Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περιδεση τραχηλου


Recommended Posts

Γεια σας!!!Εκανα πρόσφατα περιδεση τραχηλου και ο τράχηλος μου ηταν 3mm.Μετα απο μια βδομαδα που πήγα στο γιατρό μου τον μέτρησε 3.5-3.7mm.Ειμαι ομως συνέχεια ξάπλα.Θελω να σας ρωτήσω λοιπον:Αν σηκωθώ υπάρχει θέμα να πάθω κατι κακό;;;Θελω βα ξέρω γθατι πιστέψτε με τς νεύρα μου χάλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα!! Εννοειται οτι μονο ο γιατρος σου μπορει να σου απαντησει στην ερωτηση σου.. Γνωμη μου, να μην κανεις τιποτα χωρις την εγκριση του.. Εδω εμενα πηγε 25mm ο τραχηλος κ ημουν ξαπλα.. Φαντασου εσυ με 3...

Δες το απο τη θετικη πλευρα!!

Εγω περασα πολλους μηνες κρεβατωμενη αλλα σκεφτομουν "που θα βρω αλλη τετοια ευκαιρια?? Να μην κανω τιποτα, να μην δουλευω κ να μην εχω καμια τυψη"!!!

Εχεις διαφορα να κανεις.. Διαβασε βιβλια, περιοδικα, δες σειρες, παιξε παιχνιδια στο ιντερνετ, ακου μουσικαρες..! Επισης εμενα περνουσε πολυ ωραια ο χρονος μου καθως οταν εψαχνα στο ιντερνετ να αγορασω πραγματακια για το μωρο ή για μενα..

Κ το καλυτερο φυσικα ειναι να ερχεται συχνα κοσμος να σε βλεπει.. Εγω καλουσα ολυ συχνα φιλους..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...