι καλά. 2 ωάρια όχι τόσο καλά. Γονιμοποιήθηκε το 1 αλλά σήμερα είχε παραμείνει στάσιμο. Του δίνουν περιθώριο μέχρι αύριο το πρωι μπας κ πάρει μπρος. Όπως κ να έχει διεγέρσεις για μένα τέλος. Αν αποφασισω για κάτι παραπέρα μονο φυσικό. Ηταν κάθετος σε αυτό. Αυτή τη στιγμη δεν θέλω να σκεφτώ για αλλη προσπαθεια ουτε καν με φυσικο. Ίσως σε λιγες μέρες να τα δω αλλιως τα πραγματα. Φιλάκια σε όλες με θετικές χοριακες.

Κ αν με χάσετε μην τρομαξετε. Θα μαζεύω τα κομμάτια μου μακρια απο ολους κ απο όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ourania είπε:

Καλησπερα. Τα δικά μου νέα δεν είναι καλά. 2 ωάρια όχι τόσο καλά. Γονιμοποιήθηκε το 1 αλλά σήμερα είχε παραμείνει στάσιμο. Του δίνουν περιθώριο μέχρι αύριο το πρωι μπας κ πάρει μπρος. Όπως κ να έχει διεγέρσεις για μένα τέλος. Αν αποφασισω για κάτι παραπέρα μονο φυσικό. Ηταν κάθετος σε αυτό. Αυτή τη στιγμη δεν θέλω να σκεφτώ για αλλη προσπαθεια ουτε καν με φυσικο. Ίσως σε λιγες μέρες να τα δω αλλιως τα πραγματα. Φιλάκια σε όλες με θετικές χοριακες.

Κ αν με χάσετε μην τρομαξετε. Θα μαζεύω τα κομμάτια μου μακρια απο ολους κ απο όλα.

Ourania mou nai klapse na ksespaseis  alla min ta paratas prepei na eisai dunati!!!Me tin deuteri prospatheia kai amesws na eisai arnitiki oxi alles kopeles  einai stin 10prospathia kai einai dunates me aisiodoksia!!!Milaei o thumos sou kai einai logiko...iremise gia na ksana sikotheis!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Castrop rauxel από την αρχή είχα βάλει όριο τις 2 προσπάθειες. Οικονομικά δεν με πέρνει για παραπάνω κ πλέον βλέπω ότι δεν με πέρνει ούτε ψυχολογικά. Θα μιλήσω με τον γιατρό και ανάλογα θα πράξω. Αλλά αν κ στον φυσικό παίζουν τα ίδια ποσοστά επιτυχίας δεν νομίζω. Ευτυχώς είναι τίμιος και μου έκοψε πολλά χρηματα απο αυτή την προσπάθεια που ήταν σκετη αποτυχια οπότε απο οικονομικής άποψης με περνει να δοκιμάσω ενα φυσικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ourania μου λυπαμαι που δεν πηγε καλα η προσπαθεια αυτη. 

Ομως μην παραιτηθεις. Ευχομαι το εμβρυακι να συνεχισει τις διαιρεσεις του και να τα καταφερει!

Σιγουρα θα χρειαστεις χρονο για να ηρεμησεις και να αναδυγκροτηθεις!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...