Μετάβαση σε περιεχόμενο

Kαθυστέρηση


maryland2

Recommended Posts

Κορίτσια μου! Με κύκλο 30 ημερών και 3 ημέρες καθυστέρηση, θεωρείτε αξίζει να κάνω τεστάκι; Έχω κράμπες στην μέση και φοβάμαι μην απογοητευτώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν είχες επαφές στις γόνιμες ημέρες τοτε κανε μια χοριακη να δεις.. ειναι αρκετές οι 3 ημέρες εφόσον παντα σου ερχόταν περίοδος σαν ρολόι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η maryland2 είπε:

Κορίτσια μου! Με κύκλο 30 ημερών και 3 ημέρες καθυστέρηση, θεωρείτε αξίζει να κάνω τεστάκι; Έχω κράμπες στην μέση και φοβάμαι μην απογοητευτώ.

Κανε η τεστ η χωριακη! Καλα αποτελεσματα! 3 μερες ειναι αρκετες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτση μου κανε καλυτερα πρωι με τα πρωτα ουρα τα πρωινα μην κανεις το απογευμα βραδυ γιατι η ορμονη ειναι το πρωι πιο πολυ στα ουρα!!!! η χοριακη ακομα καλυτερα!!!! ευχομαι να εχεις θετικα αποτελεσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@maryland2 από τη στιγμή που το τεστ βγήκε αρνητικό (εμένα προσωπικά με αγχωνουν αυτά τα τεστ) θα πήγαινα κατευθείαν στο γιατρό ο οποίος με έναν υπέροχο η κολποσκοπηση θα σου πει τι ακριβώς συμβαίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

κοριτση μου κανε καλυτερα πρωι με τα πρωτα ουρα τα πρωινα μην κανεις το απογευμα βραδυ γιατι η ορμονη ειναι το πρωι πιο πολυ στα ουρα!!!! η χοριακη ακομα καλυτερα!!!! ευχομαι να εχεις θετικα αποτελεσματα!!!!

ναι η αλήθεια είναι ήπια μισό μπουκάλι νερό το απόγευμα για να το κάνω, ίσως ήταν λάθος. Θα περιμένω μερικές μερούλες κορίτσι μου και θα κάνω χωριακή. ευχαριστώ πολύ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η maryland2 είπε:

ναι η αλήθεια είναι ήπια μισό μπουκάλι νερό το απόγευμα για να το κάνω, ίσως ήταν λάθος. Θα περιμένω μερικές μερούλες κορίτσι μου και θα κάνω χωριακή. ευχαριστώ πολύ :)

εεεε μισο μπουκαλι νερο????? βρε για αυτο !!! εγω θα οσυ ελεγα να κανεις αυριο το πρωι ενα με το που ξυπνησεις!!! αλλα οκ οπως αισθανεσαι εσυ !!!! παρακλω κοριτση μου να μας πεις συντομα ομορφα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...