Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ Εγκυμοσύνη


Guest

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αθηνουλα, συνεχισε εσυ τη "δουλιτσα" σου με τις επαφουλες και δεν ξερεις ποτε τι γινεται μεσα στο 2018.... ;)

Ολες κοπελα μου την δουλιτσα μας!Χαχχαχαχ!Για εμενα και μονο που αντεδρασς ο οργανισμος μου ειναι μεγαλη υποθεση!!!!!Ευχαριστω και παλι για την στηριξη και εδω θα ειμαστε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Athena D. είπε:

Ολες κοπελα μου την δουλιτσα μας!Χαχχαχαχ!Για εμενα και μονο που αντεδρασς ο οργανισμος μου ειναι μεγαλη υποθεση!!!!!Ευχαριστω και παλι για την στηριξη και εδω θα ειμαστε!!!!!

εννοειται αυτο....! Εγω αληθεια πιστευω οτι ξυπνησε λιγο το συστημα. Προσπαθειες και βλεπουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εννοεις 10??? Η 1,0??

1 κοπελα μου!Μονο 1!Αλλα ειναι αισιοδοξο γιατι λειτουργησε ο οργανισμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

εννοειται αυτο....! Εγω αληθεια πιστευω οτι ξυπνησε λιγο το συστημα. Προσπαθειες και βλεπουμε!!!

:x:):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ολες κοπελα μου την δουλιτσα μας!Χαχχαχαχ!Για εμενα και μονο που αντεδρασς ο οργανισμος μου ειναι μεγαλη υποθεση!!!!!Ευχαριστω και παλι για την στηριξη και εδω θα ειμαστε!!!!!

Εννοείται συνεχίζουμε τη δουλίτσα μας χαλαρά και χωρίς άγχος και όλα θα γίνουν..Εγω είναι πολυ αισιοδοξη με αυτο που εγινε..Θα δεις..Τα υπέροχα νέα θα έρθουν σύντομα!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Rena28 είπε:

Χάρηκα τόσο μα τόσο όταν ειδα την εικονα!!!έτσι ακριβώς ήταν και εμένα το τεστ σε αυτή την εγκυμοσύνη μου και τώρα διανυω τον 7ο!!!!σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη γιατί αξίζεις να γίνεις μαμα!!!και θα είσαι από τις καλύτερες !!!τα φιλιά μας από εμάς περιμένουμε νέα σου!!!!

Κοριτσακι μου!Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις και πιστευω να ακολουθησουμε και αλλες απο εδω μεσα!Σ ευχαριστω για τις ευχες!Ακομα και αν δεν ηταν το επιθυμητο αποτελεσμα ,κατι ηταν.Την Παρασκευη θα κανω μια ακομη και βλεπουμε!Τα φιλια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Εννοείται συνεχίζουμε τη δουλίτσα μας χαλαρά και χωρίς άγχος και όλα θα γίνουν..Εγω είναι πολυ αισιοδοξη με αυτο που εγινε..Θα δεις..Τα υπέροχα νέα θα έρθουν σύντομα!!????

:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Εύχομαι Μια τεράστια χοριακη κορίτσι μου !! Την ειδα και εγώ τη δεύτερη γραμμή αν και πολύ άχνη.. αλλά ξέρω ότι είναι και πολύ νωρίς.. όποτε όλα καλά να πάνε μέσα από την καρδιά μου ?

Και σε εσενα τις καλυτερες ευχες μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. κατ'αρχήν περιμένουμε την Παρασκευή το σημαντικό όμως, ανεξαρτήτως αποτελέσματος,είναι ότι κάτι έγινε........ με το καλό λοιπόν το κάτι να γίνει αυτό που τόσο πολύ ποθούμε όλες στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

@Athena D. κατ'αρχήν περιμένουμε την Παρασκευή το σημαντικό όμως, ανεξαρτήτως αποτελέσματος,είναι ότι κάτι έγινε........ με το καλό λοιπόν το κάτι να γίνει αυτό που τόσο πολύ ποθούμε όλες στο εύχομαι μέσα από την καρδ:xιά μου!??

Καλημερα!!!Μια νεα μερα ξεκιναει και νεες ελπιδες!Για ολα τα κοριτσια !!!Το σημαντικο ειναι να  εχουμε υγεια πανω απο ολα και να υπαρχει αγαπη με τον αντρουλη μας!Απο εκει και περα ολα γινονται στο χρονο τους.

Αυτο που εχω καταλαβει ,ειναι οτι χρειαζεται να ειναι καποιος χαλαρος και να φροντιζει τον εαυτο του...Το σωμα και η ψυχη χαλαρωνει και το σπορακι βρισκει εδαφος και φυτρωνει!( Εκανα και ρίμα)

Κοριτσια μου ,να μην χανετε την πιστη σας!Εδω σε αυτην την ηλικια και με ενδομητριωση και κατι κινηθηκε!Αυτο ειναι πολυ αισιοδοξο και πιστευω να σας δινει λιγο κουραγιο ...Ευχομαι απο την καρδια μου ,να ακουσουμε για πολλες εγκυούλες στην παρεα μας απο εδω και επειτα! Φιλιααααααα:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Athena D. είπε:

Καλημερα!!!Μια νεα μερα ξεκιναει και νεες ελπιδες!Για ολα τα κοριτσια !!!Το σημαντικο ειναι να  εχουμε υγεια πανω απο ολα και να υπαρχει αγαπη με τον αντρουλη μας!Απο εκει και περα ολα γινονται στο χρονο τους.

Αυτο που εχω καταλαβει ,ειναι οτι χρειαζεται να ειναι καποιος χαλαρος και να φροντιζει τον εαυτο του...Το σωμα και η ψυχη χαλαρωνει και το σπορακι βρισκει εδαφος και φυτρωνει!( Εκανα και ρίμα)

Κοριτσια μου ,να μην χανετε την πιστη σας!Εδω σε αυτην την ηλικια και με ενδομητριωση και κατι κινηθηκε!Αυτο ειναι πολυ αισιοδοξο και πιστευω να σας δινει λιγο κουραγιο ...Ευχομαι απο την καρδια μου ,να ακουσουμε για πολλες εγκυούλες στην παρεα μας απο εδω και επειτα! Φιλιααααααα:x:x

Καλημέρα κοπέλα μου τώρα διάβασα τα νέα! Ό,τι και νάναι είναι θετικά τα πράγματα και μόνο με επαφή! Μπράβο μπράβο μπράβο! Κρατάμε τα θετικά όποιο και νάναι το αποτέλεσμα στην Παρασκευή! Αισιοδοξία κι όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου τώρα διάβασα τα νέα! Ό,τι και νάναι είναι θετικά τα πράγματα και μόνο με επαφή! Μπράβο μπράβο μπράβο! Κρατάμε τα θετικά όποιο και νάναι το αποτέλεσμα στην Παρασκευή! Αισιοδοξία κι όλα θα πάνε καλά!

Καλως το!!!!Ετσι  , κραταμε μονο το θετικο της υποθεσης!Οταν ειχα παλινδρομη στους 2.5 μηνες δεν το αντεξα...Πονεσε παρα πολυ...Τωρα με ολα οσα διαβαζω και μετα απο τοσες προσπαθειες και κοπους ,σα να ωριμαζει κανεις λιγο παραπανω και τα βλεπει αλλιως τα πραγματα!Κοιταει το θετικο του καθε πραγματος και συνεχιζει.

Μια μικρη ελπιδα εχει μεινει για την Παρασκευη...Κοπελα μου ,ειχα περιοδο 2 Απριλιου.Ηρθα σε επαφη στις 9 και 12.Απο οτι καταλαβα ειχα ωορρηξια στις 10η μερα του κυκλου..Τωρα τι εγινε εκει μεσα...

Μονο ενα πραγμα παρακαλω.Αν ερθει εγκυμοσυνη ,να φερει ενα υγιη μωρο.Τιποτα αλλο.Αν δεν ερθει ,κατι ξερει ...Φιλοσοφοι γιναμε με τοσες προσπαθειες και ισως   λιγο καλυτεροι ανθρωποι.Μια μεγαληηηη αγκαλια!!!:)Να προσεχεις τον εαυτο σου και το ζουζουνακι που ειναι στην κοιλια σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. συγνωμη που απανταω στο φορουμ σου αλλα το ειδα τυχαια. Θελω να πω πως και εγω βλεπω μια δευτερη γραμμουλα στο τεστ σου! Ελπιζω να εχεις θετικα νεα την Παρασκευη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Μονο ενα πραγμα παρακαλω.Αν ερθει εγκυμοσυνη ,να φερει ενα υγιη μωρο.Τιποτα αλλο.Αν δεν ερθει ,κατι ξερει ...Φιλοσοφοι γιναμε με τοσες προσπαθειες και ισως   λιγο καλυτεροι ανθρωποι.Μια μεγαληηηη αγκαλια!!!:)Να προσεχεις τον εαυτο σου και το ζουζουνακι που ειναι στην κοιλια σου!!!!!!!

Γλυκιά μου Αθηνά πόσο μα πόσο πολύ θέλω να έχει ανέβει η χοριακή σου την Παρασκευή...Εννοείται θα πας στο ιδιο εργαστηριο να δώσεις αίμα! Αλλά και να μην έχει ανέβει είπαμε δεν πτοούμαστε! Κρατάμε τα θετικά!

Σευχαριστώ πολύ-πολύ για τις ευχές σου! Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Σε ευχαριστω πολυ πολυ!!!!:x

Καλά αποτέλεσματα Αθήνα μου!να εισαι πάντα αισιοδοξη! Φιλιά πολλά! !!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η alexandraaa. είπε:

@Athena D. συγνωμη που απανταω στο φορουμ σου αλλα το ειδα τυχαια. Θελω να πω πως και εγω βλεπω μια δευτερη γραμμουλα στο τεστ σου! Ελπιζω να εχεις θετικα νεα την Παρασκευη

Κοπέλα μου ,μπορείς να απαντας οπου θέλεις.Σε ευχαριστώ πολυ για τις ευχές! Και σε εσένα τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Αχχχ.Μεσα σε ολα δεν εχω και λαικ!Παρε δυο φιλακια λοιπον!??

Ε είμαστε και δύο... :):) Οπότε λογικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Ε είμαστε και δύο... :):) Οπότε λογικό! 

Πες μου τα νεα σου.Σε ποιον μηνα εισαι;;;Πως προχωραει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι στον 4ο, σε δεκα μερες περιπου μπαινω στον 5ο... 
Ειχα λιγη αδιαθεσια και αναγουλες, περασα και αιμοραγία με αποκοληση, τωρα ειμαι αρκετα  καλα. 
Η αυχενικη βγηκε καλη , οι ορμονολογικες οχι τοσο, έδειξε 1/145 για τρισωμια 21 οποτε παω για αμνιο. 
τωρα ψαχνω που να την κανω, εδω επαρχια που ειμαι θελει 600 ευρω, στην Αθηνα στο Αλεξανδρας δωρεαν, ψαχνω και αλλου. Δεν εχω καλο προαισθημα και απο το Σαββατο με εχει παρει απο κατω, ολο κλαιω.... 
Τα δικα σου νέα εύχομαι από καρδιάς να είναι τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως περναει ο καιρός!!Το θυμάμαι που μας ειχες ανακοινωσει την εγκυμοσύνη σου σαν χτες.Τελικα μέχρι να γεννηθει το μωράκι υγιη κ δυνατο ,αγωνια κανεις...Να ξεκουραζεσαι κ ν ακολουθεις τις οδηγίες τ γιατρου.Ολα καλα θα πανε κ μολις εχεις κ την αμνιο θα δεις θα ηρεμήσει ς .Να εισαι οσο περισσότερο μπορείς θετικη κ αισιόδοξη.ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΠΕΡΙΦΗΜΑ.ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΉΣΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΕΝΑ ΥΓΙΗ ΜΩΡΑΚΙ.                 Δεν ήξερα οτι εχει τοσο η αμνιο...Γενικα δεν εχω ιδεα απο εξετάσεις οταν μείνει ς εγκυος..Αντε κ αν τα καταφερω,θα εχω εσας τις πρωτοπόρες να μου τα λετε!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Ειμαι στον 4ο, σε δεκα μερες περιπου μπαινω στον 5ο... 
Ειχα λιγη αδιαθεσια και αναγουλες, περασα και αιμοραγία με αποκοληση, τωρα ειμαι αρκετα  καλα. 
Η αυχενικη βγηκε καλη , οι ορμονολογικες οχι τοσο, έδειξε 1/145 για τρισωμια 21 οποτε παω για αμνιο. 
τωρα ψαχνω που να την κανω, εδω επαρχια που ειμαι θελει 600 ευρω, στην Αθηνα στο Αλεξανδρας δωρεαν, ψαχνω και αλλου. Δεν εχω καλο προαισθημα και απο το Σαββατο με εχει παρει απο κατω, ολο κλαιω.... 
Τα δικα σου νέα εύχομαι από καρδιάς να είναι τέλεια! 

μην βαζεις ασχημα στο μυαλο σου.να εισαι αισιοδοξη. ενα νουμερο ειναι. και στην πιθανοτητα 1 στα 10.000 καποιος θα ειναι αυτο το ενα και θα ειναι ατυχος.

ολα να πανε καλα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...