Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπαθώ για μωράκι❤️❤️❤️❤️❤️3 μέρες καθυστέρησης και αρνητικό τεστ


Wannabemama333

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες.... Είναι η πρώτη φορά που γράφω σε κάποιο φόρουμ....!!!!!Λοιπόν Για να ξεκινήσω είμαι 26 χρόνων και έχω ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου εδώ και περίπου 8 μήνες αλλά σπορακι πουθενά????......αυτο το μήνα τελευταία περίοδος ήταν στις 28 Φεβρουαρίου και τώρα περίμενα στις 31 Μαρτίου η περίοδος μου κρατάει 5 ημέρες και τώρα είμαι στην 3 μέρα καθυστερησης....έκανα ένα τεστ σήμερα μεσημέρι βέβαια όχι πρωί αλλά ήταν αρνητικό (predictor) ... Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος.... Ο κύκλος μου είναι σταθερός....απο αλλά συμπτώματα έχω πόνο στο στήθος και μια υπνηλια και πόνοι χαμηλά στην κοιλιά σαν να μου κατεβαίνει η περίοδος αυτά Α και σήμερα στο χαρτί είχα λευκό και λίγο Μπεζ ούτε καν καφέ υγρό ελάχιστο ....Σας ευχαριστω πολύ όλες εκ των προτέρων!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!! καλως μας βρηκες!!! ευχομαι γρηγορα μανουλα!!! ειμαστε και κοντα σε ηλικια εγω ειμαι 29 !! το εκανες μεσημερακι και ειχες πιει νερακι μπολικο??? γιατι  θελει πρωι κοριτσαρα μου με πρωινα ουρα επειδη το πρωι ειναι πιο πολυ σε ορμονη συγκεντρωμενη!! ευχομαι να εισαι τρεις μερες καθυστερηση ειναι πολυ καλα η κανε αλλο ενα αυριο το  πρωι με το ξυπνησεις η χοριακη αν θες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.....σε ευχαριστώ τόσο πολύ και σε σένα το εύχομαι..... Αννι μου γτ δεν μου έγραψες αν έχεις η αν θέλεις και εσύ.....ναι είχα πιει καφέ νερό ήμουν στην δουλειά αλλά θα εσκαγα από το άγχος και παρασύρθηκα πήρα το διπλό οπότε θα κάνω και ένα αύριο το πρωί..... Απλά ρώτησα να πάρω και άλλες γνώμες αν όντως μπορεί να προκύψει εγκυμοσυνη η έχω παραδώσει..... ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλώς όρισες εγώ από εμπειρία και μόνο θα σου πω ότι η χοριακή θα στο επιβεβαιώσει αν είσαι ή όχι..Βέβαια τα τεστ από την 1η μέρα καθυστέρησης οποια ώρα και να τα κάνεις δείχνουν τουλάχιστον στη δική μου περίπτωση έτσι είχε γίνει..Με 2 μέρες καθυστέρηση το έκανα βράδυ και είχε βγει θετικό..Όπως και να χει εύχομαι να είσαι έγκυος και να γίνεις σύντομα μανούλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ....για τον χρόνο σου να απαντήσεις anh33... Ε θα κάνω και το πρωί να δω και αν συνεχίσει βλέπουμε τι να πω και εγώ.....!!!!ειναι μπέρδεμα η ρημάδα η περίοδος!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Wannabemama333 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ....για τον χρόνο σου να απαντήσεις anh33... Ε θα κάνω και το πρωί να δω και αν συνεχίσει βλέπουμε τι να πω και εγώ.....!!!!ειναι μπέρδεμα η ρημάδα η περίοδος!!!!!!! 

Μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά και τελείως συμβουλευτικά προσπάθησε να το βγάλεις και λίγο από το μυαλό σου απόλαυσε στιγμές με τον αντρούλη σου και θα ρθει πιστέψέ με..Και εγώ σε άσχετη φάση είχα μείνει που το χα βγάλει απ το μυαλό μου τελείως..Κάνε και αύριο και βλέπεις.Όταν ξεκίνησα ελεύθερες επαφές καποια στιγμή αντιμετώπισα θέμα με τον κυκλο μου μην φανταστείς απλά είχε μεγαλώσει..και επανήλθα..Φιλιά πολλά και να μας πεις νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Wannabemama333 είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες.... Είναι η πρώτη φορά που γράφω σε κάποιο φόρουμ....!!!!!Λοιπόν Για να ξεκινήσω είμαι 26 χρόνων και έχω ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου εδώ και περίπου 8 μήνες αλλά σπορακι πουθενά????......αυτο το μήνα τελευταία περίοδος ήταν στις 28 Φεβρουαρίου και τώρα περίμενα στις 31 Μαρτίου η περίοδος μου κρατάει 5 ημέρες και τώρα είμαι στην 3 μέρα καθυστερησης....έκανα ένα τεστ σήμερα μεσημέρι βέβαια όχι πρωί αλλά ήταν αρνητικό (predictor) ... Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος.... Ο κύκλος μου είναι σταθερός....απο αλλά συμπτώματα έχω πόνο στο στήθος και μια υπνηλια και πόνοι χαμηλά στην κοιλιά σαν να μου κατεβαίνει η περίοδος αυτά Α και σήμερα στο χαρτί είχα λευκό και λίγο Μπεζ ούτε καν καφέ υγρό ελάχιστο ....Σας ευχαριστω πολύ όλες εκ των προτέρων!!!!!!!! 

Καλώς ήρθες στη παρέα μας, @Wannabemama333...Υπαρχει περίπτωση να έχει κάνει λάθος το τεστακι..Εχω ακούσει πολλές περιπτώσεις που το τεστ βγήκε αρνητικό και οι κοπέλες ήταν έγκυος..Εγω βέβαια όταν έκανα τεστακι,δυστυχώς είχε δίκιο..Ηταν αρνητικό και μετα απο λίγες ώρες αδιαθετησα..

Πάντως μην αγχώνεσαι..Ο κύκλος αλλάζει με τις ελεύθερες επαφές...Γυναικειες ορμόνες,παιδί μου..Τι περιμενεις;?;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με τα κορίτσια!! Καλησπέρα κι από εμένα, καλώς ήρθες στην παρέα ?

θα σου έλεγα κι εγώ ότι η χοριακη είναι η πιο σίγουρη λύση.. όμως αφού έχεις το τεστ μπορείς να το κανεις το πρωί.. εύχομαι να είναι θετικό και να μας πεις τα ευχάριστα αύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ath33 είπε:

Μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά και τελείως συμβουλευτικά προσπάθησε να το βγάλεις και λίγο από το μυαλό σου απόλαυσε στιγμές με τον αντρούλη σου και θα ρθει πιστέψέ με..Και εγώ σε άσχετη φάση είχα μείνει που το χα βγάλει απ το μυαλό μου τελείως..Κάνε και αύριο και βλέπεις.Όταν ξεκίνησα ελεύθερες επαφές καποια στιγμή αντιμετώπισα θέμα με τον κυκλο μου μην φανταστείς απλά είχε μεγαλώσει..και επανήλθα..Φιλιά πολλά και να μας πεις νέα σου!

Προσπαθώ να μην αγχώνομαι και τους προηγούμενους μήνες ήμουν αρκετά χαλαρή απλά τώρα επειδή έχω σταθερό κύκλο δ μου χε ξανά τύχει καθυστέρηση και αχνες Μπεζ σταγόνες για αυτό και παραξενευτηκα αρκετά......ας ελπίσουμε να κάνε λάθος το τεστ.....να χαίρεσαι το παιδάκι σου ευχαριστώ πολύ!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena88 είπε:

Καλώς ήρθες στη παρέα μας, @Wannabemama333...Υπαρχει περίπτωση να έχει κάνει λάθος το τεστακι..Εχω ακούσει πολλές περιπτώσεις που το τεστ βγήκε αρνητικό και οι κοπέλες ήταν έγκυος..Εγω βέβαια όταν έκανα τεστακι,δυστυχώς είχε δίκιο..Ηταν αρνητικό και μετα απο λίγες ώρες αδιαθετησα..

Πάντως μην αγχώνεσαι..Ο κύκλος αλλάζει με τις ελεύθερες επαφές...Γυναικειες ορμόνες,παιδί μου..Τι περιμενεις;?;

Μακάρι προς το παρόν τουλάχιστον τίποτα ούτε περίοδος ούτε τίποτα μόνο οι πόνοι που είναι πολύ λαιτ και που τους έχω εδώ και δέκα περίπου μέρες.........ααα και πολύ υπνηλια Παναγία μου κλείνουν τα μάτια μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Συμφωνώ με τα κορίτσια!! Καλησπέρα κι από εμένα, καλώς ήρθες στην παρέα ?

θα σου έλεγα κι εγώ ότι η χοριακη είναι η πιο σίγουρη λύση.. όμως αφού έχεις το τεστ μπορείς να το κανεις το πρωί.. εύχομαι να είναι θετικό και να μας πεις τα ευχάριστα αύριο!!!

Καλησπέρα και σας ευχαριστώ όλες.... Και μακάρι όλες να χουμε τα καλύτερα αποτελέσματα.........μακαρι να το κάνω και να χει το επιθυμητό αποτέλεσμα..... Αν όχι θα συνεχίσουμε να χαιρόμαστε τις ελεύθερες επαφές μας??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !! Σήμερα μου έβγαλε την ειδοποίηση οτι απάντησες χαχαχα
Όπως τα λες.. περιμένουμε λοιπόν κι αν δεν κάτσει αυτό το μήνα θα κάτσει τον επόμενο!
Εδώ , παρέα θα λέμε τα νέα μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Wannabemama333 είπε:

Προσπαθώ να μην αγχώνομαι και τους προηγούμενους μήνες ήμουν αρκετά χαλαρή απλά τώρα επειδή έχω σταθερό κύκλο δ μου χε ξανά τύχει καθυστέρηση και αχνες Μπεζ σταγόνες για αυτό και παραξενευτηκα αρκετά......ας ελπίσουμε να κάνε λάθος το τεστ.....να χαίρεσαι το παιδάκι σου ευχαριστώ πολύ!!!!! 

Να σαι καλα κοριτσι μου Καλό Πάσχα και εύχομαι σποράκι στην κοιλίτσα σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...