Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΕΓΙΝΕ!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΣΥΧΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΟΜΩΣ!ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ 26 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ!!!ΕΙΜΑΙ  Ε Γ Κ Υ Ο Σ !!!ΔΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΟΜΗ!!ΧΘΕΣ 5Η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ Κ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΠΗΓΑ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ Κ Μ ΒΓΗΚΕ 2401!!!ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΣΤΝ ΓΙΑΤΡΟ!!ΔΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΝ ΧΑΡΑ Μ ΑΝ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΔΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΜΕ ΤΝ ΑΝΤΡΑ Μ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ ΣΤΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΕΤΑ ΙΣΩΣ Τ ΠΟΥΜΕ ΣΤ ΓΟΝΕΙΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ Τ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΩ ΓΤ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΛΑ Γ ΝΑ ΕΡΘΕΙ.Κ ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣ Κ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΥΣΙΚΑ!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΝ Τ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ!!ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΨΥΧΗ Μ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Τ ΚΟΣΜΟΥ Π ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ!!!ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΕΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσι μ πόσο χάρηκα με τα νέα σου!!! Θυμάμαι τις προσπάθειες σου κ ότι ένα διάστημα σε είχε πάρει λίγο από κάτω! Συγχαρητήρια!!! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη εύχομαι κ ένα γερό μωρο!

Τελικά τα 2 χρόνια είναι μέσα στα πλαίσια τ φυσιολογικού για αυτες τις ηλικιες. Μου τ λεγε ο γιατρός μ κ έλεγα Ναι καλά. Κ μεις ακριβώς στους 26 μήνες τ πιάσαμε τη μπουμπού μας.

Μπράβο κ πάλι μπράβο!! Χάρηκα τόσο πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι. Εδειξες υπομονή και επιμονή και το πέτυχες. Σου εύχομαι να πάνε ολα καλα και να έχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Μακάρι να παρει μπρος το φορουμ με όμορφα νέα από ολες, και θετικες βεβαια εξελίξεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβερή η χοριακή σου!  Τεράστια χαρά στο σπίτι σου. Συγχαρητήρια. Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Μπράβο κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κ απο εμένα κοπέλα μου ! Ετσι κ εμείς .. 2 χρόνια μετα!

Καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη με ενα γερό μωρο στην αγκαλια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑΑΑ ΠΟΛΥ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΛΗΘΙΝΑ!!!ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΓΝΩΜΩΝ!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elena90 είπε:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑΑΑ ΠΟΛΥ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΛΗΘΙΝΑ!!!ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΓΝΩΜΩΝ!!!???

μπραβο @elena90! ευχομαι ολα να πανε καλα μεχρι τελους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η elena90 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΣΥΧΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΟΜΩΣ!ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ 26 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ!!!ΕΙΜΑΙ  Ε Γ Κ Υ Ο Σ !!!ΔΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΟΜΗ!!ΧΘΕΣ 5Η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ Κ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΠΗΓΑ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ Κ Μ ΒΓΗΚΕ 2401!!!ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΣΤΝ ΓΙΑΤΡΟ!!ΔΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΝ ΧΑΡΑ Μ ΑΝ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΔΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΜΕ ΤΝ ΑΝΤΡΑ Μ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ ΣΤΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΕΤΑ ΙΣΩΣ Τ ΠΟΥΜΕ ΣΤ ΓΟΝΕΙΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ Τ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΩ ΓΤ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΛΑ Γ ΝΑ ΕΡΘΕΙ.Κ ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣ Κ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΥΣΙΚΑ!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΝ Τ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ!!ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΨΥΧΗ Μ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Τ ΚΟΣΜΟΥ Π ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ!!!ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΕΤΕ!!!

Συγχαρητήρια! Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη!!! Και μεις 15 μήνες προσπαθούσαμε ώσπου ήρθε από μόνο του. Όπως τα λες!! Αυτό έρχεται όποτε αυτό θέλει!!!

Άντε να ακούμε τέτοια καλά νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...