Μετάβαση σε περιεχόμενο

Spermodiagramma


Recommended Posts

Kalhspera koritsia! Suggnwmh gia ta greeklish alla exei xalasei to kinito mou K grafei Mono agglika. Loipon o suzugos mou ekane spermodiagramma Kai den itan Kalo. To xaraktirise os sovaro provlima. Vrethikan 5-7 ekkatomiria spermatozoaria Ana ml. H kinitikotita einai Kali. H kalliergeia den vghke akoma. Oi dikes mou eksetaseis einai kales. Prospathoume 8 mines gia paidaki. Eimai 25 etwn K o suzugos 29.. Mas Eipan oi pithanotites gia fisiki sillipsi einai 5% se kathe kuklo me auta ta dedomena..Exoume apogoiteuthei alla to paleuoume.. se 10 meres exoume epanaliptiko spermodiagramma K vioximikes eksetaseis... tha ithela polu th gnwmh sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα!!! Θα δειτε τι θα κανετε με το σπερμα καποιες βιταμινες ισως που θα σας βοηθαγανε αλλα μην μενεις στις πιθανοτητες θα σε ριξει να σκεφτεσε ποσο της % θα πετυχει! Καντε τις εξετασεις πηγενετε και σε καποιον ανδρολογο και ολα θα γινουν αρκει να τα παρεις με τη σειρα. Και οχι βιασηνες και ανχος τι ειπα τωρα αγχος !!!!!!!!........καλη επυτυχια περιμενουμε νεα σου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σ κοριτσι μ!!

Κ εμεις με τον αντρα μου πριν λιγο καιρο ανακαλυψαμε οτι εχει θεμα με το σπερμα τ!! Συμφωνω με την Love 30 , να πας σε εναν ανδρολογο και να σας δωσει αγωγη και θα διορθωθει!!εμενα ο συζυγος μ κανει αγωγη και σε 2 μηνες θα ξανα κανει επαναληψη σπερματος για να δουμε τι εχει γινει!!παντος με φαρμακα και βιταμινες φτιαχνει!!το αντιμετοπιζουν αρκετοι πλεον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marzou είπε:

Γεια σ κοριτσι μ!!

Κ εμεις με τον αντρα μου πριν λιγο καιρο ανακαλυψαμε οτι εχει θεμα με το σπερμα τ!! Συμφωνω με την Love 30 , να πας σε εναν ανδρολογο και να σας δωσει αγωγη και θα διορθωθει!!εμενα ο συζυγος μ κανει αγωγη και σε 2 μηνες θα ξανα κανει επαναληψη σπερματος για να δουμε τι εχει γινει!!παντος με φαρμακα και βιταμινες φτιαχνει!!το αντιμετοπιζουν αρκετοι πλεον!!

Makari!!! Tha ksanakanei spermodiagramma se duo evdomades K meta exoume reantevou me andrologo. O gunaikologos mas eipe oti prepei na doume gia poio logo exei to so ligo arithmo...Mas eipe oti einai duskolh h fisiki sullhpsh...Mas epese keramida pragmatika..sas euxaristw polu gia th voithia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/2/2018 at 7:44 ΜΜ, ο/η Niki co είπε:

Se euxaristw polu!!!emena mou vrikan oureoplasma...twra tha parw ton giatro na tou to pw..ksereis ti einai??

Μικροβιο ειναι και αντιμετοπιζετε με μια απλη αντιβιωση γιατρος δεν ειμαι μη παρεξυγηθω απλα ετυχε σε μια φιλη μου και το ξερω!καλα αποτελεσματα και καλη επυτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Makari!!! Tha ksanakanei spermodiagramma se duo evdomades K meta exoume reantevou me andrologo. O gunaikologos mas eipe oti prepei na doume gia poio logo exei to so ligo arithmo...Mas eipe oti einai duskolh h fisiki sullhpsh...Mas epese keramida pragmatika..sas euxaristw polu gia th voithia!

Καλη επιτυχια να εχεις και ολα καλα να σ πανε!!οι γυναικολογοι δεν ξερουν πολυ απο σπερμα και γενικα με τετοια θεματα ειναι καθαρα μονο για γυναικες οποτε μην ακους τιποτα!!θα διορθωθει το σπερμα και μια χαρα μπορει να γινει με φυσικη συλληψη!!

μετα απο μενα το εψαξα πολυ και ακουσα πολλες κοπελες που ειχαν θεματα και απεκτησαν παιδακι με φυσικοτατο τροπο!!

Σ ειπα και εγω θεμα εχω αλλα πιστευω πως θα λυθει!!Σ ευχομαι παντος να σ πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/2/2018 at 1:28 ΜΜ, ο/η Niki co είπε:

Kalhspera koritsia! Suggnwmh gia ta greeklish alla exei xalasei to kinito mou K grafei Mono agglika. Loipon o suzugos mou ekane spermodiagramma Kai den itan Kalo. To xaraktirise os sovaro provlima. Vrethikan 5-7 ekkatomiria spermatozoaria Ana ml. H kinitikotita einai Kali. H kalliergeia den vghke akoma. Oi dikes mou eksetaseis einai kales. Prospathoume 8 mines gia paidaki. Eimai 25 etwn K o suzugos 29.. Mas Eipan oi pithanotites gia fisiki sillipsi einai 5% se kathe kuklo me auta ta dedomena..Exoume apogoiteuthei alla to paleuoume.. se 10 meres exoume epanaliptiko spermodiagramma K vioximikes eksetaseis... tha ithela polu th gnwmh sas...

Καλησπέρα και συχωρεμένη για τα greeklis. Μην απογοητεύεστε κάτσε να βγει το επόμενο σπερμοδιαγραμμα. Όλοι αμέσως εξωσωματική. Καλό είναι ξα δείτε ουρολόγο. Όσο για ουρεοπλασμα καταπολεμειτε μην σε αγχώνει αρκετοί το έχουν με σωστή αντιβίωση και επαναληπτικές εξετάσεις θα το φάτε κάνατε και δυο για το μικρόβιο? Μη στεναχωριέσαι όλα αντιμετωπίζονται και λύνονται αρκεί να τα βρίσκουμε. Σύντομα μανούλα γλυκιά μου. Έχετε κάνει άλλες εξέτασε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sas euxaristw polu oles gia thn upostiriksi!!! Kaname ormonologikes K karuotipo. Perimenoume na vgoun K na pame s andrologo.  Telika ta spermatozoaria einai 2 ekatomiria Ana ml.. Milame gia 1-2 % pithanotita gia fisiki sillipsi.. pote den ksereis vevaia mporei na eimaste tuxeroi! Prospathw na eimai aisiodoksi gia na stirikso kai ton antra mou.. vevaia to olo skhniko to mathame prin 2 meres opote dinoume xoro na viosoume olo auto kai na sunexisoume! Sas euxaristw polu pragmatika!!

Y.g. k Pali suggnwmh gia ta greeklis..mesa s olo auto xalase k to xazotil

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/2/2018 at 6:45 ΜΜ, ο/η Niki co είπε:

Sas euxaristw polu oles gia thn upostiriksi!!! Kaname ormonologikes K karuotipo. Perimenoume na vgoun K na pame s andrologo.  Telika ta spermatozoaria einai 2 ekatomiria Ana ml.. Milame gia 1-2 % pithanotita gia fisiki sillipsi.. pote den ksereis vevaia mporei na eimaste tuxeroi! Prospathw na eimai aisiodoksi gia na stirikso kai ton antra mou.. vevaia to olo skhniko to mathame prin 2 meres opote dinoume xoro na viosoume olo auto kai na sunexisoume! Sas euxaristw polu pragmatika!!

Y.g. k Pali suggnwmh gia ta greeklis..mesa s olo auto xalase k to xazotil

Δεν πρέπει ν'απογοητεύεσαι κοπέλα μου. Ψάξτο πάρε και γνώμες και νάχεις υπόψιν σου ότι με βιταμίνες τέτοια θέματα έχουν μεγάλη βελτίωση. Είστε νέοι κι έχετε καιρό μπροστά σας. Όλα καλά θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...