Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Τέλος εξετάσεις τώρα επιτροπή.. Και μετά εξωσωματική 
    • Καλησπέρα, να σου ζησει το μωρακι σου!! Κ εμένα όταν ηταν τόσο μικρουλης κοιμόταν ώρες, μέχρι 25 ημερών βέβαια, κ ξυπνουσε για να φαει..είναι μικρός ακόμα κ δεν έχει εγκλιματιστεί!
    • Υπομόνη!  Μετά θα προχωρήσετε όπως έλεγες η ακολουθούν κι άλλες εξετάσεις? 
    • Καλησπέρα κορίτσια μου! Εύχομαι να είστε όλες καλά κ τα μωράκια σας επίσης. Όσες ετοιμάζεστε για Πάσχα σας ζηλεύω. Φάτε και για μας κάτι παραδοσιακό.  Έχω μέρες να σας γράψω. Είχα επισκέψεις την οικογένεια από Ελλάδα και έτρεχα σαν την τρελή. Πριν την ώρα μου θα τον βγάλω τον μικρό μου φαίνεται. Επιτέλους κατέληξα σε καρότσι και κούνια!! Ψώνισα και διάφορα ρουχαλάκια. Είμαι πολυ χαρούμενη. Σήμερα πήρα και τις μαιες μου και μου είπαν ότι οι εξετάσεις του ζαχαρου ήταν καλές. 😁 Την Πέμπτη θα πάω να κάνω έναν υπέρηχο ιδιωτικά για να δω το μικρακι μου πως μεγαλώνει. Να το μετρήσουμε και θα το δούμε και 4d. Έχω να τον δω από τη β επιπέδου.  Τι άλλο πρέπει να ρωτήσω να μου βρουν από τον υπέρηχο σαν αποτέλεσμα? Ξέρετε?
    • Μην σκας κι σε εμάς με προφύλαξη είμαστε μας το απαγορεύει το ελεύθερο εδώ και ένα μήνα είμαι κι εγώ με αντιβίωση και θα είναι και για άλλο ένα μηνα
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...