Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαιος..ο πιο ευωδιαστος μηνας!!ποσες ξεκιναμε την τελευταια μας προσπαθεια πριν το καλοκαιρι??


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

Ti ennoeis otan les protokolo gt to exw akousei alla den kserw!

Το πρωτοκολλο εχει να κανει με τα φαρμακα που χρησιμοποιουνται. Εγω στην πρωτη διεγερση εκανα το μακρυ πρωτοκολλο με γκοναλ και αρβεκαπ.

Τωρα στην δευτερη προσπαθεια θα κανω βραχυ πρωτοκολλο με ανταγωνιστες. Με άλλα φαρμακα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Το πρωτοκολλο εχει να κανει με τα φαρμακα που χρησιμοποιουνται. Εγω στην πρωτη διεγερση εκανα το μακρυ πρωτοκολλο με γκοναλ και αρβεκαπ.

 Τωρα στην δευτερη προσπαθεια θα κανω βραχυ πρωτοκολλο με ανταγωνιστες. Με άλλα φαρμακα. 

ποια φάρμακα σου είπε τώρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο @Castrop rauxel τέλεια τα πήγες! Φαίνεται οτι αυτό το πρωτόκολλο σου ταιριάζει καλύτερα. Εύχομαι να γονιμοποιγηθουν όλα! Κορίτσια ο Μάιος πήγε σφαίρα! Συγχαρητήρια σε όλες οσες πήρατε θετική χοριακή, καλη κ ευκολη εγκυμοσυνη να έχετε! Όσες πήρατε αρνητικό μην το βάζετε κάτω, όλες θα τα καταφέρετε.

Καλή συνέχεια στα κοριτσάκια που είναι στη διαδικασία και αναμενουμε τα καλά σας αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv μου εγραψε elonva και πουρεγκον. Ανταγωνιστες ακομη δεν μου ειπε. Δεν ξερω. 

@Antelope μας ελειψες!!Φιλια πολλα!!! Καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nikona είπε:

@eriv μου εγραψε elonva και πουρεγκον. Ανταγωνιστες ακομη δεν μου ειπε. Δεν ξερω. 

@Antelope μας ελειψες!!Φιλια πολλα!!! Καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου!!! 

ΑΑΑ οκ... 

Μαζί πάμε εμείς.. χιχι στα πρωτόκολλα εννοω! Και εγώ μακρύ στην αρχή και μετά βραχύ με ανταγωνιστές, ενδομητρίωση και οι 2 μας... αντε τώρα φέρε και στην προσπάθεια σου θετική τεράστια χοριακή να σε ακολουθήσω κι εγω ναι ???? :P 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Koritsia teleiwsa mou peiran 9 avgoylakiaaaaa!!!Tin prwti fora meta tin narkosi eklapsa gt mou peira  3 enw autin tin fora eklapsa apo xara!!! Euxaristw g tis euxes sas koritsia mou ?

Bravo ολα καλα να πανε καλη επιτυχια να προχωρησουνε οοοοολα και καλη επιτυχια και για την ωολυψια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

Μπράβο @Castrop rauxel τέλεια τα πήγες! Φαίνεται οτι αυτό το πρωτόκολλο σου ταιριάζει καλύτερα. Εύχομαι να γονιμοποιγηθουν όλα! Κορίτσια ο Μάιος πήγε σφαίρα! Συγχαρητήρια σε όλες οσες πήρατε θετική χοριακή, καλη κ ευκολη εγκυμοσυνη να έχετε! Όσες πήρατε αρνητικό μην το βάζετε κάτω, όλες θα τα καταφέρετε.

Καλή συνέχεια στα κοριτσάκια που είναι στη διαδικασία και αναμενουμε τα καλά σας αποτελεσματα!

Euxaristw antelope ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Bravo ολα καλα να πανε καλη επιτυχια να προχωρησουνε οοοοολα και καλη επιτυχια και για την ωολυψια!!!!!

Euxaristwwww gia tin emvruometafora ennoeis ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Castrop rauxel είπε:

Euxaristwwww gia tin emvruometafora ennoeis ???

Ωολυψια ειπα ε χαχαχαχαχα εμβρυομεταφορα ηθελα να πω ηθελα να ρωτησω πως εισαι μετα την ωολυψια αλλα οτι να'ναι εγραψα χαχαχ ευτυχως με καταλαβες χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Το πρωτοκολλο εχει να κανει με τα φαρμακα που χρησιμοποιουνται. Εγω στην πρωτη διεγερση εκανα το μακρυ πρωτοκολλο με γκοναλ και αρβεκαπ.

Τωρα στην δευτερη προσπαθεια θα κανω βραχυ πρωτοκολλο με ανταγωνιστες. Με άλλα φαρμακα. 

Egw stin prwti prodpatheia me puregon 150 monades gia 4 meres kai meta gia alles 4 puregon kai orgalutran mazi!!Se autin tin prospatheia ekana menogon kai meta arxisa pali orgalutran kai 2 teletaies meres ekana apo 250 monades puregon pou mou eixan meinei apo tin prwti prospatheia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ωολυψια ειπα ε χαχαχαχαχα εμβρυομεταφορα ηθελα να πω ηθελα να ρωτησω πως εισαι μετα την ωολυψια αλλα οτι να'ναι εγραψα χαχαχ ευτυχως με καταλαβες χαχαχα

Padws ponaw arketa san na kouniete kati stin koilia mou....makari avrio na eimai kalitera na iremisw...esu pws paei i egkumosini???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Koritsia teleiwsa mou peiran 9 avgoylakiaaaaa!!!Tin prwti fora meta tin narkosi eklapsa gt mou peira  3 enw autin tin fora eklapsa apo xara!!! Euxaristw g tis euxes sas koritsia mou ?

Συγχαρητήρια! Να πάνε όλα κατευχήν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Castrop rauxel είπε:

Padws ponaw arketa san na kouniete kati stin koilia mou....makari avrio na eimai kalitera na iremisw...esu pws paei i egkumosini???

Δεν το εχω καταλαβει να σου πω την αλυθεια περιμενω αυριο να παμε για υπερηχο και ειμαι συγκρατιμενη θελω τοσο πολυ να ειναι ολα καλα και ολα στη θεση τους που καποιες φορες φοβαμαι να χαρω απλα μονο πιστη θετικη σκεψη και πιστευω ολα να πανε καλα!!!! Καταλαβενεις πως το λεω δεν ειμαι αχαριστη και δεν το παιζω ψυχραιμη του τυπου ελα μωρε οκ!!!! Οχι το θελω πολυ και αυτος ειναι ο μονος λογος που με αγχονει το παρακατω!σε κουρασα συγνωμη !!! Αυριο θα εισαι περδικι κατσε ξεκουρασου λιγο θα κανεις εμβρυομεταφορα η θα βαλεις καταψυξη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Δεν το εχω καταλαβει να σου πω την αλυθεια περιμενω αυριο να παμε για υπερηχο και ειμαι συγκρατιμενη θελω τοσο πολυ να ειναι ολα καλα και ολα στη θεση τους που καποιες φορες φοβαμαι να χαρω απλα μονο πιστη θετικη σκεψη και πιστευω ολα να πανε καλα!!!! Καταλαβενεις πως το λεω δεν ειμαι αχαριστη και δεν το παιζω ψυχραιμη του τυπου ελα μωρε οκ!!!! Οχι το θελω πολυ και αυτος ειναι ο μονος λογος που με αγχονει το παρακατω!σε κουρασα συγνωμη !!! Αυριο θα εισαι περδικι κατσε ξεκουρασου λιγο θα κανεις εμβρυομεταφορα η θα βαλεις καταψυξη?

Akou me kourases!!!Katholou...Exeis perasei palindromisi ???Ax mwre min skeftesai etsi ola kala tha pane irthe gia na meinei!!!Na xareis oso pio polu boreis!!!Ola stin zwi eina grammena den pa ba xtipiomaste emeis o theos kserei pote tha mas dwsei auto pou aksizoume kai to lew gia ola ta themata gia auto apolause to tipota den tha ginei apla akoume kai edw polles istories kai isws g auto kuriarxei o fovos!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η eriv είπε:

ΑΑΑ οκ... 

Μαζί πάμε εμείς.. χιχι στα πρωτόκολλα εννοω! Και εγώ μακρύ στην αρχή και μετά βραχύ με ανταγωνιστές, ενδομητρίωση και οι 2 μας... αντε τώρα φέρε και στην προσπάθεια σου θετική τεράστια χοριακή να σε ακολουθήσω κι εγω ναι ???? :P 

 

Αχ μακαρι εριβ μου!! Ολες να εχουμε ευχαριστα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η eriv είπε:

ΑΑΑ οκ... 

Μαζί πάμε εμείς.. χιχι στα πρωτόκολλα εννοω! Και εγώ μακρύ στην αρχή και μετά βραχύ με ανταγωνιστές, ενδομητρίωση και οι 2 μας... αντε τώρα φέρε και στην προσπάθεια σου θετική τεράστια χοριακή να σε ακολουθήσω κι εγω ναι ???? :P 

 

ναι ναι να πατε μαζι στην επιτυχια!!!!! ειστε κ οι 2 πολυ αγαπημενες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Dim83 αμοιβαια τα αισθηματα!!! 

Ευχαριστουμε!! Κ σε σενα ο,τι καλυτερο!! 

 αχ...με τοσες ευχες η μια στην αλλη εδω μεσα.....τα μισα να επιαναν σχεδον θα λυναμε το δημογραφικο!

στο μεταξυ τις τελευταιες μερες ολο διαβαζω για γονεις που σκοτωνουν ή βιαζουν τα παιδια τους.ποσο κριμα.ποσο αδικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dim83 είπε:

ναι ναι να πατε μαζι στην επιτυχια!!!!! ειστε κ οι 2 πολυ αγαπημενες!!!!

Καταρχην @nikona καλη αρχη να εχεις καλη διεγερση και ολα να πανε κατ ευχην!!! 

Επισης αν θελετε ελατα στο γενικου περιεχομενου να σας πω τα νεακια μου... 

μην χαλασω το θεμα εδω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Καταρχην @nikona καλη αρχη να εχεις καλη διεγερση και ολα να πανε κατ ευχην!!! 

Επισης αν θελετε ελατα στο γενικου περιεχομενου να σας πω τα νεακια μου... 

μην χαλασω το θεμα εδω! 

coming!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καταρχην @nikona καλη αρχη να εχεις καλη διεγερση και ολα να πανε κατ ευχην!!! 

Επισης αν θελετε ελατα στο γενικου περιεχομενου να σας πω τα νεακια μου... 

μην χαλασω το θεμα εδω! 

Ερχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

Kalimeraaa egw perimenw na me paroun na mou poun posa proxwrisan!!! Ourania kali epituxia gia simera!!

Μακαρι να ακουσεις τα καλυτερα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...