Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμβρυομεταφορά πρώτη προσπάθεια


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΠΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΑ.ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ..

ΛΟΙΠΟΝ..ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 6Η ΜΕΡΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΕ 3 ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΑΡΙΣΤΑ 3 Ημερων.ΤΙΣ 4 ΠΡΩΤΕΔ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΝ Κ ΕΦΕΥΓΑΝ ,ΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ,ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΕΙΝΑΙ Η 1Η ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ Κ ΟΣΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ..ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ??ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΥΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΦΕΥΓΟΥΝ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσηρθες κ καληεπιτυχια!

τα πονακια αυτα κ τα συμπτωματα περιοδου ειναι φυσιολογικο να υπαρχουν. Παιζουν ρολο κ τα φαρμακα. Μην αγχωνεσαι!! Ολα να πανε καλα ευχομαι. 

Πότε εχεις χοριακη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι κ τη γέννα σποραδικά θα χεις τέτοιες συσπάσεις( κ θα νιώθεις το ίδιο) από καρδιάς καλή επιτυχία..σημάδια δεν υπάρχουν..μόνη ένδειξη είναι η χοριακη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η ΤερψιΑννα είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΠΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΑ.ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ..

ΛΟΙΠΟΝ..ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 6Η ΜΕΡΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΕ 3 ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΑΡΙΣΤΑ 3 Ημερων.ΤΙΣ 4 ΠΡΩΤΕΔ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΝ Κ ΕΦΕΥΓΑΝ ,ΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ,ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΕΙΝΑΙ Η 1Η ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ Κ ΟΣΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ..ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ??ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΥΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΦΕΥΓΟΥΝ..

Καλησπερα κορίτσι μου ....εγω είμαι στην 14η μέρα εμβρυομεταφορας ....αυριο θα πάω για β χωριακη .. είχα και εγω μέχρι προχθές πονους περιοδου ... Από την στιγμή που δεν βλέπεις αίμα αγχονεσε....!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλωσηρθες κ καληεπιτυχια!

τα πονακια αυτα κ τα συμπτωματα περιοδου ειναι φυσιολογικο να υπαρχουν. Παιζουν ρολο κ τα φαρμακα. Μην αγχωνεσαι!! Ολα να πανε καλα ευχομαι. 

Πότε εχεις χοριακη;;

Ευχαριστω πολυ καταρχας!!Το Σαββ στις 24 του Μηνα...εχω κατσει αυτες τις μερες σπιτι απο αυριο δουλιτσα χαλαρα βεβαια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου ....εγω είμαι στην 14η μέρα εμβρυομεταφορας ....αυριο θα πάω για β χωριακη .. είχα και εγω μέχρι προχθές πονους περιοδου ... Από την στιγμή που δεν βλέπεις αίμα αγχονεσε....!!!!! 

Ευχομαι να σου πανε οοοολα καλα με απολυτως ΘΕΤΙΚΑ Αποτελεσματα!!!πρωτη σου φορα ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/3/2018 at 9:18 ΜΜ, ο/η ΤερψιΑννα είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΠΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΑ.ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ..

ΛΟΙΠΟΝ..ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 6Η ΜΕΡΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΕ 3 ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΑΡΙΣΤΑ 3 Ημερων.ΤΙΣ 4 ΠΡΩΤΕΔ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΝ Κ ΕΦΕΥΓΑΝ ,ΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ,ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΕΙΝΑΙ Η 1Η ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ Κ ΟΣΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ..ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ??ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΥΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΦΕΥΓΟΥΝ..

Καλη επυτυχια να πανε ολα καλα τα πονακια δεν ειναι τιποτα τα συμπτωματα πολλες φορες ειναι τα ιδια!!! Ποσο χρονων εισαι και σου βαλανε 3?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

37 ετων ειμαι..ομως σημερα ειμαι λιγακι καπως γιατι εχω ροζ υγρα..ο γιατρος μου ειπε οτι ισως να μην ειναι κατι κ να παιρνω κανονικα τα φαρμακα μεχρι το Σαββ που ειναι η χοριακη...εγω εχω απογοητευτει τελειως ομως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/3/2018 at 9:18 ΜΜ, ο/η ΤερψιΑννα είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΠΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΑ.ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ..

ΛΟΙΠΟΝ..ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 6Η ΜΕΡΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΕ 3 ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΑΡΙΣΤΑ 3 Ημερων.ΤΙΣ 4 ΠΡΩΤΕΔ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΝ Κ ΕΦΕΥΓΑΝ ,ΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ,ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΕΙΝΑΙ Η 1Η ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ Κ ΟΣΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ..ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ??ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΥΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΦΕΥΓΟΥΝ..

Ένα σου λεω ....και εγώ ειχα πονους περιοδου και μάλλον ηταν από τη μήτρα που μεγάλωνε γιατί χθες έκανα τη εξέταση χωριακης και βγήκε θετική....το περασα αυτό που ζεις εσύ τωρα ...μην σκεφταισε τίποτα κανένα σημάδι...το σώμα μας παίρνει πολλές ορμόνες...και μπορεί να έχουμε παρενέργειες...μην τρελενεσε ...ηρεμισε και θα περάσουν η μέρες..μονο η εξέταση δείχνει τίποτα άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΤερψιΑννα είπε:

37 ετων ειμαι..ομως σημερα ειμαι λιγακι καπως γιατι εχω ροζ υγρα..ο γιατρος μου ειπε οτι ισως να μην ειναι κατι κ να παιρνω κανονικα τα φαρμακα μεχρι το Σαββ που ειναι η χοριακη...εγω εχω απογοητευτει τελειως ομως...

Μπορεί να μην είναι όντως κακό. Χωρίς να θέλω να σου δώσω ψεύτικες ελπίδες μπορεί να είναι και από την εμφύτευση. :) Στο εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Gabry είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Εύχομαι σε όλες που περναμε όλη αυτη την αγωνία, να τα καταφερουμε το συντομότερο!!!

Εγώ είχα αρκετές βιοχημικές και παλλινδρομες με φυσικη σύλληψη. Εξαντληθηκαμε ψυχικά και καταλήξαμε στην λύση της εξωσωματικής. Για να είναι όλα πιο ελεγμένα. 

Αφού οι πολλες μας εξετασεις δεν έδειξαν κατι, το μονο που μας έμεινε είναι να ελεγξούμε τα έμβρυα.

Έκανα λοιπόν το Σάββατο εμβρυομεταφορα με δύο βλαστοκυστες 5ης ημέρας, πολύ καλής ποιότητας, όπως μας είπε...

Τώρα περιμενω και με εχει φάει η αγωνία... Συμπτώματα δεν έχω, κάποιες ενοχλήσεις που νιώθω είναι πιο πολύ από την τρομερή δυσκοιλιότητα που με πιάνει πάντα σε αυτη τη φάση. Βέβαια, τώρα πια με τη διατροφή μου φροντίζω να είναι πιο διαχειρίσιμο.

Τις δύο πρωτες μέρες πήγαινα από το κρεβατι στον καναπε και μετά στην καρέκλα. Σήμερα έκανα κάτι ψιλοδουλίτσες και νιώθω μικρά τσιμπηματα στη μεση...

Χοριακη θα κάνω Την Τετάρτη 28/3...

Ελπίζω να πάνε όλα καλά σε όλες μας!!! Να έχουμε πολύ καλές χοριακες...

Gina, τι τιμή είχε η πρώτη σου χοριακη;

Εγω την έκανα χθες και είχα 62 ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η mayra_d είπε:

Μπορεί να μην είναι όντως κακό. Χωρίς να θέλω να σου δώσω ψεύτικες ελπίδες μπορεί να είναι και από την εμφύτευση. :) Στο εύχομαι!!!

Ευχαριστω πολυ!τωρα δεν εχω καθολου..ειχα λιγο ροζ μετα λιγο καφε κ τωρα τιποτα..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα!Κ ενω προχτες ειχα δει λιγο ροζ αιμα που δεν ξαναειδα πριν λιγο πηγα τουαλετα κ ειχα καφε εκκρισεις..τι ειναι παλι αυτο??λετε να ερχεται η περιοδος???η απογοητευση επανηλθε... γιατο Σαββ ειναι η χοριακη...περιεργως ομως εχω κατι που δεν το ειχα ποτε ..επειδη εχω επιπεδη κοιλια παρατηρησα διογκωση πολυ χαμηλα..κ το πηρα ως θετικο...τι λετε??πολλες οι αποριες μου...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/3/2018 at 3:47 ΜΜ, ο/η Gabry είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Εύχομαι σε όλες που περναμε όλη αυτη την αγωνία, να τα καταφερουμε το συντομότερο!!!

Εγώ είχα αρκετές βιοχημικές και παλλινδρομες με φυσικη σύλληψη. Εξαντληθηκαμε ψυχικά και καταλήξαμε στην λύση της εξωσωματικής. Για να είναι όλα πιο ελεγμένα. 

Αφού οι πολλες μας εξετασεις δεν έδειξαν κατι, το μονο που μας έμεινε είναι να ελεγξούμε τα έμβρυα.

Έκανα λοιπόν το Σάββατο εμβρυομεταφορα με δύο βλαστοκυστες 5ης ημέρας, πολύ καλής ποιότητας, όπως μας είπε...

Τώρα περιμενω και με εχει φάει η αγωνία... Συμπτώματα δεν έχω, κάποιες ενοχλήσεις που νιώθω είναι πιο πολύ από την τρομερή δυσκοιλιότητα που με πιάνει πάντα σε αυτη τη φάση. Βέβαια, τώρα πια με τη διατροφή μου φροντίζω να είναι πιο διαχειρίσιμο.

Τις δύο πρωτες μέρες πήγαινα από το κρεβατι στον καναπε και μετά στην καρέκλα. Σήμερα έκανα κάτι ψιλοδουλίτσες και νιώθω μικρά τσιμπηματα στη μεση...

Χοριακη θα κάνω Την Τετάρτη 28/3...

Ελπίζω να πάνε όλα καλά σε όλες μας!!! Να έχουμε πολύ καλές χοριακες...

Gina, τι τιμή είχε η πρώτη σου χοριακη;

Κορίτσια καλησπέρα,δεν ξέρω αν τα γράφω σε σωστό σημείο ...εύχομαι καταρχήν σε όλες τις γυναίκες να έχουν δύναμη και καλά αποτελέσματα....εγώ 1η φορά εξωσωματική κ αυτό λόγω ηλικίας από την μεριά μου οσονούπο 40 και λόγω αδυναμίας σπέρματος από τον σύζυγο μου....14/3 ωοληψία και 17/3 εμβρυομεταφορά με 3 εμβρυάκια τα 2 σουπερ ντουπερ κ το 1 καλό.....όλες τις μέρες πονάκια εχθές και προχθές έντονους πόνους περιόδου και έβγαλα και σπυράκια και λέω αν ειναι δυνατόν αδιαθετω...αν και ξέρω οτι ειναι και από τα φάρμακα που παίρνουμε +απο την ωοληψια ....αίμα κ εγω δεν έχω δει...χοριακή την μέρα των γενεθλίων μου 28/3 ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Gabry είπε:

@Andy28

Καλημέρα! Έχουμε χοριακη την ιδια μέρα! Εγώ ιδιαίτερα συμπτώματα δεν έχω τις τελευταίες μέρες... Κάτι ψιλοτσιμπηματα μόνο σε στήθος και ίσως καμία φορά χαμηλά αριστερά στην κοιλια.

Μπορεί όμως να ειναι και η ιδέα μου...

Ευχομαι την Τετάρτη να γινουμε κι οι δύο πολυ χαρούμενες!!!

Και ολες οι κοπέλες που ειναι στην προσπαθεια για να αποκτήσουν τα μωρακια τους!

κοριτσια θετικη ενεργεια!!!!!! με το καλο να μας πειτε ευχαριστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Gabry είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!

Έχω πάρει πολύ κουράγιο από πολλές κοπέλες στο Φόρουμ!

Η μια παιρνει απο την αλλη! Σου ευχομαι να τα καταφερετε αυτη τη φορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/3/2018 at 2:28 ΜΜ, ο/η Andy28 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,δεν ξέρω αν τα γράφω σε σωστό σημείο ...εύχομαι καταρχήν σε όλες τις γυναίκες να έχουν δύναμη και καλά αποτελέσματα....εγώ 1η φορά εξωσωματική κ αυτό λόγω ηλικίας από την μεριά μου οσονούπο 40 και λόγω αδυναμίας σπέρματος από τον σύζυγο μου....14/3 ωοληψία και 17/3 εμβρυομεταφορά με 3 εμβρυάκια τα 2 σουπερ ντουπερ κ το 1 καλό.....όλες τις μέρες πονάκια εχθές και προχθές έντονους πόνους περιόδου και έβγαλα και σπυράκια και λέω αν ειναι δυνατόν αδιαθετω...αν και ξέρω οτι ειναι και από τα φάρμακα που παίρνουμε +απο την ωοληψια ....αίμα κ εγω δεν έχω δει...χοριακή την μέρα των γενεθλίων μου 28/3 ...

καλημέρα και καλή εβδομάδα,σας ευχαριστούμε πολύ.....2 και σήμερααα...η αγωνία όλο και περισσότερη..εγώ στήθος καθόλου πλέον κ ότι είχα μόνο στις ρόγες μου....εχθές μου έριξε 2 σουβλιές χαμηλά ....α είχα κ λίγα υγρά που δεν είχα καθόλου.....αυτές οι 12 μέρες μου φαίνονται ατελείωτες και ίσως οι πιο δύσκολες σε όλη την διαδικασία.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/3/2018 at 2:28 ΜΜ, ο/η Andy28 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,δεν ξέρω αν τα γράφω σε σωστό σημείο ...εύχομαι καταρχήν σε όλες τις γυναίκες να έχουν δύναμη και καλά αποτελέσματα....εγώ 1η φορά εξωσωματική κ αυτό λόγω ηλικίας από την μεριά μου οσονούπο 40 και λόγω αδυναμίας σπέρματος από τον σύζυγο μου....14/3 ωοληψία και 17/3 εμβρυομεταφορά με 3 εμβρυάκια τα 2 σουπερ ντουπερ κ το 1 καλό.....όλες τις μέρες πονάκια εχθές και προχθές έντονους πόνους περιόδου και έβγαλα και σπυράκια και λέω αν ειναι δυνατόν αδιαθετω...αν και ξέρω οτι ειναι και από τα φάρμακα που παίρνουμε +απο την ωοληψια ....αίμα κ εγω δεν έχω δει...χοριακή την μέρα των γενεθλίων μου 28/3 ...

καλημέρα και καλή εβδομάδα,σας ευχαριστούμε πολύ.....2 και σήμερααα...η αγωνία όλο και περισσότερη..εγώ στήθος καθόλου πλέον κ ότι είχα μόνο στις ρόγες μου....εχθές μου έριξε 2 σουβλιές χαμηλά ....α είχα κ λίγα υγρά που δεν είχα καθόλου.....αυτές οι 12 μέρες μου φαίνονται ατελείωτες και ίσως οι πιο δύσκολες σε όλη την διαδικασία.....

στις On 26/3/2018 at 10:36 ΠΜ, ο/η Andy28 είπε:

καλημέρα και καλή εβδομάδα,σας ευχαριστούμε πολύ.....2 και σήμερααα...η αγωνία όλο και περισσότερη..εγώ στήθος καθόλου πλέον κ ότι είχα μόνο στις ρόγες μου....εχθές μου έριξε 2 σουβλιές χαμηλά ....α είχα κ λίγα υγρά που δεν είχα καθόλου.....αυτές οι 12 μέρες μου φαίνονται ατελείωτες και ίσως οι πιο δύσκολες σε όλη την διαδικασία.....

 

κοριτσια καλημερα....πως εισαστε.....τα ψεματα τελειωνουν..αυριο η μεγαλη μερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Gabry είπε:

Γεια σου @Andy28!

Τώρα έγραψα σε άλλη συζήτηση και συνειδητοποίησα ότι σε μπέρδεψα με άλλη κοπέλα.

Χθες τα ξημερώματα μου ξεκίνησαν κάτι "καφετιά". Μίλησα με τον γιατρο και μου είπε να πάω για εξετάσεις, μαζί και η χοριακη.

191 το αποτέλεσμα. 9η ημέρα από την εμβρυομεταφορα. Αύριο επανάληψη.

Αλλά τα καφετιά δε σταματούν...

Και συμπτώματα τρελά γιοκ!

Και ανησυχώ,.. Βασικά δε χοροπηδάω από από τη χάρα μου.

Είμαστε με τον άντρα μου συγκρατημένα αισιόδοξοι.

Μακάρι να πάρουμε ττεράστια αποτελεσματα και οι δύο μας αύριο...

μπραβο ρε κοριτσι!!!!!! αντε να συνεχισει ετσι!!! 

εχω διαβασει την ιστορια σου κ να ξερεις χαιρομαι σαν να ειμαι εγω! yupi!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Gabry είπε:

Σε ευχαριστώ @Dim83!

Μακάρι Παναγίτσα μου να πάρει ένα τέλος η ταλαιπωρία μας!!!

Μακάρι να είναι αυτή η φορά που θα δώσει ζωή στο άδειο παιδικό μας δωμάτιο...

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες τις κοπέλες!!!

μακαρι δεν λες τιποτα κοριτσακι μου.αντε να φυγουν μακρυα τα δυσαρεστα κ οι ατυχιες!!

να εισαι αισιοδοξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...