Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέο ξεκίνημα...


Recommended Posts

Τελικά έκλεισα με τον Χριστοφορίδη στο embryolab. Έχω ραντεβού την Δευτέρα .Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να ξεκινήσω εξωσωματική σύντομα!!!!!!!Χαίρομαι που υπάρχουν τέτοια forums  και επιτρέπουν στον κόσμο να μιλάει για το προβλημά του και να τον βοηθούν όλα τα υπολοιπά μέλη αυτής της ομάδας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Πάνος Γιακουμίδης είπε:

Τελικά έκλεισα με τον Χριστοφορίδη στο embryolab. Έχω ραντεβού την Δευτέρα .Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να ξεκινήσω εξωσωματική σύντομα!!!!!!!Χαίρομαι που υπάρχουν τέτοια forums  και επιτρέπουν στον κόσμο να μιλάει για το προβλημά του και να τον βοηθούν όλα τα υπολοιπά μέλη αυτής της ομάδας.

Καλησπέρα  ησασταν σε άλλο κεντρο;η πρωτη σας ειναι η υπήρξαν και αλλες στο παρελθον σοεευ αλλα μπερδευτηκα με τον τιτλο της συζήτησης. Γιατι προχωρατε σε εξωσωματική ;Εύχομαι οτι καλυτερο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω 4 γνωστές που πέτυχαν εκεί κ δεν τις λες κ εύκολες περιπτώσεις. Η μία μάλιστα έκανε 2 παιδιά σε διαφορετικές εξωσωματικές σαν εμένα..καλή επιτθχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Finally εσυ αν επιτρεπεται που εκανες τις εξωσωματικες;

Τις δύο πρώτες στο Γέννημα στοναντουδη( έφυγα για ψυχολογικούς λόγους μιας κ εξακολουθώ να πιστεύω ότι έκανε ο,τι μπορούσε κ οι παλλινδρομες έγιναν για άλλες αιτιες() κ τα δυο παιδιά μου στο Ρέα στον Τζεφερακο.Εκει θα ξαναπάω να πάρω πρώτα ο Θεός κ τα 2 τελευταία μωρά μου το φθινοπωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας και πάλι,

Πήγαμε στον embryolab αλλα δεν της άρεσε της γυναίκας μου, οπότε  θα πάμε  τελικά στην  Κύρου Δήμητρα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/4/2018 at 9:55 ΠΜ, ο/η Πάνος Γιακουμίδης είπε:

Καλησπέρα σας και πάλι,

Πήγαμε στον embryolab αλλα δεν της άρεσε της γυναίκας μου, οπότε  θα πάμε  τελικά στην  Κύρου Δήμητρα .

Καλησπέρα. 

Τι ακριβώς δεν της άρεσε; Είναι κάτι συγκεκριμένο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς το κέντρο μας φάνηκε απρόσωπο. Οπότε αποφασίσαμε να συνεχισούμε με την κύρου γιατί μας την έχουν συστήσει και άλλα ζευγάρια. Θα δούμε τι θα γίνει στο τέλος και θα σας στείλω αποτελέσματα. Ευχαριστώ που ασχολείστε με το θέμα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/4/2018 at 5:40 ΜΜ, ο/η Πάνος Γιακουμίδης είπε:

Δυστυχώς το κέντρο μας φάνηκε απρόσωπο. Οπότε αποφασίσαμε να συνεχισούμε με την κύρου γιατί μας την έχουν συστήσει και άλλα ζευγάρια. Θα δούμε τι θα γίνει στο τέλος και θα σας στείλω αποτελέσματα. Ευχαριστώ που ασχολείστε με το θέμα μου

Μμμμ αυτό το χαρακτηριστικό κι εμένα δεν μου αρέσει. 

Πάνο, θα θελα να μου πεις και για την Κύρου γιατί θέλω κι εγώ να κλείσουμε ραντεβού μαζί της. 

Θα περιμένω τα νέα σας.

Καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα αποτελεσματα !!! Εγω στο embryolamb παω και μονο απροσωποι δεν ειναι σου εξηγουνε σου μηλανε σε περνουν τηλεφωνο μια χαρα ηταν !! Βεβαια αυτη ειναι η αποψη μου οπως και να εχει καλη επυτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις κλεισαμε ραντεβου στην Κυρου για αυριο.

Πηρα στο embryolab κ ζητησα ραντεβου με τον Χριστοφοριδη κ μου ειπαν Ιουλιο. Οποτε δεν εκλεισα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαμε στο ιατρείο της Κυρου, μας φάνηκε καλή  και προσιτή... και  ξεκίνησε η γυναικα μου  τώρα να κάνει κάτι ενέσεις και μετα θα κανουμε την ωοληψια.εχουμε μέλλον ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Πάνος Γιακουμίδης είπε:

Πήγαμε στο ιατρείο της Κυρου, μας φάνηκε καλή  και προσιτή... και  ξεκίνησε η γυναικα μου  τώρα να κάνει κάτι ενέσεις και μετα θα κανουμε την ωοληψια.εχουμε μέλλον ακόμα...

Πηγαμε κι εμεις σημερα στην Κυρου.

Μαλλον με αυτην θα κανουμε την επομενη προσπαθεια μας. 

Σε ποιο κεντρο σας προτεινε απο τα δυο που συνεργαζεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει μια χαρα μας φανηκε. Μετρημενη κ σοβαρη χωρις πολλες υποσχεσεις κ λογια του αερα. 

Εσεις εχετε ξανακανει στην Κυρου; Εχω την εντυπωση οτι εχεις γραψει κατι τετοιο.

Κι εμεις στο ιδιο μαλλον θα την κανουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τον Χριστοφορίδη επέλεξα γιατί η Ιωακειμίδου σταμάτησε να συνεργάζεται , είναι σε άλλο κέντρο & μου πρότεινε εκείνον. Κάναμε την Πέμπτη εμβρυομεταφορα .  Περιμένουμε.Απρόσωποι δεν είναι όμως .. πολύ φιλικοί και αυτοί και οι νοσηλεύτριες ... όσο για την αναμονή αν θέλατε μόνο εκείνον είναι ένα θέμα . Πάντως και εγώ έχω καλό feedback Για τον Χριστοφορίδη. Θα δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Το θαύμα έγινε!!!Πήγαν όλα καλα με την Κυρια Κύρου και περιμένουμε το παιδάκι μας!!!Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Πάνος Γιακουμίδης είπε:

Το θαύμα έγινε!!!Πήγαν όλα καλα με την Κυρια Κύρου και περιμένουμε το παιδάκι μας!!!Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω....

Συγχαρητηρια @Πάνος Γιακουμίδης!!!! Μπραβο!!!!! 

Ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

Παιρνω κι εγω κουραγιο γιατι θα κανουμε τον αλλο μηνα με την κα. Κυρου. 

Όποτε μπορεσεις πες μου σε παρακαλω, πηγατεστο new life???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...