Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτροπή Πειραια


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!Χρόνια πολλά!σήμερα το πρωί κάλεσα στην Επιτροπή του Πειραιά με σκοπό να προγραμματίσουμε ραντεβού αρχές Ιουνίου μιας και οι εξετάσεις έχουν γίνει μέσα στο Μάρτιο και μας λείπει μόνο το 2 ο σπερμοδιαγραμμα.Μου απάντησαν ότι η θητεία αυτής της Επιτροπής τελειώνει τέλος Μαΐου και είτε θα πάρει παράταση είτε θα με εξυπηρετήσουν αλλού. Αναρωτιέμαι όμως με όλα αυτά τα γραφειοκρατικά των υπηρεσιών μήπως θα υπάρξει πρόβλημα?και δε μας περάσουν αρχές Ιουνίου που Θέλουμε?Η να μην αγχωθω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η love30 είπε:

Άλλη επιτροπή στην Αθήνα δεν υπάρχει να πας να κλείσεις κατευθείαν εκεί?

love 30 ευχαριστώ για την απαντηση σύμφωνα με την περιοχή που κατοικούμε μας παραπέμπουν στου Πειραιά λες να απευθυνθώ στην άλλη που είναι Αθήνα??αν και δεν νομίζω να με εξυπηρετήσουν.ωστοσο θα κάνω ένα τηλεφώνημα.να σε ρωτήσω κάτι?τα φάρμακα μπορείς να τα πάρεις από το γειτονικό φαρμακειο και τις ενέσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/04/2018 at 4:27 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Χρόνια πολλά!σήμερα το πρωί κάλεσα στην Επιτροπή του Πειραιά με σκοπό να προγραμματίσουμε ραντεβού αρχές Ιουνίου μιας και οι εξετάσεις έχουν γίνει μέσα στο Μάρτιο και μας λείπει μόνο το 2 ο σπερμοδιαγραμμα.Μου απάντησαν ότι η θητεία αυτής της Επιτροπής τελειώνει τέλος Μαΐου και είτε θα πάρει παράταση είτε θα με εξυπηρετήσουν αλλού. Αναρωτιέμαι όμως με όλα αυτά τα γραφειοκρατικά των υπηρεσιών μήπως θα υπάρξει πρόβλημα?και δε μας περάσουν αρχές Ιουνίου που Θέλουμε?Η να μην αγχωθω??

κοριτσακι μου δεν ξερω να σε βοηθησω σε αυτο που ρωτας, αλλα ευχομαι πολυ καλη τυχη στο ξεκινημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις ενεσεις για τις οποιες θα περασεις απο την επιτροπη θα τις παρεις απο φαρμακειο του ικα δωρεαν.

Ολα τα υπολοιπα που θα χρειαστουν θα σου τα γραψει ο γιατρος σου κανονικα με συνταγη κ θα τα παρεις απο οποιοδηποτε φαρμακειο θελεις με την συμμετοχη του ταμειου σου.

καλη επιτυχια σας ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

κοριτσακι μου δεν ξερω να σε βοηθησω σε αυτο που ρωτας, αλλα ευχομαι πολυ καλη τυχη στο ξεκινημα.

ευχαριστούμε πάρα πολύ!εύχομαι και σε εσάς καλή επιτυχία..ειστε σε αυτή τη διαδικασια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikona είπε:

Τις ενεσεις για τις οποιες θα περασεις απο την επιτροπη θα τις παρεις απο φαρμακειο του ικα δωρεαν.

Ολα τα υπολοιπα που θα χρειαστουν θα σου τα γραψει ο γιατρος σου κανονικα με συνταγη κ θα τα παρεις απο οποιοδηποτε φαρμακειο θελεις με την συμμετοχη του ταμειου σου.

καλη επιτυχια σας ευχομαι!

ευχαριστούμε Nikona εσείς ξεκινήσατε?Μόνο τις ενέσεις παίρνω από το φαρμακείο του ΙΚΑ? κλείνουμε ραντεβού?για δυτικά προάστια ποιο καλύπτει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

ευχαριστούμε πάρα πολύ!εύχομαι και σε εσάς καλή επιτυχία..ειστε σε αυτή τη διαδικασια?

Όχι εξωσωματικής αλλά προσπάθειας μετά από κάποιες ατυχίες. Ευχαριστώ για τις ευχές. Τις χρειάζομαι είναι η αλήθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

ευχαριστούμε Nikona εσείς ξεκινήσατε?Μόνο τις ενέσεις παίρνω από το φαρμακείο του ΙΚΑ? κλείνουμε ραντεβού?για δυτικά προάστια ποιο καλύπτει?

Εμεις εχουμε κανει ηδη μια φορα εξωσωματικη κ μια με κατεψυγμενα απο την πρωτη φορα. Κ παμε ξανα απο την αρχη  γιατι δεν ειχαμε επιτυχια. 

Δεν ειμαι απο Αθηνα κ δεν ξερω να σου πω για το ικα. 

Εγω πηγα χωρις ραντεβου στο φαρμακειο. 

Απο το φαρμακειο του ικα θα παρεις μονο τις ενεσεις διεγερσης. 

Καλη επιτυχια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

ευχαριστούμε Nikona εσείς ξεκινήσατε?Μόνο τις ενέσεις παίρνω από το φαρμακείο του ΙΚΑ? κλείνουμε ραντεβού?για δυτικά προάστια ποιο καλύπτει?

Δυτικά συγκεκριμένα πάνε Πειραιά υπάρχουν και μερικές περιοχές που πάνε Μαρούσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

Όχι εξωσωματικής αλλά προσπάθειας μετά από κάποιες ατυχίες. Ευχαριστώ για τις ευχές. Τις χρειάζομαι είναι η αλήθεια.

θα πετύχεις σίγουρα!ότι και αν γίνει!!θετική διάθεση..!και χαμόγελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

θα πετύχεις σίγουρα!ότι και αν γίνει!!θετική διάθεση..!και χαμόγελα!

σε ευχαριστω παρα πολυ γλυκο κοριτσι. πεφτουμε μερικες φορες αλλα και παλι σηκωνομαστε και παμε προς το στοχο. εσυ θα ξεκινησεις αμεσα αν καταλαβαινω καλα? ειναι 1η προσπαθεια? αν ναι....ελπιζω κ η τελευταια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dim83 είπε:

σε ευχαριστω παρα πολυ γλυκο κοριτσι. πεφτουμε μερικες φορες αλλα και παλι σηκωνομαστε και παμε προς το στοχο. εσυ θα ξεκινησεις αμεσα αν καταλαβαινω καλα? ειναι 1η προσπαθεια? αν ναι....ελπιζω κ η τελευταια!

Dim 83 ναι είναι η πρώτη φορά θα περάσουμε Επιτροπή τον ιούνιο θα πάμε διακοπές και από Σεπτέμβρη ξεκινάμε.. αν με Ρωτάς θα θελα και αύριο να ξεκινήσω αλλά αυτά τα πράγματα  δε θέλουν βιαση βεβαια εμας είναι λίγο πιο στάνταρ τα πράγματα λόγω αζωοσπερμιας .εσείς Πότε ξεκινάτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η nikona είπε:

Εμεις εχουμε κανει ηδη μια φορα εξωσωματικη κ μια με κατεψυγμενα απο την πρωτη φορα. Κ παμε ξανα απο την αρχη  γιατι δεν ειχαμε επιτυχια. 

Δεν ειμαι απο Αθηνα κ δεν ξερω να σου πω για το ικα. 

Εγω πηγα χωρις ραντεβου στο φαρμακειο. 

Απο το φαρμακειο του ικα θα παρεις μονο τις ενεσεις διεγερσης. 

Καλη επιτυχια! 

nikona good luck αυτή η φορά είναι σίγουρη επιτυχία!:-)Και σε λίγο καιρό θα συζητάμε για την εμπειρία της εγκυμοσύνης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Dim 83 ναι είναι η πρώτη φορά θα περάσουμε Επιτροπή τον ιούνιο θα πάμε διακοπές και από Σεπτέμβρη ξεκινάμε.. αν με Ρωτάς θα θελα και αύριο να ξεκινήσω αλλά αυτά τα πράγματα  δε θέλουν βιαση βεβαια εμας είναι λίγο πιο στάνταρ τα πράγματα λόγω αζωοσπερμιας .εσείς Πότε ξεκινάτε?

αντε αντε με το καλο!

εγω οπως σου εγραψα πιο πανω δεν ειμαι απο εξωσωματικη. μονοι μας προσπαθουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

αντε αντε με το καλο!

εγω οπως σου εγραψα πιο πανω δεν ειμαι απο εξωσωματικη. μονοι μας προσπαθουμε.

τελειααα περιμένουμε νεααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/4/2018 at 9:42 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

love 30 ευχαριστώ για την απαντηση σύμφωνα με την περιοχή που κατοικούμε μας παραπέμπουν στου Πειραιά λες να απευθυνθώ στην άλλη που είναι Αθήνα??αν και δεν νομίζω να με εξυπηρετήσουν.ωστοσο θα κάνω ένα τηλεφώνημα.να σε ρωτήσω κάτι?τα φάρμακα μπορείς να τα πάρεις από το γειτονικό φαρμακειο και τις ενέσεις?

Κάποια θα πάρεις και από το φαρμακείο αλλά τα ακριβά είναι από το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ π.χ. gonal menopur merional δεν θυμάμαι άλλες είναι από το ΕΟΠΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...