Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλος ψυχολογος?


Recommended Posts

Καλησπερα σας

Προσπαθω εδω κ 1,5 χρονο και μωρακι δεν ερχεται.

Καμια μαμα να μου προτεινει καποιον καλο ψυχολογο?  Εχω διαφορα συμπτωματα που θα ηθελα να συζητησω αλλα δεν ξερω που να απευθυνθω.

δυσπνοια, αγχος, αγωνια, κραμπες, ταχυκαρδια 

εγγυος δεν ειμαι παντως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mezzanine είπε:

Καλησπερα σας

Προσπαθω εδω κ 1,5 χρονο και μωρακι δεν ερχεται.

Καμια μαμα να μου προτεινει καποιον καλο ψυχολογο?  Εχω διαφορα συμπτωματα που θα ηθελα να συζητησω αλλα δεν ξερω που να απευθυνθω.

δυσπνοια, αγχος, αγωνια, κραμπες, ταχυκαρδια 

εγγυος δεν ειμαι παντως....

Καλησπέρα από εμένα και καλώς ήρθες.
Όλες λίγο πολύ έχουμε κατά καιρούς παρουσιάσει αυτά τα συμπτώματα. Αν εσύ τα νιώθεις κάπως πιο διογκωμένα, σαφώς και κάνεις πολύ καλά που ψάχνεις για βοήθεια.
Νομίζω ότι αν αναφέρεις για ποια περιοχή ενδιαφέρεσαι, θα έχεις περισσότερες γνώμες για το θέμα που ζητάς.
Να προσέχεις τον εαυτό σου γιατί ένα ευτυχισμένο μωρό χρειάζεται μια ευτυχισμένη μαμά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίταξε και τον θυρεοειδή σου αν δεν το έχεις κάνει! Τα συμπτώματα που αναφέρεις τα είχα και εγώ και είναι από τον θυρεοειδή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις πραγματικα...

Για θυροειδη δεν τοχα σκεφτει.. να κανω μια εξεταση .. εννοεις υπερηχο?

Μισοφεγγαρο εχεις απολυτο δικιο ... Τα συμπτωματα τα ειχα απτην αρχη της προσπαθειας σε μικροτερη κλιμακα κ τωρα εχω βρεθει σε αδιεξοδο γιατι δεν μπορω να τα καταπολεμισω...η δεν ξερω τον τροπο.

Ειμαι βορεια προαστεια Αθηνας.

Λευτερη στειλε μου pm 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mezzanine είπε:

Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις πραγματικα...

Για θυροειδη δεν τοχα σκεφτει.. να κανω μια εξεταση .. εννοεις υπερηχο?

Μισοφεγγαρο εχεις απολυτο δικιο ... Τα συμπτωματα τα ειχα απτην αρχη της προσπαθειας σε μικροτερη κλιμακα κ τωρα εχω βρεθει σε αδιεξοδο γιατι δεν μπορω να τα καταπολεμισω...η δεν ξερω τον τροπο.

Ειμαι βορεια προαστεια Αθηνας.

Λευτερη στειλε μου pm 

καλημερα, για τον θυροειδη θα πας σε εναν ενδοκρινολογο, καλυτερα αναπαραγωγης, και θα του πεις ολα τα συμπτωματα που εχεις. θα σε κατευθυνει κ θα σε βοηθησει. καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/22/2018 at 5:32 ΜΜ, ο/η Λευτέρης είπε:

Εγώ έχω μια εξαιρετική! Είναι στην Καλλιθέα, αν σε ενδιαφέρει 

Μπορεις να μου στειλεις ονομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/2/2018 at 2:03 ΜΜ, ο/η Mezzanine είπε:

Καλησπερα σας

Προσπαθω εδω κ 1,5 χρονο και μωρακι δεν ερχεται.

Καμια μαμα να μου προτεινει καποιον καλο ψυχολογο?  Εχω διαφορα συμπτωματα που θα ηθελα να συζητησω αλλα δεν ξερω που να απευθυνθω.

δυσπνοια, αγχος, αγωνια, κραμπες, ταχυκαρδια 

εγγυος δεν ειμαι παντως....

Καλησπέρα γλυκιά μου μια απο τα ίδια και σε πολύ έντονο βαθμο και με κρίσεις πανικού το τελευταιο διάστημα. Γιατι είσαι έτσι τι σε επηρεάζει για μενα καλο ει αι να εποσκεφθεις νευρολόγο ψυχολόγο καλο είμαστε και εμείς εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρα επηρεαζει η διαδικασια, με επηρεαζουν κ οι ανθρωποι που δεν καταλαβαινουν και οι αντιδρασεις τους. Αν ημουν λιγο πιο αναισθητη μπορει να μην ειχα κρισεις πανικου. Παντως αισθανομαι οτι ολαυτα ειναι διαχειρισιμα απλα φοβαμαι μην πεσω σε λαθος ανθρωπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 26/2/2018 at 9:22 ΠΜ, ο/η Mezzanine είπε:

Σιγουρα επηρεαζει η διαδικασια, με επηρεαζουν κ οι ανθρωποι που δεν καταλαβαινουν και οι αντιδρασεις τους. Αν ημουν λιγο πιο αναισθητη μπορει να μην ειχα κρισεις πανικου. Παντως αισθανομαι οτι ολαυτα ειναι διαχειρισιμα απλα φοβαμαι μην πεσω σε λαθος ανθρωπο.

ειχα κ εγω κρισεις πανικου και πηγα σε εναν ψυχολογο στον πειραια. Εξαιρετικος. Τα ξεπερασα ολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Mezzanine είπε:

Αληθεια?

Σε ποιον στειλε μου προσωπικο μηνυμα.

Καλημερα!! Δε με αφηνει να σου στειλω μνμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mezzanine είπε:

Προσπαθησα κ εγω να σου στειλω προσωπικο δεν γινεται....θες να προσπαθησεις δημοσια?

http://www.epsythe.gr/

Πάρε τηλ εδώ κα ζήτα τον Κουτελιέρη Στέλιο. Πες του ότι παίρνεις εκ μέρους της Αλεξάνδρας από Γλυφάδα, θα καταλάβει. Με βοήθησε πάαααρα πολύ στις κρίσεις πανικού!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...