Μετάβαση σε περιεχόμενο

γρηγορη αναπτυξη ωοθηλακιων...!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!

Μετα απο 5 κυκλους παρακολουθησης ωορρηξιας διαπιστωσαμε με το γιατρο μου οτι τα ωοθηλακια μου αναπτυσονται πολυ γρηγορα.

Σχεδον παντα 7η-8η μερα το ωοθηλακιο μου ειναι 13-15χιλιοστα.δηλαδη μεγαλωνει πολυ γρηγορα. και τη 13η μερα το ωοθηλακιο μου παει 25χιλ -26χιλ.

Η ωορρηξια μου γονεται κανονικα γιαυτο εχω πονους και υγρα απλα το ωοθηλακιο αποροφατε απο την ωοθηκη μου και το ωαριο ειναι αχρηστο.

εγω κανω κυστικα ωοθηλακια..!!

πηγα τη παρασκευη(6η μερα) στο γιατρο και ειχ 3 ωοθηλακια και ηταν τα δυο 10 χιλ και το αλλο 9 χιλ.

θα παω δευτερα στο γιατρο για την πρωτη ενεση pregnyl...!!

εχει περασει καποια αλλη παρομοιο?

και θα φτιαξει αυτο??εχει επιτυχια η pregnyl?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρέμησε Γωγώ χαλάρωσε εγω δεν ειχα τέτοιο θεμα ειχα αλλά, εφοσον ομως βρεθηκε οτι αναπτύσονται γρήγορα και σε παρακολουθεί γιατρός όλα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου καρεν μου!!

ευχαριστω για την απαντηση σου!

εχεις κανει ενεση pregny?

και εχει τα επιθυμητα απιτελεσματα??

συγνωμη αλλα ειμαι πολυ ανησυχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω κανει πολλές φορες εγω αποτέλεσμα δεν ειχα αλλά άσχετη η δική μοθ περίπτωση. Ακόλουθα τις οδηγίες του γιατρού και σύντομα μανούλα. Ελεγχόμενη ωορρηξία  κανει η ένεση εντος 32 36 ωρών ωρών δεν θυμαμαι νούμερά τέλος πάντων για τις δυο επόμενες μέρες. Μην ανησυχεις δεν ειναι και τίποτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η karen είπε:

Έχω κανει πολλές φορες εγω αποτέλεσμα δεν ειχα αλλά άσχετη η δική μοθ περίπτωση. Ακόλουθα τις οδηγίες του γιατρού και σύντομα μανούλα. Ελεγχόμενη ωορρηξία  κανει η ένεση εντος 32 36 ωρών ωρών δεν θυμαμαι νούμερά τέλος πάντων για τις δυο επόμενες μέρες. Μην ανησυχεις δεν ειναι και τίποτε 

σευχαριστω παρα πολυ!!

κι εσυ οτι επιθυμεις κοριτσι μου!!

ειμαι λιγο αγχωμενη!

αυριο εχω ραντεβου για να δουμε τα ωοθηλακια μου και να κανω και μια εξεταση οιστραδιολη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

σευχαριστω παρα πολυ!!

κι εσυ οτι επιθυμεις κοριτσι μου!!

ειμαι λιγο αγχωμενη!

αυριο εχω ραντεβου για να δουμε τα ωοθηλακια μου και να κανω και μια εξεταση οιστραδιολη!

Θα ξεαγχωθεις μετα απο την επίσκεψη στο γιατρό σου. Θα περιμένουμε νεα σου και φυσικά τιμη οιστραδιόλης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

σευχαριστω παρα πολυ!!

κι εσυ οτι επιθυμεις κοριτσι μου!!

ειμαι λιγο αγχωμενη!

αυριο εχω ραντεβου για να δουμε τα ωοθηλακια μου και να κανω και μια εξεταση οιστραδιολη!

Ολα καλα θα πανε! Χαιρομαι πολυ, που αποφάσισες να το δεις με το γυναικολόγο σου το θέμα της ωορρηξίας! Απο οσο εχω διαβάσει ειναι πολύ ευκολο να κανεις ελεγχομενη ωορρηξια ωστε να μην αναπτυσσονται τοσο γρηγορα, και λυνετα ευκολα το θεμα. Ακολουθησε τις οδηγιες του, και συντομα θα μας πεις τα ευχαριστα. Εισαι σε καλο δρομο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια μου!!

ελπιζω να εχω αυριο ευχαριστα και σε 2 εβδομαδες να εχω καλα αποτελεσματα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...