Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Ρε κορίτσια μπορεί να είμαι λίγο off topic αλλά δεν ήξερα που να το γράψω για να το δουν οι εγκυούλες... Ήθελα να ρωτήσω αν είναι κάποια κοντά σε Νέα Ιωνία, πραγματικά θα χαιρόμουν πολύ να γνώριζα κάποια από εσάς που έχουμε ανταλλάξει τόσες απόψεις από κοντά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια μου λες;;; Πολύ κοντα δηλαδη!! Πολύ χαίρομαι, πολύ ευχαριστως να πιουμε εναν καφε καποια στιγμη να μου πεις απο κοντα την εμπειρια σου απο την εγκυμοσυνη μεχρι τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως κορίτσια μένω ακριβώς στο ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος όποτε οποια κατεβει προς τα εδω για περπάτημα να ρίξει ενα σφύριγμα να πιούμε καφέ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NicolVall το σπίτι του άντρα μου είναι εκεί (της γιαγιάς του για την ακριβεια) κ χθες που περνούσαμε λέγαμε ότι δεν έχουμε Πάει ακόμα. Αν τυχόν θα ενημερώσω! 

@babybabyεγώ πρωινά είμαι αρκετά άνετη από χρόνους. Το βλέπουμε αν θέλεις :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια μένω ακριβώς στο ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος όποτε οποια κατεβει προς τα εδω για περπάτημα να ρίξει ενα σφύριγμα να πιούμε καφέ!!!

μενουμε πολυ κοντα.....χοχοχοοχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Λευτέρης είπε:

@NicolVall το σπίτι του άντρα μου είναι εκεί (της γιαγιάς του για την ακριβεια) κ χθες που περνούσαμε λέγαμε ότι δεν έχουμε Πάει ακόμα. Αν τυχόν θα ενημερώσω! 

@babybabyεγώ πρωινά είμαι αρκετά άνετη από χρόνους. Το βλέπουμε αν θέλεις :) 

Πρωινα ακομα εργαζομαι αλλα τον Ιουνιο σταματαω...Ωραια θα ειναι να μαζευτουμε και αρκετες κοπελες μαζι και καπου στο ενδιαμεσο... Πριν αρχισουμε και γενναμε και δε βγαινουμε απο το σπιτι...χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Ιούνιο, όλα να πάνε καλά θα είμαι με ένα νεογέννητο στο σπίτι ? Μέσα σε αυτόν ή άντε τον επόμενο (με πολυ ζόρι) για να έρθω κι εγώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μένω Άγιο Στέφανο αλλά έχω τους γονείς μου στα Πατησια!!! Θα μπορούσαμε να φτιάξουμε και στο φβ μια δίκη μας ομάδα & να τα λέμε και απο εκει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...