Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λέτε να είμαι τελικά έγκυος;


Ανι12

Recommended Posts

Κορίτσια γειά σας και από εμένα.. Έχω μια απορία και θα ήθελα τις συμβουλές σας.. Τελευταία περίοδός 28 Φεβρουαρίου με 4 Μαρτίου.. Είχαμε επαφή με τον σύντροφο μου ελεύθερη μια φορά μόνο στις 10 Μαρτίου.. Έχω σταθερό κύκλο 26 ημερών.. Έπρεπε να είχα αδιαθετησει χθες στις 26 Μαρτίου και δεν έχει έρθει κάτι ακόμα.. Πέρα απ αυτό όμως έχω πόνους ψηλά στη κοιλιά μ και ανά διαστήματα χαμηλά όπως μια δυο ώρες πριν να αδιαθετησω συνήθως.. Τι λέτε; έχω κάποια ελπίδα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι!!! Κι μένα πονούσε η κοιλιά μου σαν να αδιαθετησω αλλά δεν ήρθε ποτέ. Κάνε ένα τεστακι και πες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας.. Ακόμα δεν έχω κάνει τεστ δεν έχω το κουράγιο και φοβάμαι τόσο ότι θα απογοητευτώ γιατί έχει ξανά τύχει στο παρελθόν.. Όσο ποναω λέω τώρα ήρθε και τρέχω στο μπάνιο αλλά τίποτα.. 

στις πριν 15 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι!!! Κι μένα πονούσε η κοιλιά μου σαν να αδιαθετησω αλλά δεν ήρθε ποτέ. Κάνε ένα τεστακι και πες μας!

Πόσο καιρό ήταν οι πόνοι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια βδομαδα πριν τη μερα που ηταν να αδιαθετησω. Συνεχιστηκαν βεβαια σε ολη την εγκυμοσυνη..Μετα εκανα τεστ δυο μερες πριν την καθυστέρηση κ βγηκε αχνό θετικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ανι12 είπε:

Σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας.. Ακόμα δεν έχω κάνει τεστ δεν έχω το κουράγιο και φοβάμαι τόσο ότι θα απογοητευτώ γιατί έχει ξανά τύχει στο παρελθόν.. Όσο ποναω λέω τώρα ήρθε και τρέχω στο μπάνιο αλλά τίποτα.. 

Πόσο καιρό ήταν οι πόνοι; 

απλα κοριτση μου μην το αφησεις παρα πολυ γιατι καλο ειναι αν εισαι να μιλησεις με τον γιατρο σου για να σε συμβουλευση γιατι μπορει να σου δωσει και καποιες βιταμινουλες που βοηθανε στην εγκυμοσυνη η εξετασεις που χρειαζεται να κανεις οπως κανουν ολα τα κοριτσια που ανακαλυπτουν την εγκυμοσυνη τους!!!! ευχομαι συντομα να κανεις ενα τεστακι εγω θα ελεγα και να εισαι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε τεστ κ εγώ μόνο πονους περιόδου είχα και ήμουν σίγουρη ότι θα μ έρθει περίοδος ανά πάσα στιγμή κ επειδή οπω λες μου είχε ξανατυχει δεν έκανα τεστ μην απογοητεύτω. Στην 7 βδομάδα έμαθα ότι είμαι έγκυος αφού έκανα με το ζόρι τεστ επειδή φώναζε ο άντρας μου, κ εδώ κ 20 μέρες είμαι μαμά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maria6390 είπε:

Κάνε τεστ κ εγώ μόνο πονους περιόδου είχα και ήμουν σίγουρη ότι θα μ έρθει περίοδος ανά πάσα στιγμή κ επειδή οπω λες μου είχε ξανατυχει δεν έκανα τεστ μην απογοητεύτω. Στην 7 βδομάδα έμαθα ότι είμαι έγκυος αφού έκανα με το ζόρι τεστ επειδή φώναζε ο άντρας μου, κ εδώ κ 20 μέρες είμαι μαμά!!!

Αχ τι ωραιο....τουλαχιστον δεν περασες και τις δυο βδομαδες αναμονής μεχρι να πας για πρώτο υπέρηχο. Πήγες κατευθείαν αγκαζε με τις χοριακές σου. Μακάρι να μπορούσα και εγώ να περιμένω τόσο. χιχιχι. Δε νομίζω βεβαια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Αχ τι ωραιο....τουλαχιστον δεν περασες και τις δυο βδομαδες αναμονής μεχρι να πας για πρώτο υπέρηχο. Πήγες κατευθείαν αγκαζε με τις χοριακές σου. Μακάρι να μπορούσα και εγώ να περιμένω τόσο. χιχιχι. Δε νομίζω βεβαια :P

Χαχαχα ναι!!! Ο γιατρός κ ο άντρας μου με δούλευαν ότι περίμενα κ καλά να πάει σχολείο τ παιδί γ να τ καταλάβω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ανι12 είπε:

Κορίτσια τίποτα ήρθε κανονικά σήμερα.. Την επόμενη φορά τώρα πάλι.. 

Εύχομαι η επόμενη φορά να είναι και η τυχερή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...