Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακη


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες!!! Έχω ένα μπέμπη 6 μηνών και έμεινα έγκυος στο δεύτερο αλλα δε βλέπω να προχωράει η χοριακη. Στην 28 μέρα  του κύκλου η τιμή της ήταν 20.8 και στην 32 μέρα ήταν 55.52. Έχει συμβεί κάτι ανάλογο σε κάποια και να είχε τελειομηνη εγκυμοσύνη?? Ειμαι πολυ αγχωμενη το θελω πολυ αυτο το μωρο!!Ευχαριστώ εκ των προτέρων.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η anastasiagl είπε:

Καλημέρα σε όλες!!! Έχω ένα μπέμπη 6 μηνών και έμεινα έγκυος στο δεύτερο αλλα δε βλέπω να προχωράει η χοριακη. Στην 28 μέρα  του κύκλου η τιμή της ήταν 20.8 και στην 32 μέρα ήταν 55.52. Έχει συμβεί κάτι ανάλογο σε κάποια και να είχε τελειομηνη εγκυμοσύνη?? Ειμαι πολυ αγχωμενη το θελω πολυ αυτο το μωρο!!Ευχαριστώ εκ των προτέρων.  

Δε μ έχει τύχει... να σ ζήσει τ μωράκι και μακαρι όλα ναπανε Καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anastasiagl καλημέρα! 

Η χορικάκη πρέπει να διπλασιάζεται άμα δυο μέρες... εσένα δεν διπλασιάστηκε, γιατί αν κατάλαβα καλά την έκανες 4 μέρες μετά... βέβαια έχω ακούσει και περιπτώσεις που ανέβαινε πολύ αργά στην αρχή αλλά μετά πήρε τα πάνω της... ο γιατρός σου τι σου είπε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός μου είπε να επαναλάβω τη χοριακη μέσα στην εβδομάδα. Και γω ξέρω ότι πρεπει να διπλασιάζεται απλά έχω ακούσει περιπτώσεις από γυναίκες που στην αρχή της εγκυμοσύνης είχαν χαμηλή χοριακη μέχρι να αρχίσει να διπλασιάζεται και πήγαν καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η anastasiagl είπε:

Ο γιατρός μου είπε να επαναλάβω τη χοριακη μέσα στην εβδομάδα. Και γω ξέρω ότι πρεπει να διπλασιάζεται απλά έχω ακούσει περιπτώσεις από γυναίκες που στην αρχή της εγκυμοσύνης είχαν χαμηλή χοριακη μέχρι να αρχίσει να διπλασιάζεται και πήγαν καλά.

Έχω ακούσει κι εγώ τέτοιες περιπτώσεις εδώ στο φόρουμ! Σου εύχομαι να είσαι μια από αυτές! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Λευτέρης Σήμερα έκανα ξανά δεν άντεξα να περιμένω μέχρι Παρασκευή.  Από 55.52 πήγε 155.53 μέσα σε δύο μέρες. Καλά δεν είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anastasiagl είπε:

@Λευτέρης Σήμερα έκανα ξανά δεν άντεξα να περιμένω μέχρι Παρασκευή.  Από 55.52 πήγε 155.53 μέσα σε δύο μέρες. Καλά δεν είναι?

Ωωωωω σαν να πήρε μπρος το σπορι σου! Μιλα με τον γιατρό σου!!!! Και να έχεις καλά νέα να μας πεις :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε κανένα παιδί μου( έχω 2 ) δε διπλασιάστηκε η χοριακη..είχε να κάνει με την αραίωση του αίματος μου..

Έχω 2 παιδιά..ηρέμησε κ θετική σκεψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...